שתי שמשות וירח-על

שתי שמשות וירח על במזל שור/אוריון:

שער הכוכבים של ה-11.11.8 ותדרי הבריאה של האיחוד המקודש

מאת סליה פן

22 באוקטובר, 2015
מאנגלית: סמדר ברגמן

היה זה זמן עוצמתי והאנרגיות העוצמתיות ממשיכות להגיע. בדרך כלל ניתן להסביר זאת בהקשר לפעילויות של השמש וההתפרצויות הסולריות. אבל במקרה זה לא הייתה התאמה רבה ממשית ולכן דומה שחייב להיות הסבר אחר. ויש הסבר שכזה! הגלים העוצמתיים שאנו מרגישים עכשיו הם גלקטיים וקוסמיים במקורם, ואף על פי שהם כוללים פעילות סולרית, מתרחשים כאן דברים רבים נוספים. ברצוני לחלוק עמכם את ההבנה שלי לגבי כמה מהכוחות העוצמתיים הללו שמניעים כעת את הטרנספורמציה וההתעלות שלנו.

קראתי למאמר זה ״שתי שמשות וירח-על במזל שור ובאוריון״ כיוון שאלה הם הכוחות הגלקטיים העיקריים שפועלים עכשיו. תחילה, תזכרו אולי שבחודש אוגוסט כתבתי מאמר שבו הסברתי כיצד הזריחה השנתית של סיריוס בשעות הבוקר במזל אריה יצרה זמן שבו לכדור הארץ יש למעשה שתי שמשות, סולריס, כפי שכיניתי את השמש שלנו, וסיריוס, הכוכב הכחול העוצמתי. היערכות זו של שתי מערכות הכוכב, סולריס וסיריוס, ממשיכה בעת שהן נעות בגלקסיית הורד הזהוב (שביל החלב) ומקיימות אינטראקציה עם כדור הארץ, פלנטת הכוכב הכחול הנולדת מחדש.

היערכות זו הופכת אינטנסיבית יותר ויותר עד שהיא מגיעה לשיאה בערך ב-11 לנובמבר, ב-11.11, שהשנה יהיה 11.11.8.

במונחים הולוגרפיים, משמעות הדבר היא שסיריוס והשמש/סולריס יצרו שער כוכבים (Vesica Pisces), שמאפשר שידור של אנרגיות קוסמיות וגלקטיות עוצמתיות אל כדור הארץ שנמצא בתהליך של לידה/לידה מחדש. במונחים של גאומטריה מקודשת ואנרגיות האיחוד המקודש, שתי מערכות הכוכב ממזגות את שדות האנרגיה שלהן כדי ליצור שער לחילופי אנרגיות ולבריאת דבר מה חדש.

אנשי קדם שלמדו את חכמת אומות הכוכב סיריוס ידעו זאת, והם קידדו חכמה זאת בסדרת ״מפתחות״, מפתחות שבאופן אירוני נגישים היום, אך מעטים מבעלי הגישה אליהם מבינים אותם. אולם, בעת שאנו נכנסים לתודעה גבוהה יותר, אנו מתחברים מחדש לחכמה העתיקה ומתחילים להבין את עוצמת המפתחות הללו בתהליך ההתעלות שלנו.

שתי שמשות וירח על במזל שור/אוריון

בתקופה זו בשלהי אוקטובר ולקראת תחילת נובמבר, אנו מרגישים עדיין בהשפעות של ליקוי הירח ומעברי יום השיוויון, אך נעים במהירות לקראת 11.11.8. אנשים רבים מרגישים מעט תשושים בעת שהם משלבים את הגלים העוצמתיים הללו, ואף על פי כן, אנו מתקדמים לקראת גל נוסף ועוצמתי אף יותר. הכול ממוקד באותו חלק של ״השמים״ הגלקטיים שלנו שכולל את סיריוס ואוריון.

לכן, השבוע, ב21-22 באוקטובר, השלמנו זה עתה את מטר המטאורים האוריונידים, שהם שובל האבק של השביט היילי הבא לביקור. היה זה מחזה מרהיב ויפהפה, אבל הבוגרים יותר מביניכם זוכרים שהשביט היילי מילא תפקיד משמעותי בשינוי התודעה והעלאת המודעות בשנות השמונים, ממש לפני ״ההתכנסות ההרמונית״ שחלה ב-16-17 לאוגוסט, 1987, שהייתה התמורה העיקרית הראשונה של כדור הארץ במסע ההתעלות הגלובלית. השביט היילי תמיד מגיע לביקור כאשר כדור הארץ מוכן לשינוי גדול, ומטר המטאורים הוא תזכורת גלקטית לכך שאנו נמצאים בשינוי גדול ושהדחף הראשוני של ״ההתכנסות ההרמונית״ עדיין מניע אותנו קדימה.

