שער חמישי ~ חותם חמישי

חלק  ראשון: דו-שיח

שלום לך המלאך הנעלה גבריאל.

שלום גם לך צבי ולכל הקוראים האהובים, וכפי שאנו רואים זאת, כולכם נעלים.

אני: תודה לך על המחמאה.

גבריאל: בשמחה רבה, זו האמת.

אני: כן, לכם זה קל, אתם שם מעבר לצעיף רואים את האמת ולא סובלים מהפחד, מהכאב ומהצער שהיא נושאת!

גבריאל: אמת. יש בנו חמלה אינסופית ואהבה אינסופית אליכם, כפי שנאמר לכם כבר יותר מפעם אחת, על הבחירות אשר אתם עושים ועל מאפייני מציאות שאתם בוראים ומביאים לידי ביטוי, הן בחייכם האישיים והן בחייכם כקבוצה כלשהי, המכילה שני פרטים ויותר, תהיה הגדרתה אשר תהיה.

אתם המבורכים, אתם המתנסים הגדולים ואמיצי הלב של הבורא! אנא הבינו: בלעדיכם אין בריאה, אין התנסות ואין ידיעה! למעשה נוכל לומר שאתם אלו המבטאים את תהליך החיים בהתהוותם. אתם אלו שלקחו את אהבת האחד והעניקו לה את משמעותה משך עידנים רבים ובאין ספור מישורי יקום (כך במקור), גלקסיות כוכבים ופלנטות. אתם אלו הנושאים את האור האלוהי אל כל עומקיו החשוכים של ה"שדה", אותו אתם בעצמכם בוראים ואותו אתם בעצמכם מרשתים.

יתר על כן, אתם משנים את עוצמתו ואת טיבו של האור עצמו, ככל שאתם מעניקים לאהבה משמעויות חדשות ואיכויות שלא נודעו עד כה. איכויות ומשמעויות אלו הן תולדה של התנסותכם והן משנות את מה שאנו נכנה כאן בשם: "חומר הבריאה" כולו. אם תרצו, תוכלו לראות בחומר בריאה זה את השתקפותה של המהות האלוהית המקורית כשדה מרושת באור, שדה של אפשור מוחלט, מרחב ופוטנציאל בריאה אינסופי.

אני: מילים יפות באמת ~ תודה. אבל אני סובל ורוצה לשאול: מה משמעות האירוע שעברתי ועל מה ולמה נענשתי?

גבריאל: לא נענשת ואתה יודע היטב שאין אלוהים שיעניש אותך זולת "אלוהי האנוש" שבך (בהומור). אתה פשוט סיפרת לעצמך סיפור ו"נלכדת" בתוכו. אתה מבין? היה בך צורך עז לצאת מהמלכוד העצמי אליו נכנסת ואשר אינו אלא שילוב בלתי אפשרי בין שינויי תדר, שחרור והתמרה מחד, לבין כבלים חזקים מאוד של תבניות תפיסה, מחשבה, אמונה, הרגלים של הרס עצמי, הענשה והלקאה עצמית בלתי פוסקת, מאידך. היה פחד גדול משינוי אמיתי, שינוי מהותי, שיכול היה להובילך אל הטרנספורמציה שלך בקלות ובבטחה.

תחת זאת בחרת ליצור לעצמך צומת דרכים ולמצוא את עצמך בבחינה מחודשת, נוקבת, יסודית ועמוקה של כלל המרכיבים והמאפיינים של ישותך ושל חייך; כולל תהליך של סליחה וחיבוק מחדש של חלקי עצמי הנושאים משקעים קארמתיים קשים, הצורך להפסיק לברוח מהמפגש עם עצמך ו"חילוץ" הילד הפנימי ממקלט החשיכה העמוק אליו שקע בתוכך.

בתחילה ובסמוך לאירוע היו רגעים של בלבול גדול ואתה נעת הלוך ושוב אל "מנהרת האור" וחזרה ממנה, בוחן שוב ושוב את האפשרות להיפרד מן הפיזי ולשוב אל האור. אנו שמחים ומודים לך על בחירתך להישאר, להשלים את תהליכי החניכה וההתעלות ולהביא לידי מימוש את בחירת נשמתך בייעודה עוד בחייך אלה. יחד עם זאת, אומר לך צבי ולכולכם יקירים, כחלק מהתהליכים שאתם עוברים בזמנים מבורכים אלו, התנסויותיכם הקשות ביותר עשויות לשמש לכם קרש לקפיצה הקוונטית שעליה אתם מדברים רבות ושאליה אתם שואפים!

