דוח אנרגיה לחודש ינואר 2020

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

האם אתם מאמינים שהגענו לשנת 2020 ושאנו נכנסים עתה לעשור השלישי של שנות האלפיים? אתם מאמינים שעברו עשרים שנים מאז נכנסנו לשנות האלפיים?

אני יודעת שהיו אלה זמנים קשים להרבה אנשים, אבל עלינו להניח בצד את הציפיות שלאנענו ואת האכזבות שלנו, כיוון שהמסע האישי שלנו היה תלוי בחלקו בהתעוררות הקולקטיבית.

ינואר 2020 הוא חודש של מעבר, טרנספורמציה, נקודת מפנה עבור שינויים עוצמתייםהפוטנציאל קיים, עלינו רק להשתמש בו.

בשנה שמבטיחה להיות ״נסיעה פרועה״, האנרגיה של ינואר היא קלף פתוחבלתי צפויה, מלאה עד הקצה בפוטנציאל, רוויה ברצון לפעולה ולתוצאות, וכל תוצאה אפשרית. אין זה משתה של אפשרויות שהונח לפנינו, זו יותר ארוחה משותפת ועלינו להביא אליה את המנה שלנו. מה שנביא לארוחה החודש חשוב ממש כמו התרומות של כל שאר האנשים. רצינו להביא ולקדם את אנרגיות הממד החמישי של הקהילה, החיבור, שיתוף הפעולה והיצירתיות לחיינו ולעולם.

אז הנה הן כאן, ועכשיו כאשר יצאנו מהאנרגיות החזקות ביותר של דחיסות וגורל הקרמה, התוצאות תלויות בנו.

ינואר לא התחיל בשקט ובשלווה ובזמן של הפוגה כדי שנוכל להתאושש מחגיגות השנה החדשה שלנו. החודש עלינו להתחיל ב״הילוך גבוה״, אם ניתן להתבטא כך, כיוון שאנו נמצאים במחזור ליקוי וכמה מחזורי אנרגיה גדולים מתרחשים עכשיו גם כן. אבל כוכבת המסיבה החודש היא הצמידות הכבירה, המתרחשת פעם בחמשמאות שנים לערך, שבין שבתאי ופלוטו במזל גדי, אשר משתרעת על פני שלושה ימים, מה-12 בינואר ועד ה-15 בינואר, 2020. זהו אירוע שצריך להירשם בספר השיאים והוא מתרחש עתה. הוא גם יהיה פעיל כל השנה, כך שנחוש בהשפעות שלו לתקופה מסוימת.

בנוסף לצמידות של שבתאי ופלוטו, אנו נמצאים בתקופת מעבר שהחלה עם ליקוי הירח החדש ב-26 בדצמבר ושמסתיימת בליקוי הירח המלא ב-10 בינואר, בדיוק בזמן לצמידות של שבתאי ופלוטו ב-12 לחודש. זה יהיה שבוע עמוס, שיבשר את בוא הכיף, משום שהתקופה שבין ינואר למארס תכלול את נסיגת מרקורי ואת המעבר של שבתאי למזל דלי, זו הפעם הראשונה מאז פברואר 1991. מחזורים רבים פועלים עכשיו כדי לסייע לנו לעבור לרמת ההתעלות הבאה ולגלם את ההיבטים הרבממדיים החדשים שלנו.

התנסויות העבר צצות במחזורים הללו כדי שנוכל לקבל החלטות שונות, ויש לקוות שגם נעניק להחלטות הללו תדר ורטט חדשים. וכך הכאב הופך לשלווה, השיפוט הופך לקבלה, הצער הופך לשמחה, והחרטה קובעת כוונות חדשות להצלחה.

לנוכח האנשים הרבים כל כך שמזהירים אותנו מפני הצמידות של שבתאי ופלוטו, עלינו להימנע מלשפוט מוקדם מדי את הפוטנציאל והתוצאות שלה. מה שיקרה לכל אחד מאיתנו תלוי במתרחש בחיינו, בכוונה לטרנספורמציה שהבענו, בשיעורים שעלינו ללמוד ובפוטנציאל האישי שלנו.

אין מתכונת לתהליך הזה, הוא תלוי כולו בנתיב האישי, באנרגיה, במשימת הנשמה, בתכלית החיים וביכולת שלנו לגלם תדרים אנרגטיים חדשים. אף על פי שאנו חלק ממסע ההתעלות הקולקטיבי, לכל אחד מאיתנו יש נתיב אישי.

האנרגיות של ינואר עשויות להיות קלות עבורכם, מתונות או קשות מאוד. כל אחד יחווה את האנרגיות הללו באופן שונה. אם תזכרו שכל אחד מאיתנו הוא ריבון מבחינה אנרגטית ושאנו שולטים באופן שבו האנרגיה זורמת בשדה האנרגיה האישי שלנו, הדבר יוכל לסייע לכם בתהליך זה. איננו צריכים לשלוט באנרגיה של מישהו אחר. כאשר אנו מעבדים את הכוונה שלנו ומציבים גבולות אנרגטיים חזקים, אנו יוצרים בסיס איתן להולמות ולניהול אנרגיה. לכן חלמו בעוז ועם כוונות גדולות, האירו בחוזקה באורכם, וחגרו חגורות לקראת הנסיעה הצפויה. כמו כן, זכרו להביא תבשיל שאתם מאוד אוהבים לארוחה המשותפת!

שיהיה לכם חודש נהדר.