שנת 2018 – שנת הנסים

2018 – A year of Miracles

ינואר 2018

מאת: אלין

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

אהובים, לא במקרה אתם קוראים את המילים הללו, הנשמה שלכם שלחה אתכם לקבל מתנה אשר מוענקת לכם באהבה דרך אותיות. לאותיות יש משמעות שאם תפנימו אותה, חייכם ישתנו לתמיד.

המידע יתמיר את פעילות גוף האור ויעורר השתוקקות לפתיחת מעברים בגוף האור: עץ-החיים הקוסמי שלכם. אותיות אלה חיכו לכם עוד לפני שהייתם בגוף ואתם מוכנים עכשיו. זוהי תקופה מרגשת. לא עוד הסתר אלא ידיעה ברורה של מה נכון ומה יש לשחרר. ככל שתחשפו למידע רב יותר, כך תהיו שותפים פעילים יותר בתהליך בריאת החיים שלכם.

2018 = 11 (2+0+1+8), והספרה אחת מייצגת את השמש והשנה יש לכם פעמיים אחת. פעמיים שמש; דחיפה כפולה מהקוסמוס. האינטליגנציה שלכם תהיה בעלייה, תמסורת חלקיקי אור פנימית בגוף האור שלכם תהיה פעילה ותהיו שותפים בבריאת ההולוגרמה שלכם. אתם תדעו מראש את תוצאת הבחירות שלכם ולא תעשו בחירות שגויות. לפתע תהיו ערים ומודעים ותקחו אחריות של מאסטר על הכיוון. השנה תבנו בית חדש, גוף אור חדש. חלקכם תצטרכו לבנות הכול כי הישן התמוטט ואינו רלוונטי עוד למי שהפכתם להיות, אך לראשונה בחייכם תרגישו שותפים פעילים, אתם תדעו מה אתם רוצים ולא תוותרו. אתם הופכים לבוראים ותרגישו ״אחד״ עם היקום מסביבכם,   משום שבשנה זו יש אחדות של פעמיים המספר ״אחד״. והאחד הזה גדול יותר מחלקיו, חזק יותר.

שנים ניסיתם להצליח, עבדתם קשה. חלקכם הצליחו וחלקכם לא. חלקכם מרוצים וחלק לא. אך מה היא הצלחה? ממבט עליון, זו הפעלת אותיות עיליות בגוף האור שלכם. שחרור מן הישן ועלייה אנרגטית לקראת חילופי אורות נעלים, אנרגטיים יותר. נסים יתרחשו בהולוגרמה שלכם, ממד רדום יתחיל לפעול בגופכם. אתם תהיו במצב של עילוי התובנות שלכם, של זיקוק הבנה. אז הדקו חגורות… טיסה נעימה.

עד כה הייתם כסירה ששטה בנהר החיים, המים הניעו אותה לכאן או לכאן. לעתים ניסיתם להשפיע על התנועה. התבוננתם במים בריכוז וניסיתם להבין כיצד ליטול שליטה על המסע. בשנת 2018 אתם תגלו כי יש לסירה מפרשים. עכשיו אתם פותחים אותם. אתם מנתבים את המסע לפי בחירה. היקום יאפשר לכם. ברכות ואהבה לכם, אתם מתעלים וצוברים כוחות אנרגטיים מחודשים.

שנת 2018 היא שנה של התמרה אנרגטית שבה הישן אינו משרת אתכם. אתם צועדים בעוז, מעטפת הבלבול מוסרת. אתם תדעו את עצמכם באופן עמוק ולא תאפשרו עוד למחסומים, לעיכובי מזל או לגורל לעצור אתכם. האור שלכם כה חזק שאתם בלתי נתנים לעצירה.

שנת 2018 היא שנה של מאסטרים רוחניים שיקבלו הזדמנות לפרוץ, ואם אתם רואים את עצמכם כמאסטרים בתחום הריפוי הפיזי והמנטלי, המדע, האומנות והמתמטיקה, אם אתם סופרים, משוררים, מפיקי סרטים, זו שעתכם הגדולה! כדור הארץ מאפשר הסרת כסות הסתר והיכנסות לעידן שבו האמת מוצבת מול העיניים. מה שתעשו איתה – זו כבר תהיה הבחירה שלכם.

השנה נהדרת ליוצרים ולאומנים כי אחד ועוד אחד הם שתיים, ושתיים מעלה את אנרגיית הירח. הדמיון והאינטואיציה בעלייה אדירה, יהיו לכם גם ירידות במצבי הרוח, בחשקים וברצונות וזו מהותו המדהימה של היוצר והאומן. אל תתרגשו. אתם לא צריכים להיות מושלמים. מותר להתפרק או להרגיש מצוברחים. אולם, משמח לגלות שזה יעבור מהר, כיוון שהשנה תדעו איך לצאת מהר מהקשיים שלכם, מהבורות הרגשיים. עברתם מספיק, אתם יודעים כיצד לא להיתקע ברגשות מחלישים ואתם מומחים בכך.

