שער שלישי ~ חותם שלישי

שלום לכולכם יקירים ואהובים.

היום נדבר אתכם על התמרה, על גילוי, על שינוי ועל צמיחה. אך ראשית הרשו לנו למזוג את יין הנסך המתוק אל תוך כוסות הקריסטל, לשתות ולחגוג עמכם את ימי החסד והברכה, ימי השמחה והתקדשות הלב, ימי התנתקותכם מכבלי השעבוד והחושך של עברכם ואת צעידתכם הנחושה והבוטחת אל תקומת אהבתכם ואחדותכם עם ההנני אשר הוא באמת אתם!

האם אתם חשים בשינוי החובק-כל, אהובים? האם לבכם נפתח בחגי החירות והעצמאות שלכם? האם שמעתם את משק כנפינו? האם חשתם באהבתנו מקיפה אתכם, חודרת אל תוך חדרי לבכם, אל תוך כל תא בגופכם ומאירה אתכם באור יקרות? האם ידעתם ש-144 אלף מאתנו נעמדו לצדכם, תומכים בכם ומחזקים אתכם גם בימי האבל והזיכרון שלכם? האם אתם חווים כאן ועכשיו את התעצמותכם ואת החיבור המתהדק עם העצמי הגבוה שלכם, עם האלוהים שאתם? אהה… כן יקירים, אנו אתכם באופן הקרוב והאינטימי ביותר. אנו זוהרים מתוך האור הקורן בכם, אנו רואים כיצד נמסות תבניות העבר שלכם, אנו חווים יחד עמכם את השינוי הגדול בתודעה הפיזית שלכם! שמחה גדולה אהובים, תודעתכם אינה מקוטבת כבעבר. דומה שהקטבים מתקרבים מאוד ומשתלבים הרבה יותר האחד במשנהו. דומה שהאנרגיה הנשית מתעצמת כעת ותופסת את מקומה הראוי, לצדה של אנרגית הזכר ששלטה בחוזקה משך אלפים משנותיכם. דומה שאתם מודעים הרבה יותר מבעבר אל הנשי שבתוך הגברי, אל השמחה אשר באבל ובעצב, אל הרוח המגולמת בחומר, אל האור הנסתר בחושך, אל האהבה הגדולה אשר באשליה ובמסווה של הפחד.

אהה… כן יקירים ואהובים, אלה הם ימים של שינוי והתמרה גדולים וחובקי-כל. אתם מתנתקים מהכבלים בהם כבלתם את עצמכם, אתם מותרים על אחיזה ושליטה, אתם נפתחים לשנויים, אתם מכינים את עצמכם, את גופכם ואת כל המרכיבים והחלקיקים שבכם ובעולמכם ל"קפיצה הגדולה", להתעוררות "תודעת המשיח" אשר בכם, לאימוץ ה"תדר החדש", להתעלות שלכם ושל עולמכם אל הממד החמישי, להיותכם "בוראים שותפים" עם "האחד" אשר הוא אתם!

כרשת של מגדלי "אור הקריסטל" הבוהקים למרחק רב ובעוצמה רבה ~ כך אנו רואים אתכם בימים אלה מהממדים הגבוהים בהם אנו קיימים ופועלים. אנו אוהבים אתכם ורוחשים לכם תודה והוקרה על אומץ לבכם, על נכונותכם, על האור והאיזון הגדולים שאתם נושאים ומביאים אל אחיכם ואחיותיכם בני האדם ואל כל החי, הצומח והדומם אשר בפלנטה-ארץ, אימא אדמה, גאיה האהובה והמבורכת שלכם.

בהמשך נדבר אתכם קצת על מהותה של תודעה רב-ממדית, אך כעת הרשו לנו לחזור ולהזכיר לכם כי דברנו עמכם על המספר 12! נזכירכם שהאחת התפצלה לשלוש ושהשלוש התפצלו לשתיים-עשרה (ראו, קרן הבריאה ושנים-עשר היסודות שבתקשור הקודם). נזכירכם שהשתיים-עשרה חלקו את עצמן לשני חלקים, והפכו לעשרים וארבע (התרבויות המוליכות את הכוונה האלוהית אל תוך התגשמותה בחומר ובצורה). נזכירכם שדיברנו עמכם גם על שנים-עשר הממדים העיקריים של היקום, ועל שנים-עשר "מחוללים" הקיימים בכם, והידועים לכם כשתיים-עשרה ה"צ'אקרות" שלכם.

