11.11.11 – משב רוח של שינויים

תחזית נומרולוגית

אוקטובר 2018

מאת אלין

תקופה מדהימה פורצת עתה לחייכם כמשב רוח רענן. שנת המאסטר מגיעה אל שיא אדיר ב-11 בנובמבר, וכמו אנשים רבים על כדור הארץ, אתם עוברים בימים אלה פתיחה חדשה בחיים שמזמנת הזדמנויות חדשות. אתם מרגישים את זה? פרק חדש מתחיל. גל חזק מגיע ואתם יכולים לצפות מהצד או לקפוץ על הגל ולקדם את חייכם כפי שלא יכולתם זה שנים רבות. זהו זמן חשוב, ואסור שתפספסו את ההזדמנות הנדירה שלא תחזור בעוצמה שכזו לפני 2026.

שנת 2018 = 11, ושנת המאסטר עודנה כאן בצלילי סימפוניה אחרונים, מזכירה לנו כי חייו של מאסטר לעולם אינם פשוטים. ייתכן שעברתם השנה שינויים קיצוניים, תהפוכות רגשיות, אירועים לא צפויים אשר שינו לכם את החשיבה והעשייה הקבועה. האנרגיה הקוסמית התערבה השנה בשגרת החיים עם הרבה דרמה ולא מאחורי הקלעים. סוגיות גדולות דרשו פתרון. היו לכם ימים מלאי אושר, יוזמה והצלחה שנבעו משני מספרי 1, ששאבו אנרגיה מהשמש העוצמתית. אבל היו לכם ימים קשים שהיוו היפוך מוחלט, היות ושנת מאסטר מושפעת גם מהירח המקושר למספר 2 (1+1), אשר גורר עימו מצבי רוח המתחלפים בקיצוניות כמו הגאות והשפל.

היקום ודאי סיפק לכם תירוצים וסיבות להיות מצוברחים. זהו ההסבר מדוע חוויתם ימים עם חוסר יכולת להתקדם מעודף רגשות סותרים, אך בסוף שנה זו תצאו מכך רק מחוזקים. הירידות הראו לכם בדיוק מה לא עובד ומה דורש תיקון ועתה הגיעה העת להפרד לתמיד מחלקים בחייכם שאינם משרתים אתכם, אמרו להם שלום. זאת אתם אמורים לעשות עוד לפני יום השער של ה-11.11; לבחון לפי אירועי השנה ובהתאם למה שלא עובד בחייכם, הצהירו על שינוי וקפצו על גל הזדמנויות של עשייה ביום ה-11.11.

התאריך 11.11.11 הוא יום שער אדיר של מאסטר מושלש בעוצמתו, עם תדר גבוה וגישה לממדים עיליים ויש לנצלו היטב. הוא יכול לרומם אתכם במידה רבה, בעיקר בשעה 11:11, הכריזו על הכוונות שלכם ליקום. קחו אחריות של מאסטר ועברו מיד לביצוע. לא עוד תכניות ״על הנייר״. הקפידו על עשייה פעילה. זוהי הדרך היחידה לעלות על הגל. כל שינוי שאתם רוצים ליצור ואפילו שינויים שלא חשבתם עליהם זמן רב… זה הזמן! כל מה שהיה מאחורי הקלעים ולא העזתם לחלום שהוא אפשרי יפתח לכם. כל הסודות שהשארתם מאחור, החלומות הכמוסים, מה שבאמת תמיד רציתם יקפוץ לתודעתכם ויזכיר לכם שהגיעה העת לממשו.

שנת מאסטר דורשת להתרחב ולהתפתח, ואכן שנת 2018 נועדה מלכתחילה להובילכם לתזוזה קדימה ובעיקר להגשמה ולעצמאות רוחנית. בגורלכם התרחשו אירועים השנה שנועדו לטלטל את מסלול החיים שלכם, להזכיר לכם כמה אתם רחוקים מהמקום שבו רציתם להיות, ואתם בני מזל כיוון שהאנרגיה היצירתית שלכם בחודשים הקרובים נמצאת בעלייה. לא תסכימו עוד להשאיר את חלומותיכם בצד, משהו בתוככם ידחוף אתכם לבצע הכול. עכשיו. אתם תבינו שזהו עולם של עשייה ויצירה וכדי לראות שינוי אמיתי, תהיו חייבים לשנות כמעט כל דקה בחייכם.

