מערכות המסלול המהיר

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

14 ביוני, 2014

הר שאסטה, קליפורניה

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן ב-14 ביוני, 2014 בהר שאסטה, קליפורניה.

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. בתהליך המכונה תקשור, השותף שלי זז הצדה ובאמצעות הדבר שאתם מכנים ״שער בלוטת האצטרובל״ מגיע זרם טהור של אינטואיציה, בזמן אמיתי. הוא מוגש בדרך שאתם הגדרתם כתקשור, ובתהליך זה חשוב שהמסננים של השותף שלי יזוזו הצדה גם כן.

המסננים הם מסננים אנושיים של תקינות, שיפוט והתנסות אנושית – כל הדברים שיכולים להטות מסר כגון זה. זאת הוא תרגל במשך 25 שנים, הגיע לנקודה שבה הוא יכול להיות פתוח במידה שבה קיימת מחשבה מוטה מוגבלת מאוד. במילים אחרות, עליו להניח את אנושיותו בצד ולאפשר למסרים טהורים לזרום פנימה מבלי לשנותם בהתאם למה שהוא חושב שעשויה להיות המשמעות שלהם. ישנם אנשים בכינוס זה שיכולים להבחין בכך [באודיטוריום] ושיודעים שהמסרים אמיתיים. אנו מסתמכים על כך – שבמקום כגון זה ישנם עובדי אור שיודעים את ההבדל ושיהיו מסוגלים לחוש ביושרה, באמת ובטוהר של המסרים שלי באמצעות שותפי. אלה הם האנשים שיראו שאין כאן סדר יום לבד אחד: שמחת הברכות של מה שמתרחש כאן.

הבוקר אמרתי לכם שאין דבר כזה גזירה משמים. אמרנו לכם שבן האנוש פתוח לרווחה לבחירה, ובמשך יום זה המצגות המדעיות, המחקר ואירועי העולם יהדהדו זאת. האם ייתכן שבני האדם יכולים לצאת מפרדיגמה ישנה של כיבוש הדדי, של שנאה היסטורית, ופשוטו כמשמעו, לשנות את מה שאתם מכנים הטבע האנושי? זו הייתה ההנחה לאורך כל הדרך, ועכשיו שמעתם זאת מאנשים אחרים [בכינוס] שאינם מתקשרים, אלא מדענים. האם אתם מאמינים בכך? זו לא הפעם הראשונה שאנו שואלים שאלה זו. ולכן ברצוני להרחיב את הנושא.

בשלושת השבועות האחרונים, התחלתי לתת מידע בנוגע למערכת סיוע שאכנה ״מסלול מהיר להארה״, שתואמת למה שלמדתם היום לגבי הפוטנציאלים והאפשרויות שקיימות בשדה האנושי. ייתכן ששמעתם על חלקם בעבר, אבל עכשיו אני אוסף אותם יחד כחבילה אחת בצלו של ההר [מתייחס להר שאסטה] כדי שתוכלו לשמוע זאת ישירות.

באופן מתומצת, אנשים יקרים, אני עומד לתת לכם ארבע תכונות של מה שאכנה מערכת סיוע שנגישה לכם עתה ושהיא חדשה. בשנת 2012 חציתם סמן זמן משמעותי ואתם מצויים עתה, פשוטו כמשמעו, בשנים הראשונות של נקודות החלטה שכאלה שתרבויות אחרות על פלנטות אחרות לא הצליחו לחצות – אך אתם הצלחתם. נשמות עתיקות, אתן בוחנות זאת בזהירות, ואתן מביטות בכך ברגע זה. אמרנו לכם שכדור השלג של הפוטנציאל מתגלגל, וכך הוא. זהו כדור שלג של תודעה גבוהה יותר על כדור הארץ. אנו רואים פוטנציאלים אלה מנקודת מבט גבוהה יותר משלכם. היא גדולה יותר מכל שאתם יכולים לראות באופן אישי, והיא הניעה את הנבואות שנתנו לכם לגבי העתיד.

