שנת שת״ף – 355 יום של מימוש

שנת מטאור עם כוח חיובי 

הזדמנות חדשה לכתוב את סיפור חייכם כפי שתמיד שאפתם

מאת: אלין

אנחנו נכנסים למעגל חדש של מחזור שנתי. תקופה מרגשת מתחילה בראש השנה תש״ף. האנרגיות באוויר מביאות צמיחה חיובית ביותר. בנקודת הזמן המיוחדת הזו נפתחים שערי שמים ואתם עוברים בהם. האנרגיה באוויר משתפת ומאפשרת. סיפור חדש נכתב. זוהי שנת הטרנספורמציה שלכם ודברים רבים יעבדו ללא חריקות מיותרות

זהו זמן שבו תפילות נשמעות ונענות, גרמי שמים מאפשרים ויצירת סרט חיים חדש יוצאת לדרך.

ועלינו לזכור דבר אחד:  מראש השנה הזה ועד ראש השנה הבא, בשנת 2020 הבאה עלינו לטובה, יש לכל אדם ואדם 355 יום בדיוק.

55 מהווה פעמיים חמש (חמש שווה חמסה בערבית) והוא יביא שנת בריאות, הגנה, תקשורת מהירה, ניידות והישגים רבים בזמן קצר. הזמן עובד לטובתכם ויש לכם גם תקשורת פנימית עמוקה עם גרמי שמים. הם ינחו אתכם קדימה בשיחה פנימית נדירה. המספר 3 מיוחס לצדק, כוכב השפע ואופטימיות, וזו הזדמנות נהדרת להפעיל הכול לטובתכם בזמן קצר שירגיש שהוא עובר במהירות שיא, כמטאור של כוח חיובי שמניע אתכם מבפנים וסוחף במרץ מבטיח.

ראש השנה זה הוא גם תחילתה של שנת תשף.

תש"ףוַיִּכְתֹּב בַּסֵּפֶר (שמואל א׳, י׳, כ"ה)  = 780 בגימטריה עברית.

ובאמת השנה, יותר מתמיד, יש לכם הזדמנות לכתוב את סיפור חייכם מחדש, באופן שונה לחלוטין, עם תכנים מרגשים שעוד לא נתקלתם בהם.

מה שיכתב השנה ישפיע שנים קדימה, והיות ו-780 שווה גם עָשִׂיתָ, חשוב מאוד, דווקא השנה, להרבות בעשייה ובמימוש תמידי ויוםיומי מבלי להתפשר.

הפכו את 355 הימים הבאים למכלול דפים נעימים בספר חדש ומבטיח. הפכו את הספר הזה לרב המכר של חייכם, לתקופה שתמיד תתרפקו עליה באהבה עם זכרונות טובים, תקופה שאותה תיזכרו כנקודת המפתח והתפנית החיובית המרגשת שיצרתם לכם. כל מה שעיכב אתכם מוסר בחמשת הימים הקרובים. כל מה שעצר אתכםשלא יוכל להוות עוד מכשול

אז קדימה, לעשייה, לקצירת פירות, כיוון שעכשיו, באמת ובתמים, אין שום הפרעה מהיקום ויש אפילו רצון (דחיפה אנרגטית) מצד המטריקס היקומי לסייע לכם להתקדם מהר.

אז היום, בחג מיוחד זה, החליטו וכתבו, הצהירו במקום שבו כולם רואים, מהו שם הספר החדש שלכם השנה:

צמיחה חיובית?

שנת הקסמים שלי?

השנה שבה התחלתי לחיות?   

שנת האור שלי?

שנת העוצמה שלי?

השנה בה סוף סוף פירגנתי לעצמי?

שנת הדיאטה שלי?

355 יום של שינוי מנצח?

שתפו גם פה (אם תרצו) עם כולם, במקום שבו הכול יישאר עד שנה הבאה ובדקו כל יום אם אתם ממשים את מה שהצהרתם.

עשו צילום מסך ותלו במקום בולט בבית או אפילו על מסך הנייד. שתמיד תראו מה החלטתם

זכרו שלספר יש 12 פרקים, 355 דפים, ובבקשה אף פעם אל תזרקו את הספר, או אל תעצבו, ואל תתייאשו בגלל כמה דפים/ימים לא טובים. הסתכלו על המכלול המבטיח והחיובי. זכרו שיש ימים עם ירידות, אבל באופן מיוחדהשנה תהיה לכם עלייה חיובית מבטיחה.

הכול אפשרי בשנת קסמים מלאת אור זו

355 יום של מימוש

כפי שנכתב למעלה, מראש השנה הנוכחי ועד ראש השנה הבא יש לכם הזדמנות נדירה שבה הכול פתוח, 355 ימי מימוש ללא מחסום.

אך תשעים אחוזים ויותר מהאנשים שוכחים את המטרות שהציבו לעצמם בתוך 16-19 יום. הדבר קורה בעיקר בראשית שנה אזרחית או מיד אחרי ראש השנה. התופעה שכיחה וטבעית מאוד; אחרי חודש אנשים כבר חוזרים לאני הישן ושוכחים את המטרות שהציבו לעצמם. הדבר עלול לקרות לכם השנה. אז מה עושים?

