ניתוק צינורות אנרגטיים

ניתוק צינורות אנרגטיים כדי להיפטר מיחסים טפיליים

מאת: Conscious Reminder

מאנגלית: סמדר ברגמן

לפני שנים רבות, ידידה הראתה לי צילום של ידיד שלה; נקרא לו גיא. בצילומים הללו ראיתי את הצינורות האנרגטיים הברורים ביותר אי פעם. כן, לפעמים רואים אותם בתמונות, כיוון שקשרים (צינורות) אנרגטיים הם תופעה אנרגטית אמיתית שנמצאת מעט מחוץ לטווח הראייה שלנו. מצלמות יכולות לקלוט תדרים וצורות גל שהעיניים שלנו אינן יכולות. לגיא היו בעיות בריאות, והוא פנה אל חברתי שהייתה הילרית. הוא גם הביא עמו כמה צילומים שלו, שקרוב משפחה צילם בתוך ביתו. אלה היו צילומים משפחתיים רגילים, חוץ מהעובדה שעל גבי רבים מהם היו קרני אור, ישרות ומעוקלות, שדומה שהתחברו אל גופו. הן היו מתחילות או מסתיימות במקומות שונים בגופו. צילום אחד היה מדהים ביותר: בתמונה הוא עומד במטבח והקיר שמאחוריו גלוי דרך גופו השקוף למחצה!

אלה היו צילומים אמיתיים (מצלמות דיגיטליות עדיין לא היו קיימות אז), ללא טריקים, ללא זיופים. פגשתי בגיא פעם אחת בעבר ב״טקס הזעה״ וגם זה היה מפגש בלתי רגיל. השתתפתי כמה פעמים בטקסי הזעה שהידידה שלי ערכה, והמקום עלול להיות חם מאוד. אבל באותו יום, לא משנה כמות האבנים החמות והמים שבהם נעשה שימוש, לא הצלחנו לחמם את המקום. בעת ההכנות, הבחנתי בגיא, שהיה שם זו הפעם הראשונה, וקלטתי באופן עלחושי שאף על פי שהוא איש נחמד מאוד, היה בו משהו מוזר. ראיתי אותו כל העת כאביר טמפלר, עם חרב, על סוס.

כאשר ביקרתי את חברתי בשלב מאוחר יותר, היא הראתה לי את הצילומים ושאלה לדעתי לגביו. אז היא אמרה לי שהוא מפגין עניין מוגזם מעט בטמפלרים! הוא היה מגיע למקומות לבוש כטמפלר, ו/או נושא עמו חרב גדולה! החברה שלי אמרה לו שהוא לא יכול לעשות דבר שכזה בחברה שלנו. היה ברור שהוא מחובר עדיין לגלגול קודם שלו כטמפלר. אבל זה לא היה הכול. הוא היה חלק ממעגל קסמים. הוא עזב את המעגל ואז החלו לצוץ בעיות הבריאות שלו. הוא לא ראה את הקשר, אבל לידידה שלי ולי זה היה ברור. חבריו הקודמים, הקוסמים, קשרו אליו צינורות אנרגטיים, כדי לשאוב את האנרגיה שלו. צינורות אנרגטיים משמשים לא רק לשאיבת אנרגיה, אלא גם להשגת מידע (חומרי ורוחני) מן האדם, וזוהי דרך לשלוט באותו אדם. הייתה זו גם הסיבה מדוע לא הצלחנו לחמם את אזור הטקס. הנוכחות שלו הספיקה כדי לרוקן את האנרגיה סביבו. במקרה זה, הייתה זו אנרגיה של חום.

אתם עשויים לחשוב שזה רק סיפור נחמד, או שזה קורה רק לאנשים שמתעסקים בכשפים. אבל במציאות, הדבר מתרחש כל העת. ההבדל היחיד הוא שקוסמים ומכשפים מודעים לקיום צינורות אנרגיה ומשתמשים בתופעה זו מתוך כוונה. לכולנו יש צינורות אנרגיה עם האנשים הסובבים אותנו. ברגע שיש לנו מערכת יחסים עם מישהו, נוצר צינור אנרגיה שמקשר בין האנשים. זוהי קרן אנרגטית גמישה ואמיתית שמחברת את גופי האנרגיה של שני האנשים. יש אנשים בעלי יכולת ראייה עלחושית שיכולים לראות את הצינורות, ואנשים מסוימים שחוו  חוויה חוץ גופית ראו אותם גם כן. בדרך כלל הם מחברים מקלעת שמש אחת למקלעת שמש שניה, אבל הם יכולים להתחיל או להסתיים במקומות אחרים בגוף. ראיתי צילומים של אנשים שהצינורות נמשכו מראש אל ראש. הדבר מצביע על קשר מנטלי; מניפולציה מנטלית, אם הדבר משמש לתכלית רעה, או השראה, אם הוא משמש לתכלית טובה. אתם יכולים לחפש זאת ברשת. אנשים מעלים תמונות שכאלה, בדרך כלל מבלי לדעת מהן קרני האור הגמישות הללו. (לעתים לתופעה זו המופיעה בתמונות יש גורמים אחרים, והיא אינה צינורות אנרגיה).

