הגשמת כוונות

27.00

פורמט המאמר הוא PDF.

המאמר נכתב במקור בשנת 2005. המאמר מכיל 5 עמודים ו-1164 מילים.

המאמר נשלח באמצעות המייל בלבד. המאמר לא יישלח באופן אוטומטילאחר קבלת ההזמנה והתשלום, אשלח לכם את המאמר לכתובת המייל שרשמתם בהזמנה.

ניתן לשלם באמצעות העברה בנקאית, אפליקציות ״ביט״ או ״פייבוקס״ בלבד.

לא ניתן לשלם באמצעות פייפאל.

אם ברצונכם לשלם באמצעות העברה בנקאית, יש לעשות זאת בבנק או דרך אתר הבנק שלכם. לאחר מכן, שלחו לי צילום מסך כאסמכתא.

יש לבצע תשלום בתוך שבוע מיום ביצוע ההזמנה.

ייתכן עיכוב במשלוח המאמר אם רכשתם אותו בסוף השבוע או בחג.

תיאור

מאת סטיב פאוולינה

קטע מהמאמר:

בנוגע למודל הכוונההגשמה של הגשמת המטרה שהוזכר במאמר הקודם (סיבה ומסובב בניגוד לכוונההגשמהגם את המאמר הזה אפשר לרכוש את המאמר בחנות, בקטגוריה ״מאמרים מתורגמים״), כמו רבים אחרים שניסו אותו, אני מתקשה במידה מסוימת ליישם אותו. כאשר אני נמצא במודעות מלאה, אני מסוגל למקד את הכוונות שלי כהלכה, והמטרות שלי מתחילות להתגשם בקלות יחסית. אולם, לפעמים אני שוקע לרמת מודעות נמוכה יותר ונכנע לאותן מחשבות מנוגדות ואז עליי להתמודד עם ההתגשמויות שלהן גם כן. דומה אפוא שהגורם המגביל הוא היכולת שלי למקד את המחשבות שלי במה שאני רוצה במקום להשקיע אנרגיה מנטלית במחשבות על מה שאיני רוצה. חשבו על כך כעל הלמידה כיצד לנהל קרמה מנטלית.

תהיתי מדוע הדבר קורה ולכן, לפני כמה שבועות, הבעתי כוונה לקבל תשובה לשאלה הזאת. תכופות אני משתמש בכוונה ממוקדת כדי לקבל תשובות לשאלות, והדבר עובד באופן טוב למדי. אני לא מקבל את התשובות בצורה עיוורתאני משתמש בהן כמו בחיצים המראים לי לאן להביט, ולכן הכול עובד דרך האינטלקט כדי לראות אם הוא הגיוני.

השאלה שלי הייתה: ״מדוע נדמה שאני מבין בברור את תהליך הכוונההגשמה ויכול לפעמים ליישם אותו כדי להשיג תוצאות נהדרות, אך בפעמים אחרות, דומה שאני לא מצליח להתמקד במידה מספקת במה שאני רוצה מבלי לתת למחשבות על מה שאני לא רוצה לפלוש לראשי?״

אז חיכיתי שהתשובה תגיע.