שער שביעי – חותם שביעי

(קול שופר נשמע)

ברכות לבביות לכם יקירים ואהובים.

אנו מתקרבים לסיום הסדרה ואנו מלאים בהתרגשות בשמחה ובאהבה, אותן אנו מקרינים  ומשדרים אליכם, דרך אורות בשלל צבעי הקשת ודרך צלילים עדינים וענוגים, כצלילי ענבלים דקים, הבוקעים מבעד לוילון שקוף למחצה, לקָשר, לגשר ולאחד בין ישויות של אור עליון, המתקיימות משני עבריו ~ ולהפוך ביחד עמכם כמלאכים-אנושיים, למקהלה אחת של מנעד ורטט, של אור וצבע, של צליל וצורה, של ביטוי וחוויה ~ אלוהיים, מופלאים ונעלים מאין כמותם.

עובדי אור יקרים ואהובים, ראשית היינו רוצים להביא בפניכם תזכורת קצרה לפתיח אשר הבאנו בתחילתה של הסדרה:

שבעה שערים ~ שבעה חותמות לה לנשמה, בהם תשכון ותדור, ותשוב לשכון, להתגלם ולהתמחזר, בהם תתנסה ותחווה ותהווה, בהם תתמיר ותצמח ותתעלה, עד אשר תשלים את משימותיה, עד אשר יושגו כל יעדיה, עד מוצו בחירותיה, עד אשר תשלים את מסעה ותשוב כמנצחת אל ביתה, אל ממלכתה ואל כור מחצבתה, אל איחודה עם אביה/אמה בוראה ומולידה. חותם הוא שער. שער הנפתח ונסגר. שער שמכיל בתוכו מהות מסוימת. המהות איננה סופית ואיננה מוגדרת, אבל היא יוצרת מעין מסגרת שיכולה להכיל הבנה מסוימת ~ מגדר מסוים של התנסות, שנובע מן המהות של הכל, ומהווה כשלעצמו, חלק ומרכיב ממנה ובתוכה.

כעת אנו רוצים להזכיר, להסביר ולהבהיר: כישויות אלוהיות וכנשמות בלבוש של גוף וצורה אנושיים, אתם עומדים בפני סיום ה"שיעורים" אותם בחרתם להעניק לעצמכם והקשורים  ל"תודעה מצועפת", ולפיכך: לשכחה, לחשכה, לקוטביות (דואליות), לנפרדות. במילים אחרות, להסתר של כל הבורא והאלוהי שבכם ~ חלקו של אור הבורא שהנכם.

אתם אולי שכחתם מי אתם באמת מרגע לידתכם, אך הישות הפנימית שבכם יודעת את אלוהותה ויודעת את חכמת העידנים שבאמתחתה מסך כל גלגוליה, מחזורי חייה ומכלולי התנסויותיה. היא זוכרת את עצמה כשלוחה של תשוקת הרוח האינסופית והנצחית לפרוץ אל עולמות החומר, לקחת בהם חלק, להטביע בהם את חותמה כ"להבת בריאה" יחידה וייחודית, ליצור ולהפיק לעצמה דרמות על גבי דרמות, בהן תוכל לחוות כל שאפשר לחוות על מנת לצמוח אל ידיעת עצמה ואל זיכרון היותה.

כן אהובים, חלק נשמתכם המכיל את כל שהנכם, זוכר את מחזורי צמיחתו, את ההתמרות שערך בתדרי הרטט להגבהתו, את הלב שלבסוף נפתח, אחרי כל אותם מסעות במדבריות של ניסוי וטעייה אותם צלח, את החושך שנמסך עם האור, את הפחד שפינה מקומו לאהבה, את החשיפה ואת הגילוי של מקדשי הלב ~ תאי היהלום ~ ואת האור, האמת, השמחה, האחדות והאהבה שבתוכם.

העצמי הפנימי זוכר כיצד חיבר את כל פיסות האור של ידע עידני התנסותו כחלקי פאזל המצטרפים ל"תמונת אור" שלמה ומושלמת וכיצד חָבר מחדש אל הבורא, האלכימאי, הקוסם והמאסטר שהינו. כעת נותרה רק משימה אחת לנשמתכם למלא בשליחותה ולשוב כמנצחת אל "ביתה וממלכתה", אל איחוד מלא עם שורשה ועם כור מחצבתה אביה/אמה, בוראה ומולידה.

