שלושת המוחות

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל
10 במאי, 2015
שרלוטסוויל, וירג׳יניה, ארה״ב
תורגם מאנגלית על ידי סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בשרלוטסוויל, וירג׳יניה ב-10 במאי, 2015.

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. האתנחתא שתמיד מגיעה לאחר הברכה מאפשרת לשותף שלי לצאת. יכול להיות ששמתם לב שלכאורה אין הכנה לתקשור זה. באנרגיה ישנה יותר היה שלב שבו האדם הכין את הכרתו בדרך שאפשרה למבנה שלה ולנפש להשתנות. אילו יכולתם למדוד מוח זה בעזרת מדידות שונות, הייתם רואים את שלב ההכנה בפעולה. הייתם רואים את גלי האלפא והבטא משתנים, אבל לא עתה. הסיבה לכך היא שלפני זמן מה הוא נתן רשות למיזוג שמשמעותו חיבור רצוף, קרבה שתהפוך אותו לאדם רחום יותר. כמו כן, לא תתרחש הכנה לתקשור. תהיה לו רגל אחת בממד השלישי ורגל אחת מחוץ לממד השלישי כל הזמן. ולכן כאשר מגיע הזמן למאת האחוזים, כל שעליו לעשות הוא לקחת צעד אחד לאחור. אבל הצעד האחד לאחור הוא הדבר הקשה ביותר שהוא עושה. כל זאת קשור למוח האנושי – דברים שקשורים למוח שאתם מכירים ודברים שאינכם מכירים ודברים שמתפתחים שעליכם להכיר עתה.

התקשור הערב הוא אינפורמטיבי ועוסק בדברים עליהם לא דיברנו בעבר בדרך זו. אציג בפניכם תפיסה חדשה, אבל היא לא תהיה מורכבת, כיוון שזו רק הקדמה. אולם, זו הקדמה לתפיסה של אנושות מתפתחת.

לעתים קרובות החדש שנוי במחלוקת

אתם מתקדמים אל תוך אנרגיה חדשה שהולכת לשנות את מהות מארג התודעה שלכם. ברצוני להסביר דברים שלא הסברתי מעולם קודם לכן וחלקם יהיו שנויים במחלוקת. ברצוני להעיר הערה על כך: אתם מאמינים בדרך מסוימת כיוון שלמדתם דרך מסוימת. ברגע שהפנמתם משהו (הצמדתם לו אמונה), הוא שייך לכם הלכה למעשה. מה שאנו אומרים אפוא הוא שאתם ״רגילים״ לחשוב באופן כלשהו מזה זמן רב מאוד. לכן, אין פלא שחלק מהדברים לא מתקבלים בעין יפה. אבל ניתן לשכתב את הדברים הללו אם אתם מחליטים ובוחרים לחשוב עליהם מחדש. אי לכך, אומר לכם את הדבר הבא: אל תאמינו לנאמר רק בגלל שאני אמרתי זאת בתקשור. אני רוצה שתפעילו את המוח וההבחנה שלכם ושתמדדו את התקפות וההיגיון של הדברים בעצמכם. העניקו לדברים ממשות. האם ייתכן שהדברים שונים עתה מכפי שלמדתם בעבר? האם האנרגיה השתנתה? אם כן, האם ייתכן שמודעות רוחנית פתחה תחומי גילוי רבים יותר? אם תוכלו לחשוב מחוץ ל״קופסת הלמידה״ שלכם, ייתכן וחלק מהדברים שראיתם לאחרונה יתחילו לקבל אישור. מה שלמדתם במקור לא השתנה באמת. הוא פשוט גדל ונראה שונה.

השכל האנושי הוא מורכב

השכל האנושי הוא מורכב. אילו הייתם צריכים לחלק אותו לתאים ולהתבונן בסוגי החשיבה השונים של בני האדם, הוא היה הופך מורכב אף יותר. חקרו אותו במשך שנים, אבל בדרך תלת ממדית, הטוב ביותר שהצלחתם לעשות היה להתבונן במוח האנושי כ״פעולה תמציתית של סינפסות שמאפשרת הישרדות״. על פי המדע שלכם, המוח מעניק לכם הכול. הוא מעניק לכם הישרדות, הוא מעניק לכם אינטואיציה וחדות מנטלית, הוא מעניק לכם את כל תפקודי הגוף המתואמים שלכם – הכול. תוכלו לומר שהוא מניע את ספינת החיים.

