קריון בישראל – תקשור שלישי

האות ה״א – באנגלית A
קריון בישראל
לי קרול מתקשר את קריון מול קהל
תקשור שלישי
1 באוקטובר, 2015
תורגם מקובץ האודיו על ידי סמדר ברגמן


ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

אני יודע היכן אני. ולאלה שמאזינים – אני במצדה. אם אינכם יודעים מה קרה כאן בעבר, עליכם לברר זאת. כיוון שלמצדה מקום משמעותי בהיסטוריה של הארץ. אני עומד לגלות כאן כמה דברים, יש שיאמרו שהם שנויים במחלוקת, יש אפילו שיטענו… ההיסטוריונים… אולי יתנגדו. אנו עומדים לבחון את האות ה״א היום. האות ה״א יכולה להביע דברים רבים בארץ זו של מאסטרים נעלים. במקום זה, ביופיו של המקום הזה, של מה שאירע כאן, אנו נכנה זאת ״הַטְמָעָה״ (אסימילציה).

לפני שאתחיל, אני נוהג לחשוף היסטוריה אנושית, אתם יכולים רק לקרוא עליה – אף אחד לא היה שם. אני הייתי. אני הייתי. ראינו את האנושות כפי שאנו רואים עכשיו ממקור הבריאה, באנרגיה נמוכה יותר של הישרדות וצפינו ביהודים. חשפתי היסטוריה בעבר שהייתה שנויה במחלוקת, עשיתי זאת בבוליביה לפני זמן לא רב. באתר היסטורי בן אלפי שנים, הם לא הצליחו להבין מדוע נמצאו שם חפצים שלא היו שייכים למקום. הם הניחו הנחות שהיו שגויות באופן מוחלט. ובתקשור שלי הזכרתי להם שאין זה משנה באיזו חברה מדובר וכמה היא קדומה – יש לה מוזיאונים משלה. הממצא הארכיאולוגי שהתגלה היה שייך למוזיאון ההיסטורי של האתר. [צוחק] והם מצאו אז דברים ממקומות אחרים. הדבר טיפוסי לכל מוזיאון, בכל מקום שהוא. אפילו אנשי קדם כיבדו את אבות אבותיהם ואת ההיסטוריה שלהם. הארכיאולוגים צריכים להיות מודעים לכך שלא הכול הוא כפי שהוא נראה בשכבת העפר. לא הכול התרחש כפי שסיפרו לכם גם כאן.

סיפורים עתיקים הם מדויקים והרעיונות הבסיסיים ידועים היטב. זהו מקום היסטורי, היו כאן גיבורים, היו כאן אומץ והטמעה. הניחו לי לספר לכם מה אירע, בסיפור שבתוך הסיפור. מעטה שעליכם לדעת, שיעניק לכל הדברים שבסיפור תכלית, תהילה [בהתרגשות]; התפארת שאינכם רואים היא זו: הם היו יהודים! ועל פסגת הר זה, הם ידעו דבר מה. הם הטמיעו את אמת השושלת של אברהם. הם הכירו את האלוהים האחד, הם הכירו את ההיסטוריה שלהם ואת הסיפורים שלהם… הם ידעו על האלוהים האחד עמו ניתן לדבר ועל האלוהים האחד ממנו ניתן לקבל דיברות. הם ידעו על המציאות של מה שמתרחש בעולם הבא. הם ידעו!

לרומאים לא היה דבר. היה זה לפני שהפלנטה הפכה מונותאיסטית. לרומאים היה את האלוהים שלהם והוא היה בן אנוש בעל תפקוד לקוי. הם לא ידעו. אני רוצה שתחשבו לרגע איך היה הדבר משפיע עליכם, עם הבחירות שהתקבלו על פסגת ההר הזה. אני רוצה שתדעו דבר מה – שהעשרה שנותרו, לאחר שהרגו את בני המשפחה שלהם, לא חשו צער. הם הרהרו במה שקרה, אבל הם ידעו מה הדבר הבא שיקרה. הם היו יהודים, עם השושלת של אברהם – הם הטמיעו את האמת! והיא הדהדה בכל תא ותא בגופם.

אני רוצה לספר לכם משהו שיש בו כבוד – שיהיה אולי שנוי במחלוקת. ההחלטה התקבלה כאן, שעל כולם למות… והיא התקבלה על ידי לוחמים. לא נשים, לא ילדים – בפגישה בה נכחו רק גברים. לנשים ולילדים לא היה מושג מה עומד להתרחש ומהי התוכנית. כמו תמיד, הם פנו למנהיגים שלהם לברר מה תהיה האסטרטגיה. הגברים הלוחמים יצאו מהפגישה בה התקבלה ההחלטה הסופית, והם החליטו מה יהיה התזמון של מות המשפחות שלהם, כדי שהמוות יהיה מהיר וללא חרדה. כולם יחד ולפני שקיעת השמש, כל גבר……. [התרגשות]…… הרג תחילה את אישתו. בהפתעה, מבלי שתהיה מוכנה לכך. באמצעות להב… כדי שלאישה לא יהיה מושג שהילדים הם הבאים בתור.

יש כבוד בשיטתיות [בהתרגשות]… רק שניה או שתיים והם יפגשו באלוהים האחד. הם ידעו זאת. לא היה זה קורבן מלא כאב. ובתוך זמן קצר, כל העשרה ידעו שהם יתאחדו עם משפחותיהם. זו הייתה ההטמעה שלהם – של האלוהים האחד והעולם הבא. חשבו על כך, לצד הכאב באותו רגע, הייתה שמחה שלא יהפכו לעבדים, שלא יסבלו. אז הגיע תורם של הילדים, במהירות – כלוחמים הם ידעו כיצד לבצע זאת במהירות… וכן, היה כאב לב, אך לא נשמעו זעקות מהבתים, כפי שאולי רואים בסרטים. הדבר נעשה בכבוד, בשקט, בשלווה – בידיעה של אהבת האלוהים ושושלת אברהם.

ולרומאים לא היה מושג. כאשר הגיעו הרומאים… ניחוח הניצחון נגזל מהם. לא היה להם מושג. היה זה הלם לראות אנשים רבים כל כך שהחליטו להיות עם האלוהים האחד. זה מה שאירע כאן. ואתם יכולים לשמוע זאת ולבכות ולחוש צער בשל ההיבט התלת ממדי של מה שקרה. אבל אני רוצה שתרגעו בזרועות הרוח ברגע זה ושתראו את יופי התוכנית, את הכבוד באמצעותו היא בוצעה ואת אהבת האלוהים אותה חוו כולם… במותם.

אני רוצה שתראו את המקום הזה באופן שונה מכפי שאולי סופר לכם. די בכך לעכשיו. הטמעה. האם תוכלו להטמיע את האמונה שלכם במידה זהה למידת ההטמעה שלהם? אנשי קדם של פלנטה מונותאיסטית, שוב אני אומר – זה החל כאן.

וכך הוא.

קריון