ככל שמערכת היחסים רגשית יותר, או ככל שהיא קיימת זמן רב יותר, או ככל שהיא מהווה קשר קרוב יותר שיש לכם עם אדם כלשהו, כך הצינור האנרגטי יהיה חזק יותר. זוהי תופעה נורמלית, כך אנו מתקשרים עם אנשים אחרים. צינור האנרגיה מאפשר לנו להרגיש מה האדם האחר מרגיש, אפילו אם הוא מרוחק אלפי קילומטרים. אנשים רגישים במיוחד יכולים אפילו להרגיש מה האדם האחר עושה או חושב.

בנוגע לאנרגיה פשוטה, חלק מהאנשים הם מה שאני מכנה באופן אישי ״שואבים״. הם חיים את חייהם כשהם מרוכזים בעצמם, דבר המצביע גם על כך שהם נוטים להיות נוקשים, דוגמטים ושתלטנים. דרך החיים שלהם זקוקה לאנרגיה רבה כדי להחזיק במקומו את מבנה האנרגיה ״השריוני״ שלהם (המטריקס האנרגטי של הגוף) כפי שהוא. אנרגיית החיים רוצה לזרום בחופשיות, ואנשים ״משוריינים״ אלה הפכו את האנרגיה שלהם (אתם יכולים לומר את הרגשות ואת החשיבה שלהם) לנוקשה כל כך, שהם חסמו את זרם האנרגיה האישי שלהם במידה מסוימת. הדבר דומה לסכר מלאכותי שחוסם את זרימת מי הנהר. את הסכר יש לתחזק והדבר דורש אנרגיה. אנשים אלה הופכים ל״שואבים״, זאת אומרת, הם שואבים שלא מדעת את האנרגיה של הסובבים אותם. האם הרגשתם אי פעם מרוקנים או עייפים לאחר שיחה עם מישהו? הדבר נובע מכך שאותו אדם שאב מכם אנרגיה באמצעות צינור אנרגיה בזמן השיחה כאשר הייתם באמת מחוברים אל אותו אדם.

לא מדובר במשהו בלתי רגיל. אנשים אינם מודעים כלל לגוף האנרגיה ולמבני האנרגיה ששוכנים בבסיס העולם הפיזי, הם לא מודעים לכך שאנו מחליפים אנרגיה כל הזמן עם הסביבה שלנו, ובייחוד עם אנשים אחרים. באמצעות צינורות אנרגיה שיש לנו עם כל האנשים סביבנו, ובייחוד אלה הקרובים אלינו, אנו מתמרנים את החברים, העמיתים או ״האהובים״ שלנו; וכך אנו גם מאפשרים לאנשים אחרים לנצל אותנו. כולנו צריכים להפגין אחריות אישית בנוגע למחשבות, לרגשות ולפעולות שלנו, אבל גם בנוגע לאנרגיה שלנו. אנו יכולים להעניק בהתנדבות אנרגיה לאנשים אחרים כדי לעזור להם, אבל נתינה מוגזמת מרוקנת את עתודות האנרגיה שלנו, והדבר עלול להוביל לבעיות בריאות. בעיות בריאות תופענה גם כאשר אנו לא נותנים במודע, אלא כאשר מישהו מרוקן ללא הרף את האנרגיה שלנו, כיוון שהוא יכול. בכך ברצוני לומר שכיוון שאנשים לא מודעים לגוף האנרגיה שלהם, הם מותירים את עצמם פתוחים לרווחה לטורפי אנרגיה. האם אתם משאירים את ביתכם פתוח לרווחה לכניסת גנבים? מערכת האנרגיה שלכם יוצרת את הגוף הפיזי שלכם. אתם לא רוצים הרי להשאיר אותו פתוח עבור אנשים אחרים כדי שהם יוכלו לגנוב את האנרגיה שלכם, או לתמרן אתכם באמצעות צינורות אנרגיה. אז מה אתם יכולים לעשות בקשר לכך?