בנוסף לכך, כאשר אתם מתחילים לחקור אותו עוד יותר, אתם מגלים שהאונה הימנית והאונה השמאלית עושות דברים שונים ומחוברות באופן שונה אצל נשים וגברים. כל דבר שאתם חוקרים מצביע על היותו של המוח השולט. זה היה מרכז התודעה וכל הדברים האנושיים.

תרחיש המוח האמיתי

התפיסה שאנו מציגים בפניכם היום היא שאין לבן האנוש מוח בודד. במקום זאת, ישנם שלושה. כדי שתראו זאת באופן ברור בזמן הקצר העומד לרשותנו, אתן לכם את התיאור המטפורי הטוב ביותר שאוכל. בהתחשב בכך שאינכם יודעים את מה שאתם יודעים, הרי שעשיתם כמיטב יכולתכם. מה עוד יכולתם לעשות? המוח הוא הדבר היחיד שאתם יכולים לבחון! לכן, המוח הוא כל שקיים. בואו ושחקו עם המטפורה. זו הדרך הטובה ביותר העומדת לרשותי ושמאפשרת לי להסביר משהו מיוחד וחדש מאוד.

מסע מטפורי

אתם נמצאים בחדר, מביטים בשולחן. זה שולחן עבודה, עבור האדם המודרני, ועל גבי שולחן העבודה מונח מחשב. כמעט כל המאזינים והאנשים שנמצאים בחדר מזהים מכשיר זה, ורבים משתמשים בו. רובכם יודעים מה הוא עושה. אולם, לאדם מן העבר אין מושג. זו הדוגמה אפוא, זו האלגוריה המטפורית, ואנו נעמיד פנים שאדם מן העבר [אדם מבוגר], מלפני 100 שנים, מגיע לשולחן העבודה ונדהם ממה שהוא רואה.

בסיפור זה אינכם יכולים לדבר איתו, אבל אתם יכולים להראות לו את המחשב. לכן, ללא הסבר, ללא עזרה, מבלי שתהיו מסוגלים לומר מילה, הוא רואה ותופס את הקסם הטמון במה שהמחשב מסוגל לעשות. הוא יכול לקרוא את המסך, והוא יכול לקיים מִנְשָׁק בעודו מנסה להבין כיצד העכבר עובד ואת תפעול המכשיר. הוא מתחיל ללחוץ על מקשים, והוא רואה דברים – דברים שלא יאומנו! הקופסה הזאת עושה דברים שאף אחד בבית לא יאמין להם! העתיד מדהים! היכולת והעוצמה מדהימות אותו. הוא מגלה את ״גוגל״, אבל אין לו מושג כיצד הדבר עובד. הוא רואה את העולם בקצות אצבעותיו, הכול בקופסה. מרגש לחשוב על עוצמת המידע והפעולה. אין דבר שהוא לא יודע! כל השפות שבעולם בתוך הקופסה. כל פיסת מידע שרצה אי פעם לדעת על כל דבר, נמצאת בקופסה! הכול! אז הוא מגלה שהוא יכול להקליד מסר לכל אדם כמעט, בכל מקום! זה גם מכשיר תקשורת!

מדובר בפלא שמעבר לכל דמיון, ובסופו של דבר, הוא מסיים את החוויה בתחושה איתנה של מה שראה במו עיניו! כאשר הוא שב למכונת הזמן שלו, הוא משתוקק לספר לחבריו מלפני 100 שנים מה ראה – על הטכנולוגיה והקופסה שעושה הכול ומתקשרת עם כולם. הדבר דומה לדחיסת כל ספריות העולם לקופסה קטנה – כל השפות, כל האנצקלופדיות הקיימות ותשובה לכל שאלה שאי פעם תרצו לשאול. היא מכירה את כל האנשים בהיסטוריה, לפרטי פרטים – כל שהיה, נמצא בקופסה אחת – והיא נגישה לכל אדם. התפיסה, ללא כל הסבר, היא תפיסה יציבה, הגיונית, אבל היא לוקה בחסר.

החיבור הנסתר

אתם יודעים עוד, נכון? אתם מבינים, אתם יודעים ש״הקופסה״ מחוברת לאינטרנט. אם תנתקו את המחשב מהרשת, הוא פשוט מכשיר לחישובים. הוא מחשב חישובים. נכון, תוכלו לכתוב בעזרתו מכתב, או להכין גליון אלקטרוני, אבל אתם לא יכולים לשאול שום דבר, כיוון שהוא לא מחובר!