אני מציג בפניכם את מערכת המסלול המהיר. האם ייתכן שהאמונה שלכם עוצמתית יותר היום מכפי שהייתה אי פעם? האם ייתכן שכוח בלתי נראה זה, הנברא באמצעות מה שאתם מכנים התודעה שלכם, יכול להוות טריגר לדברים עצומים סביבכם, לשנות את הסביבה, את הגוף שלכם ועוד? היכונו למחלוקת מסוימת, אבל תמיד קיימת מחלוקת. אני רוצה שתשליכו את כל שחשבתם שאתם יודעים והקשיבו. הדבר הראשון שנעשה הוא לדבר על ״המולד״.

המולד

המולד הוא מערכת גוף אינטליגנטית שמבוססת על חשיבה אינטואיטיבית. חוכמת הגוף המולד אינה נובעת מסינפסות המוח, ואמרנו לכם זאת בעבר. ישנם תקשורים שלמים בנושא, ואתם יכולים לבחון אותם אם תרצו. המוח האנושי טוב במה שהוא עושה. הוא מחשב כימי מעולה שמאחסן מידע ואז מעביר לכם אותו לצורך הישרדות כאשר יש צורך בכך. המוח עוזר לכם להחליט מה הדבר הבא שיש לעשות בהתבסס על מידע מתועד מן העבר. זו לא אינטואיציה. זה חישוב.

מחשבה אינטואיטיבית אינה דומה לתפקוד עצבי של המוח. היא באה והולכת במהירות כה רבה שאינכם בטוחים שהופיעה כלל. דבר זה כשלעצמו צריך לומר לכם משהו – שיש סוג אחר של תקשורת שמתרחש, ושמציג את עצמו באופן שונה לחלוטין מהמחשבה של המוח, באמצעות מה שנכנה שער האיצטרובל. הרבה יותר מעורב בכך, אך לעת עתה פשוט נכנה זאת ״אינטליגנציה תאית״ – מערכת הגוף המולדת.

המולד מתחיל להראות את עצמו יותר ויותר במסגרת התפיסה האנושית. זהו מסלול מהיר עבורכם והוא יוצר מחשבה אינטואיטיבית טובה יותר. המולד מסתמך על משהו שמתחיל עתה להוות משאב גדול הרבה יותר עבורכם מכפי שהיה אי פעם בעבר – זהו התיעוד האקאשי של בן האנוש. אמרנו לכם זאת בעבר. בני האדם יתחילו לזכור את הפעם האחרונה שלהם, ואת זו שקדמה לה [גלגולים קודמים]. האם ייתכן ששוב לא תצטרכו להתחיל מאפס בכל פעם שתיוולדו? יונקים אחרים אינם עושים זאת, אבל אתם כן! האם אפשרי שתוכלו להתעורר ולזכור דברים מסוימים שיעזרו לכם ללמוד מהר יותר? האם לא הגיוני שתהיו מסוגלים לזכור את החוכמה שרכשתם במשך מאות שנים של חיים על כדור הארץ?

דמיינו מערכת מסלול מהיר שבה אתם מתעוררים בתקופת החיים הבאה ואינכם צריכים לחוות את טעויות תקופת החיים הנוכחית? חשבו על כך! חשבו על התעוררות והיזכרות, ״אני שוב כאן! כן, זה אמיתי. חייתי בעבר״. שערו בנפשותיכם! המולד הוא החלק בגוף שמקשיב לחוכמת העבר של האמונה. הוא מתחבר לאקאשה ומתחיל לתת לכם את המידע הדרוש לכם, כיוון שהוא יודע שאתם מאמינים בכך ובתודעה של הנשמה העתיקה שיש לכם, שמתחילה עכשיו להראות את עצמה. זו מערכת מסלול מהיר לתפיסות חדשות ולשינוי במבנה החיים הבסיסי שלכם. זו רק אחת מבין ארבע מערכות.