מקורו של מטר האוריונידים בקבוצת הכוכבים אוריון, ליד הכוכב ביטלג׳וז. ובשבוע הזה נחווה גם את האחרון מבין ירחי העל/ירח מלא שיהיה בבית האסטרולוגי של מזל שור, שהוא השכן הקרוב ביותר לאוריון. זהו פרץ נוסף של עוצמה גלקטית מאזור אוריון/סיריוס של הגלקסיה, פרץ זה יועצם על ידי המגנטיות של ירח העל.

איזו חשיבות יש לכך? ובכן, השמש וסיריוס כבר ערוכים ובוראים שער כוכב. אבל, גם מערכת הכוכבים אוריון היא שער כוכבים רב עוצמה. ידוע ששלוש הפירמידות של גיזה ערוכות עם שלושת הכוכבים של חגורת אוריון. הדבר משקף את תכני הלימוד של המצרים הקדומים ואומת הכוכב סיריוס שמערכת הכוכבים אוריון הייתה למעשה שער כוכבים קוסמי שהתחבר לגלקסיות אחרות ביקום המקומי שלנו.

אתם כבר מתחילים להבין את סוג האנרגיות הקוסמיות העוצמתיות שעומדות להגיע עתה! האם אתם יכולים להרגיש בפתיחות ברשתות הגלקטיות שמאפשרות לנו להתחבר לאנרגיות עמוקות ועוצמתיות שלא הרגשנו מזה זמן רב מאוד כבני אנוש? היה עלינו להתחיל בהתעלות בזמן ״ההתכנסות ההרמונית״ בשנת 1987 כדי להגיע לנקודה זו שבה גוף האור והגוף הפיזי שלנו הפכו ״קריסטליים״ מספיק כדי לקבל גלי אור אלה ולהדהד או לרטוט עמם! זהו רגע מופלא, אפילו לנוכח אי נוחות פיזית! הומולומינוס (האדם המואר) קיבל את קודי היהלום מהשמש המרכזית הגדולה או הלב הקוסמי האלוהי! שער הכוכב אוריון יתעצם בעת הירח המלא, בשעה ששתי השמשות, סולריס וסיריוס, ממשיכות במסען אל רגע האיחוד המקודש כאשר שער הכוכב שלהן יפתח אף הוא ויאפשר כניסת אנרגיות מהשמש המרכזית הגדולה.

כפי שאני מבינה זאת, שער אוריון מעניק לנו גישה לתודעת אוסיריס, שהיא ההתעלות לאלמותיות והיכולת לנוע בין הצעיפים. אני לא אומרת שכולנו נהפוך אלמותיים בעת הירח המלא, אלא שההבנה לגבי האפשרויות והתהליכים של ההתעלות תהפוך עמוקה יותר כאשר נקבל את הקודים וההוראות הללו שמעבר למערכת השמש שלנו ונתחבר לאלה שמדריכים את הטרנספורמציה שלנו ממקומם שמעבר לכוכבים. זהו רגע עוצמתי לקבלת ולהעברת אנרגיה וקודים. ״הם״ ממתינים לשמוע מאיתנו גם כן, בחגיגות הפעלה וטקסים. אומות הכוכבים ובתי הכוכבים שלנו ממתינים לדוח ההתקדמות שלנו, גם בעת שאנו ממתינים לשידור של קודי אור חדשים שיסייעו לנו בתהליך.

האיחוד המקודש ב-11.11.8: סיריוס, סולריס וכדור הארץ

ב-11 בנובמבר, סולריס וסיריוס יתייצבו בהיערכות מושלמת לבריאת שער הכוכבים (Vescica Pisces) הידוע גם בשם ״העין של הורוס״, שהוא שער (פורטל) בריאה.

בגיאומטריה מקודשת כאשר שניים מצטרפים הם יוצרים חפיפה אנרגטית שבה נוצרים תהליכי בריאה וזהו רגע עוצמתי מאוד. כאשר סולריס וסיריוס יוצרים חפיפה אנרגטית זו, הם מולידים קודי אור חדשים עבור כדור הארץ, שמסייעים לתהליך של ״לידה מחדש״ או ״התעלות״.

איחוד מקודש הוא אחד מתהליכי המפתח של אנרגיות ההתעלות, הן במובן הקוסמי/גלקטי והן בחיינו האישיים. זוהי תבנית שמסייעת לנו להכיר ולדעת את עצמנו באופן מלא ולהבין שכפי ש״למעלה״ כך גם ״למטה״ כאן על כדור הארץ, המקום שבו אנו מקבלים אנרגיות עוצמתיות אלה בגופים ובגופי האור שלנו.

מסורתית, ה-11.11 הוא ״שער״ (פורטל) שבו מוענקות הבנות עמוקות של אמת קוסמית לאנושות. ה-11.11.8 כולל את הספרה שמונה המשויכת לכוכב בעל שמונה קודקודים של האיחוד המקודש של הנשמות התאומות, שמספר לנו גם שמה שיגיע ויעבור דרך שער ה-11.11.8 יהיו תכני לימוד והבנות לגבי טבע הקוסמי והגלקטי של האיחוד המקודש ושל תהליכי ההתעלות והטרנספורמציה שלנו.