הקשיבו היטב יקירים, משימתכם היא להתאחד עם הישות הפנימית, העצמי הפנימי אשר אינו אחר, אלא אתם בעצמכם! לשם כך אנו מפנים אליכם קריאה נרגשת ומפצירים בכם שוב ושוב, כי זה כל מה שאנו יכולים לעשות בעולם היחיד של בחירה חופשית. אנא מכם, תבעו את הבעלות ואת הריבונות שלכם על עצמכם! הכריזו קבל עם ועולם שהגיע הזמן בו אתם משיבים אליכם את ידיעת "הנני שהנכם" ומסירים מעליכם את צעיף השכחה שעטף אתכם במשך אלפי שנים!

רבים הם המחפשים את הגורו החיצוני שיוביל אותם אל המאסטר הפנימי ואל האמת הצרופה. אנו אומרים לכם, התאחדו עם כל שהנכם, פשוט פנו לו/לה/להם "מרחב-חופשי" בגופכם, בשכלכם, בתודעתכם! אינכם חוברים אל אמת אחת אובייקטיבית (כביכול) פשוט משום שאין בנמצא אמת כזאת. "האמת היא בעיני המתבונן", כפי שאומרים אצלכם. אמת צרופה המבטאת את ראייתכם ככלל או כרבים ~ אמת כזו יכולה להתקיים רק על גבי "מצע" של תודעה נפרדת ומאוחדת כאחד!

אין אדם יודע באמת שמחתו או כאבו של האחר, אלא אם חווה זאת בעצמו! התעוררות אל אחדות בין תודעות הנפרדות לכאורה, תאפשר לכם לחוות זאת! הפרדוקס הגדול הוא שמעולם לא הייתם נפרדים בתודעתכם, אלא שהעדפתם לשכוח זאת תחת מעטה של "צעיף בין-ממדי". הרמת הצעיף המתרחשת כעת מאפשרת לכם לחוות את כל שהנכם ~ וזה כולל את השונה והנפרד מכם (כביכול)! הסוד הגדול הוא לאפשר את האהבה, כי רק האהבה מאפשרת! היא תוליך אליכם את אור הבורא ותאפשר לכם את השבת הידע והעוצמה האישית ~ עוצמת האלכימאי והבורא המקודדת בדנ"א ובביולוגיה של תאיכם. אלה מכילים את זיכרון היותכם, זיכרון שמוביל לאיחודכם עם תודעת הישות הפנימית והאלוהית, הישות המלאכית והנצחית שאתם.

אם כך נחזור ונאמר לכם אהובים, פתחו את שערי לבכם לקבל, להכיל, להשלים ולאהוב את עצמכם ללא סייג וללא התניה כלשהי ~ היכנעו לעצמכם ואפשרו את האהבה. נא הזכירו לעצמכם שאתם אינכם רק הדמות הנשקפת אליכם מן המראה, אלא שהנכם האור והאהבה האלוהית בהתגשמותם וכל השאר אינו אלא בחזקת "אשליה מתקנת". אנא חווטו מחדש את כל הקצוות של חוטי הכסף והזהב אל שורשם ואל מקורם והשלימו את מעגל הזהב עליו דיברנו עמכם במסר הקודם! (שער שישי ~ חותם הקסם.)

היה זמן בו התהלך כאן מתמיר של אנרגיה אנושית, מאזן ומרפא גדול, דוגמא חיה לאדם אלוהי היודע את עצמו כפי שהנו באמת, מאסטר שנולד אל מציאות תלת-ממדית בעוד הוא עצמו בתודעה רב-ממדית, ייצוג של אהבה מאוחדת וחובקת כל. היה זה הוא אשר אמר לכם, אני האלפא והאומגה, ההתחלה והסוף, הראשון והאחרון. אך אתם לא רציתם להביט אל האמת  שנשא באמתחתו ~ ובדרמה שיצרתם לעצמכם באותה התקופה, לא קיבלתם את בשורתו ובחרתם לחזור אל הגלות ואל השעבוד לעוד מאות ואלפי שנים. יחד עם זאת, הוא היה "ישות חלופית" שידעה לגשר על פערי זמן ומרחב, שנודעה לא רק במחוזותיכם אלא בכל רחבי עולמכם ~ ושזרעה בתודעה האנושית הכלל עולמית את זרעי הישועה העתידה לבוא. זרעים אלו נובטים כעת חיה אל תודעת "האדם האלוהי", או אם תרצו, תודעת "האדם החדש", שזורחת עם האור האלוהי המפציע ועולה כזריחתה של "שמש מרכזית" ומאיר מתוך מקדש היהלום של לבכם, אל גופכם ואל כל הסובב אתכם בעולמכם בעת המבורכת הזו.