קיימות טכניקות רבות שיאפשרו לכם ״לסגור״ את מערכת האנרגיה שלכם. אתם פשוט סוגרים אותה, פשוטו כמשמעו. מערכות האנרגיה שלנו הן מערכות פתוחות משני הצדדים, שמחברות אותנו ללא הרף עם כל מערכות האנרגיה האחרות בסביבה שלנו. אם הייתם סוגרים, פשוטו כמשמעו, את גזע האנרגיה שלכם, הייתם מתים. מה שיש לעשות הוא להציב מסנן שיאפשר רק לאנרגיות הטובות והמועילות להיכנס, ויחסום את כל האנרגיות המזיקות והלארצויות. במקום הראשון נמצאת הכוונה. הכוונה שלכם צריכה להיות ברורה ומדוייקת. נחישות חשובה כאן מאוד. גישה של ״אולי זה יעבוד״ לא תהיה טובה מספיק. עליכם להיות ברורים, ישירים, חזקים, נחושים, לוחמים במאה אחוזים. עליכם לדעת בדיוק מה אתם רוצים ומה אינכם רוצים. ואל תאפשרו כלל פריצות במעטה גוף האנרגיה שלכם. חשוב מכול, עליכם לתחזק את המסננים שלכם, בכל יום, עד אשר יהפכו לחלק מהגישה שלכם.

דוגמה להגנה כללית על גוף האנרגיה שלכם תהיה לדמיין בועה של אנרגיה לבנה סביב גופכם, שמאפשרת כניסת אנרגיה מועילה, אבל שהודפת את כל האנרגיות המזיקות. אתם יכולים לדמיין מעטה דמוי מראה הנמצא מחוץ לבועה הלבנה שהודף ושמרחיק את האנרגיות המזיקות.

אם מישהו שולח לכם אנרגיה שלילית, אתם יכולים לתכנת את גוף האנרגיה שלכם שיחזיר אותה לשולח. תמיד שילחו מתוך נקודת מבט ניטרלית. אתם עושים זאת מתוך הגנה עצמית, אל תאפשרו לעצמכם להפוך שליליים גם כן. אל תכעסו, אל תתעצבנו, אל תעשו זאת מתוך רגש נקמה. גישה שכזו תחליש את מערכת האנרגיה שלכם, ואתם תהפכו פגיעים אף יותר.

אם אתם רוצים לשמור על קשר עם אדם מסוים, תוכלו להרכיב מסנן (כגון פילטר של מצלמה) על צינור האנרגיה שלכם.

אנשים מסוימים אוהבים לדמיין מטר גשם זהוב ששוטף ושמרחיק את כל השליליות, אבל בנוגע לבעיות הקשורות לצינור אנרגיה, אתם רוצים פתרון קבוע.

במקרה שבו אתם רוצים לנתק ״קשרים״ עם מישהו, כיוון שמערכת היחסים הפכה לא בריאה, עליכם לחתוך את צינור האנרגיה שביניכם לבין אותו אדם. איך תעשו זאת? יש לעשות זאת בצורה הנכונה וכהלכה ולא בדרך של ״העידן החדש״. אך תחילה עליי לספר לכם מיתוס יווני כיוון שהוא מדבר באופן ספציפי על צינורות אנרגיה, אף על פי שהוא עושה זאת בדרך סמלית כדרכם של כל המיתוסים.

המשימה השניה (מתוך שתיםעשרה משימות) של הרקולס הייתה להרוג את ההידרה הלרניאנית. ממי הביצה המעופשים ליד מקום ששמו לרנה, ההידרה הייתה מופיעה ומטילה אימים על הסביבה. נחש מפלצתי בעל תשעה ראשים, ההידרה הייתה תוקפת באמצעות ארס רעיל. אך המפלצת לא הייתה טרף קל, כיוון שאחד מתשעת הראשים היה אלמותי וכיוון שכך, בלתי ניתן להשמדה. הרקולס יצא לצוד את האיום בעל תשעת הראשים, אבל הוא לא יצא בגפו. אחיינו הנאמן, איולאוס, היה לצדו. איולאוס, שהשתתף ברבות מההרפתקות של הרקולס, ליווה אותו ברבות משתיםעשרה המשימות שלו. תחילה, הרקולס פיתה את היצור ממקום מבטחו על ידי כך שירה אל מאורתו חיצים בוערים. לאחר שההידרה יצאה, הרקולס תפס אותה. אולם לא היה קל להכניע את המפלצת, כיוון שהיא כרכה את אחת מזרועותיה סביב רגלו של הרקולס ולא איפשרה לו להימלט. באמצעות אלתו, הרקולס תקף את הראשים הרבים של ההידרה, אך ברגע שרוצץ ראש אחד, שניים נוספים היו מופיעים במקומו! וכדי להרע את המצב אף יותר, להידרה היה חבר משלה: סרטן ענק שהחל לנשוך את רגלו הלכודה של הרקולס. לאחר שסילק במהירות את המפגע, קרוב לוודאי שבאמצעות מכה מהירה של אלתו, הרקולס קרא לאיולאוס שיעזור לו להיחלץ מהמצב הקשה. בכל פעם שהרקולס היה מרוצץ את אחד מראשי ההידרה, איולאוס היה שורף את קצה הגדם. הלהבות מנעו את צמיחת הראשים החלופיים, ובסופו של דבר, הרקולס גבר על המפלצת. לאחר שהסיר והשמיד את שמונה הראשים בני התמותה, הרקולס ערף את הראש התשיעי, את הראש האלמותי. אותו הוא קבר לצד הדרך, ולשם ביטחון, הניח עליו סלע כבד.

