שלושה-עשר סימנים שהגיע הזמן לפתח קצת כבוד עצמי

25.00

פורמט המאמר הוא PDF.

המאמר מכיל 10 עמודים ו-1829 מילים.

המאמר נשלח באמצעות המייל בלבד. המאמר לא יישלח באופן אוטומטילאחר קבלת ההזמנה והתשלום, אשלח לכם את המאמר לכתובת המייל שרשמתם בהזמנה.

ניתן לשלם באמצעות העברה בנקאית, אפליקציות ״ביט״ או ״פייבוקס״ בלבד.

לא ניתן לשלם באמצעות פייפאל.

אם ברצונכם לשלם באמצעות העברה בנקאית, יש לעשות זאת בבנק או דרך אתר הבנק שלכם. לאחר מכן, שלחו לי צילום מסך כאסמכתא.

יש לבצע תשלום בתוך שבוע מיום ביצוע ההזמנה.

ייתכן עיכוב במשלוח המאמר אם רכשתם אותו בסוף השבוע או בחג.

תיאור

מאמר מאת מטאו סול

קטע מהמאמר:

מהו כבודעצמי ומדוע הוא כה חשוב?

כבוד עצמי משמעותו שאתם מכבדים את הערך שלכם, שומרים על כבודכם ומתגאים ביכולות שלכם. להיות בעלי כבוד עצמי משמעותו שאתם מאמינים בעמקי נשמתכם שאתם ראויים ליחס הוגן, אדיב ומנומס.

מדוע כבוד עצמי הוא כה חשוב?

ללא כבוד עצמי, אנו הופכים רגישים למצבים שבהם אנשים אחרים מנצלים אותנו, מתעללים בנו ומתנהגים אלינו באופן גרוע. אנשים שאין להם כבוד עצמי הופכים תכופות למטרות לאנשים הלוקים בנרקיסיזם ובאגומאניה, שנהנים לנצל אנשים שמזניחים את עצמם ולהפוך אותם למשרתים שלהם. ואיזה אדם רציונלי ירצה להפוך למגרש משחקים עבור אנשים שכאלה?

באופן מהותי, כבוד עצמי חיוני כיוון שהוא משפיע על כל תחום בחייכם.

מהחברויות ומערכות היחסים שלכם, למקומות העבודה שלכם, אם יש לכם כבוד עצמי אתם מוודאים שמתייחסים אליכם כהלכה, שמעניקים לכם הזדמנויות הוגנות, שהצרכים והרצונות שלכם נענים, ושאינכם נחותים מאנשים אחרים. ללא כבוד עצמי, אתם נוטים להקרבה עצמית מוגזמת, מאפשרים לאנשים אחרים לנצל ולרמוס אתכם, נוטשים את העצמי האמיתי ואת הצרכים האותנטיים שלכם, מוותרים על החלומות שלכם ומתרגלים צורות אחרות של פגיעה עצמית.