ראה את עצמך כעת כאדם שעבר מן העולם ונולד אליו מחדש, באותו הגוף ובאותה הצורה. כל לידה היא עניין מכאיב, אך חשיפתם של רובדי דנ"א נוספים והפקה מחודשת של אנרגית המקור מהגרעין שבך, יוכיחו לך בעתיד הקרוב מאוד שאכן הענקת לעצמך ובאומץ לב רב מתנה מבורכת מאוד, והכל באמצעות האירוע עליו דיברת.

אני: בוכה.

גבריאל: הירגע צבי ונשום כמה נשימות אור עמוקות. לאחר שתתאזן תוכל להתחיל לשמוח על היציאה מהכלוב השקוף בו היית לכוד. זה קורה לרבים מכם, גם לאנשים בעלי מודעות גבוהה. קיימת מעין מעטפת שקופה מאוד של "אנרגיה לוכדת תודעה", המשמשת כבלם או כמעצור להמשך של צמיחה והתעוררות. רבים נלכדים בתוכה ואינם מודעים לכך כלל. תשומת הלב וההבחנה מגיעות בדרך כלל כאשר מתרחש אירוע קיצוני, וזה התרחש גם אצלך. אתה לימדת את עצמך "להוציא ידיים ורגליים" ולכן שכחת שאתה לכוד, וכעת שמח ~ כי השתחררת. שא את הידיעה הזו כמנוף לצמיחה מחודשת ותהיה לך כעזר בתהליך החלמתך.

אני: תודה לך. איך אוכל להקל על עצמי ולהחיש את החלמתי?

גבריאל: אין צורך להחיש דבר. גוף הנפש שלך יודע היטב את הדרוש לו לאיזונו מחדש והתהליך יתרחש משך מספר חודשים בקצב הטבעי והנכון עבורך. למעשה נוכל לומר לך כי האיזון מחדש מתרחש בכל השכבות, הרבדים והגופים: הפיזי/ביולוגי, הרגשי/נפשי, המנטלי/שכלי והאנרגטי/רוחני.

דמיין את עצמך בתוך מגן דוד עשוי מעין פירמידה ופירמידה הפוכה, בעלות ארבעה משולשים כל אחת, המתחברים בקדקודיהם. (בעלות בסיס ריבועי) דמיין מעין כדור בדולח באזור הטבור הקורן ומקרין לכל עבר באור לבן ובוהק. דמיין שהאור ממלא את כל גופך וחורג ממנו מבפנים וכלפי חוץ עד שהוא ממלא את מגן הדוד שהוזכר. שב לך בבטחה ובנחת בתוך המבנה המואר ופשוט נשום. הקדש לכך את הזמן הדרוש לפי הבנתך משך שתים עשרה היממות הקרובות ותרגיש טוב ומאוזן יותר.

אני: תודה לך. רציתי לשאול מהי בעצם הקפיצה הקוונטית וכיצד היא תשפיע עלינו?

גבריאל: כאמור, מדובר בשינויים הגנטיים אותם אתם עוברים וחשיפתכם לרבדים נוספים שלהם (כשישה במספר בשלב הראשון), וזאת כחלק מהיפתחותכם לתודעת העל הרב-ממדית שלכם. ישנם מושגים שאינכם מסוגלים עדיין להבינם כיאות, אך הזיכרון הגנטי הטבוע בכם מעצם בריאתכם והשתייכותכם אל המשפחה האנושית המקורית, מתעורר כעת אל עצמו, כחלק מהתהליך ומהשינויים דרכם אתם צומחים ומתעלים.

אנו צופים בכם ויודעים את החוויה הפנימית שרבים מכם חווים, את המראות, את התחושות, את ההקשרים, את קטעי הזיכרונות המתעוררים בכם ואת רבדיה השונים של "מציאות-על", החודרים יותר ויותר אל התודעה הפיזית והופכים לחלק הן מזמן השינה והחלום והן מהמציאות הערה והיומיומית שלכם. אין מילים ואין שפה בה תוכלו לתאר ולשתף באמת את אשר אתם חווים. זוהי אפוא חוויה פנימית והיא ייחודית לכם, כמי שאתם וכמי שאתם הופכים להיות. אמצו לעצמכם את החוויה והרשו לעצמכם "לצאת קצת מהדעת" אהובים (בהומור). זוהי הדרך לאמץ ולעורר ידיעה נרחבת הרבה יותר, ידיעת המאסטר, האלכימאי והבורא הייחודי אשר בכם ~ אשר הוא באמת הנכם!

אני: תודה לך.