בלוטת האיצטרובל

המערכת השניה היא מערכת בלוטת האיצטרובל הרוחנית, והיא מייצגת תקשורת עם הצד האחר של הצעיף. האיצטרובל היא השער לעצמי הגבוה שלכם והיא משתמשת באינטואיציה – במולד – כדי לדבר אליכם. האיצטרובל מסייעת לכם לדעת שאתם מחוברים. עכשיו, הקשיבו לרגע: כמה מכם יודעים שאתם מחוברים? תכופות התשובה היא: ״ובכן, קריון, לפעמים אני מרגיש מחובר לרוח ולפעמים לא. לפעמים יש לי מצב רוח רע ואני לא ממש מחובר״. האם הייתם רוצים להיות מחוברים 24 שעות ביממה? אז כאשר אתם במצב רוח רע, במקום שהמוח ישתלט והלב יפעם בחוסר ודאות ובפחד, במקום זאת יהיו לכם מחשבה ״לכידה״ ותקשורת שנותרת פתוחה לרווחה. איך לדעתכם המאסטרים התמודדו עם לחץ? האם הייתם רוצים להתמודד איתו באותה דרך? מה שאני רוצה לומר לכם הוא שיש מערכת של מסלול מהיר דרך בלוטת האיצטרובל של הגוף האנושי שמוכנה לגרום לדנ״א לעבוד טוב יותר, ושבמסגרת תהליך זה, יש לכם יציבות רבה יותר. אנו נכנה זאת ״גורם האיזון העצמי״. בן האנוש יהיה מסוגל לאזן את עצמו מיידית, ללא קשר למצב. הוא יהיה מסוגל לנתח ולהישאר מאוזן. זו התפתחות. זו מערכת רוחנית, יקרים, כיוון שהכוח הבלתי נראה המכונה בפיכם אלוהים רואה את האמונה שלכם ומתחיל לשנות דברים בהתבסס על מה שנתתם לו. האם זה נשמע כמו מוטיב חוזר היום? זה קיים בכל חלק וחלק של הטבע. זו הייתה המערכת השניה.

חיים אחרים בגלקסיה

עכשיו זה עשוי להתחיל להישמע לכם מוזר. הרעיונות הללו שנויים במחלוקת, לכן הקשיבו היטב ואני מבקש מהשותף שלי לדבר לאט. אני רוצה שהוא יציג זאת במדויק ובקפידה כדי שלא יתעורר כאן פחד.

אילו הייתם מבקרים ביקום ומדברים עם החיים האינטליגנטיים ששם כפי שהיה במשך מיליוני שנים לפני החיים על הפלנטה שלכם, הדבר היה מעניק לכם כמה תפיסות שונות לחשוב עליהן. איך נמדד הזמן בין מערכות תרבותיות פלנטריות שונות? שלכם קשור לשמש ואתם משתמשים ב״שנים״. זה לא יעבוד מבחינתם. כדי לברוא התייחסות זמן משמעותית לכולכם, אתם זקוקים למשהו שמשותף לכולכם, עקביות שמשותפת לכולכם, ואכן יש אחת כזו.

קיימת עקביות של המהירות של כל הכוכבים ומערכות השמש שעה שהם נעים סביב מרכז הגלקסיה. אין זה משנה היכן הם על גבי ״הדיסק״ שמקיף את המרכז, כולם נעים בדיוק באותה מהירות. זהו תקן גלקטי. כיוון שזו מהירות קבועה וכל הכוכבים חווים אותה, ניתן להשתמש בה כהתייחסות זמן שכולכם מבינים. כאשר מערכת כוכבים אחת מדברת לאחרת, הן מתייחסות למה שאתם כיניתם השנה הקוסמית. אך כיוון שהמילה שנה אינה מצויה באוצר המילים שלהן, הן מכנות זאת ״סיבובים״, מילה שמתייחסת לסיבובים סביב המרכז. זו מדידת זמן עקבית של כמה זמן דרוש למערכת השמש שלכם לבצע סיבוב אחד סביב מרכז הגלקסיה הספירלית שלכם. זהו מכנה משותף של כל מערכות השמש. כמה סיבובים חוותה האנושות לדעתכם, אנשים יקרים? התשובה היא זו: אפילו לא אחד! דרושים בערך 230 מיליון שנות ארץ כדי לבצע סיבוב אחד.