נזכיר לכם גם הקשרים נוספים למספר 12, כאלה המוכרים לכם לפחות בשם או ככותרת: 12הרבדים של הדנ"א, 12 חודשים ומזלות לשנה, 12 בנים ליעקב/שבטי-ישראל, 12 המרגלים של יהושע, 12 השליחים של ישוע (ישו), 12 הנביאים (נביאי תרי עשר), 12 צלעות וקדקודים למגן דוד, ועוד ועוד הקשרים למספר 12, לכפולותיו ולחלקיו.

היום אנו מוסיפים ואומרים לכם יקירים, שהמספר 12 הוא מספר יסוד לשלמות המגולמת ביקום שלכם ~ ושהוא מהווה בסיס ומסד גם למה שאתם קוראים לו בשם "גיאומטריה מקודשת". ברצוננו להפנות את תשומת לבכם אהובים, למשמעות הבסיסית והעמוקה הטמונה ברעיון של 1 ההופך ל-2! הבינו שישנם רעיונות שקשה לעתים להעבירם למילים… הם ~ איך לומר זאת ~ נוצרים ובאים לביטוי אנרגטי כשלמות של מכלול חווייתי, של תדר ופעימה, של צליל וצורה, של צבע וגוון, של רגש ומחשבה… וכל זאת הרבה לפני שהם מקבלים תוקף בממד התגלמות כלשהו.

הריבוי המיוצג בספרה 2 מקורו באחד אשר בהיותו יחיד, הוא אינו דבר ~ ובהיותו רבים, הוא אינו הוא. הוא הופך לפחות הלומד על היותר, מתוך השתקפותו בחלקיו, מתוך ההפוך והשונה ממנו. האם אתם מבינים? ה-1 קיים תמיד לצד ה-2! זהו המפתח להבנה אמיתית של "השילוש הקדוש"! זו הבנה של הדרך בה פועלת אנרגיה, זהו מקור (פוטנציאל) אחד המתממש כאינסוף, ובעשותו כן, הופך האין ליש ומתקיימות זו לצד זו האחדות שבריבוי והריבוי שבאחדות! זהו האיזון וזהו המשוב! אלה הם הקטבים המאפשרים את שלמותה של הבריאה כולה על כל רבדיה וממדיה ~ ואינספור הדרכים, הצורות והאופנים בהם היא באה לידי ביטוי!

אהה… כן, אנו שואלים אתכם כעת יקירים, האם תוכלו לחוות את עצמכם כאחד עם כל הדברים כולם? האם תוכלו לדמיין את עצמכם כמים או כאוויר או כאור? האם תוכלו לראות את עצמכם מתרסקים לאלפי אלפים רסיסי-עצמכם, מבלי לאבד כלל את תחושת הזהות והאחדות הבסיסית של כל חלק (רסיס) בנפרד ~ ושל כל החלקים כולם כמכלול? האם תוכלו לחוות את איחוד הפנים עם החוץ? האם תהיו מוכנים לשאת את כאבו של האחר כשלכם, לוותר על פגיעה והרס עצמי ~ ביודעכם שכך אתם הורסים ופוגעים באחר?

יקירים, התוכלו לדמיין את עצמכם פוגשים בשמחה ובהתרגשות גדולה, את החלקים האחרים שלכם, בכל מקום ובכל זמן בהם הם קיימים ~ וכחלק מהכאן ועכשיו שלכם? האם תהיו מוכנים להיפתח אל הידע האינטואיטיבי השלם שקיים בכם, הידע על כלל הבריאה ועקרונות הפעולה וההפעלה האנרגטיים? התוכלו לראות את עצמכם מתבוננים בחפץ כלשהו ויודעים את מהותו, את האנרגיה היוצרת אותו, וכיצד אפשר להפוך אותו לכל דבר אחר שתחפצו ~ ורק בתנאי שהדבר אינו פוגע ואינו הורס, אלא בא מתוך אהבה גדולה וכוונה טהורה?