כפי שהירח אחראי על הגאות והשפל, התחושות שלכם יהיו בהתאם, פעם למעלה, פעם למטה. פעם המיינד יתפוס שליטה, פעם הדימיון. נצלו את רגעי הדימיון ליצירה חדשה. אל תתנו למיינד לתפוס אתכם רגשית. התייחסו אליו כאל ילד. בשנת 2018 הדמיון הוא המפתח ולכן ילדים יצירתיים ימצאו שנה זו מרתקת במיוחד.

אך דעו כי זו שנה שבה אתם חייבים לעבוד עם אנשים אחרים כדי להשיג את מטרותיכם. זו מהותו של מספר שתיים. יחד. עכשיו לא תוכלו להיות אנוכיים כי המאסטר, שם את עצמו בצד למען הכלל. לכן מילת המפתח השנה היא נתינה ועבודה משותפת למען הכלל. נתינה ללא תמורה. לתת. הכול יחזור אליכם כהד מתעצם. תנו מכל הלב משום שאתם רוצים להעניק. גם חיבוק הוא תמורה. גם להגיד "אני אוהב אותך" הוא הענקה. השנה, אנשים מסביבכם זקוקים לכם יותר מתמיד וזכרו שאפשר להציל חיי אדם אחר בעזרת כמה מילים חיוביות.

הגשמת חלומות אפשרית לכם תמיד, אך השנה במיוחד, וזו מהותו של מספר 11, אך לא עוד מאסטר רוחני מיוסר ולא ממומש. זהו מאסטר רוחני שמעצים לכם את האפשרויות, ההזדמנויות, מזלכם בעלייה ולכן קפצו על הרכבת…

תהיה זו שנה שבה האנרגיה מנותבת לעשייה, ליצירה, כמו גלגל אנרגיה שילך ויתעצם. אתם לא תאמינו כמה כוחות יתעצמו בתוככם ודברים פשוטים, ששנים לא היתה לכם אנרגיה לטפל בהם, לפתע תבצעו אותם בדקה. תוכלו לקרוא לה שנת הנס שלכם.

כדי להרוויח בשנה זאת יש לתכנן היטב כל יום את הפעילויות. מאסטרים אוהבים לפעול לפי תחושות, אולם השנה מאסטרים שרוצים פריצה, אנא, אל תאפשרו ליום לברוח מבלי שהשגתם את מה שרציתם. שאלו את עצמכם בבוקר מה אני צריך לעשות היום כדי שאתן ליום הזה ציון ״עשר״. רשמו דברים קטנים, ועשו אותם. קבעו שעה לביצוע והיו מאוד נוקשים בכך שאלו הדברים החשובים. אתם תגלו מי לא מאפשר לכם לבצע את מה שרציתם… הם יצרו קשר בשעה הזאת ויציעו משהו אחר. אתם תסתכלו על המכשולים שלכם בחיוך. חבקו אותם באהבה. הקדישו להם זמן בשעה אחרת.

בשנה זו קריטי שתאזינו למלל השקט שפורץ בין המחשבות. זהו קול פנימי שלא תמיד יסכים עמכם. אתם תרצו ללכת למסיבה והקול הפנימי יגיד "תישארו בבית". אתם תרצו להתפטר והקול הפנימי יגיד "תחכו עוד שנה". המתנות שיפתחו לכם מהקשבה פנימית יתעצמו ללא שיעור בשש השנים הקרובות. הקול הפנימי שלכם יתעצם מאוד והשנה, בשנת המאסטר, תוכלו לשמוע אותו בבירור. הוא יהיה חזק מהמחשבות היום-יומיות שלכם.

מהו קול פנימי? יש שיקראו לו אינטואיציה, או תחושת בטן, יש שיקראו לו תקשור. מה שבטוח, אתם יודעים שזה לא ממש האני הדחוס, כיוון שהוא מספר לכם דברים שלא ידעתם. הוא מבקש מכם לעשות דברים שאתם מפחדים לעשות. הקול יודע שאתם מפחדים, אך דעו כי מחכות לכם מתנות מהיקום, כה מדהימות שאם הייתם יודעים שהן שם הייתם צוחקים ממחשבות שעצרו אתכם. בשנה זו הגידו לפחדים שלכם: ״תודה שאתם שומרים עליי, אך אני רוצה להתנסות במשהו חדש״.