למה אני מספר לכם זאת: כיוון שמשמעות הדבר היא שכבני אדם על כדור הארץ, ישנם חלקים בחלל שמעולם לא פגשתם בעבר. כיוון שלא השלמתם אפילו סיבוב אחד, ״הנתיב״ השלם של מערכת השמש עדיין לא נחשף בפניכם, ובכלל זה תכונות מסוימות בחלל להן לא ציפיתם. נניח שהייתי אומר לכם שאתם מתחילים להיכנס ל״אזור״ מיוחד מאוד עכשיו ושמה שאתם הולכים לחוות תוכנן מראש מאז ומתמיד? זו לא גזירה משמים, יקרים, אלא תמיד היה שם רק למקרה שתשרדו כמין האנושי. הדבר תוזמן באופן הולם ומושלם, ולמענכם.

באזור חדש זה של החלל, אליו נעה מערכת השמש שלכם כולה, יש סוג שונה של פיזיקה המיוצג על ידי מה שהמדענים שלכם רואים כסוג חדש של קרינה. מערכת השמש שלכם נכנסת עתה לאזור זה. (העובדות הממשיות של אירוע זה הן שאתם יוצאים מסוג של ״ענן״ שהיה איתכם במשך עידנים, ועכשיו אתם עומדים לחוות את החיים בלעדיו.)

הרגש או התגובה הראשונים לכך עשויים להיות פחד, כיוון שקרינה זו תחדור להליוספירה תחילה [השדה המגנטי של השמש]. ההליוספירה של השמש מקיימת ממשק עם השדה המגנטי של כדור הארץ. השדה המגנטי שלכם עושה כמה דברים למענכם. הוא מגן עליכם מאותם דברים שהשמש מקרינה שעלולים להזיק. אבל בנוסף לכך, הוא גם תהליך של תקשורת אל הדנ״א שלכם ומעביר היבטים קוונטיים מסוימים של ההליוספירה הישר אל תוך הגוף האנושי באמצעות שדה הדנ״א הקולקטיבי שלכם.

לפני 25 שנים, אמרנו לכם שהשדה המגנטי דרוש לחייכם על כדור הארץ, ועכשיו הדבר הופך לעובדה מדעית. מולקולת הדנ״א אינה חלקיק קוונטי, יקרים, אבל יש לה תכונות קוונטיות. (יש לה שדה שמשפיע על סיבוב האלקטרונים בשדה קוונטי). העובדה המדעית יכולה לספר לכם מעט יותר על מה שעשוי להסתתר בתוך מערכת מיוחדת מאוד זו. בגוף שלכם קיימים, במה שכינינו ״שדה דנ״א שזור״, מאות מיליארדים של מולקולות דנ״א, שכולן יודעות יחד כאחת. שדה זה קרוי ״המרכבה״.

קרינה חדשה זו, שאליה מערכת השמש לכם מתקרבת, מתוכננת להעצים את הדנ״א שלכם. זו מערכת מסלול מהיר עבור התרבות האנושית שלכם, אם תצליחו לחצות את נקיפת ימי השיוויון – מערך שכל העמים הקדומים דיברו עליו ואפילו הדוקטרינה הדתית שלכם מתייחסת אליו כאל ״זמני הקץ״. כל זה נעשה בכוונה ויברא פוטנציאל של יכולת להתפתח מהר יותר לעולם ללא מלחמה. הוא יאפשר המצאה חדשה, את היכולת לפתור בעיות בלתי פתורות בממד השלישי שיש לכם עכשיו ועוד. זו המערכת השלישית. אל תפחדו ממנה, יקרים! יהיו כמה מדענים שיראו אותה כפי שהיא, ויהיו אחרים שיבהלו. אני רוצה שכאשר תראו זאת, תשתמשו ביכולת ההבחנה שלכם ותזכרו את שאמרתי לכם כאן. הפחד יפגע בנפלאותכם!

ההר

הסעיף האחרון הוא תפקיד ההר שלידכם [מתייחס להר שאסטה]. האם אפשרי שהדנ״א שלכם אינו מכאן? אם הוא לא מכאן, מהיכן הוא? זה נושא שקריון חוזר ודן בו, שהדנ״א שלכם השתנה, שהדבר החל לפני כ-200,000 שנים ושזהו סיפור הבריאה הרוחנית שלכם. אמרנו לכם שהדבר נעשה מתוך כוונה רוחנית על ידי הפליאדים ושהאירוע היה צפוי, התרחש בדיוק בזמן, והדהד את הדבר לשמו נועד כדור הארץ. הייתה זאת כוונת המקור המרכזי הגדול והיא נעשתה באהבה.