אם כל מה שעשיתם עד כה הוביל אתכם למה שאתם היום, דעו שכדי לחולל שינוי חדש, הכול צריך להשתנות: התזונה, השעות שבהן אתם מתעוררים, תשומת לב חזקה למה שאתם עושים בכל דקה ביום. האם אתם מתכננים את הזמן? עם מי אתם משוחחים? מה הם תכני השיחות שלכם, האם הן מקדמות או מייסרות? האם מעשיכם מקדמים אתכם? אם לא, אתם תחדלו. תוכלו ליצור פתרונות לאירועים לא פתורים והם יגיעו בשלווה ובצעדים קטנים ללא דרמה רבה. איזון הוא מילת המפתח בשנתיים הקרובות ואתם צריכים לאזן את חייכם כך שכל מה שמוציא אתכם מהאיזון, יהיה חייב להתנתק.

התחלות חדשות וקשרים גורליים חדשים מתהווים כקסם בחודש הקרוב. משהו בחייכם שהיה רדום הופך אקטיבי. העבר, ההווה והעתיד מתחברים יחד ומרגישים כמו יעוד ברור. בהירות תתפתח. אתם תדעו מה רצונכם ותתפלאו שתדעו מה לעשות כצעד ראשון להגשמה, למי לפנות, ממי לבקש עזרה. השיא יהיה בחיבור פנימי למקורות עליונים והצהרת כוונות.

ובאמת, ה-11.11 הוא התחלה חדשה שתתעגן בפברואר 2019. עד אז אתם תבחנו היטב מהו הערך העצמי שלכם ואם לא תהיו מרוצים, תבצעו שינויי גורל חשובים כדי למצוא חן בעיני עצמכם. האם זו מערכת יחסים חדשה? עבודה חדשה? מראה חדש? מעבר דירה? אתם תבחרו ולא תתפשרו עוד על הטוב משום שעתה אתם בתקופה שבה הנכם יודעים את מה שתמיד ידעתם, אך לא פעלתם למענו ביתר שאת – אתם הנכס החשוב ביותר בחייכם וכל מה שלא עושה לכם טוב, כל מה שחוסם אתכם, יש להוציא מהמסע.

וכאן גם המקום להיות עדינים מאוד כלפי עצמכם. אם הדפתם אנרגיה שאתם מרגישים שמעכבת אתכם שנים, אתם תרגישו שזה בסדר גמור לנתק ואל תייסרו את עצמכם עוד. מי שתקוע, מי שתוקע אתכם, יהיה חייב לזוז. הרכבת ממשיכה ומי שלא עשה את העבודה הפנימית – התמודדות עם פחדים, תקיעות והיאחזות בעבר – ייאחר את הרכבת. הדבר כבר לא עניין שלכם. זוהי רכבת עוצמתית ולא כדאי לפספס אותה. מדוע? כל שינוי שתרצו לבצע מקבל עכשיו תמיכה חזקה מהיקום עם אנרגיה בעלת תמיכה שהיא משולשת בעוצמתה. זה הזמן לשנות את הגורל.

