שער רביעי ~ חותם רביעי

זיכרון ואחדות ~ התקדשות של הלב

באמצעות צביקה ונטע

 

חלק ראשון ~ שאלות ותשובות

שאלה: מה יהיה תפקידנו לאחר ההתעלות?

תשובה: יקירים, אנו בממלכות הגבוהות לא אוהבים לדבר על העתיד, משום שהעתיד, כידוע לכם, מורכב מפוטנציאליים אפשריים רבים, והבחירה ניתנת לכם בכל רגע ורגע, ואף ניתן לשנות כל בחירה בכל זמן שהוא. כך במישור הייעוד האישי וכך במישור הייעוד המשותף. גם הבחירה שלכם להמשיך בשיתוף היא רק פוטנציאל. מוטב להתמקד בכאן ועכשיו. חשובה כוונת הלב והמודעות לכוונת הלב, המעוררת את הזיכרון הן האישי והן הקולקטיבי ביחס לייעוד שאותו הציבה הנשמה טרם בואה אל הפלנטה.

הארה: בשלב זה מופיע מולנו מקור אור חזק ומסנוור השולח קרן אחת אל מצחו של צביקה ואחת למצחה של נטע. נוצר משולש של אור המחבר את שלושתנו.

שאלה: במה עלי להתמקד עכשיו?

תשובה: בעבודה הפנימית. בשחרור הפחדים. בשחרור תבניות. בנכונות לשינוי. בפתיחה של הלב. בהבנה ששיפוטיות כלפי אחרים נובעת מבפנים. בידיעה שאין כל צורך לסווג, להעריך, לשים תוויות או לשפוט כל דבר. ביכולת לראות את המהות הפנימית מעבר למה שמשתקף דרך האשליה החיצונית. בזיכרון ההולך ומתבהר שכולם והכל הוא אחד.

אני מודה לך. ובמה על צביקה להתמקד עכשיו?

באותם הדברים בדיוק. עם דגש מיוחד על שחרור מפחדים. הוא עושה את זה בקצב שלו. את יכולה לראות את השינוי.

שאלה: איך הדרך שלי משפיעה על הילדים שלי?

תשובה: זה בא דרך הלב ולא דרך הראש. זה לא מה שתגידי, תכתיבי, או תנסי לשלוט במה שהם עושים או חושבים. ההשפעה האמיתית היא פנימית. כלומר זה לא מה שנאמר במילים אלא מה שנקלט באנרגיות ~ במהות. כשאת תהיי שקטה ~ הם יהיו שקטים, כשאת תהיי מאוזנת ~ הם יהיו מאוזנים, כשאת תהיי ייצוג מוחשי לאהבה אמיתית ובלתי מותנית, הם יתחילו להפיק את האהבה הזו מתוכם, בראש ובראשונה כלפי עצמם ואחר כך יתחילו להקרין זאת לסביבתם. בכל מקום ובכל זמן, בהם יהיו.

תודה לך. ואיך ניתן לשלב את הצמיחה האישית שלי עם מקום עבודתי בבית הספר?

נטע יקירה, השאלה טובה לכל האנושות ואין זה משנה מהו מקום העבודה או מקום ההשתכרות. (מלשון שכר). באופן עקרוני התשובה כבר ניתנה בהקשר לשאלה הקודמת והיא נכונה לכולם.  עליכם לבטל את ההפרדה הקיימת במחשבתכם בין מה שאתם קוראים לו "התהליך שלי" לבין מה שאתם קוראים לו "עבודה" או "השתכרות" או חיים בכלל.

הארה: בשלב זה מופיע לב עשוי זהב טהור ובתוכו כתוב "לב זהב". לשאלתי מוסבר לי שלחיבור הלבבות שלנו כלפי היקום יש ייצוג של לב זהב ~ אחד ומאוחד.

שאלה: האם צפויים במדינת ישראל אסונות טבע כגון אלו שאנו עדים להם בעולם כולו?