האם תוכלו לדמיין את עצמכם אהובים, מדברים עם עצים וחיות, עם חוצנים וישויות? האם תתנו רשותכם לדולפין וללויתן להפוך למוריכם? האם תהיו מוכנים לקבל עזרה, הדרכה וייעוץ טכנולוגי, רפואי ואחר, שבאים לעזרתכם מתרבויות מתקדמות ביקום? האם תוכלו לכבד, להוקיר ולהכיר בשלמות, ביופי, בשפעה, בייחודיות ובאהבה האינסופית הקיימים בכם, כמו גם בחלקי האלוהות האחרים ~ אחיכם ואחיותיכם? האם תתנו מקום ותעניקו מרחב בטוח גם לשונה מכם… השונה אשר בכם? בשאלות שכאלה ועוד הרבה מסוגן, עליכם לעסוק בימים אלה, בהתכוננות ובהתכוונות שלכם לשינוי הגדול בתודעתכם!

אהה… כן יקירים. זהו סוג התודעה אשר מתגלה בכם כעת בתהליך ההתעלות שלכם. תודעה רב-ממדית זו כבר קיימת בכם, כפי שכבר אמרנו לכם (תיאור המבנה בעל 12 הקומות שבתקשור הקודם). אתם רק מגלים אותה בתוככם ומאמצים אותה אליכם. בעשותכם זאת אתם בוראים עולם חדש, אנרגיה חדשה, מציאות חדשה, גן-עדן עלי אדמות! היכנסו אהובים אל ההרפתקה והדרמה הגדולות והמופלאות ביותר שידעתם מעודכם! אמצו אליכם מחדש את התשוקה, הדמיון  ואת איכות "החיים כמשחק" ~ שמאפיינים את הילד והילדה שבכם! שמעו דברינו אליכם היום אהובים, הילד הפנימי שבכם… הוא המפתח שלכם ל"שערי הגן"! הוציאו אותו מ"מקלט הפחדים" שבו הסתתר לבדו באפלה. חבקו אותו, אמצו אותו, הקשיבו לו, אהבו אותו והניחו לו להובילכם  בדרך אל האור ~ נתיב האהבה והקדושה של הלב!

שער שלישי ~ חותם שלישי

שער ההתמרה ~ שער הגילוי והשינוי

 

קשור ליסודות האוויר והמיםילד בא אל העולם ~ נשמה באה אל עולמה! העולם שהיא עצמה בוראת! אין הבריאה פוסקת לרגע יקירים. היא מתרחשת בכל רגע ורגע ובזמן היחיד הקיים באמת ~ הרגע הזה! וברגע הזה ממש מחזור של "נשימת נשמה" מסתיים ומחזור חדש צומח ועולה תחתיו. כך יש לראות את המחזור והגלגול, כך יש להתבונן בנצח החיים והקיום המתהווה והמשתנה תדיר. הנשמה מתפשטת ומתכנסת חליפות בנשימת הנצח שלה, וכך גם האלוהות, אהובים. בהתפשטותה היא מביאה לידי ביטוי את עוצמתה האדירה והבלתי-מושגת למעשה, של הכוונה ושל התשוקה האלוהית לבריאה, ליצירה ולהתחדשות תמידית. בהתכנסותה היא מביאה כמשוב את התמצית ואת ה"תוצרת" של "פרי-בריאתה", בחזרה אל "שדה הגדולה החכמה והתפארת" של בוראה ומולידה, שם תוסיף לו נופך מיופייה ותפרה אותו בייחודיות של חכמת התנסותה.

ילד בא אל העולם, והסיפור כבר ידוע לכולכם יקירים, שהרי התנסיתם בו כבר עשרות, מאות, ואף אלפי פעמים! אין הילד נזרק כך סתם אל היקום ללא מטרה וללא תכלית אמיתית, ואין הוא סתם תוצר מקרי של גזע שפיתח חכמת שרידות גבוהה, למרות שחלקכם עדיין בוחרים לחשוב ולהאמין שאמנם כך הוא! נשמתו של הילד בוחנת היטב ובוחרת לעצמה את התנאים, הנסיבות ואת הסביבה הנפשית (גיאוגרפיה-אנרגטית) אליה תיוולד. סביבה זו תאפשר לנשמה להמשיך ב"שיעוריה", לממש פוטנציאלים נבחרים, לכתוב, לביים ולהפיק את ה"דרמה" הבאה בה תגלם תפקיד ראשי, תחווה ותתנסה.