גבריאל: בשמחה ובהוקרה גדולה על נכונותך להיפתח ולהיחשף כחלק מההוראה אותה אתה מבקש להעביר דרך שיתוף בתהליכי חייך האישיים.

אני: מהו השער והחותם החמישי?

גבריאל: השער החמישי הוא שער החכמה והחותם החמישי הוא חותם המאסטר. אנו נדון על כך בפגישתנו הבאה.

בהוקרתם ואהבתם של כל נציגי ממלכות האור והאהבה השמימיות.

אני המלאך גבריאל.

חלק שני

הערה: בדרך כלל כאשר אני מקבל מסר מהמלאך הנעלה והאהוב גבריאל, הרי שהמסר מתקבל כ"חבילה אנרגטית" אחת, ה"נכנסת" אל גופי ו"מתיישבת" בבטני, שם היא עוברת תהליך "עיכול" מסוים ואחר-כך "מבקשת" לצאת לאור העולם ו"למלא" את שליחותה ויעודה.

הפעם התקבלה "חבילה" שבחלקה הגדול הורכבה מאנרגיה חדשה עבורי, אנרגיה שאינני מכיר. תהליך ה"עיכול וההולדה" היה הפעם קשה במיוחד והמסר יצא בקטעים קטעים תוך מאמץ גדול והשקעת אנרגיה רבה, רבה יותר מבעבר. התחושה הברורה מאוד שליוותה אותי בתהליך, הייתה תחושה של "מלחמה פנימית" וחיפוש נואש כמעט אחר דרך לאחוז במסר ולהפיק ממנו את המילים שיתנו לו ביטוי הולם.

להלן המסר:

ברכות והרבה אהבה לכם מלאכים אנושיים ~ לוחמי-אור יקרים. אנו נדבר היום על החכמה, אנו נדבר על חכמתכם, אנו נמשיך להזכיר לכם את הבורא, את המאסטר ואת האלכימאי שבתוככם. אנו נמשיך לעורר אתכם אל ה-הנני שאתם, אנו נמשיך לעודד אתכם לחבור עם הישות הפנימית/הוויית האור האלוהי שבכם/שהנכם ולהתאחד עמה. אנו נמשיך ללוות אתכם במסעכם אל המקדש הפנימי, אל לב ליבת היהלום המקודש שבתוך לבכם הער, לבכם היודע את עצמו, יודע את אחדותו עם לב היקום ולב כל הדברים כולם, עם שלוחותיה ואינספור הסתעפויותיה של מהות אחת, הורות אחת, אהבה אחת טהורה ואדירה, אלוהות אחת, נשגבת, כל יודעת וכל יכולה ~ שמש אחת (מרכזית) כמקור אור אחד לכל קיום, בנצח של זמן ומרחב ושל חיות והוויה.

אכן, שיעור האחדות הוא שיעורכם ואתם מלמדים בו את עצמכם ומפיקים ממנו את חמלתכם ואת היופי הנשגב והמעודן כל-כך של אור אהבתכם ובוראים באמצעותם מחדש את עולמכם ואת רטט הממד של קיומכם. לא תמיד קל נעים ונוח הוא השיעור! ראו את אשר התרחש בגבולה הצפוני של ארצכם! אך כפי שכבר אמרנו לכם במסר הקודם [שאלות למלאך גבריאל ~ חלק רביעי), לא מדובר יותר ב"אחרים", אלא אך ורק בכם ובפרק האחרון של שיעורי אשליית הדואליות והנפרדות אשר אתם בוראים לעצמכם.

אתם כבר "נפתחתם" לקשר של התוודעות ההולך ומתעצם עם העצמי הפנימי ועם תודעת העל/ההכרה הגבוהה שלכם. אנו מהממדים הגבוהים יכולים לראות זאת ב"אור המקיף" שלכם, בשינוי תדרי הרטט ובהתעצמותה של המסה האנרגטית שנובעת ושקורנת מתוך גרעין הווייתכם/ניצוץ האלוהות שבטבורכם.