תשובה: יקירים, כבר אמרנו לכם שהעתיד מורכב מפוטנציאלים אפשריים רבים. עתידכם נברא על ידיכם. מי לדעתכם יוצר זאת? אם תהיה תודעה בגודל מספיק או במסה מספקת כדי ליצור אירוע, קרוב לוודאי שהאירוע הזה יתרחש. כך לגבי רעידות אדמה, מחלות, וירוסים, טרור או מלחמה. עליכם להבין שהתודעה הזו שאני מדבר עליה כוללת מרכיבים שאינכם ערים אליהם כרגע במידה מספקת, ושכל כוונתה בסופו של דבר להגביר את עוצמת השיעורים שאתם מלמדים את עצמכם. השיעורים הם שיעורים בבריאה, שיעורים באלכימיה ושיעורים במודעות שלכם. הנשמה לא בוחנת את האירועים, טרגיים ככל שיהיו, כפי שאתם בוחנים אותם. יש לה מטרות ודרכים משלה, בהם אתם מוצבים, נכנסים ל"מגרש המשחקים" שלכם או יוצאים ממנו.

הארה: המלאך גבריאל אומר שהוא מאוד מתרשם מיכולת ההקלדה המהירה של נטע, ומוסיף: בעתיד יהיו לכם מחשבים טלפתיים כמו שיש לחוצנים. המחשב יקלוט את המחשבה ויציג אותה עוד בטרם בוטאה במילים. פוטנציאל אפשרי זה טמון בכם ובמציאות שלכם כבר עכשיו.

אני קורא למטטרון להיות נוכח. מיכאל אומר שגם הוא רוצה להצטרף. טוביאס ואדאמוס תופסים את מקומם ליד השולחן, גביעי יין אדום בידיהם. ישוע מרחף מעלינו ואומר שהוא לא יכול לראות לב של זהב מבלי להתחבר. "הנבחרת" הולכת וגדלה.

שאלה: האם עלי להגדיל את מספר הטיפולים שאני מעניקה בזמן הזה?

תשובה: יקירה, שמח אני להזדמנות שנתת לי לענות, ולספק מידע מסוג זה שיכול לבוא רק בדרך שאלה כגון זו. באופן בסיסי הטיפול, כמו הבעיה, המחלה או ההזדקקות לעזרה, הם חלק מהמשחק, חלק מהדרמה שאתם יוצרים, חלק מההסכמה שיש ביניכם לגבי האופן שבו הדברים פועלים אצלכם. הנשמה כחלק מאלוהים, אינה יודעת מחסור, פגיעה, כאב, מחלה או צער, וכל אותם הדברים הקשורים למציאות של דואליות. אבל המציאות של הדואלית היא "השדה", היא "המגרש", היא הדרך שלכם להזכיר לעצמכם מתוך החוויה וההתנסות, מי ומה אתם באמת, ותוך כדי כך לצמוח ולגדול.

חלק נכבד ביותר מהצמיחה האישית, מהגדילה וההתפתחות, מהזיכרון הזה, טמון ביכולת, ברצון ובתשוקה הפנימית להושיט יד, לעזור, לאזן, לטפל ולרפא. אתם נמצאים במעבר, "בסוכה ארעית" שבין שני עולמות. לא רצוי שתתעלמו מהמציאות, מהמישור הנוכחי של חייכם ומההתנסות הקשורה בממד שבו אתם קיימים כרגע. הצמיחה האישית צריכה להכיל את כל מה שהנכם וזה כולל את מי שאתם בכאן ועכשיו שלכם. לכן, למדו לאזן ולהקדיש את הזמן הראוי לכל פרק ופרק של הדרמה הנוכחית שלכם, כך שלא יבוא על חשבון או במקום פרק אחר. יהיו אם כך צעדיכם מתונים, מדודים ובעיקר מאוזנים כי האיזון חשוב ביותר בעת הזו.

שאלה: מדוע ישנם אנשים שנמנעים מטיפולים הוליסטיים מהסוג החדש?