הצווארים הארוכים של ההידרה הם צינורות אנרגיה. קטיעת צינור אנרגיה היא פתרון לטווח הקצר, כיוון שצינורות האנרגיה יבנו את עצמם מחדש באופן אוטומטי. בתוך זמן קצר, אם לא באופן מיידי, הצינור יתחבר שוב אל גופכם. לכן, כאשר אתם יושבים ומודטים, ומדמיינים את חיתוך צינור האנרגיה, יהיה עליכם גם לצרוב ולסגור את קצה צינור האנרגיה המוביל לאדם האחר. טוב תעשו אם תצרבו גם את החתיכה הקטנה שנותרה עדיין על גוף האנרגיה שלכם. עליכם לעשות זאת כהלכה, אחרת הצינור יחדש את עצמו ויתחבר אליכם שוב.

אם אתם מחפשים אחריו, אתם יכולים ליצור טקס שיסייע לכם. כל דבר שפועל עבורכם יהיה מצויין. חיתוך הצינור מתרחש באמצעות הרצון, כיוון שהרצון הוא שמכוון אנרגיות.

תוכלו גם להשתמש בסכין טקסי או ממשי כדי להדגיש את הפעולה. הבודהיסטים משתמשים בקארטיקה (סכין) במנהג מסוג זה. תוכלו לזמן מדריכים, מלאכים וישויות אחרות שיעזרו לכם לנקות שליליות. הם אכן יגיעו לסייע לכם פעם או פעמיים, אבל יש להם דברים טובים יותר לעשות מאשר לשהות לצדכם ולפתור בעיות שאתם יכולים למעשה לפתור בעצמכם.

איך תדעו היכן מתחבר צינור האנרגיה לגופכם? בדרך כלל הוא מתחבר למקלעת השמש, אבל הוא יכול להיות מחובר לכל מקום בגוף, אפילו בצדדים או בגב. כנסו למצב מדיטציה, או להלך רוח שקט ורגוע, ונסו לגשש. שימו לב לכל שינוי בשדה האנרגיה שלכם, או לרשמים או לדימויים מעודנים. לא חשוב לדעת את המיקום המדוייק. די בכך שאתם מרגישים שקיים צינור אנרגיה במקום כלשהו בשדה האנרגיה שלכם.

עליכם גם להבין שהמקום שאליו היה מחובר צינור האנרגיה הוא מקום פגוע אם החיבור היה חיבור שלילי. לכן, לאחר חיתוך הצינור, שלחו אנרגיית ריפוי כלשהי (אור לבן, זהוב או כל צבע שאתם משייכים לריפוי) לאותו מקום. אתם יכולים פשוט לדמיין אותו, או להביא אותו לשם באמצעות כפות הידיים שלכם, או בכל שיטה אחרת.

טוב תעשו גם אם תבדקו את עצמכם תקופתית ותחפשו אחר התקשרויות שליליות כלשהן. אך אל תעשו זאת מתוך פחד, כיוון שכאשר הגישה שלכם של הגנה עצמית יוםיומית תהפוך חזקה, אנשים לא יהיו מסוגלים לשדר אנרגיה שלילית באמצעות צינורות האנרגיה שמחברים אותם אליכם (אתם רוצים לשמר חיבורים חיוביים עם רוב האנשים), ואותם האנשים שאת הצינורות שלהם ניתקתם, לא יהיו מסוגלים עוד לברוא צינורות כלשהם. עליכם לדעת היטב מה אתם רוצים, לדעת זאת בברור, ולהיות חזקים כל העת. חוק הטבע קובע שכל חולשה במערכת ביולוגית מהווה קרקע פורייה לפרזיטים.

******

התמיכה שלכם חשובה – לחצו על הלב