אהובים, האם ידעתם שיחד עם השינוי בתדר אתם גם נצבעים בצבעים חדשים? האם ידעתם ששתי קרני הבריאה המקורית שבכם חוזרות לנוכחותן המוחשית, קורנות דרך צ'אקרת הכתר שלכם, מתאחדות והופכות את ציר האור המרכזי שלכם, ביחד עם רובדי ההילה השונים על כל צבעיהם המרהיבים והמתחדשים, מוחשיים ולנראים לעין כל? הנה ימים קרבים ואתם תזכרו את דברינו אלה, אז גם תדעו לבטח ש"תו המחיר" שתבעתם מעצמכם ~ התסכול והכעס, העצב, הצער והכאב, תחושות הבלבול, המבוכה וחוסר האונים ~ היה הולם, שהכל השתלם, הכל חלק מתהליך שחרור והתמרה פלנטריים. הכל חלק ממערבולת אנרגטית כבירה בעוצמתה, נשית במהותה שנכנסה אל הפלנטה דרך "שער אנרגיה קוסמית" הקיים מעל למרחב הגיאוגרפי שלכם. מערבולת אנרגטית אשר משמשת כזרז, מעוררת ומחוללת שינויי תדר גדולים, שלבים ומרכיבים באבולוציה אנושית, היפתחות והתעלות.

כן, הנה ימים באים יקירים ולא יהיו צודקים וטועים, חזקים וחלשים, מנצחים ומפסידים! כולם כאחד, אחד ככולם. ואם יש צד מפסיד, הרי שכולם מפסידים; ואם יש ולו תודעה אחת, ישות  אחת, נשמה בעלת גוף אחת, על פני הפלנטה שחסרה, שמקופחת, שכואבת או מנוצחת ~ כולכם תרגישו את כאבה אהובים. כולכם תחלצו אז להושיט יד, לסייע, לאזן את האנרגיה ולהביאה אל פתרונה ההולם, וזאת מתוך כבוד הדדי ומתוך תחושה של שוויון, רעות ואחווה אנושית. זכרו את אשר נאמר לכם פעמים רבות על-ידי שליחי הרוח ודובריה: "הכל בתהליך של איחוד ומיזוג בין הקטבים, מיזוג שיביא להעלמם מתודעתכם וממציאות חייכם בעולמכם!"

עוד ארוכה הדרך ועוד רבה המלאכה, אך אתם כבר נפתחים, מתרחבים, משתנים ומפנים מקום יותר ויותר לנוכחות ה-הנני שבתוככם. אתם מלטשים בחריצות וביעילות את פאותיו הקריסטליות של יהלום לבכם, היודע את תשוקתו ומשאירים שכבה ההולכת ונעשית דקה של מציאות: "בלתי משתנה" (לכאורה) ושל תדר אנרגיה תלת ממדית דחוסה, אנרגיה שזמנה הולך ופג וקצובים כעת ימיה על פני האדמה.

האם משמעות הדבר שיהיו אירועים נוספים הכרוכים במלחמות, באובדן ובכאוס? אתם שואלים אותנו כהרגלכם, ואנו כדרכנו, נשיב את השאלה אליכם, נבקשכם להפיק את התשובה ההולמת עבורכם ונבטיחכם נאמנה שחופש בחירתכם ישמר לכם, כזכות טבעית שאיננה ניתנת לערעור או לביטול!

 

שער החכמה ~ חותם המאסטר

 ברכות לבביות לכם מאסטרים יקרים. אתם משלימים בימים אלה את היערכותכם עם חלקיו הגבוהים של העצמי האלוהי שלכם הקיימים בממד השמיני, וחותרים לעשות כך בהרמוניה ובעיתוי מושלמים גם עם החלקים הקיימים בממד התשיעי. משמעות הדבר עבורכם היא שאתם מקודדים מחדש את ה"קוד הנשמתי" שלכם, חושפים מחדש את ספקטרום האור הנעלה הקורן מהמרכז שבכם. "אור מקור", כפי שאפשר לכנותו, מעלים את רטט הצליל ממנו הורכבתם ומחווטים מחדש קורי אור אלקטרומגנטיים המסתעפים מגוף האור שלכם אל הפירמידה הקריסטלית של הספרייה האקשית, הקיימת ברבדים על-פיזיים ואוצרת את הפן הנעלה של תמהיל מהותכם ~ תמצית הווייתכם מכל שלבי קיומה והתנסויותיה.

בעשותכם כך, אתם משנים את נקודת מבטכם ואת עמדתכם ביחס לארכיטיפים רבים המהווים חלק  מתפיסת עולמכם, אבני יסוד מזה אלפי שנים בערש תרבותכם ובשלבי התפתחותה של תודעתכם. יחד עם שנויים אלו, אתם מפנים מקום רב בתוככם וכפי שכבר ציינו, מרחיבים את ה"כלי" (הכוונה להרחבה אנרגטית), כך שיוכל להכיל עוצמות גדלות והולכות של "אנרגית האחד" ושל אור הבורא ואהבתו.