תשובה: הם פוחדים. הקרקע היציבה שהם יצרו לעצמם באמצעות תבניות של תפיסה, אמונה, חכמת חיים וידע מצטבר על סמך ניסיון חיים, עלולה להשמט תחת רגליהם. זה לא עניין של אמת אובייקטיבית, אלא עניין של חשש מאיבוד שליטה והצורך לשחרר את האחיזה בכל הדברים המוכרים והידועים. ככל שגילו של האדם מתקדם, כך גדל הקושי. אנשים אלו יהיו מוכנים להתנסות בסוג כזה של טיפול ככל שסביבתם האנרגטית תשתנה ותפתח. החשש יעלם, ואז תישאר הברירה או הבחירה בידיהם, האם להתעמק במשמעות הפנימית העמוקה שיש, ותמיד תהיה, לטיפולים מהסוג הזה ובמה שזה אומר באמת.

שאלה: האם קיים גלגול קודם שלי שמשפיע היום על דרך הפעולה שלי?

תשובה: יקירה, זה לא סוד שיש לך גלגול כחוצן שחווה מלחמות בין תרבויות יקומיות, טרם בואך לכאן. הדמות הזו היא חלק שנשמתך בחרה להגיע איתו בעת הזו אל הפלנטה. מצד אחד הוא מקנה לך יציבות, איזון, קרקוע ותבונה מאוד גדולה, ומצד שני, זה אותו חלק שבך המבקש להשתחרר ממה שאנו יכולים לכנות בשם דואליות או נפרדות. הוא בא ללמד את עצמו אחדות, חיבור ואהבה, על מנת להתמיר את אותו החלק הנפרד: הלוחם שבו ~ הלוחם שבך; ואת תלמדי אותו את המשמעות העמוקה שיש לוויתור, לאיחוד, לאהבה מקודשת ולפתיחה של הלב.

לקרמות ולגלגולים קודמים יש השפעה על בחירתכם להיות מי שאתם. אינכם נפרדים מכל חלקיכם ולעולם לא תהיו. אתם הנכם כל שהנכם. השיעורים שאתם לומדים נלמדים גם על ידי כל חלקיכם, והאנרגיה של כל שהנכם מותמרת בו זמנית. כך אולי תוכלו להבין את ההשפעה העצומה שיש לתהליך אותו אתם עוברים בעת הזו על כל רבדיו וממדיו של היקום שלכם כולו. ראי את עצמך כמורה לא רק לתלמידים אלא גם לחלקים שלך עצמך, שמבקשים לעצמם שיעורים אותם את מעניקה לעצמך.

שאלה: האם יש לי קשר לאטלנטיס או ללמוריה?

תשובה: את קשורה לתרבות המאיה ואל הארכיטיפים של תרבותה הקשורים לפירמידות, למקדשים ולפולחנים, לאסטרולוגיה ולאסטרונומיה, לקביעת לוחות של זמנים ומועדים, לטקסים של אמהות ופריון האדמה, לקשר אל השדות, הטבע וכל מה שחי, צומח ומעופף. האמת הנסתרת שבכל הדברים האלו קיימת בתוכך כחלק מתרבות זו בה חיית.

יש קשר בין הגזעים המזרח-אסיאתיים, המופע הצורני שלהם ותרבותם, לגזע ולתרבות המאיה. במופע הצורני שבחרת לעצמך כיום, ניתן לזהות הן את שרידי הגלגול מתרבות המאיה, והן את שרידי הגלגול היפני, גלגול נוסף שלך. חלק מתרבות המאיה היה קשור גם בהקרבת קורבנות אדם. החלק של הקורבן הוא חלק שאת צריכה להתמיר ולשחרר מתוך עצמך.

שאלה: מדוע אני כל כך נרתעת מציניות?

