קריון בישראל – תקשור שביעי

האות כ״ף – באנגלית N
קריון בישראל
לי קרול מתקשר את קריון מול קהל
תקשור שביעי
3 באוקטובר, 2015
תורגם מקובץ האודיו על ידי סמדר ברגמן


ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

אני יודע היכן אני. ובעוד רגע נספר לכולם היכן אנחנו. האות בה נדון היום היא האות כ״ף (באנגלית N) והיא מייצגת את ״כדור הארץ החדש״, את ״בן האנוש החדש״. הניחו לי להסביר משהו לאלה שאינם נוכחים כאן. ושוב, חלק מהדברים שאומר עלולים להיות בלתי-הולמים בדרכים מסוימות, כיוון שאינכם נוהגים לשמוע דברים אלה נאמרים בתקשורים רוחניים.

אני מציג גישה מעשית לרוחניות. בני האדם לא יכולים לחיות בעבר מבחינה רוחנית. אם אלוהים הוא אלוהים, אלוהים חי כבורא, כ״אני הנני״, לא ״אני הייתי״. ״אני הנני״ משמעותו אלוהים נוכח (בהווה), לא אלוהים מן העבר, אלוהים עם מידע עכשווי, יפהפה ואוהב. לא אלוהים מתוך ספר מלפני אלפי שנים.

ההיסטוריה כתובה בספר – אלוהים חי בכם. אנו יושבים ברמת הגולן, מקום חשוב למדינת ישראל מסיבות רבות כל כך. אבל אם אתם עוסקים באסטרטגיה צבאית, ברור כל כך מדוע הוא חשוב. כיוון שמהרמה שמשקיפה על הים (הכנרת) תוכלו לראות את האויבים שלכם מתקרבים. ועל כך ברצוני לדבר, על המעשיות של מה שאנחנו עושים.

קבוצות הגיעו לישראל במשך שנים על שנים על שנים, התעשיה הגדולה ביותר בישראל היא התיירות. עשרות אלפים יגיעו וילכו מכל רחבי העולם, רבים רוצים לראות את ההיסטוריה, ליהנות ממנה ולחזור לביתם. הם מצלמים וחוזרים הביתה עם זכרונות מהטיול. אחרים יגיעו מסיבות רוחניות במסגרת קבוצות מאמינים, זו תהיה חוויה רגשית שאותה הם לא ישכחו במערכת האמונה האישית שלהם. הם יקחו אותה הביתה ובמערכת האמונה האישית שלהם, הם יזכרו את התקופה שבה הגיעו כדי לבקר בארצו של אברהם או בארצו של ישו. אחרים יגיעו פשוט משום שהם מתעניינים במקום ויש גם כאלה שמגיעים כפי שאתם הגעתם, מתוך אמונה שלנוכחות שלהם כאן תהיה השפעה, באופן כלשהו, על התודעה של הארץ. כדי לזרוע באופן כלשהו, בדרך אזוטרית, את זרעי השלום שלא קיים כאן.

מעשיות, בואו נבחן זאת. בואו נדבר עם ישראלי – ישראלי חכם ומעשי, שנולד כאן ושגדל כאן ויודע מה יש כאן. ישראלים שכאלה יראו את הקבוצות באות והולכות, אפילו את הקבוצה הזאת, שטוענת לייצג שינוי בתודעה, שמאמינה שהשלום אפשרי. וכאשר תעזבו, הם יגלגלו את עיניהם, ישוחחו בינם לבין עצמם ויאמרו שהדברים לא ישתנו אף פעם. זה לא שיפוט, זה אמיתי, זה מעשי, כיוון שהדברים באמת לא השתנו אף פעם. דור אחר דור אחר דור – הם לא השתנו. כשמשה הלך במדבר, ונדבר על כך בקרוב, היו לכם שנים-עשר שבטים. האם ידעתם שהם לא הסתדרו אלה עם אלה? [צוחק והקהל צוחק] זה מתחיל אף מוקדם יותר. היום יש לכם מדינה, אם לא ביקרתם כאן ,יכול להיות שלא תבינו. זו לא מדינה, לא ממש, זה הלך רוח, זה מחנה הישרדות. מדינה שמוקפת עדיין באויבים ובאויבים לשעבר, עם היסטוריה שתמיד הייתה בעייתית. לא כל הישראלים הם יהודים. יש ויכוחים לגבי השאלה למי שייכת האדמה, מי צריך להיות כאן, אפילו לגבי שאלת החוקיות של הכול. יהודים ולא יהודים, במקום אחד, מכנים את עצמם ישראלים.