מה שאותו אדם לא הבין, וכלל לא מסוגל להתחיל לתפוס, הוא את רשת האינטרנט העולמית. הוא לא ראה את הכבל הדק המחובר לבסיס המחשב, שנותן לו את היכולת הקסומה לדעת הכול על הכול על הכול. גם אם היה רואה את הכבל, הדבר היה חסר משמעות מבחינת התפיסה שלו. עבורו, הקופסה עשתה הכול. הוא ראה זאת!

עכשיו הרשו לי להחזיר אתכם למוח. כל שיכולתם לבדוק בכל השנים הללו, כבני אדם, הוא את מה שמבחינתכם שהוא המוח הקסום, הנפלא. אתם לא יודעים דבר על החיבור של המוח לאינטרנט הרב-ממדי, שנמצא בתוך הגוף. איך תוכלו לדעת?

המוח האנושי

המוח שלכם הוא מחשב עצבי, כימי, גדול ונהדר. הרשו לי להגדיר זאת עוד: סינפסה, כפי שאנו מדברים עליה, היא התהליך הפעיל של אותות אלקטרומגנטיים העוברים בנתיבים של מטריקס עצבי [נתיבים וצרורות עצביים מובנים] בתוך המוח. הוא מתרחש מצמתים רבים [מקומות] לאחרים במהירות הבזק. התהליך מעניק לכם את היכולת לשלוט בהישרדות שלכם, בגוף ובמחשבות שלכם בממד השלישי.

חשיבה נרחבת, כפי שאתם מבינים אותה, קשורה למוח. בחנתם את המוח ואמרתם: ״זה האזור היצירתי. הוא אחראי למוזיקה, לאמנות, לשירה, לפיסול ולאינטלקט״.

לא ראיתם כלל את הכבל, נכון?

המוח לא יוצר כלל את הדברים הללו. במקום זאת, הוא מאפשר אותם! הוא מאפשר אותם, אבל הוא לא אחראי להם. ממש כמו הקופסה בחדר המטפורי שהיא תחנת השליטה עבור הרשת שלכם, כך המוח הוא תחנת השליטה עבור הרבה הרבה יותר. הדברים הללו רק נראים כנובעים מהקופסה, שהיא המוח שלכם. אבל הם לא.

הרבה ממה שאתם מחשיבים כיצירתי ו/או רוחני, ובכלל זה תקשור, מגיע מחיבור בלוטת האיצטרובל. הדבר כולל את החלק האינטואיטיבי, שגדל עם ההתפתחות הרוחנית שלכם. זה חלק התודעה שלכם שמחובר למה שאתם מכנים בשם העצמי הגבוה. אתם יכולים לכנותו בכל שם שתרצו, אבל הוא החיבור מהמקור היצירתי אל המוח. הוא קיים ויש שמשתמשים בו היטב. אחרים לא. הוא נפתח לרווחה רק באמצעות בחירה חופשית, והאנשים שיוצרים דברים נפלאים ״מחוברים לרשת״ – לבלוטת האיצטרובל. אולם, אתם רואים זאת כדבר מה שמתרחש בתוך המוח.

הכבל הבלתי נראה שאינכם יכולים לראות, המעטה שאינכם מזהים בתוך המוח, הוא החיבור לחוּץ שרבים מכם מתחילים להבין אותו ולחוש בו. המוח מאפשר את התכונות הללו, אבל הוא לא יוצר אותן. האינטואיציה לא נובעת מהמוח, אבל המוח מאפשר אותה. המוח מפעיל אותה אז למה שאתם מכנים מחשבה. אתם עשויים לראות אותה על גבי גרף של תרמוגרפיה יחד עם כל הדברים שאתם חושבים שהן סינפסות שבמוח, אבל המוח פשוט מעבד את מה שהוא מקבל ממקום אחר.

אם תנתקו את הכבל המחובר לרשת, כל שהמוח יכול לעשות עבורכם הוא לדאוג לכך שתמשיכו לנשום ולהעניק לכם חשיבה הישרדותית בסיסית. אתם יכולים לברוח מטיגריס בנגלי כדי שלא יטרוף אתכם. אתם יכולים לגדל מזון, ללדת ילדים, וללמוד לנהוג במכונית, אבל הוא לא ילחין מוזיקה ולא יפסל פסל. הוא לא חושב על אלוהים באופן טבעי! הוא לא מנתח את עצמו. אבל כאשר הוא מחובר, הוא עושה כל זאת.

