שמונה-עשר סימנים לכך שחסרים לכם גבולות אישיים

25.00

פורמט המאמר הוא PDF.

המאמר מכיל 9 עמודים ו-1969 מילים.

המאמר נשלח באמצעות המייל בלבד. המאמר לא יישלח באופן אוטומטילאחר קבלת ההזמנה והתשלום, אשלח לכם את המאמר לכתובת המייל שרשמתם בהזמנה.

ניתן לשלם באמצעות העברה בנקאית, אפליקציות ״ביט״ או ״פייבוקס״ בלבד.

לא ניתן לשלם באמצעות פייפאל.

אם ברצונכם לשלם באמצעות העברה בנקאית, יש לעשות זאת בבנק או דרך אתר הבנק שלכם. לאחר מכן, שלחו לי צילום מסך כאסמכתא.

יש לבצע תשלום בתוך שבוע מיום ביצוע ההזמנה.

ייתכן עיכוב במשלוח המאמר אם רכשתם אותו בסוף השבוע או בחג.

תיאור

מאמר מאת מטאו סול

קטע מהמאמר:

אתם מרגישים שדוחפים אתכם, מפעילים עליכם מניפולציות, מנצלים אתכם, שולטים בכם, מאלצים אתכם, לוחצים עליכם, מתעמרים בכם.

האדם שלמולכם הרחיק לכת יותר מדי ורמס את הגבולות האישיים שלכם. אבל אתם לא יודעים מה לעשות. אתם מרגישים חלשים וחסרי אונים. דיכאון שקט מתעורר בתוככם. אתם מרגישים כזבוב במלכודת.

מה ניתן לעשות?

אם אתם מתמודדים עם אובדן אנרגיה ובעיות כגון מחוייבות יתר, היעדר אסרטיביות ולחץ מהסביבה, המשיכו לקרוא. הגיע הזמן לשרטט קו ברור ולתבוע לעצמכם מחדש את העוצמה האישית שלכם.

מהם גבולות אישיים?

גבולות אישיים הם הקירות המנטלים, הרגשיים והפיזיים שאנו בוראים כדי להגן על עצמנו מפני ניצול, מניפולציה והתעללות מצד אנשים אחרים. הגבולות הללו מסייעים לנו להבדיל בברור בין המהות האמיתית והרצון האמיתי שלנו לבין אנשים אחרים והצרכים שלהם. יצירה של גבולות אישיים ושמירתם היא דרך חשובה לטפח רווחה פיזית, רגשית ופסיכולוגית.

מדוע גבולות אישיים כה חשובים?

גבולות אישיים הם חלק מהותי מיצירת ושמירת דימוי עצמי בריא. כאשר לאדם יש גבולות אישיים איתנים, הם מיידעים את העולם שהוא בעל כבוד עצמי וערך עצמי בריאים. משום כך, יצירת גבולות גורמת לנו לחוש טוב ביחס לעצמנו והיא משמרת את השלמות האישית שלנו.

אך ללא גבולות אישיים, אנו עלולים לבלבל בין הצרכים והרצונות שלנו לבין אלה של אנשים אחרים, דבר שמוביל לתלות הדדית. תלות הדדית היא מונח שמתאר מערכת יחסים רעילה וחדצדדית. לא ניתן ליהנות ממערכת יחסים בריאה ללא גבולות ברורים וחזקים.