עוד בזמן ההריון, מחווטת הנשמה את עצמה אל גוף העובר ויוצרת בו את  מבנה האנרגיה אליו תיכנס ממש עם "הפריצה הגדולה" לאור העולם (הלידה). תהליך ההבניה האנרגטית דומה במהותו לבנייה של בית שנעשית על-ידי "בעל מקצוע" מיומן, והוא מתפתח במקביל לצמיחה הפיזית של גוף העובר המתרחשת ברחם. ילד ~ נשמה בא לעולם, נשמתו עוטה עליו את צעיף השכחה ומאפשרת לו להופיע כדף חלק עליו יוכל לכתוב את ה"סיפור החדש". אך לא ככלי ריק הוא בא, אלא  מצויד כהלכה בכל הכלים הפנימיים המאפשרים לו לברוא, לחוות ולהתנסות בדרמת החיים אשר במאפייניה הכללים בחר ושאותה בא לממש.

הערה: כאן ניטלה ממני ההשראה ובמשך ארבע שעות ניסיתי והזעתי וכתבתי ומחקתי ושוב כתבתי ושוב מחקתי. המחשב כבה מאליו, הפרעות והסחות דעת צצו פתאום מכל הכיוונים, וכל מה שהצלחתי להוסיף היה אפס, נאדה, כלום אחד גדול! ואז כאשר כבר התייאשתי ועמדתי ללכת, הבזיק במוחי הרעיון ~ למה לא פשוט לשאול? אז שאלתי וגם נעניתי מייד, שעלי להניח לנטע אהובתי להמשיך ולהעביר את המסר עד לסיומו. בחשש מה ובלב קצת כבד, כתבתי לנטע על מה שאירע וביקשתי ממנה לתרום את חלקה ולתקשר את החלק המסיים של המסר. והנה לשמחתי ולהתרגשותי כי רבה, הסכימה נטע להיענות לאתגר ואף עשתה זאת במהירות רבה ומפתיעה.

תודה והרבה אהבה לך נטע יקרה!

להלן המשכו של המסר כפי שהועבר לנטע ותוקשר על-ידה:

ארבעים שנה נדדתם בדרכים לא דרכים. תוהים ושואלים, אך עסוקים עד אין קץ במטלות החיים המקשות עליכם לראות נכוחה. נדדתם ועסקתם בחומר ובלבנים. בניתם את ביתכם, גידלתם ילדיכם ורדפתם אחרי פסלים עשויים אבן. אך כל אותו זמן, נשמתכם ידעה את שהיטבתם כל-כך לשכוח. ידעה וחיכתה לרגע הנכון לפרוץ את מעטה השכחה ולבוא אל ביטוייה, אל הפגנת עוצמתה האמיתית. ידעה כי כל שהיא נושאת עמה יבוא יומו ויבצבץ החוצה אל האור ועוצמתו תהיה אדירה עד כדי פליאה.

ועתה, כשאתם שואלים את השאלה, אתם נענים במהירות שלא הכרתם קודם לכן, כי נשמתכם היא שמבקשת מכם ללמוד מחדש את כל ששכחתם, ולהביא במלואה את ההוויה הפנימית שלכם ואת עוצמתה האמיתית בדרכה אל האור. וכשאתם צועדים אל האור ונכנסים אל עולם הולך ומשתנה, אתם יודעים כי אתם חוזרים אל מקור הווייתכם, המקור ממנו באתם ושאליו אתם שואפים להתחבר מחדש.

והרי זו מהותו של השער השלישי ~ שער ההתמרה שמאפשר לכם לעבור את השינוי ולחוש מקרוב את מי שהנכם באמת. אין עוד שכחה, אין עוד צורך בהליכה ממושכת במדבר הנשייה. הצעיף הוסר ואתם זוכרים ונזכרים בכל שהנכם.

קבלו את עצמכם באהבה. רשמו עוד פרק מפואר בתולדותיכם. האמינו כי כל שעליכם לדעת מצוי בתוככם ושאין דבר שימנע מכם את האושר הצפון בכם. בטחו כי יודעים אתם. האמינו. היו מאושרים. היו שמחים, כי באים אתם אל עולם של הבנה. תם הבלבול. זמן ההתמרה הגיע.

היו שלום מבורכים.

אוהבים ומוקירים את מסעכם,

אני המלאך גבריאל.