פחד הוא נקודת התהודה עבור פוטנציאלים חדשים

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל

25 באוקטובר, 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

זהו זמן מרגש עבור האנושות ונתיב ההתעלות, בעת שהאנרגיות הקולקטיביות נעות מהפרדיגמה התלת ממדית המבוססת על פחד ומתרחבות אל מודעות של הממד החמישי. פחד הוא זרז למעבר זה בעת שנתיב ההתעלות הופך עתה לפוטנציאל עבור הקולקטיב. אתם יכולים לחגוג ניצחון זה, היה זה מסע ארוך עבורכם. אבל אתם חייבים גם לשמר את התנועה קדימה ולהמשיך להתרחב, משום שאתם נפתחים עתה לאפשרות של שילוב אנרגיה רבה יותר של הממד החמישי. חגגו את ניצחונכם בעת שאתם ממשיכים בנתיב ההתעלות שלכם, הכולל שילוב פוטנציאלים שמחים ומשמחים חדשים והרחבתם.

הפחד שוב אינו נסבל כאשר הוא חדל להיות נוח או מקור הגבלה מקובל. התשוקה להתרחב היא נקודת התהודה, שבה הפחד מתחבר עם בחירה של פוטנציאל חיים חדש. האופציות הן להישאר בפחד או לחקור נתיבים אחרים והנתיבים הללו חייבים להתקיים. זוהי משימת משואות האור, לברוא את האנרגיה אשר תרחיב את הפוטנציאלים החדשים הללו. זו תמיד הייתה משימתם, גם כאשר אף אחד לא היה מוכן לשקול נתיבים חלופיים אלה.

תהודת פחד מקובלת על אלה שרואים בפחד את האופציה היחידה שלהם. פוטנציאל תהודה חדש מתרחש כאשר הפחד הופך בלתי נסבל, לא מקובל ושוב אינו מהווה אפשרות. אלה שמקדמים את הפחד מצליחים בכך כאשר הוא אפשרות מקובלת ורצויה. הם לא מצליחים כאשר חסידיהם שוב אינם מהדהדים עם הפחד. אז התהודה האנרגטית עם הפחד מתנפצת לתמיד ושוב אינה מהווה אופציה. התהודה האנרגטית החדשה של עידן האור והממד החמישי היא אהבה, שלום, שמחה, שגשוג, ידע ומודעות. המעבר לתדרים החדשים הללו הוא נתיב ההתעלות והוא עוטה צורות רבות. אל תשפטו כיצד יש לצעוד בנתיב; אפשרו לכל אדם לבחור כיצד יבטא את הנתיב הזה במציאות שלו. המציאות הקולקטיבית בוחרת בעידן האור כשילוב של אנרגיית הממד החמישי אל תוך מציאות הממד השלישי, ובכך מעלה את התדרים של שתי הפרדיגמות. כאשר הממד השלישי משתלב עם תדרים גבוהים יותר, הפוטנציאל לתדרים גבוהים אף יותר מתרחב.

פחד הוא נקודת התרחבות אל תוכה יכולה להיכנס תהודה אנרגטית חדשה. אין לפחד או להימנע ממנו, הוא פשוט נקודה של תדר אנרגטי שכאשר שוב לא רוצים בו או ששוב אינו הכרחי, יכול להוות נקודה עבור קבלה של רמת תהודה חדשה. כאשר מכירים בפחד, הנתיב לפוטנציאל חדש נפתח. החליטו האם אתם רוצים לחוות את מגבלת הפחד או את חירות הפוטנציאל החדש של עידן האור. אז קבלו את האנרגיה שתאפשר להתרחבות שלכם להתרחש. זהו נתיב ההתעלות. ולאלה שמקבלים את האנרגיות החדשות אשר מאפשרות להתעלות להתרחש, זכרו גם להרחיב את נתיב האנרגיה שלכם כך שיבטא את הטרנספורמציה של תדרים חדשים. אתם מראי הדרך של עידן האור של כדור הארץ החדש, חגגו את שחרורכם מה״עבודה״ של עבודת האור ואת המעבר להיותכם משואות אור. אתם מאירים את הדרך עבור האנשים שמשתחררים מהפחד ושזקוקים שתשמשו להם דוגמה אישית לפוטנציאלים חדשים. זהרו והאירו באור גדול ובשמחה.