דוח אנרגיה לחודש מארס 2019

התחלות וסיומים הכרחיים

דוח אנרגיה לחודש מארס 2019

ג׳ניפר הופמן

6 במארס, 2019

מאנגלית: סמדר ברגמן

אנו נמצאים עתה בחודש השלישי של שנת 2019 והוא בעל רטט של 3-3, ולכן אנו נמצאים כל החודש במיקום של פוטנציאל למאסטריות. האם נתעלה לכבוד האירוע ונאפשר למאסטריות הזו להשתקף בשדה האנרגיה שלנו? גם עם נסיגת מרקורי, למארס יש פוטנציאל עצום של תנועה קדימה ברמה האנרגטית. חשבו על תדר ורטט, לא על מהירות ותנועה. אז גם אם איננו סבורים שאנו נעים קדימה באופן פעיל, עלינו לשקול פעולה ותנועה בהקשר של שדה האנרגיה כולו, עד כמה הוא משתנה, וכיצד תחילה יש לקרקע, מתוך כוונה, את הפעולה מבחינה אנרגטית לפני שהיא תוכל להתגשם באופן חיצוני.

מארס מתחיל עם ירח חדש ב-15 מעלות במזל דגים, ממש בעת שמרקורי מתחיל בנסיגה במזל דגים, כירון זה עתה עבר ממזל דגים למזל טלה, נגה עברה למזל דלי, והמעבר הגדול של השנהאורנוס עבר למזל שור, סגר מעגל שהחל בשנת 1933. עכשיו אנו עוברים מהאש והתוהו ובוהו של אורנוס במזל טלה לקרקוע רב יותר ואולי לתנועה איטית יותר של אורנוס במזל שור. מעבר ממזל אש למזל אדמה יאט אפילו את אורנוס הבלתי צפוי במעט. נסיגת מרקורי כל החודש תסייע אף היא.

אך מה שמתרחש במארס הוא שינוי פרדיגמה חדש נוסף, שינוי שלוקח אותנו מדחיפה קדימה ומקבלת אנרגיות חדשות באופן קבוע, להאטה שמחייבת הרהור בצעדים הבאים, בבחירות החדשות שלנו, ובאופן שבו נשתמש בגישה שיש לנו לאנרגיות חדשות ולפוטנציאלים חדשים. אני מדברת על מעברו של אורנוס למזל אחר כאן, כיוון שהוא היה אחראי לתזוזות האנרגיה העצומות שלנו מאז שנת 2010.

חווינו הורדות אנרגיה, התרחבות ואינטגרציה של אנרגיה באופן מלא במשך חודשים רבים. למעשה, אורנוס במזל טלה החל במאי 2010, גרם לנו לצאת לנתיב של קבלת אנרגיה רבה ככל האפשר, אף על פי שלא יכולנו בשום אופן לשלב רמת אנרגיה זו בעת שקיבלנו אותה, כדי שתוכל להיות נוכחת על הפלנטה. לכן טרנספורמציה רבה כל כך התרחשה בתקופה זו ברמות רבות כל כך, חלקה לא היה נעים כל כך. סיום מהיר של מערכות יחסים, אובדן חברויות, אנשים שמחליטים לעזוב את הפלנטה, הקוטביות החזקה שאנו רואים בעולם, הכול התרחש בעת שהיית אורנוס במזל טלה.

עכשיו אנחנו יכולים להאט מעט ולהתחיל לשלב את האנרגיה הזאת, אבל הייתה ברכה בכך שהיא התרחשה במהירות רבה כל כך והיא שהצלחנו להשיג סגירת מעגל בכל הקשור לקרמה ולמחזורי קבוצות נשמה תוך מאמץ מועט הרבה יותר. במקרים מסוימים (או רבים), במקום שאנו ניאלץ להתנתק, האנשים המעורבים עזבו את חיינו וסיימו את המחזורים הללו. ויהיה לנו זמן, עד אפריל 2026, לעבוד עם אורנוס בדרך חדשה זו.

אורנוס גם נשלט על ידי נגה, דבר שירכך את הקצוות החדים של אורנוס בדרך שמאדים, השליט של מזל טלה, לא עשה זאת. אוויר ואש הם שילוב נפיץ, בעוד שאוויר ואדמה מעודדים צמיחה עם הרבה פחות דרמה ותוהו ובוהו. ועוד דבר, נגה נמצאת במזל דלי, המזל של אורנוס, בעוד שאורנוס נמצא במזל שור, המזל של נגה, ומשמעות הדבר שהם נמצאים במקום של קבלה הדדית כל החודש. הדבר יעצים את הפוטנציאל של שני מחזורי האנרגיה הללו כל החודש, על אף נסיגת מרקורי.