שבע האחיות, ההורים שזרעו אתכם, סיפקו מערכת של התעוררות ושל מסלול מהיר. הם הניחו קפסולות זמן בכל רחבי הפלנטה, 12 זוגות המהווים 24 קפסולות. הר שאסטה הוא חצי מזוג אחד שכזה. קפסולות זמן אלה אינן קפסולות נסתרות של דברים מן העבר, אלא הן דלתות זמן שאמורות להיפתח בזמן הנכון ולהפיץ חוכמה. תזמון פתיחת הקפסולות אינו קשור לשעות, יקרים. אתם מקשיבים? במקום זאת, הוא קשור לאמונה האנושית ולהתפתחות הרוחנית.

האם זה נשמע כמו מוטיב חוזר? זה מה שאמרנו לכם במשך 25 שנים. מה תעשו עם המידע? התזמון הוא עתה, והגיע זמנן של הנשמות העתיקות להתעורר, להפעיל שדה אמונה בלתי נראה זה ולהתחבר לתקשורת האינטואיציה והמידע מהאקאשה. אתם תתחילו להבין שאתם גדולים יותר מכל שאי פעם נאמר לכם; אינכם נולדים חוטאים, אלא נפלאים! כמו כן, אינכם קורבן הנסיבות, אלא יש לכם עכשיו הגה על ספינת החיים שאתם יכולים לאחוז בו ולנווט לכל מקום שתרצו. זו באמת אנרגיה חדשה עבורכם!

זו האמונה שבאופן קולקטיבי תגרום לקפסולות הזמן להיפתח. כאשר הן יפתחו והזמן הולם לשם כך, הן יעניקו לכם את שנאמר לכם כבר – את חוקי הפיזיקה החסרים, המצאות שיספקו לכם מים ואנרגיה לעד, ואת העדשות הקוונטיות. העדשות הקוונטיות יעשו שימוש בתהליך קריאופלזמתי (cryoplasmatic), וכאשר תשלטו בכך בסופו של דבר ותצמצמו אותן (כפי שאמרתי לכם בעבר), הדבר הראשון שהמדע יהיה מסוגל לגלות הוא שלבן האדם יש שדה קוונטי! המרכבה האנושית תתגלה. הם יפנו את העדשות לבעלי החיים ולסלעים ולעצים ויראו חיים קוונטים בכל מקום, אפילו באוויר. תפיסת חיים חדשה תיפתח בפני הפלנטה והמדע ישכתב את כללי הביולוגיה בשל כך. אתם תזכו בידע, תפתחו דף חדש שאין להמעיט בחשיבותו, מסלול מהיר להתפתחות מדעית מהסוג שיאפשר לכם לחיות ולהיות בריאים במשך עשרות שנים יותר מכפי שאתם חווים עתה. אתם תנועו לאט אל מחוץ לממד השלישי ואל מצב של תודעה ומודעות גבוהות יותר, ומודעות זו תפתור בעיות רבות כל כך.

ההר נתפס כמיסתורי במשך עידנים, ואפילו אנשי קדם שחיו כאן חשו בזאת. לכן אתם רוצים להיות כאן, נכון? ההר מדבר, ויש כאן אנרגיה מאלה שהמתינו לעת הזאת! זו מערכת מסלול מהיר עבורכם.

מה שיגיע בסופו של דבר לא יהיה מוגבל להמצאות שניתנות לכם כמכשירים או כטכנולוגיה חדשה, כיוון שהן גדולות מכך. כן, תגיע טכנולוגיה לטובת צמיחה בלתי מוגבלת של מזון בריא, מים טובים ואנרגיה, אבל העתיד ״האמיתי״ יביא לכם הבנה שתאפשר משהו שנכנס אל תוך הדנ״א שלכם ומרחיב אותו, כדי שתהיה לכם מודעות חדשה לגבי העצמי. בני האדם יתחילו לחשוב מחוץ לקופסה, יפתרו את בעיות כדור הארץ אחת בכל פעם, ויתחילו לצאת ממוד ההישרדות, לצאת מוד הכיבוש, ויתחילו לראות בני אדם אחרים באופן שונה. זה המסר לערב הזה.