אתם ציפיתם וייחלתם במשך מאות ואלפי שנים לאדם (אחד) שאוחז בתודעה אלוהית ושיבוא להושיע אתכם מתודעת החומר אל חיבור עם אהבת הרוח ועם השלום ואחוות האדם שהיא מביאה עמה. והנה אדם זה הופך להיות אתם עצמכם, כמפיקים של אנרגית המשיח/המושיע מתוככם וכמאחדים של תודעת הרבים עם תודעת היחיד, הנעלה והמתעלה ~ תודעתו של ה"הנני שהנכם"! איחוד תודעתי מבורך זה מתאפשר תודות להזרמה מוגברת של "אנרגית האחד" (האנרגיה החדשה), דרך השערים הקוסמיים, כפי שהיא מתרחשת בשנים האחרונות. "הזרמה" זו משיבה את האנרגיה הנשית אל הפלנטה ואל האדמה במלוא עוזה ועוצמתה, ובכך יוצרת איזון בין הקטבים ולמעשה את תחילתו של תהליך היפוכם, תהליך המאפשר חיבור ומיזוג של כל הקיים, בהתמוססותו אל אחדותו והתעוררותו אל זיכרון שורשו ומקורו.

אנו נחרוג כאן במקצת מהרגלנו ונציע לכם להיכנס מדי פעם למצב של "התבוננות פנימית" (מדיטציה), שבו אתם משווים לתודעתכם הרב-ממדית צורה של מחשב-על בצורה של לב ~ מחשב המכיל כרטיסיות רבות מספור. בכל כרטיסיה שורות רבות החרוטות כרצפים של אותיות בשפה העברית, משולבות באותיות מהשפה היוונית, כגון אלפא, ביתא, גמא ואומגה, כאשר במרווחים שבין האותיות משובצים סימנים הדומים לטעמי המקרא המוכרים לכם וכן צורות גיאומטריות תלת ממדיות כגון חרוט, פירמידה, מגן דוד תלת-ממדי וכדומה. דימוי זה יעורר את תודעתכם אל זיכרון היותה ואל אחדותו של ה"שדה" ממנו נבטה, צמחה ונפתחה אל "פרח החיים" אשר הנה. פרח הנפתח אל עצמו ואל אור העולם, במלוא השפעה של יופיו, הדרו והייחודיות המאפיינת אותו, כדוגמת שושן צחור הפורח בערוגת ורדים ושושנים בני כל הצבעים והמינים.

יקירים, ברצוננו לומר לכם מספר מילים הנוגעות לממד השלושה-עשר: זהו ממד של אור צרוף  הקיים מחוץ ליקום שלכם ועוטף אותו במעטפת של אור, בדומה לגוף האור שלכם אהובים. האור הקיים בממד זה איננו האור המוכר לכם, אלא ביטוי לפוטנציאל של "ידע כל" אחיד ומאוחד, שממנו נובע "כל היש" ושאליו נאספת התמצית והמשוב מכלל הפעולה, החוויה וההוויה מכל רובד וממד ביקום הרב-ממדי (ה"כל-יקום"). נוכל לומר לכם אפוא שממד 13 מאכלס אור צרוף של תודעה אלוהית, כחלק מתודעת הבורא האינסופית, ומשמש כמעין "כור-היתוך" או "פוטנציאל בריאה רעיוני". כמו כן, הוא משמש כ"מתווך ומגשר של אור צרוף" לכלל היקומים ולהיכלות הבריאה באשר הם, ממש כפי שגוף האור שלכם מקשר אתכם עם כל החלקים והרבדים של ה"הנני שהנכם" בכל מקום ובכל זמן בהם הם מתקיימים.

אנו מציינים זאת בפניכם, יקירים, כדי שתוכלו לדמיין ולהבין את ההבדל הקיים בין תודעה מאוחדת ורב ממדית, כפי שהיא קיימת בממדים גבוהים של מציאות נעלה, לבין הפוטנציאל והידע האלוהי המאוחד, שמהם נובעת הבריאה כולה על כל ממדיה ורבדיה.

שער ההתעלות ~ חותם הטרנספורמציה (שיווי צורה)

 (שוב נשמע קול שופר).

ברכות לבביות לכם יקירים ואהובים. השנה (2007), אתם מסיימים את ההכנות לקראת הקפיצה הגדולה בתודעה האנושית, ושבמסגרתן נפתחו גופכם, לבכם ושכלכם לשינויים אדירים ורבי עוצמה, כאלה שלא נודעו כמותם מעולם! תהליך זה של שינוי התדר והיפתחות אל תודעת קיום רב-ממדי, לא רק שימשך אלא אף ילך ויתעצם, ככל שאתם נכנסים יותר ויותר לתוך השנה הזו וככל ש"שנת היעד" (2012) הולכת וקרבה.

