11/11/11 צבעי האהבה

כיצד לגלם את התדרים הנכנסים עתה לטובת כדור הארץ החדש

סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל

אוקטובר 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

משפחה ארצית אהובה, אנו יודעים שהיו אלה זמני תהפוכות על כדור הארץ שלכם, ושרבים מכם מתקשים להמשיך ולהתקדם. בעודכם נעים לקראת סופה של שנת 2018, תגלו שיחולו ״סיומים״ ברבים מהדברים ששוב לא דרושים לכם בחייכם הנעים לכיוון כדור הארץ החדש. דברים אלה עשויים להיות אנשים ומערכות יחסים, משרות, בתים או אפילו מקומות שאליהם נמשכתם בעבר. אך היו בטוחים, אהובים, שאור חדש וברכות חדשות מגיעים כדי לתפוס את מקומם, ככל שאתם קרבים לשנת 2019.

אתם מתקרבים לשער העוצמתי של ה-11/11 – שער הזמן ושער החניכה הגלקטי שמתרחש ב-11 בנובמבר. והשנה, שער זה מהדהד במספר 11/11/11, שהופך אותו לשער בעל מספר מאסטר משולש. זאת אומרת, כמובן, שהאנרגיות שיעברו דרכו יהיו עוצמתיות ואינטנסיביות מאוד ויעניקו לכם ״דחיפה״ נוספת כלפי מעלה, דחיפה הדרושה לכם כדי להעביר את ספירלת הזמן שלכם אל תדרי כדור הארץ החדש.

בשער זה, בעל אנרגיית מאסטר משולשת, אתם תשדרגו את גוף האור/הגוף הפיזי שלכם כדי שתוכלו לקבל בבהירות רבה יותר את תדרי האור השמימיים שיגלמו את מציאות כדור הארץ החדש.

תדרי האור השמימיים וכיצד לגלם אותם בחיי היום-יום שלכם

בשנה שעברה, גברו האינטנסיביות והתדרים של קודי האור הנכנסים.

אתם נמצאים כעת בזמן של ״מינימום סולרי״, שבו ההתפרצויות הסולריות כמעט ולא התרחשו במערכת מזג האוויר הסולרית של הפלנטה שלכם. הדבר איפשר שידורים גלקטיים עמוקים, כגון קודי אור היהלום לתפוס את התפקיד העיקרי בכינון כדור הארץ החדש ובהדרכת תהליך ההתעלות באמצעות שינויים בגוף האור ובגוף הפיזי שלכם.

עכשיו, ״תדרי האור השמימיים הגבוהים״ נכנסים מהמרכז הגלקטי ומסייעים לכם להעלות את התודעה שלכם לרמה שבה תוכלו להגשים את כדור הארץ החדש במציאות שלכם. תדרי אור שמימיים אלה הם גלים של אנרגיית פלזמה רכה וזוהרת שבאים לידי ביטוי כגלים של צבעים יפהפיים, שמקודדים באהבה אלוהית כמו גם במידע על טרנספורמציה והתעלות.

את תדרי האור השמימיים ניתן לחוות כצבע, אבל גם כצלילים הרמוניים, כגלים, כ״סמלים״ או כהירוגליפים, הידועים כ״שפת האור״ או כצופני הבריאה המקוריים.

אהובים, ככל שתעלו במעלה הספירלה אל תדרי כדור הארץ החדש, תגלמו תדרים שמימיים אלו ותהפכו למשדרים של הקודים שאתם נושאים. אתם גם תלמדו שהתדרים הללו נושאים אנרגיות ריפוי, ותהפכו מודעים לאופן שבו ניתן לעבוד עם האנרגיות והקודים הללו, כדי להביא ריפוי ואיזון לעצמכם ולסובבים אתכם.

הדרך לגלם את התדרים הללו בחיי היום-יום היא להפוך מודעים ל״גלים״ הללו של אור אלוהי ואז להצליח לחוש באופן אינטואיטיבי בצבעים, בצלילים ובסמלים, כדי שתוכלו להביא איזון למקומות בהם הוא אבד וריפוי למקומות בהם הוא דרוש.

במהרה, תוכלו להתחיל גם ״לראות״ אותם באמצעות עיניכם הפיזיות, ותהפכו מודעים ל״זוהר״ של התדר השמימי, כאשר הגלים הללו ינועו דרך השערים והפתחים השונים. אם אתם מכווננים יותר לרמות הצליל, תוכלו אולי להתחיל לשמוע צלילים ומוזיקה, ואם אתם מכווננים יותר לשפת האור, תוכלו להתחיל לראות סמלים, לשמוע שפות או תרגישו רצון להתחיל לבטא אותם באמצעות תנועות ריקוד.