קידוד תודעתי מחודש, חיבור אל אנרגיות השמונה והתשע, התעוררות גוף האור, חיווט מחדש אל מרכזי האקשה הגבוהים, כל אלה ועוד מעוררים את רבדיו הבין-ממדיים של סליל הדנ"א הכפול שלכם, מאפשרים לכם גישה אל מקורות של ידע אשר עד כה היו חסומים בפניכם, מגדילים את יכולת הנשיאה האנרגטית הדרושה להכלתו, ובעצם "פותחים" את תודעתכם אל הרב-ממד שבה, תוך הרחבת השימוש בנתונים המתקבלים (הן בשינה והן בערות) בעזרתם של ה"כלים הפנימיים", אשר כבר הוזכרו במסר שנמסר לך [שאלות ותשובות חלק ראשון].

אנא זכרו אהובים ש"צעיף התודעה" שבו התעטפתם משך זמן כה רב הולך ומתמוסס, הולך ונמוג, ואתם כחלוצים ההולכים לפני המחנה רואים וחשים זאת כבר לבטח. אינכם זקוקים יותר לאישורים שחיצוניים לכם, אתם יודעים שאתם מתמירים ומרפאים את עברכם ו"ספר הזהב" כבר קורם עור וגידים בתוככם.

כעת, הפעם הזו, אנו השואלים אתכם יקירים: מהו מקור האור? איך נוצרים יקומים? איך מרבדים אותם בשכבות של מנעדים וממדים שונים ולשם מה? כיצד בוראים פלנטות? איך ניצת האור הסולרי בשמשות ובכוכבים? מהי קרן הבריאה ואיך בכלל הכל התחיל והתפתח להוות את מה שקם ונהיה?

הרשו לנו מלאכי אנוש זוהרים לחזור ולו לרגע לידידנו מהמסרים הקודמים. האם תרצו לקרוא לו בשם? (בהומור) האם ייתכן ששמו הוא כשמכם? ארבעים שנה הוא נדד במדבריות של ניסוי וטעייה  ועכשיו כאשר הוא ניצב בעשור החמישי ואולי אף השישי או השביעי לחייו, הוא כבר עבר התמרה אנרגטית, למד שרב הנסתר על הנגלה, הבין ששרידות פיזית איננה עיקר תכלית קיומו, פתח את שערי מקדש ליבו וכיוון עצמו לעורר בתוכו את זיכרון היותו דרך תהליך התעלותו.

מה שהתרחש למעשה הוא שהתעוררו בתוכו שאלות הדומות במהותן לאלו שנשאלו כאן על-ידנו, שאלות המתעוררות בכם כחלק מהתהליך וכתולדה של התנסותכם. שאלות שלעתים קרובות מתעוררות בעקבות אירועים דרמתיים וקשים, המשאירים בכם מעין חותם של אנרגיות כאב, אובדן, אבל, צער וכדומה. שאלות כגון אלו עוררו אצל ידידנו את הערגה ואת הכמיהה הפנימית לסוג של "ידיעת-כל" נשכחת, זיכרונות מה"בית" ומה"ממלכה", מצב של הוויה נטול חשכה, נטול שכחה וסבל, והסיטו את המיקוד של תשומת הלב מחיפוש המכוון בעיקרו כלפי חוץ, לחיפוש המכוון כלפי פנים. בדיוק לרגע הזה מחכה ישותכם/הווייתכם הפנימית יקירים, ומרגע זה ואילך, היא שחיכתה עד כה בדממה, תביא אל חייכם יותר ויותר סימנים ואותות לנוכחותה, נוכחות האני הנני שהינה, ו"תשדר" לכם בעוצמה גוברת והולכת, דרך ה"קולכם הפנימי", את כוונתה ותשוקתה לאיחוד מלא עם ישותכם, איחוד עם האלכימאי, הבורא, המאסטר, ילד נשמה, המלאך האלוהי המוזהב שבכם/שהנכם.

כל שנדרש מכם אהובים הוא פשוט להיות! ולהיות פירושו נוכחות מלאה ברגע ההווה המבורך של חייכם, ללא מגבלות הנובעות מפחדי עבר ומתבניות של חשיבה ואמונה, אשר אינן רלוונטיות ושאינן משרתות אתכם עוד. נוכחות זו תקרב אתכם אל עצמכם הפנימי ותסלול בבטחה את דרככם אל "ספר הזהב" שבו אוחז "המלאך המוזהב" ושמכיל את הידע על כל שהנכם, חלקו הכל-יכול של אור הבורא האחד שאתם.

באהבת עידנים לכם עובדי ולוחמי אור יקרים.

אני המלאך גבריאל.