תשובה: יקירה, זהו שיעור גדול שלקחת על עצמך בחייך אלה ולכן התחברת עם מי שנשאת לו. היכולת שלך לכבד, להעריך ולאהוב את עצמך חרף "חרב הציניות" שהייתה תלויה מעלייך ושאיימה לשתק ולהשבית את שמחתך, את יכולת הביטוי ואת כיבוד האמת הפנימית שלך. אלו שותקו במידה רבה ובמשך זמן רב וכעת הם חוזרים ודורשים את מקומם הראוי. ככל שתשתחררי מ"האיום" הזה, כך תגדל היכולת שלך לבטא את האור, האהבה והחכמה הגדולים הקיימים בך, ובכך תפחת השפעתם של המגיבים בפורומים השונים (כל קבוצה, לא רק אינטרנט) עלייך ולא ימנע ממך להביא את האור הזה שטמון בך אל העולם ובעצם לשמש בו כמגדל של אור. אתם תמיד חושבים על האמת כפוגעת או כמכאיבה, אבל האמת גם נוגעת ומביאה איתה אהבה אמיתית, חמלה, איזון וריפוי.

שאלה: לאחרונה עברתי טיפול שבו חוויתי חוויות שלא חוויתי בטיפולים קודמים. האם אוכל לקבל הסבר על מהותו?

תשובה: יקירה, במהלך הטיפול נבנה בתוכך גוף ההתעלות שלך. אותו גוף שיאפשר לך למלא את הייעוד שבחרת לעצמך, שנשמתך בחרה בו וביקשה אותו. נעשתה עבודה בכל המישורים, הרבדים והממדים הפיזיים, הרגשיים והאנרגטיים. עבודה זו הכאיבה והכבידה מאוד, אנו מצדנו חשנו והיינו מודעים לחלוטין לקושי ולסבל, ובכל זאת, מאחר והייתה זו בחירת נשמתך, השלמנו את המשימה שעמדה בפנינו. וזאת עלייך לדעת, כי טיפול מסוג כזה הוא חד פעמי.

טיבו של הטיפול התברר לכם רק לקראת סיומו, מה שלא אופייני בדרך כלל, וזאת משום שנעשו פעולות רבות בו זמנית, שניתנו כחלקים נפרדים של הפאזל, ומהותו התבררה רק בסיום העבודה. הטיפול כולו נעשה בפיקוח, בהכוונה ובייעוץ של נציגים מהיררכיות גבוהות ביקום, שאינם נכללים בהגדרה "חוצנים" כפי שאתם מכנים אותם.

תודה לך. האם תוכל להסביר מהו "גוף ההתעלות"?

נטע אהובה, לא נוכל להסביר לך בפירוט רב מדי מפני שאין בידך ואין בידיכם, ברמה הנוכחית של התודעה הפיזית שלכם, את היכולת להכיל את כל האמת ואת כל המידע הקשור בכך. "גוף ההתעלות" הוא הגוף הנבנה אצל כל אלו אשר בחרו להתעלות, ברמה האתרית, והוא יהפוך, מאוחר יותר, למוחשי יותר. גוף זה מאפשר ל"עצמי העליון" שלכם לבוא לידי ביטוי רב יותר כמי שהוא בתוך ממד, או בתוך מישור של מציאות חדשה המתהווה. לבנייתו יש השלכות גם במישור הפיזי הנוכחי שלך, משום שהוא יאפשר לך עמידות גבוהה יותר, שחרור מהיר יותר מקשיים, מפחדים, מסבל, מצער ומכאב. הוא יאפשר איזון טוב יותר, וכן תקשורת מהירה וזורמת בין מי שאת רואה את עצמך כיום לבין החלקים הגבוהים שלך עצמך הקיימים "מעבר לצעיף".

שאלה: מי היא אותה ישות עם הכובע והזקן שהופיעה בזמן הטיפול?

כפי שכבר אמרנו, נוכחו בטיפול ישויות של אור הבאות ממועצות גבוהות של היקום. דמות זו היא אחד מהנציגים של מועצת "האחווה הלבנה". אל תטילו ספק במה שאתם מקבלים. דע צביקה, שאתה שואל את עצמך שאלה מהסוג הזה, התשובה הראשונה שעולה באופן אינטואיטיבי, היא התשובה הנכונה. רק השכל והאגו הם שמטילים בכך ספק.

