דוח אנרגיה לחודש אפריל 2019

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

ברוכים הבאים לחודש אפריל. לאחר ששרדנו את הצונאמי של האנרגיה שחווינו במארס, אפריל הוא חודש לפעולה. אבל לא סתם פעולההיא חייבת להיות פעולה מכוונת ורבת השראה, לא כזו שמתפזרת לכל הכיוונים, רק משום שאנחנו שמחים להשתחרר מההורדות המתישות ומהמגבלות שהרגשנו מאז תחילת 2019. קיבלנו מבטים חטופים לחירות האנרגטית, להרמוניה ולזרימה, אבל עייפנו ממתאבנים, אנו רוצים את הארוחה כולה.

המפתח להצלחה הוא הפעלת הדרכת הנשמה שלנו, הפעלת הג׳י. פי. אס. הפנימי שלנו כדי להבטיח שהכוונה שלנו ערוכה עם הפוטנציאל הגבוה ביותר שלנו ושמה שאנו חוזים אינו רק הדבר הנכון, אלא שהוא העוצמתי ביותר מבין הפוטנציאלים שלנו. נשמע כמו עבודה רבה? אין זה כך, אבל עלינו להשתתף בתהליך על ידי כך שנפעל, שנבטח באינטואיציה שלנו, ושנשחרר את הפחדים, הבלבול וחוסר האמונה שלנו בעצמנו.

אפריל נפתח ב-1 באפריל, ״יום השוטים״. בדרך כלל אנשים ״משטים״ בסביבתם ביום זה אבל אם אתם קוראים בקלפי הטארוט, אתם יודעים שקלף השוטה הוא קלף האפס, הקלף הראשון (חפיסת הטארוט מתחילה באפס, לא באחד). לאפס יש סמליות מיוחדת, כיוון שהוא מייצג אפשרות איןסופית ופוטנציאל טהור. אין זה ״כלום״ אלא ״שום דבר״, כאשר דבר אינו קיים והאנרגיה נוכחת וממתינה להתגשם לכדי דבר מה. אלה הם האלפא והאומגה, ההתחלה והסוף, נקודה של פוטנציאל טהור שבה הכול אפשרי ודבר עדיין לא התרחש.

מרחב הפוטנציאל הטהור מרגיש ריק, כיוון שזוהי ההזדמנות שלנו להיות בוראים, בעת שאנו נוטשים את הקרמה, מקום שבו נתיב החיים שלנו נקבע מראש, עם עבודת הריפוי שהיה עלינו לעשות, לברוא, היכן שנתיב החיים שלנו מתהווה על פי המחשבות והאמונות שלנו.

כל עבודת הניקוי והשחרור שאנו עושים מביאה אותנו למרחב של ״שום דבר״ ולפעמים כך הוא, פשוטו כמשמעו, ״דבר״ לא נותר בחיינו. מצב זה עלול לגרום לנו להרגיש מפוחדים ומבודדים מאוד, אבל איננו צריכים לחכות עד אשר החיים שלנו ריקים כדי להתחיל למלא אותם באנשים ובמצבים חדשים.

זהו חודש ושנה יצירתיים מאוד (2019 היא שנת הפוטנציאל היצירתי), נסו לברוא דבר מה חדש ברגע שדבר כלשהו עוזב, או הבינו שברגע שאתם בוראים מיכל אנרגיה עבור ״משהו חדש״, כל שאינו ערוך עמו, יסולק (זאת אומרת, מראים לו את שלט היציאה). זהו חודש פעיל ועלינו להפעיל את המיומנויות היצירתיות שלנו אם ברצוננו להתחיל לברוא דבר מה מתוך ה״שום דבר״.

מה עוד מתרחש באפריל? זהו החודש האחרון שבו חלים מולד הירח והירח המלא במעלות חמשעשרה ואפס, בהתאמה. כך היה מאז חודש אוקטובר 2018, כאשר האנרגיות של מולד הירח והירח המלא היו בנקודת האיזון (15 מעלות) ובנקודת האפס, או ההתחלה. הדבר יצר תנודות עוצמתיות של אנרגיה בעת שעברנו מאיזון או מעמדה ניטרלית לאפס או שום דבר.

זוכרים את נסיגת מרקורי הארוכה בחודש מארס? היא הסתיימה עתה ומרקורי נע קדימה, אבל לא יצא מהצל שלו עד ה-17 לחודש, כאשר יגיע שוב למעלה 29 במזל דגים. והדבר הזה מביא לסגירתו של מחזור גדול נוסף. מרקורי מושל בקרמה, ולכן המחזורים של מרקורי חשובים לנו, ומעלה 29 במזל דגים היא המעלה האחרונה של גלגל המזלות. עלינו לבחון גם את מערכת היחסים של מרקורי עם מזל דגים, כיוון שהוא מושל במזל בתולה, המזל שמנגד. מה שיש לנו כאן הוא סיום של מחזור קרמתי קולקטיבי שדוחף אותנו אל תוך פרדיגמה חדשה.

