שער סיריוס

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

מאנגלית: סמדר ברגמן

שער סיריוס קרב ובא. בכל שנה, מה-3 עד ה-7 ביולי, נפתח שער אנרגיה בין כדור הארץ לבין סיריוס, הידוע כשמש הרוחנית שלנו, מסייע להעיר, להפעיל ולרומם את הקולקטיב המתעלה לרמות תודעה גבוהות יותר.

שער סיריוס שחל ביולי מחזיק במשמעות אסטרולוגית ורוחנית עוצמתית. הוא מתרחש כאשר השמש נערכת עם הכוכב סיריוס. היערכות זו מביאה רטטים נעלים, התקדמויות רוחניות והשראה יצירתית.

האנרגיות של שער סיריוס משוייכות לנושאים כגון התעוררות רוחנית, תקשורת אלוהית ומחזורים טרנספורמטיביים של מוות ולידה מחדש. תרבויות עתיקות, כגון מצרים ומסורות שאמאניות אחרות, ידעו שסיריוס הוא שער לממלכות גבוהות יותר ומקום של ידע וחכמה רוחניים עמוקים. 

מקורם של זרעי כוכבים מפותחים על כדור הארץ, הוא בעיקר חגורת אוריון. אלה שמקורם בסיריוס, שידועים כ״קרניים הכחולות״, הם אנשי חכמה יודעיכלהמסטיקנים, המורים, ההורים שבקרב הנשמות המתעלות והם מגשימים מאסטריות בתקופת החיים הנוכחית. אף על פי שחלק מהנשמות המתעלות יודעות מהו המקור הספציפי שלהן ממשפחות הכוכבים שלהן, אחרות מגלות את מקורן בהתבסס על התהודה והאינטואיציה האישיות שלהן. 

בתקופה בה שער סיריוס פתוח, אנו מקבלים גישה לאנרגיות של סיריוס והדבר מחזק את הצמיחה האישית והקולקטיבית ותומך בה, ובכלל זה מודעות מתרחבת, קבלת מסרים מישויות נעלות או מדריכים רוחניים ומציאת חירויות חדשות בתחומי חיים שונים. 

זרעי הכוכבים המתעלים רואים כעת דברים רבים בבהירות רבה יותר. האנרגיה שקפאה על שמריה מתחילה סוףסוף להתפוגג. הערפל שעירפל את יכולת ההבחנה מתפזר. כל דבר שלא משרת עוד את טובתנו הנעלה ביותר פשוט ייעלם ואלה שנועדו להישאר אתכם יישארו לטווח הארוך. הנשמות המתעלות על הפלנטה הגיעו לרמת הארה גבוהה יותר והן נעות עכשיו לשלב הבא במסע ההתעלות.

השער של יולי ידוע כזמן של חיבור ותקשורת חזקים יותר עם ממדים גבוהים, מעניק הזדמנויות למדיטציה, להפעלת העין השלישית ולעיסוק במנהגים רוחניים שמפתחים חשבון נפש ובחינה פנימית. 

שער סיריוס של יולי מייצג שלב פלנטרי משמעותי להתפתחות ההתעלות, להשראה ולטרנספורמציה. הוא מזמין מתעלים להתחבר לתדרים גבוהים יותר, לאמץ את הצמיחה המואצת שמתרחשת ולחקור את עומקי מסע ההתעלות שלהם.

ביולי, נושא האינטגרציה תופס את מרכז הבמה, בעת שאנו נכנסים לחודש חדש. בהשוואה לחודשים הקודמים, יולי מציע אנרגיה אוהבת ורגועה, משמש כאתנחתא לפני האנרגיות הלוהטות והבלתי צפויות של אוגוסט. זה זמן עבור המתעלים להשיב לעצמם את כוחם הפנימי כהכנה לגל הטרנספורמציה הקרוב. 

המהות של יולי מזכירה למתעלים את חשיבות האהבה העצמית והטיפול העצמיאת הפיכתם למרפאים של עצמם. היא מעודדת את המתעלים לשוב אל הרחם הפנימי לשם התחדשות, כדרך להכין את העצמי לאינטגרציה המתמשכת של הוויה מודעת ונעלה.

יולי הוא חודש פעיל מאוד, התדר האוניברסלי שלו משמש כתזכורת עדינה לקולקטיב המתעלה להזין את עצמו ולשאוף לאיזון פנימי, לחוות בקלות ובחן את השלבים הקרובים של אינטגרציה עוצמתית. 

בשירות אוהב ומסור.

Ascension LightWorkers