אפילו בתוך הקהילה היהודית קיימות מערכות אמונה רבות כל כך, הם חולפים זה על פני זה בזהירות, יש שמכבדים את האחר, ויש שלא. הם עדיין לא מחבבים אלה את אלה. הדבר מובן אם תבחנו את קדרת התסכול שנבנה ונבנה ונבנה. הישראלים ציניים ובצדק. הם מתבוננים בכם, בתודעה שלכם, ביופי הפנימי שלכם, בתקשורים היפים והשלווים ולאחר שתעזבו הם יגידו: ״שום דבר לא יקרה אף פעם״.

עליכם להבין מדוע זה קורה. אנשים מן המערב יתבוננו בארץ מתוך תפיסה שונה, יהיה להם תרחיש שיסביר מדוע הדברים עובדים או לא עובדים, שאין לו שום קשר למהות הדברים כאן. מלחמות רבות התחוללו ברמת הגולן, אחת מהן רק לפני כארבעים שנים. וישראלים רבים יאמרו שזה רק עניין של זמן עד המלחמה הבאה וזו שלאחריה… וזו שלאחריה. זו דרך חיים. ואלה שבאים, שמבקרים ושהולכים, תהיה הסיבה לביקור שלהם אשר תהיה, הם רק תיירים.

כעת, יקרים, ברצוני להחליף נושא לרגע. במשך 26 שנים סיפרתי לכם על אנרגיה משתנה, עליה נדבר מאוחר יותר היום. אבל במשך 26 שנים נתנו לכם מידע שהמקום הזה חשוב ושמשהו עשוי להתרחש כאן. רוב הישראלים, גם אלה שקוראים את התקשורים של קריון, יגלגלו את עיניהם ויגידו: ״כלום לא ישתנה״.

אני רוצה לפתוח בדיון מטפורי. נתנו לכם דברים מסוג זה בעבר. לישראלים אני רוצה לומר את הדברים הבאים: כל שאתם יכולים לראות הוא את העבר, אינכם יודעים את שאינכם יודעים. אולי משהו עומד להגיע, שאותו לא ראיתם אף פעם קודם לכן? אף פעם. ומשום שהוא לא אירע בעבר, אינכם לוקחים אותו בחשבון.

חשבו לרגע על אדם החולה במחלה, הוא חולה בה מילדות. גם אביו סבל ממחלה זו וסבו סבל ממנה גם הוא. דומה שהיא עוברת בתורשה, היא בדמו. המחלה תמיד קיימת. הוא מנהל את המחלה בקפידה, הוא שומר על תזונה נכונה, שוקל בזהירות את המקומות אליהם הוא נוסע, את דבריו. הוא יודע שהמחלה יכולה להתפרץ בכל רגע נתון וכך באמת קורה. וכאשר היא מתפרצת הוא נכנס למוד הישרדות, הוא נלחם בה והוא מנצח. וממשיך בחייו. בשנות החמישים לחייו, אם תראיינו אותו ותגידו לו: ״אתה יודע, יש למעשה ריפוי למחלה שלך״. הוא יגלגל את עיניו ויגיד – לא היה ריפוי באלפי השנים שחלפו. אני חי איתה, היא אני, אני יודע איך להתמודד איתה, לכו מפה עם כל המחשבות האוהבות שלכם ואופני הריפוי המוזרים שלכם. הוא לא יודע מה עתיד לבוא.

ואז מופיעות על הפלנטה אנרגיה חדשה, טכנולוגיה חדשה וחשיבה חדשה… והריפוי מופיע. האיש יכול לראותה ולהחליט – האם הדבר אמיתי או האם עליי להישאר כפי שאני? האם נוח לי במחלתי? הוא רואה סביבו אנשים אחרים שחולים במחלה מבריאים אחד אחרי השני, ואף על פי כן, ייתכן והוא לא יבחר בריפוי כיוון שהלך הרוח שלו הוא הלך הרוח ההיסטורי. אתם יודעים על מה מדברת המטפורה.

לפני זמן לא רב, במדינה אחרת, נתנו לכם מטפורה מעשית – פלנטה שנולדת עם תרבות חסרת עיניים.  אשאל אתכם שאלה: אם ניצבים למולכם אנשים עיוורים והם עיוורים מלידה, אני רוצה שתשבו איתם לרגע ואני רוצה שתסבירו להם את ספקטרום הצבעים. הרהרו בכך. הם לא יודעים את שאינם יודעים. אם בדרך כלשהי הם יתחילו לראות, הם יראו את הצבעים ויבינו אותם. שוב אני אומר לפלנטה, לישראל – אינכם יודעים את שאינכם יודעים. הצבעים מגיעים.

וכך הוא.

קריון