חשוב לגלם את ״הלב והנשמה״ של התדרים הללו, כיוון שברמות הנמוכות יותר הם בוראים הפרעות ותוהו ובוהו. זו מטרתם, לפרק את הישן ואת כל מה ששוב לא דרוש, ולברוא מרחב לחדש. לכן, בחייכם, אתם יכולים לסבול מהפרעות ולהסתחרר בתוך התוהו ובוהו, או אתם יכולים לאמץ את המאסטריות שלכם, להיות קודי האור החדש ולבטא את האנרגיה של כדור הארץ החדש ושל הבריאות החדשות.

בזמן הזה על כדור הארץ שלכם קיימים מקומות ״ניטרלים״, כיוון שהשינויים והטרנספורמציות אינטנסיביים מדי. זה הזמן לתפוס את מקומכם, לקבל החלטות ולגלם את התדרים השמימיים הנכנסים כמאסטרים של אור גלום!

השינויים הפיזיים והטרנספורמציות בגוף האור

משפחה אהובה, כדי להכיל טוב יותר את השטף והאינטגרציה של תדרי אור שמימיים חדשים אלה, גוף האור והגוף הפיזי חייבים לעבור התאמות מסוימות.

ראשית, בלוטת האצטרובל ״גדלה״ והמבנה שלה השתנה ברמת האנרגיה, כדי לאפשר שיתוף של אור ותדר רבים יותר בין הגוף הפיזי ובין גוף האור.

התאמות אלה של בלוטת האצטרובל מאפשרות גם כינון של מבנה אנרגטי סביב הראש, הידוע בשם ״כתר הזהב״. מבנה זה נושא את אור הזהב של תודעת המשיח ומחזיק אותה במקומה, מזרים אותה מצ׳אקרת כוכב הנשמה ואל תוך צ׳אקרת הכתר, ויוצר גשר אור בין הנשמה לבין ההיבטים הפיזיים של העצמי שלכם.

בשעה שאתם עוברים טרנספורמציה זו, אתם עלולים להרגיש בתסמינים באזור הראש, בייחוד באזור האצטרובל בבסיס הגולגולת, בראש ובסינוסים ואפילו למטה יותר, באזור הלסת והשיניים. אלה יכולים להיות לחץ או כאב עז בעת שהגוף מסתגל לזרם חדש זה של אנרגיית אור.

הזרם הגובר של האצטרובל משפיע גם על בלוטת יותרת המוח ועל בלוטות התימוס והמגן. האנרגיה הגוברת באזורים אלה עשויה להעצים גם את התסמינים ואת אי הנוחות בגרון ובעמוד השדרה העליון.

אבל דעו, אהובים, שבעוד שהאנרגיות הללו משתלבות וככל שהגוף מתרגל לזרמים החדשים, תתגברנה במידה רבה גם היצירתיות שלכם והיכולת שלכם להגשים.

זה הזמן להתחיל לברוא את כדור הארץ החדש שלכם!

צבעי האהבה

כל אחד מגלי האנרגיה של אור הפלזמה שמגיע דרך שערי כדור הארץ נושא את מסר האהבה, החמלה והיצירתיות האישי שלו. כל אחד מהגלים הללו הוא בעל צבע אישי ותדרי צליל משלו, ובעל מערך קודים משלו בשפת האור השמימית.

פיתוח היכולת האינטואיטיבית לראות ולשמוע את גלי הצבע, הצליל והקודים הללו תעצים במידה רבה את היכולת שלנו לשלב גלי אנרגיה אלה ולחלוק את התדרים השמימיים עם אנשים אחרים בצורה של אופני ריפוי ואיזון.

אנו נהיה מסוגלים ״לרכוב״ על הגלים בדרך מודעת, לעבוד עם התדר והמסר של הגל, במקום להטלטל מצד לצד בתוהו ובוהו ובסבל על גבי ההתפוררות והתהפוכות של מעבר הגלים.

אהובים, אנו מזמינים אתכם לחגוג את בואם של גלי האור, הצבע והצליל ולעבוד עם הקודים ועם שפת האור בעודכם משלבים את זרמי התודעה האלוהית שבונים את כדור הארץ החדש במציאות שלכם.

אנו מאחלים לכם מעבר מהנה מבעד לשער ה-11.11.11 וזמן יצירתי של הגשמה ואהבה.

 

*~*~*~*~*~*

קוראים יקרים, אני מזכירה לכם שכדי להמשיך להעניק לכם שירות זה, אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם.
כנסו לדף תרומה ותנו מהלב. ~ סמדר