תקשורת עם המדריכים שלכם

40.00

תיאור

תקשורת עם המדריכים שלכם

מאת ג'ניפר הופמן – המתקשרת את המלאך הנעלה אוריאל

מאנגלית: סמדר ברגמן

 הקדמה

אנשים רבים שואלים אותי כיצד למדתי לתקשר את המלאך הנעלה אוריאל. כיוון שמאז ומתמיד שמעתי וראיתי את המלאכים והמדריכים הרוחניים שלי, מעולם לא חשבתי על כך כעל מיומנות או כשרון בלתי רגילים. כאשר אני עובדת עם מטופלים, לעתים קרובות אני מקבלת מסרים מהמלאכים ומהמדריכים שלהם, מסרים שאני מעבירה למטופל. רבים מהמסרים מכילים יותר מאשר מידע, לעתים קרובות הם בקשה ש"אלמד" את האדם כיצד להקשיב למדריכים בעצמו. ככל שהמסרים הללו הפכו שכיחים ודחופים יותר, הבנתי שלא לכל אחד יש את היכולת הזאת, או לכל הפחות, הם אינם משתמשים בה. אז נאמר לי להתחיל ללמד אנשים כיצד לעשות זאת, כיוון שהדבר יסייע להם מאוד בתהליכי הריפוי שהם חווים.

אלה הם זמני השינוי והמעבר, זמנים קשים מאוד לכולם, מבחינה רוחנית ומבחינה שאינה רוחנית. אני מאמינה שעובדי אור בכל מקום לומדים מה עומד לקרות לאוכלוסיות כדור הארץ שלא ישתנו בזמן הזה, כדי שנוכל להבין את החוויות שהם יחוו ונוכל אז לעזור להם. המדריכים שלי תמיד אמרו לי: "אינך יכולה להוביל אדם אחר מבעד לאש אלמלא עברת דרכה בעצמך". ובכן, לאחרונה עברתי דרך האש! התקשורת הקבועה עם המדריכים שלי סייעה לי. אבל אפילו אני הייתי צריכה ללמוד להקשיב למסרים שלהם כדי שאבין את מה שהם אמרו לי וכדי שאוכל להפיק תועלת מדבריהם.

קורס זה תוכנן לעזור לכם לקבל מידע מהמדריכים שלכם, לסייע לכם ללמוד כיצד לשמוע ולהקשיב למסרים שלהם. נאמר לי שתכופות אנו שומעים את המסרים אך שלפעמים איננו מבינים אותם ולעתים קרובות איננו מקשיבים. אם תיישמו את הקווים המנחים המוצגים כאן, תהיו מסוגלים לרכוש ידע ותובנה מהמדריכים ומהמלאכים שלכם, שהגיעו לכאן יחד אתכם במיוחד כדי לסייע לכם במסעכם. כיוון שהעזרה שלהם כה מותאמת לצרכים שלכם, חשוב מאוד תהיו מסוגלים לשמוע אותם ולתקשר עמם. יש להם את הידע ואת התובנה לעזור לכם להתמודד עם כל מצב חיים, לרפאו וללמוד ממנו.

שבו אפוא במקום נוח, הירגעו, השקיטו את המוח שלכם ובואו נתחיל.

זוהי חוברת בת 15 עמודים, בפורמט PDF שתשלח באמצעות המייל בלבד.

מחיר – 40 שקלים.