המדריכים שלי אמרו לי שאנו נכנסים לפרדיגמה חדשה זו ב-1 באפריל ואף על פי שייתכן ואינכם מרגישים בכך עדיין, היא קיימת שם עבור כולנו, כדי שנוכל לשלב אותה בסופו של דברזכרו שכולם משלבים אנרגיה בדרכים וברמות שונות. אם הרגשתם בצורך לנקות, לסלק, לשחרר ולהסיר דברים ממרחב האנרגיה שלכם, האשימו הן את נסיגת מרקורי ואת סופו הקרב של המחזור הקרמתי הזה. ברמת הנשמה, אנו מוכנים מאוד לפרדיגמה החדשה הזאת, הגופים שלנו פשוט צריכים להתאים את עצמם גם כן.

כמו כן, מרקורי, נגה ומאדים, שלישיית הפלנטות האישיות, משנים כולם מזל החודש גם כן, מוסיפים לפוטנציאל הפעולה. המשיכו להניע את האנרגיה, פשוט זכרו להקדיש זמן ולהריח את הפרחים בדרך.

והחודש מתרחש אירוע נדיר שחל כל תשע שנים, כאשר פלוטו מקיים היבט עם ראש הדרקון, אבל ההיבט המסוים הזה יתרחש רק פעם אחת בתקופת חיינו, כאשר פלוטו נמצא במזל גדי. בחודש נובמבר 2010 הוא היה בצמידות, דבר שמתרחש רק כל 19-20 שנים. בשבוע הראשון של אפריל, פלוטו ניצב מנגד לראש הדרקון, דבר שמשפיע על האם, המשפחה והרגשות. האם ישנם דיונים גדולים הקשורים לתינוקות, למשפחות, לאמהות ולבית? זהו נושא מתמשך והוא יגיע לפתרון כלשהו או לתשומת לב רבה הרבה יותר לאור הפעולה הזאת של פלוטו וראש הדרקון. הדבר מהווה חלק מההתעוררות הגדולה שאנו חווים סביבנו. הוא גם מציב סמן נוסף לצמידות שתחול במזל גדי בתחילת 2020. פלוטו מייצג טרנספורמציה מוחלטת, מכף רגל ועד ראשלא מדובר כאן בשינויים קטניםזוהי אדמה חרוכה, להתחיל שוב מהתחלה. בואו נחכה ונראה מה יתרחש על הבמה העולמית לנוכח היבט עוצמתי ונדיר זה.

הנושא של אפריל הוא פעולה מכוונת ורבת השראה, עם מיקוד בהרמוניה ובזרימה, דבר שאנו משיגים באמצעות הולמותזרימה מאוזנת של אנרגיה אל תוך חיינו והחוצה מהם. כאשר כוונה חדשה נולדת, כל האנרגיה שלנו משתנה כדי לברוא עבורה מרחב אנרגטי. השחרור הופך אז חסר מאמץ (לא תמיד בקלות ולעתים עם צביטת חרטה בלב), כיוון שהדבר מהווה אף הוא חלק מהזרם הנכנס והיוצא.

כפי שכתבתי מאז שנת 2011, על נתיב 360 מעלות המתהווה, שיש לו כמה רמות, שתחילה מניעות אותנו דרך הריפוי והשלמותהכוונה בוראת את הנתיב להתממשות כל הדברים הללו. לכן נסו למצוא כמה כוונות חדשות החודש, כנסו עמוק אל תוך הפינות הנשכחות של לבכם והוציאו משם כמה מהחלומות, השאיפות והתוכניות הישנים שלכם, שפעם חשבתם שיש להם פוטנציאל נהדר, אך שעשורי חיים דחפו אותם עמוק יותר ויותר אל תוך הארון שעליו רשמתם ״יום אחד אעשה זאת״. הגיע הזמן להוציא אותם החוצה ולבחון אותם שוב. מי יודע, אולי זה הרגע שבו הכול יערך במקומו, כולל אתם, כדי להעביר אותם מחלום, למציאות.

לעולם אל תאבדו תקווה, היא העוגן לחזון שלכם והדבר שיאפשר לכם להביא את חלומות לבכם ואת פוטנציאל נשמתכם לכדי הגשמה. שמחה היא תכליתכם.

שיהיה לכם חודש נהדר.

******

התמיכה שלכם חשובה – לחצו על הלב