שלושת החלקים –  יותר מכפי שאתם חושבים

למוח האנושי יש שלושה חלקים, אבל אתם מודעים רק לשניים מהם. אנו עומדים לספר לכם על החלק השלישי הערב. המוח השני של האדם, המעובד על ידי החלק העצבי (קופסת המוח), הוא בלוטת האיצטרובל. הוא אחראי לחשיבה יצירתית, לאינטואיציה ולמודעות האינטלקטואלית. האינטואיציה מתחילה לצמוח אצל האנושות, והיא נובעת ממה שהוא מולד בתוך גופכם. הוא הופך חכם יותר ומעביר יותר לעיבוד המוח שלכם בתדירות ובעוצמה גדולות יותר ככל שאתם מתפתחים. הוא גם מתחיל להעניק לכם מידע אקאשי (זיכרונות מגלגולים קודמים). תוכלו לומר שרשת האיצטרובל שלכם הופכת מהירה יותר, והמוח שלכם מעבד אותה. אתם מרגישים שאתם הופכים מודעים אינטואיטיבית לדברים.

הגשר בין התודעה האנושית והגוף החכם, המולד, מתחיל להתבגר ולגדול. אתם יוצאים ממוד הישרדות טהור ורבים מתחילים להתעורר לאמת גדולה יותר. כל הדברים הללו יתעצמו בבן האנוש עד לנקודה שבה בני האדם יחשבו: ״המוח משתפר!״ לא נכון. המוח נשאר המוח ויעבד אינטואיציה טובה יותר מבלוטת האיצטרובל. המוח נשאר איבר הישרדות מצטיין, אבל האינטואיציה תתחזק ותתחזק. שוב, האינטרנט הרוחני שלכם הופך מהיר יותר.

זו אנרגיה תלת ממדית מאוד, אתם רואים רק את האיבר האחד שלתחושתכם אחראי לכל שאתם עושים, אבל למעשה ישנם שלושה. לבן האנוש המפותח פוטנציאל של יצירת אור [אנרגיית מודעות]. הרגע נתתי לכם משהו שנוכל לבחון אחר כך – מידע שהוא חדש. יש תפיסה שגורסת שהרוחניות היא אור לבן. היא נמצאת בכל מקום. אתם רואים אותה בכל מקום. אתם מכירים את הסיפור על משה והסנה הבוער. זו הייתה להבה שלא כילתה את עצמה, אבל אילו יכולתם לראותה במציאות, היה זה אור לבן. עבורו, הייתה זו תודעה גבוהה יותר מכפי שראה אי פעם, אנרגיה מלאכית שנבעה דרך בלוטת האיצטרובל שלו, שקרנה אליו.

כאשר אתם חווים חוויה של רגע המוות, אתם הולכים אל האור. לא באופן מטפורי. אתם מתחילים לברוא משהו שאנו נכנה בשם ״אלוהות ומאסטריות״. אור לבן שנובע מכם הוא התודעה הגבוהה יותר שלכם. ככל שיעילות הדנ״א שלכם תגבר, כך האור יהפוך לבן יותר. זוהי מטפורה, אבל יש אמת מאחורי כל מיתולוגיה, וזו אחת מהן. יקרים, אתם הופכים מלאכיים יותר כאשר אתם מתחילים להבין את החלק השלישי.

המוח השלישי

סיפרנו לכם בעבר על מיסתורין שקשור ללב האנושי. הלב האנושי, יקרים, הוא החלק השלישי של המוח. המדע לא הבין מעולם מדוע ללב יש שדה מגנטי עצום כל כך. למעשה הוא גדול יותר משדה של כל איבר אחר, ובכלל זה של המוח, עם כל הפעילות העצבית שלו. הלב מאפיל עליו בדרכים רבות כל כך, אך בדיקת הלב בדרך גשמית תעניק לכם מידע שהוא לכאורה רגיל מאוד. הלב פשוט מזרים דם בקצב מסוים על פי אותות שנשלחים מהמוח. אבל יש בו הרבה יותר.

כאשר התחלנו, ביקשנו מכם לחבר את הנקודות, וכאן יש לכם הזדמנות לעשות זאת. כאשר עמוד השדרה נפגע ונקטע בתאונה, הלב ממשיך לפעום. האותות של המוח, שלכאורה שולטים בתזמון ובקצב, מתנתקים. האותות נעלמים, אבל הלב ממשיך לפעום. לא רק זאת, גם מערכת העיכול ממשיכה לפעול, תפקודי הכבד ממשיכים, הלבלב ואיברים אחרים ממשיכים לתפקד, אפילו מערכת הרבייה ממשיכה לפעול! הכול ללא המוח.