נא זכרו שלא כל הנשמות בגוף בחרו בהתעלות ועוד רבה עבודת האור! הכנותיכם כוללות אפוא גם את היערכותכם למימוש התפקיד והיעוד שקבעתם לעצמכם להיות מורים ומדריכים, מאזנים ומרפאים, מושיטים של יד תומכת ומשמשים כדוגמא חיה למגדל של אור אנושי, מאסטר ו"האדם האלוהי החדש" שהנכם כבר ושאתם הופכים להיות!

ברצוננו להזכיר לכם שהמערכת הפלנטרית אליה אתם משתייכים, הולכת וחודרת אל אותו אזור ביקום אשר נקרא בפיכם "חגורת הפוטון" וכפי שכבר ציינו במסר קודם (שאלות ותשובות חלק ראשון ), דבר זה יביא עמו את כל אותם שינויים מבורכים עליהם דיברנו ,הן אליכם והן אל "גאיה" האהובה, ולתוך תוכה של מציאות חייכם ושל עולמכם המתחדש והמתעלה לממד החמישי. ברצוננו להדגיש בפניכם, אהובים, שהזעזועים וכל אותן השפעות הנתפסות בעיניכם כשליליות (סערות, התפרצויות געשיות, מחלות, מלחמות וכדומה), אינן תוצאה ישירה של פתיחת השערים וכניסתה של "אנרגית האחד" (האנרגיה-החדשה) אל "שדה המשחק" (הממד) שלכם. אלא הן ביטוי ושיקוף של השינויים הגדולים המתרחשים בתדרי הרטט של התודעה האנושית ושל המתח (בדומה לקוטביות חשמלית) הנוצר בין מסה של  תודעה המתירה את כניסת אור הידע הקוסמי ואת התחדשותה, לבין "תודעה נאחזת", הדוחה את עוצמתו המתחדשת של האור והחרדה מהשינוי ומאובדן כוחה ושליטתה.

נא הבינו שאיננו מכוונים כאן רק למאבק בין דתות, אמונות ואומות שונות, אלא לתוהו ובהו שמחלחל כעת אל כל שלוחות השלטון והארגונים הממוסדים, בכל תחומי החברה והרווחה, הכלכלה והפיננסים, החינוך והתרבות, הצבא והביטחון, הבריאות והסיעוד, המידע והתקשורת וכן הלאה והלאה… וברחבי הגלובוס כולו. נא הבינו אהובים שהגישות המרכזיות לפיהן מוסדות הופכים לנטל על האנשים ופועלים בעיקר כדי לקיים ולהנציח את עצמם, גישות כאלו יעברו מן העולם והשירות לציבור אכן יהפוך להיות כזה המתחייב משמו וכזה המייצג נאמנה את בוחריו ואת שולחיו!

למעשה נוכל לומר לכם עובדי אור יקרים, שכאשר אנו מתבוננים בבריאותיכם ובפוטנציאלים הנבחרים על-ידיכם, אנו יכולים לראות עולם ללא גבולות ומדינות, עולם חדש בוהק ונפלא, עולם של צבע, צליל ואור. עולם בו שולט תדר האהבה, עולם המאפשר, המוקיר והמכבד את כל היש והקיים, עולם שבגניו ובהיכלותיו המרהיבים מתהלך ה"אדם האלוהי", כזה היודע את כל שהינו כחלק של אור הבורא, נשמה טהורה החווה את עצמה בגוף ובצורה אנושית, הבוראת במשותף עם אחיה ואחיותיה, בחן, בקלילות ובהוד את גן העדן האלוהי, כאן ועכשיו ועל פני האדמה המתחדשת בעולם חדש ומתחדש.

נא הזכירו לעצמכם אהובים את 12 המידות עליהן דיברנו במסר הקודם וזכרו גם ששיווי הצורה עליה אנו מדברים אתכם, אינה רק השתוות (של תכונות) בין האדם לבוראו, אלא גם בין חלקי אור הבורא (בני ובנות האדם) לבין עצמם! אתם בחרתם בדרמה המתמשכת של חשכה ושל קוטביות, של הפרדה ושל דואליות. אתם עשיתם זאת כדי ללמד את עצמכם שיעור שלעולם לא תשכחו ~ שיעור של אהבה ושל אחדות, כאמת יחידה וחובקת כל, שרירה וקיימת מאז ומעולם ולעולמי עד! כעת אתם פורשים כנפיכם בעיצומו של תהליך התעלותכם, ובעשותכם כך, אתם מגלים ומשיבים אליכם מחדש את המלאך הזהוב שתמיד היה בכם ~ שתמיד הייתם ~ ובכך אתם שבים ומשתווים גם אלינו.

דעו מלאכי אנוש יקרים ואהובים, כי שליחים של אהבה ואור הנכם תמיד!

בטחו והאמינו כי אכן כך הוא.

(קול שופר נשמע בשלישית)

אני המלאך גבריאל.