המאסטר שבכם יכוון ויורה את הדרך והנשמה תדאג שתקחו יוזמה ותכוונו את חייכם עכשיו באופן מודע. כבוראים מודעים התחברו פנימה ותקבלו מסרים עוצמתיים מכוונים. מי שלא יודע כיצד להתחבר פנימה ימצא את הדרך לפי הרגשות. אם משהו עושה לכם טוב, מרגיש נכון וברחתם ממנו שנים כיוון שחשבתם שאי אפשר – זה הצעד הבא. אם פעולה ממלאת אתכם באושר עילאי – זו הדרך. המאסטר תמיד מלא חכמה, עוצמה ואינטליגנציה והשנה הפכה אתכם למאסטרים עוצמתיים של שינוי, כדי שתובילו בגאון פרק חדש בחייכם שמתחיל ממש עכשיו והפרק החדש יפה ועוצמתי מאוד משום שאתם משתתפים בו באופן ער ומודע. שקלתם כל צעד. תהיתם והיקום מחכה שתאמרו לו בגלוי ובמוצהר מה אתם רוצים להגשים.

אולם עליכם לשים לב שבחודש דצמבר, לקראת סוף 2018, יהיה קל הרבה יותר להסתכל על חצי כוס ריקה: מה שלא השגתם ותכננתם בתחילת השנה. אנא זיכרו לטפוח לעצמכם הרבה על השכם. כמה הספקתם. כמה עשיתם. אל תבחנו רק את מה שלא הצליח, אלא כמה בכל זאת התקדמתם בזמן כה קצר. בין אם בעבודה רוחנית, בין אם בשינוי באישיות, בין אם בקשרים עם אנשים מופלאים, בטיולים שסוף סוף אזרתם אומץ ויצאתם אליהם. אומץ שאזרתם ושאיפשר לכם להדוף עניינים שהכעיסו שנים. גם זו עבודה ואתם ראויים לשבח אדיר.

ניתן לקרוא לחמש השנים הבאות ״תקופת השפע״ ולא מדובר פה רק על ממון. זו תקופה מאתגרת שבה היקום יחייב אתכם לערוך שינויים מתוך מחשבה של ״איך אני מרוויח ממה שעושה טוב״. לא תסכימו עוד לבזבז את חייכם לשווא, אלא תפעלו למען עצמכם בעוז וזהו דבר נהדר. יהיו לכם הזדמנויות כלכליות, אך הן יחייבו עבודה. עשיה. דחיפה. זהו שינוי מחשבתי רדיקלי שלא התקיים מאות שנים. לא לעמול כדי לשרוד או לצבור. לחיות כדי לשמוח, לצורך מימוש עצמי, כדי להפיץ אהבה ולדחוף אחרים למימוש. להקל על חייהם של אחרים. השנים הבאות לא יתמקדו ב"אני" אלא ב"אנחנו", אבל הדבר מתחיל בשינוי עצמי. רק מאסטר שעשה את הדרך יוכל להאיר לאחרים את הדרך וזה מה שמצופה מכם. לזכור מי אתם. להעיר את המאסטר.

רק אתם יודעים מהו המרחק מהחיים שאתם ראויים לחיות. צמצמו את הפערים עם כוונה והרבה שמחה, משום שאתם המאסטרים החדשים של עצמכם. אנרגיה חדשה לוקחת אתכם על מרבד קסמים שיאפשר לבצע הכול בקלות, מתוך אינטואיציה חזקה, שמחה ובחירה. זכרו כי רוב השנה ניקיתם עניינים ישנים שלא התאימו לכם עוד, ועתה, לנוכח שער 11.11, הגיעה הזדמנות פז להצהיר מה כן: מה תרצו. מהם הצעדים הבאים כדי להשיג את מה שאתם באמת רוצים. זכרו שביקום אין זמן. כזה הוא מבנה ה"תוכנה" שלנו, אולם שערי 11 מאפשרים להתחבר לעולמות שאינם תלויים בזמן, לכוחות שמורידים לכם אנרגיה מסייעת. נצלו זאת בשיא הכוח!

בהצלחה מאסטרים מופלאים של אור!

אלין

מוזמנים לפנות אליי בכל שאלה או בקשה לכתובת המייל alleennumerologist888@gmail.com

~*~*~*~*~*~*

קוראים יקרים, אני מזכירה לכם שכדי להמשיך להעניק לכם שירות זה, אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם.
כנסו לדף תרומה ותנו מהלב. ~ סמדר