הירח המלא ונקודת השוויון

הירח המלא שלנו במעלה אפס במאזניים/טלה ב-20 במארס מתרחש בעת נקודת השוויון, מעלה את התדר של התחלה חדשה זו של מחזור גלגל המזלות. ירח מלא הוא אירוע שיא אבל הוא גם מתחיל מחזור אסטרולוגי חדש, ולכן זוהי קריאה לברוא סיומים חזקים שיאפשרו התחלות חדשות עוצמתיות. האם אנו מוכנים לקשור את כל הקצוות הפרומים הללו ולא להשאיר חוטים פרומים שאליהם יהיה עלינו לשוב בשלב מאוחר יותר? ריפוי הוא תהליך של סיום וסגירת מעגל, הוא לא ״מתקן״ דברים לטובת הרגשה טובה יותר.

השלמת מחזור ההתעלות

השלמה וסגירת מעגל הכרחיות עתה, כיוון שאיננו יכולים לנוע קדימה אל תוך ההיבטים החדשים של ההתעלות, הרבממדיות ולהמשיך בשילוב הממדים השלישי והחמישי, אם יש לנו חוטים רבים שקושרים אותנו אל העבר. בואו נדבר על כך בהקשר של נסיגת מרקורי שתמשך כל החודש, עד ה-28 במארס. מרקורי נסוג במזל דגים, המזל האחרון בגלגל המזלות. למרקורי יש מערכת יחסים מיוחדת עם מזל דגים, משום שמרקורי מושל בקרמה ומזל דגים הוא המזל שבו אנו חווים את הקרמה שלנו ברמת הנשמה ושבו אנו יכולים גם לברוא את פתרונה. האם אתם רואים את הפוטנציאל לסיום קרמה שקיים כאן?

מאז שהתחלתי לכתוב ולתקשר את המלאך הנעלה אוריאל בשנת 2004, שיתפתי שאחת הסיבות  לכך שאנו חיים תקופת חיים זו היא כדי לסיים את הקרמה ואת המחזורים הקרמתיים שלנו. זהו חלק ממחזור ההתעלות שלנו, הוא הכרחי עבורנו כדי שנשיג גישה מלאה לאנרגיית הממד החמישי, וזהו אחד השלבים האחרונים בשילוב הממדים השלישי והחמישי.

היו לנו הזדמנויות רבות לעשות זאת בחמש עשרה השנים האחרונות, חלקן עוצמתיות יותר מן האחרות. לפעמים אנו זקוקים לכמה הזדמנויות לפני שנוכל למעשה ליצור את הסיום וסגירת המעגל אשר יביאו את הקרמה לסופה.

ובחודש מארס יש לנו הזדמנות נוספת לעשות זאת, כיוון שהאנרגיה של מארס היא קריאה לאמץ את המאסטריות שלנו, לפנות מקום לנסים, ולצעוד קדימה בחן ובקלות שהן חלק מתרשים ההרמוניה האלוהית שלנו.

אז עם כל הפוטנציאל הזה, מה יתרחש במארס? הריבונות האנרגטית שולטת, תודעת הקורבן היא אפשרות חזקה הרבה פחות. מילות המפתח עבור חודש מארס הן פעולה מתוך כוונה, עם תשומת לב לפעולה מכוונת רבת השראה שהולמת את ההרמוניה האלוהית שלנו, כדי שנוכל להתקדם לקראת התוצאות הגבוהות והטובות ביותר שלנו בכל הדברים.

אנו יכולים להשתמש בפוטנציאל של מארס כדי לחשוב על סיומים והתחלות כחלק מאותו משפט. מה חייב להסתיים כדי שדבר מה אחר יוכל להתחיל? ומה שמסתיים הגיע לסוף דרכו האנרגטית עבורנו כדי שנוכל להפסיק להתבונן בקצוות הפרומים, לחתוך אותם פעם אחת ולתמיד, ולאפשר להתחלות חדשות ומרגשות להפוך אפשריות עבורנו עתה.

שיהיה לכם חודש נהדר.

 

******

התמיכה שלכם חשובה – לחצו על הלב