קיים מרכיב שלישי לתודעה שממורכז בלב האנושי. אתם זיהיתם את הלב באופן מטפורי כסמל האהבה, ואתם צודקים. שלושת החלקים הללו של התודעה האנושית מרחיקים לכת מעבר למוח כאיבר. זו טרילוגיה של הישרדות. הדבר גם מיוצג על ידי האנרגיה של הספרה שלוש [בנומרולוגיה] שאתם רואים בכל מקום בהיסטוריה הרוחנית. אלה שלושת הסוסים שמשכו את מרכבת ההתעלות, את המרכבה של אליהו. זו הטרילוגיה של האלוהות של כנסיות רבות [האב, הבן ורוח הקודש]. בגוף שלכם, אלה בלוטת האיצטרובל [אינטואיציה], המוח [הישרדות] והלב [חמלה].

אצל המאסטרים של הפלנטה, כל השלושה עבדו היטב, אבל לא כך קורה באנרגיה ישנה יותר. באנרגיה ישנה יותר, אתם נמצאים רק במוד הישרדות. מה שקורה הוא שאתם מתפתחים ומולד הגוף מתחזק. הדנ״א מתחיל להיות יעיל יותר, והחלקים הללו מתחילים סוף סוף להתחבר. יקרים, הדבר שמפריד אדם במוד הישרדות ממאסטר היא חמלה אינטואיטיבית. חמלה נובעת מהלב וזו לא מטפורה. היא חלק מהלב-מוח.

בטרילוגיה הזאת מתרחשים דברים שאותם עליכם להבין. חברו את הנקודות והתחילו להשתמש במדע כדי לגלות ולהבין שישנם דברים שאינם גלויים בשום טווח שאתם יכולים למדוד. אבל רק בגלל שאתם עיוורים לכך כרגע, אין משמעות הדבר שהדברים לא מתרחשים. פשוט לא גיליתם עדיין הכול, אבל ההתקדמות בפיזיקה הרב-ממדית תסייע. הקשיבו, בכל התגליות הפיזיקליות שלכם, אתם חייבים לערב גם את הביולוגיה! אל תפרידו את שני תחומי המדע הללו [כפי שקורה עכשיו]. אתם תקבלו מושג טוב הרבה יותר של האמת כאשר תוכלו למפות קוונטית את הרגש, החשיבה וההתנהגות האנושית. זה יתגלה מיידית.

המוח אחראי לאיפשור [תיאום] כל שלושת החלקים הללו, אבל היו מודעים לכך ששני האחרים מבצעים עבודה רבה מאוד. אינטואיציה וחמלה תמיד ידמו כנובעות ישירות מהמוח, ממש כפי שעבור האדם מן העבר, הקסם נבע מהקופסה. חברו את עצמכם לתמונה גדולה יותר, יקרים. שילוש התודעה האנושית הוא תחילת הגשמת המאסטריות.

זה כל מה שאנו רוצים לספר לכם היום. עליכם לעכל זאת אל תוך ההיגיון והרוחניות שלכם, נכון? חשבו על כך ושאלו את האינטואיציה שלכם: ״זה נכון? האם ייתכן שהמוח האנושי רק מאפשר משהו גדול יותר?״ המידע מתחיל להסביר חלק מהמדידות שלא יכולתם להסביר בעבר בעזרת אמונות ביולוגיות רגילות. הוא מתחיל להסביר מדוע כאשר אדם מקבל החלטות מסוימות, לפתע המוח מתחיל לשלוט בגוף טוב יותר. מדוע הבריאות הגשמית יכולה להשתנות לפתע, לרפא את עצמה, לבקש סוגי מזון אחרים, ולרכוש חכמה ביולוגית? מה גורם להפוגה ספונטנית? יקרים, אם לא הייתם מחוברים, לא הייתם מקבלים דבר מכל אלה. חשבו: לא המוח הוא שהעניק לכם משהו מכל אלה. המוח רק מאפשר את החיבור בעזרת כבל קטן – למקור הבריאה, לאור הלבן.

מטפורות ניתנו הערב ודברים שעליכם לבחון, שיש להם גם משמעות נוספת. זו הדרך שבה אנו מתחילים ללמד דברים משמעותיים. נעשה זאת שוב ושוב, ואז נרחיב עוד ועוד, ונדבר על כך ללא הרף – הכול כדי שתבינו. הגיע הזמן שתכירו את התמונה הרחבה יותר של השילוש, של טרילוגיית הבריאה בתוך בן האנוש.

אני קריון, מאוהב באנושות ויש לי סיבה טובה לכך.

וכך הוא.

קריון