הטריק הוא לעשות טקס יומי בבוקר, עם כוס הקפה או התה הראשונה או אפשר גם בערב, ובו קוראים את מה שכתבנו לעצמנו (עיינו בפוסט הקודם). זו תהיה תזכורת יומית שבה נשאל את עצמנו בכל יום: ״מה עשיתי או מה אעשה היום, אפילו משהו קטן, כדי לממש את החלום שלי ב-355 ימים?״

כדי לפקח על עצמכם שאכן קראתם את המטרות שלכם בכל יום, נא כתבו מאחורי הדף את המספרים מ-1 ועד 355. סמנו כל יום ב"וי". כך כל יום תזכירו לעצמכם את המטרות שלכם השנה. צעדים קטנים כל יום הופכים לצעד משמעותי גדול מאוד אחרי שנה, בדומה לכדור שלג המתגלגל לכיוון חדש.

רוב האנשים מציבים מטרות ולעתים הן נראות להם קשות מדי, הם קובעים מטרה אך לא פועלים להשיגה. אם ההתחלה קשה, הם עוזבים את המטרה. ולכן אל תתרצו תירוצים וגם אם המטרה שהצבתם לעצמכם קשה, אל תעזבו אותה.

כיצד עושים זאת? דמו את המטרה שלכם לעלייה במדרגות. אך אל תביטו אל קצה המדרגות או אל המדרגה האחרונה ותספרו כמה צעדים יש לבצע כדי להגיע לשם. לא משנה כלל מהי הדרך, אלא מה אתם עושים עכשיו? מה אתם עושים היום? מהו הצעד היומי? יש להתרכז כל פעם בצעד אחד, כדי שהמטרה הגדולה לא תשתק אתכם. הסוד ההתקדמות הוא לא להפסיק לנוע. התמקדו כל פעם במדרגה אחת. כל יום הוא מדרגה, דף בספר חדש שמקדם אתכם להגשמת השנה היפה בחייכם.

ראו את המטרות שלכם השנה כמו עץ, והעץ התחיל מזרע עוד טרם מישהו ראה אותו. לא משנה שאף אחד לא יודע כמה אתם מיוחדים. כמה יש בכם. הפוטנציאל של העץ המופלא טמון בזרע המחשבתי שמנסה לממש דברים קסומים בשנה זו. אין הכוונה לומר שהשנה כולה תזרום בקלות. אולם אל תעצרו. ככלות הכול, כולם חווים קשיים, כולם חווים מכשולים, ואין זה משנה עד כמה שהם מנסים להסתיר עובדה זו.

דעו שאירועים קשים שוברים את כולם, אבל חלק צומחים מהם ומתחזקים. חלק רואים באירועים משתקים כוחות עיצוב, כרוח שמעצבת אבן, לאט לאט. ייתכן והנחתם לכם אירועים בנתיב הצמיחה כדי לגדול, ולכן מה ששבר אתכם, אפשרו לו במקום זאת לבנות אתכם, להיות ״התירוץ״ שלכם להתרומם, להתחזק, לאהוב את עצמכם.

דרושים זמן, מחויבות ואחריות כדי לדעת שהתנועה קדימה מחייבת שתרימו את רגליכם מגדת הנהר ותחצו אותו. גדולה היא אחריות, גדולה נוצרת מהרגל, ממה שאתם עושים כל יום ללא הפסקה, ללא פחד, גדולה נובעת מאומץ שאומר, ״אולי נכשלתי היום אך אנסה שוב מחר״. המשיכו שוב ושוב, במשך 355 יום, שוב ושוב ושוב ושוב, עד אשר תהיו בלתי מנוצחים, כובשי מטרות שלא מוותרים

השנה תהיה לכם אחריות אדירה למצוא ולדעת מבפנים מי אתם ולמה אתם כאן. התשובה תגיע כהארה. אתם תדעו שלא נולדתם רק כדי לעבוד, לשלם חשבונות, לגדל ילדים, לטייל אולי, אלא להשאיר עולם טוב יותר אחריכם. עולם שיזכור אתכם אפילו. עולם שיאפשר לכם להשאיר לדורות הבאים את היחודיות המדהימה שלכם. השנה, מחובתכם לגלות מי אתם ולהציב מטרות שיחשפו את האני המיוחד שבכם.

השנה במיוחד יש הזדמנות מימוש גדולה, ולכן אל תיפלו קורבן לספקות שלכם. המיינד שלכם מנסה לשמור אתכם תמיד ממשהו שיקרה לכם. הוא לא יודע למה אתם מסוגלים. מה רבים הסיכויים שלכם. אתם צריכים לעצב את עצמכם לכלי אור חדש שמסוגל להכיל את המטרות החדשות. כדי להכיל את המטרות שלכם נדרשת עבודה על כלי של אורהתרחבות, אפשור.

השנה הקפידו שמטרותיכם יעלו בקנה אחד עם מי שאתם באמת. לא מי שאתם מנסים להיות למען אחרים. זוהי שנת טרנספורמציה שבאה מויתור על העצמי הישן. השנה תצטרכו להזיז אנרגיה, לבנות כלי אור עצומים שיכילו את האור שמגיע ושוטף משערים רבים. אין זה משנה מהו היעד, משנה ההתקדמות, הגשמה שמעוררת בכם התרגשות בגוף האור. אתם אור בתנועה מתמדת, והשנה אפשרו לדברים שיעבדו דרככם.

שתהיה שנה של הצלחה מסחררת שמתחילה בצעד יומי אחד בלתי נפסק.

בהצלחה!