הערה: אמרתי שלפני המפגש תהיתי אילו שאלות יעלו ואפילו חששתי קצת שלא יהיה לי מה לשאול.

המלאך גבריאל: באותה מידה שאת זקוקה להכנה נפשית כדי לשאול את השאלות, צביקה זקוק להכנה נפשית כדי לענות. זה עוזר לשניכם להיפתח ולהיות "צינור" נקי יותר ובוטח יותר בכך שהדברים הנכונים יעלו ויבואו לידי ביטוי. המהירות שבה הדברים מתרחשים לא משאירה מקום לספקות. האנרגיה פועלת במהירות ואנחנו מאיטים על מנת שתוכלו לעמוד בקצב.

שאלה: האם סדר השאלות כפי שעלו כאן הוא הסדר שיופיע או שניתן לשנות אותו?

תשובה: גם לבחורה מסודרת כמוך יש את זכות הבחירה החופשית. סדרו כרצונכם.

תודה לך, המלאך גבריאל היקר, ולכל המאסטרים, הישויות והחוצנים שנכחו בפגישתנו זו, ושיכולנו לחוש באהבה הגדולה שהביאו איתם. לסיום החלק הזה, אנו מבקשים לשאול: מהו השער הרביעי? מהו החותם הרביעי?

את השער הרביעי/החותם הרביעי אכנה בשם: "זיכרון ואחדות ~ התקדשות של הלב". ואכתיב לכם אותו בפגישתנו הבאה, אלא אם תבחרו להמשיך בדרך של שאלות ותשובות. כל שתבחרו מקובל.

תודה גם לכם. אתם אהובים עלינו מאוד.

אני המלאך גבריאל.

התקשור מתחיל בקול תרועת חצוצרה/שופר.

שלומות וברכות לכם, יקירים ואהובים. הרשו לנו תחילה לאחל לכם שנה טובה, שנה פורייה, שנת שפע, יצירה, אחווה, אחדות, שלום ואהבה. תחילה היינו רוצים שתשאלו את עצמכם, יקירים, מהו זה הנולד, מיהו זה הנולד, והיכן הוא נולד. הרשו לנו לומר לכם שאין דבר המתרחש מחוץ לכם ולכן כל הנולד בתוככם הוא.

אהבה חדשה נולדת מתוך צמיחה חדשה ומביאה איתה התרחבות של התודעה האנושית שלכם אל תוך מציאויות חדשות, תפיסות חדשות ודרכים חדשות, בהן אתם רואים את עצמכם ומכירים את עצמכם ואת כל אשר סובב אתכם בעולמכם.

הגענו ללב הסדרה, יקירים. איננו נוהגים לתת ציונים, אך השער הרביעי ~ החותם הרביעי נחשב בעינינו ללב ולתמצית הסדרה כולה. לב הוא מרכז. הוא ציר. הוא צומת. אין זה מקום, זו נקודה. נקודה שאינה תופסת מקום, שאינה תופסת מרחב, זמן או נפח מסוימים. אין בה דבר אשר כבר נוצר. אין לה מידות. אי אפשר להעריך אותה ואי אפשר לסווג אותה. היא מחוץ לטווח ההגדרה. אבל נקודה זו היא הראשית והבראשית של כל הדברים כולם. ממנה הכל יוצא ואליה הכל חוזר. היא הראשית, היא הדרך, היא המסע והיא התכלית. נקודה זו קיימת במרכז שלכם, בתוך לבכם. הבינו שאנחנו משתמשים כאן בשפה מטפורית, אך בתוך לבכם קיים מקדש. אנו נבקש מכם כעת לפתוח את דלתות המקדש הזה ולהיכנס אל תוכו.

נקרא למקדש הזה "מקדש האחדות ~ מקדש האחד".

הבינו את מה שאנו אומרים כעת. חותם הלב הוא החותם היחיד המאגד ומאחד בתוכו את כל ארבעת היסודות: אויר, מים, אש ואדמה, לכדי מהות אחת, לכדי מיזוג ושילוב אחד. זו אינה תערובת, זאת תרכובת של כל היסודות היוצרים יחדיו שלמות נעלה ומופלאה העולה על סך כל המרכיבים שלה.

ועכשיו, יכולת לשאול אותי, צבי, מדוע עבר זמן כה רב עד שתקשור זה נולד. התשובות לכך יכולות להיות רבות ומגוונות. אחת מהן יכולה להיות שאתה פשוט חיכית לזמן המתאים ומה מתאים יותר מחג המולד? מה מתאים יותר מהזמן בו נולדת רוח המשיח מתוככם והופכת להיות מי שאתם באמת מתוך הכרתכם אל המציאות העוטפת אתכם.

תשובה אחרת יכולה להיות שאתה ושותפתך האהובה עוברים תהליך וצמיחה אל מודעות חדשה, אל מבנה שונה של מהות ושל אישיות. אישיות זו המתפתחת בכם היא כזו אשר מצד אחד מבקשת ואף דורשת מכם להניח בצד, אם יורשה לנו להתבטא כך, את כל התפיסות, את כל ההנחות הבסיסיות אשר היו לכם בקשר לעצמכם. לוותר על האופן והדרך שבה תפסתם את עצמכם ושבה הכרתם את עצמכם כמי שחשבתם שאתם. כן. אנו אומרים לכם כעת שאתם כמו פרח הנפתח אל האור, צומחים אל תוך זהות חדשה ומרהיבה, בעלת צבעים וניחוחות נפלאים מעבר לכל מה שחשבתם או שיערתם או אף יכולתם לדמיין.

ועוד תשובה יש לי אליכם. שגם התהליך של ההכרות, של ההתקרבות, של הקבלה ואפילו ההתרגלות שלכם האחד אל השנייה, כל אלו גם הם היו צריכים לעבור דרך מסוימת, התפתחות מסוימת, שינוי מסוים. היה עליכם לפתוח את לבכם, להתגבר על היסוסים, פחדים, חששות, אשר מקורם בהיסטוריה האישית שלכם, ולהחליט ביתר נחישות לשלב יד ביד ולצעוד יחדיו אל דרך חדשה, דרך של שיתוף, דרך של אהבה אשר אתם סוללים אותה כעת כל אחד בנפרד ושניכם כאחד.

ומה לדעתכם התשובה הנכונה מכל אלו, יקירים? אנו אומרים לכם שאין תשובה נכונה יותר. כל התשובות נכונות (חיוך).

דרך זו שאתם סוללים עכשיו מובילה הישר אל תוך לבכם פנימה ופותחת את דלתות המקדש. היא חוצה את כל המסדרונות, את כל הפתחים ואת כל השערים המובילים אל כל שהנכם. אנו נזכיר לכם כעת, יקירים, את המבנה בן שתים עשרה הקומות אשר דיברנו עליו בתקשור קודם, ואנו אומרים לכם עכשיו שאתם חוצים ועוברים בדרככם את כל הקומות, המסדרונות והחדרים, והולכים עמוק יותר ומעבר לכל אלה, אל תוך קודש הקודשים של "מקדש האחדות". האחדות שלכם. האחדות שבכם.

קודש הקודשים הוא לב ליבו של המקדש הזה, מקדש הלב אשר בכם. תוכלו לדמות אותו כמעין חדר או תא המכיל בתוכו יהלום גדול. קריסטל ענק הקורן באור בגוונים של לבן ותכלת, ורוד וירוק, כסף וזהב במשולב. זהו תא ליבת היהלום שבכם, יקירים. זהו קודש הקודשים. זהו ארון הברית שלכם. פתחו נא את הארון הזה ומצאו בתוכו מגילה בצורה של גוויל בעל שתי ידיות. אם תפרשו את הגוויל הזה תראו ותיווכחו לדעת שאין סוף לאורכו ואין סוף לאותיות, למילים ולמשפטים הכתובים בו. זו הספרייה האישית שלכם. יש לה ביטוי בגנים שלכם. זוהי האחדות וזהו הריבוי שבתוככם. זאת התמצית וזאת המהות. הדרך היחידה לתאר אותה ולנסות להגדיר אותה היא באמצעות אותה מילה נעלה, מופלאה, קורנת, אשר מכילה את כל הצבעים והניחוחות. והמילה אהבה.

אם כך, תוכלו להבין, יקירים ואהובים, שפתיחת שערי הלב, ההתחברות שלכם, ההתאחדות שלכם עם מקדש האחדות שבכם, זהו הזיכרון, זו הדרך, זוהי התכלית וזהו המסע שלכם להיות ולהוות אהבה טהורה כמי שהנכם באמת. זו הנקודה המתחילה באין, הפורצת דרך קרן הבריאה אל הרב-ממדיות הנצחית ואל האינסופיות שטמונים בכם. זוהי השמש המרכזית אשר בתוך לבכם והיא התמצית והיא המהות. אהבה טהורה אשר ממנה יוצקתם ואשר אליה אתם שבים כעת בזכות ההרשאה אשר נתתם לאנרגיה הנשית לחזור בעוצמה של אהבה טהורה, של חמלה אינסופית, של חסד אלוהי, לחזור אל הפלנטה שלכם ואל המציאות הגלובלית של עולמכם.

ארבעים אלף שנה ושש התנסויות אנושיות נדרשו על מנת להביא אתכם אל הנקודה הנוכחית, בזמן ההווה שלכם אל תוך הניסיון האנושי השביעי אשר בו הגעתם אל הגשר, גשר אשר אתם מכנים אותו בשם "גשר הקשת", ואשר עצם פסיעתכם עליו מלמדת על כך שאתם קרובים ביותר לסיום שיעורי הדואליות, החושך והנפרדות אשר הענקתם לעצמכם, בדרך ההוד, הגדולה והתפארת המלווים אתכם בדרככם אל תמצית האהבה שלכם ואל הבית שממנו יצאתם ושאליו אתם שבים.

הייתה זו האנרגיה הנשית שבעוצמתה המעודנת, המכילה, המשלימה, המקבלת והמצמיחה אפשרה את התעוררותו של הילד הפנימי ~ המלאך האנושי שהנכם. ארבעים שנה פסעתם בגלגולכם זה, הנוכחי, אל תוך העשור החמישי של חייכם והנה אתם ניצבים כעת בנקודה שבה נזכרתם ושבה אתם נזכרים, חוברים ומתאחדים עם העצמי האלוהי שבכם, עם מאסטר האור ועם הבורא הפנימי שלכם ושל מציאותכם.

מבקש אותך עכשיו, נטע, להשלים את התקשור הזה באמצעות המילים אשר נמסרו לך זה עתה.

שוב אני שומעת צלילי פעמונים,

רגועה ומתמסרת לאהבת הבורא.

יודעת בתוכי פנימה את כל היש

שחוויתי אי פעם לאורך כל גלגוליי.

נשמתי המתפזרת בשלל עולמות עליונים

פתוחה לגלות צפונותיה,

ויודעת אמיתות חיים שאין בלתן.

ואני שוקעת אל מרחבי הים

וצפה אל על לעולמות רחוקים,

ומלווים אותי כל גלגוליי וכל זיכרונותיי,

כל כאביי ואהבותיי.

מלווים אותי כזר עטור של פרחי אור מנצנצים.

ויודעת נשמתי שמודה אני לכל שחוויתי ועוד אחווה,

ויודעת אני שכל שמגיע לפתחי ~ אהוב, מקובל ומתבקש.

וגם אם קשה ומייסרת דרכי לעתים,

מקבלת אני אותה וזורמת הלאה ~

לשחרור, ולויתור ולהפנמת האושר האינסופי

שזכאית אני לממש.

מריעים לכם על ניצחונכם, על בחירתכם ועל אומץ לבכם בפנייתכם אל ההתעלות ואל הקדושה שבחבירתכם עם המקדש הפנימי: מקדש האחד ~ מקדש האחדות ~ מקדש האהבה ~ מקדש הלב שלכם.

אני המלאך גבריאל.

תרועת חצוצרה!