סיכום

אתם רוצים להבין דברים אלה, יקרים. אני רוצה שתאמינו לכל הנאמר, ואין זה משנה כמה מוזר או משונה הוא נשמע. קיימת כאן מערכת, באמת. אתם יותר מאשר סתם מערכת ביולוגית עם מודעות ומבנה תאי. המערכת השלמה כוללת דברים שאולי חשבתם שהם מוזרים ומשונים, אבל זה חלק מהחשיבה המתפתחת – לקיחה בחשבון של דברים בלתי נראים, אולי דברים מדהימים.

לאחרונה הצהרתי שהדברים לעולם לא ישובו למצבם הנורמלי כיוון שהמצב הנורמלי השתנה. מה לדעתכם חשב מדע הרפואה כאשר הוצגה בפניו תפיסת החיידקים? חשבו – יצורים קטנים בלתי נראים שיכולים ממש להרוג אתכם! כמה מוזר, כמה אזוטרי! כמה מצחיק! הם צחקו וכינו זאת ״פיקציה מגוחכת״. אז עם המצאת המיקרוסקופ, התפיסה קיבלה תוקף והיום היא עובדה ידועה לכול. ובכן, אני רוצה לומר לכם שקיימים כאן דברים בלתי נראים כחלק ממערכת נדיבה, מערכת שנמצאת כאן כדי לברוא עזרה ותמיכה. אבל תפיסת הפעלת הדברים הללו היא תודעת האמונה. שוב, מה שהוא לדעת אנשים מסוימים ״פיקציה מגוחכת״ יקבל תוקף בעתיד.

עוד ועוד אנשים שואלים את התודעה והמולד שלהם: ״האם יש יותר מכפי שנאמר לי?״ אז הם מתחילים להקשיב, לא כדי לשמוע קול, אלא למידע שהוא אינטואיטיבי ומגיע מהמולד. הם מתחילים לקבל את הצמרמורות, את התוקף, והם נעים קדימה. יש תקשורת רבה כל כך ביניכם לבין המבנה התאי שלכם, אותה אתם עומדים לגלות. המולד יספק זאת גם כן. הוא יעזור לכם לפנות שמאלה, לפנות ימינה, לדעת מה אמיתי ומה לא אמיתי. הוא יעזור להעניק תוקף ליושרה של מסר מאדם בכיסא שמתקשר את הצד האחר של הצעיף.

אל תאמינו לי. אני רוצה שתעניקו לכך תוקף בעצמכם בכל דרך שתוכלו, ורק כאשר תהיו מוכנים לכך. זו האמונה האישית שלכם, לא האמונה הקולקטיבית, שתחולל שינוי על הפלנטה. ישנם מיליונים כמותכם בכל רחבי הפלנטה, שמתעוררים עכשיו ומקבלים את אותו סוג של החלטות ״מודעות״. זה קולקטיב שאין לו שלטון מרכזי, אין לו דוקטרינה, אין לו נביא, אין לו מימון וגם לא כללי סגידה. זה בן האנוש החדש, שיודע אינטואיטיבית על השאמאן הפנימי.

האנרגיה ממקור הבריאה הגדול נמצאת בכל בן אנוש והיא זהה. יש שקוראים לה ״רוח״, יש שקוראים לה ״אלוהים״. כדור הארץ הוא פלנטה מונותאיסטית שחוגגת אלוהים אחד. הגיע סוף סוף הזמן לראות שהכול נובע ממקור אחד, המקור שנמצא בפנים, והוא יפהפה ומיועד לכולם. זה הזמן להתגבר על הקשיים ולנוע קדימה.

אני קריון, מאוהב באנושות, דובר את האמת עמכם הערב בצל ההר שמכיל את זרעי האלוהות שלכם.

וכך הוא.

קריון