11:11 שער עוצמתי של ניקוי לקראת התחלה חדשה

מאת: אלין


ה-11/11/2019 יהיה אחד הימים הרוחניים ביותר במסע חייכם, יום שבו יש לכם הזדמנות נהדרת לבצע שינויים מרחיקי לכת במבני החיים הישנים בהם אחזתם. ברמת המקרו, זמן זה הוא אחת התקופות העוצמתיות ביותר על כדור הארץ. כדור הארץ מגיע לאיזון מיוחד שלא הגיע אליו עשרות אלפי שנים.

שעה 11:11, ביום 11/11/2019, תביא לפתיחת פורטל אדיר בעוצמה של שש שמשות זמן חיבור של שישה ממדים שבו אתם צריכים לזרוע את זרע המסלול החדש שלכם, זה שלשמו ירדתם לכדור הארץ במסע חיים זה. זהו זמן שחרור של אנרגיות שנצטברו בכם במחזורי חיים שונים. שעת 11:11 היא זמן תיקון גלגולים רבים ומסעות ארוכים, זהו זמן של ריפוי והדרכה. ישנם מעט מאוד ימים בשנה שמאפשרים להתנתק בדקות מסוימות מממד של מרחב וזמן, ולהפוך למאסטרים של החיים שלכם. וכמה מרגש שביום זה, שעת 11:11 היא זמן חיבור ממדים וחיבור גלגולים רבים, זמן פתיחת שערים והגשמת כוונות ומשאלות.

ב-11/11/2019 אתם חייבים להתכוונן פנימה ולהצהיר בקול מה אתם רוצים לממש בשעת פתיחת שערים מיוחדת זו. לקראת ה-12/12, בשיאו של המהפך, היקום יראה לכם את הדרך באמצעות הדמיון. כן, דלת חדשה תיפתח בחיים מיד אחרי שהישנה נסגרת. עתה יש זמן של מימוש באוויר. פורטל אנרגטי חדש נפתח. מסע חדש. תקופה של שגשוג מגיעה, שנה של טרנפורמציה אדירה מביאה אתכם למימוש של שיא. ריפוי חזק מגיע לקראת ינואר 2020. יש התרחבות תודעתית אדירה בכל הרמות, המרחבים והממדים.

עד ל-11/11, אנרגיה שלילית חייבת הייתה להשתחרר ולכן חוויתם דרמה ומתח נפשי רבים שסימלו את השחרור העצום. האנרגיה שלכם בהאצה והכול לכאורה מתפרק, אתם חייבים לנקות את כל מה שאינו משרת אתכם עוד. היקום יחייב שינוי עתה ורצוי לא להיאחז בקיים, להשתחרר מהתוצאה ולהמשיך הלאה. אזיקים שכמו אחזו בכם בלי לדעת, מוסרים, אתם מתנתקים עכשיו מהדרמות הישנות שלכם.

עליכם לדעת שעד היום ובשנים הקודמות התמודדתם עם כל הפצעים, הטראומות והדרמות, עבדתם על שיעורים חשובים והם הגיעו עתה לשיא או לפיצוץ. התמודדתם עם הצל שלכם. כפניקס של אור, עליכם לצעוד מבעד ללהבות ולשרוף את כל החלקים שלא יכולים לעבור איתכם בדלת האור שנפתחת ב-11/11 ושתגיע לשיא ב-12/12. המעבר מחייב אתכם להשאיר מאחור את חלקי צל שלכם שטבעו בכם פחד. אתם יודעים שעליכם לעבור מבעד לאש ולסגור את הדלת בפני כל מה שלא אמור לעבור איתכם ל-2020.

עד ל-12/12, כל חלקי העצמי שלכם חוזרים אליכם, כל חלקי האור שלכם כמו מתאחדים מחדש לקראת קפיצה גבוהה יותר של תודעה. זהו הזמן שבו הסיבה האמיתית לשמה בחרתם להיות על כדור הארץ תתגלה, המתנות שלכם חוזרות אליכם, היכולות שלכם לא חסומות עוד, ומי שחסם אתכם חייב לצאת מהמסע האישי שלכם.

אתם מקבלים עכשיו מידע חדש, דברים שלא ראיתם עד כה גלויים לעין, כמו מסך שעולה ומוסר, ואתם יכולים לצפות מלמעלה על מסע חייכם. כל מה שעברתם בעשר השנים האחרונות, זה הזמן לנקותו משום שאתם מתרחבים ועוברים למרחב קיום חדש. הצהירו מה חייב לצאת ואפשרו ליקום לסייע לכם. גם אם צעדתם בדרכים שהייתם בטוחים שהן חלק מהמסלול החדש, יש עכשיו הזדמנות נפלאה, ביום מיוחד זה, לשנות כל דבר שיצרתם בזרע מחשבתי חדש.

מה שאתם עוברים ברמת המיקרו, כדור הארץ עובר גם ולכן, ב-11/11/19, רצוי לעשות עבודה רוחנית שמסייעת לכדור הארץ להשתחרר מכבלים ישנים ולעטוף אותו באור תודעה חדשה. כדור הארץ משתחרר עתה מאנרגיות ישנות שטמונות בו 25,000 שנה. כפי שכדור הארץ רכש שיעורים כתודעה מפותחת, גם אתם למדתם שיעורים שחזרו על עצמם במחזורי הזמן, עכשיו אתם ממשיכים הלאה למסע חדש, מסע שיש בו התנתקות מוחלטת מכבלי העבר, שעתה הגיעו לשיא.

החל ממחצית שנת 2019 כדור הארץ עובר מהפך אנרגטי שבו החלק האלים והמאיים מושתק ומוחלש עד שלא יוכל להביע רצונותיו. משטרים ישנים המופעלים על ידי איום ושררה זו תחילת שקיעתם, הם יהיו חייבים להיעלם תוך 200 שנה. וכפי שכדור הארץ עובר ניקוי מאנרגיה כובלת, גם אתם, ברמת המיקרו, עוברים מהפךאנשים שאחזו בצינורות האנרגיה שלכם באמצעות פחד, איומים, גזל ושיתוק האני האמיתי שלכםחייבים לצאת מחייכם. 

החזיקו מעמד, יקרים, היות והחל מיום 12/12 תחל תקופה מרגשת. זהו זמן של התרחבות תודעתית חדשה, של פתרונות, של העצמה ותובנות עמוקות. זמן מרגש ביותר להיות על כדור הארץ. מתנות תודעה רבות מגיעות עתה. היו קשובים ופתוחים. כדור הארץ צריך עכשיו את האומץ שלכם, את יכולות הריפוי שלכם, את המתנות שלכם. הגעתם בתקופה מיוחדת זו לסייע, ושימו לב לכל מי שדופק על דלתכם או שמבקש מכם עזרה. כל אדם שנכנס עתה לחייכם הוא מתנה והדרכה שמראות לכם, שמסייעות ושנותנות רמזים לפתיחת הדלת החדשה.

בהצלחה רבה ובאהבה רבה,

אלין

ניתן ליצור עימי קשר להכוונה או עזרה אישית במייל:
alleennumerologist888@gmail.com