בשש השנים הקרובות, בהן יש פתיחה אנרגטית אדירה בגוף האור, הקשיבו והתייחסו ברצינות לתמסורת חלקיקי אור של הגוף האנרגטי. זוהי תמסורת שמצויה בעתיד כמו עכשיו. היא רואה את סך האפשרויות ומה טוב לכם. היא רואה את המסע שלכם מתחילתו ועד סופו. היא יודעת מה טוב לכם וכיצד להשיג את כל מה שתרצו בדרך הקצרה ביותר. לכן, בשנים הקרובות, האינטואיציה שלכם היא המפתח!

זוהי שנה שבה כדאי לבצע דברים חשובים בשעה 11. גם השעות 2:18 או 8:21 טומנות בחובן את מספרי השנה וייסייעו לקבל רעיונות מדהימים, זהו זמן אנרגטי של חיבור. אך אנא, הימנעו מלהתחיל דברים חדשים בשעות  9:20 או 9:22 – אלו מספרים חוסמים ומה שתבצעו יתמוסס.

אלו שנולדו ב-22 או בעלי שם שמהספר הנומרולוגי שלו הוא מספר 22 אוהבים נוזלים, שתייה ואפילו שכרות. אחדים נמשכים לסמים או לתרופות ממריצות. חברו 22 + שנה 2 ותקבלו קצת יותר מדי ריגשיות, אתם לא חושבים? לכן השנה במיוחד, השתדלו לא לצרוך חומרים שיסירו את הבהירות שלכם. התרחקו מבורות רגשיים, כיוון שבשנה זאת תהיו רגישים. מצאו כוח בעשייה ספורטיבית והעלאת רמת הסרטונין שתעניק מחשבה בהירה על מה כדאי ומה לא. 22 + 2 = 6 ורבים מאלה שנולדו ב-22 לחודש יתחתנו השנה או ירחיבו משפחה.

בשל מהות ה״שתיים״ של שנה זו, אנשים שחיו בבדידות שנים ירצו פתאום לצאת, להכיר. השניים טוב מהאחד ואתם תפרצו את מעטפת הלבד.

מי ששמו ושם משפחתו יחדיו שווים 33 ירגיש יותר מכל שהוא חייב לפרוץ את הכבלים ולסלק את המקלות התקועים בגלגליו. אולם בשנה זו עליכם להיות זהירים יותר. השנה, השם שלכם מושך גירושים, תאונות, ניתוחים. אם שמכם שווה ל-33, היו זהירים בעיקר באפריל ובאוגוסט וחישבו פעמיים. היקום יחייב אתכם לוותר על החיים הישנים, ואולי אפילו לעזוב את מקום העבודה, אך אם אתם עדיין לא בטוחים בעצמכם וחוששים שתתחרטו, הוסיפו רק השנה אות אחת לשם בעת חתימה. הסירו אותה בשנת 2019. קל ופשוט, והבעיות נעלמות כמו קסם.

בשנה הזאת תשאלו עצמכם: ״למה לא עשיתי זאת מזמן?״ אך זו מהותו של 11, הוא לוקח "סיכונים" מבלי להניד עפעף, זהו המאסטר המגלה שה"סיכון" היה סתם מחסום שחסם את המסע שנים ואז.. או אז, תגלו, שמאחורי המחסומים, חיכו לכם אוצרות… לפתע חייכם מתגלים לאוצר קסום. איך לא ראיתם את זה קודם? זה מה שתשאלו בחיוך.

זו שנה שאם חלמתם על טיול למקום מסויים ותמיד היו לכם תירוצים מדוע לא עשיתם דבר, צאו לדרך. זו שנה שבה אם היה לכם חלום, תוך סנכרון אדיר, פתאום יגיעו רמזים שאפשר לממשו. זו שנה שאם הרגשתם בה כאב נפשי עצום, פתאום תסתכלו על הדברים אחרת. אתם תבינו למה שקעתם ברחמים עצמיים, מה תקע אתכם. אתם תסתכלו על החיים שלכם מלמעלה ותשנו את עצמכם בקלות, בעוצמה, למקום ולכיוון שתמיד רציתם.

בעוד שנה מהיום, כבר תקראו על שנת 2019, אולם אז תסתכלו אחורה ותראו כמה יצרתם, כמה פרצתם, אילו מכשולים הסרתם. אתם לא תאמינו. אז בהצלחה מאסטרים של אור. הפכו חייכם לרצף של נסים מרהיבים!

עוד על אלין – בעמוד הבית שלה.

 

אתר זה קיים כבר כעשרים שנה. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תקשורים ומאמרים – מתורגמים ומקוריים – הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית! יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם כדי להמשיך להביא לכם חומרים, אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר