מדריך לראיית הילות

55.00

תיאור

מדריך לראיית הילות

מאת רוברט ברוס

מאנגלית: סמדר ברגמן

הקדמה

מאמר זה מהווה גישה רעננה להילות – מה הן, מהיכן הן באות, ומראה כיצד כל אחד יכול ללמוד לראות אותן. ראיית הילות אינה כה קשה כפי שאתם עשויים לחשוב – אם ניגשים לכך בדרך הנכונה. מאמר זה מהווה מדריך בשלבים לדבר זה בדיוק. הוא מתחיל בהתחלה, עם הקלה ביותר לראייה מכל ההילות – ההילה של הצבע – וממשיך הלאה, בשלבים קלים, להילה האנושית הקשה והחמקמקה יותר.

ההילה היא החלק הגלוי ביותר של תהליכי האנרגיה המעודנים המתרחשים בתוך חפצים פיזיים. לכל חומר יש הילה כלשהי – אפילו לאבן – אך היא מעומעמת למדי בהשוואה למשחק המורכב של צבעי הקשת המרכיב את ההילה האנושית החיה. הילות נובעות מכל החפצים הפיזיים, כוחות החיים והצבעים, כמו גם ממקורות אנרגיה רבים אחרים.

הצעד הראשון בהוראה זו עושה שימוש בעובדה שאינה ידועה כל כך – לצבעים יש הילות. לכל צבע יש הילה ייחודית משלו. הילה זו היא בצבע שונה לגמרי מהצבע המקורי. הילות, הנובעות מצבעים ראשוניים עזים, הן דחוסות הרבה יותר וקלות הרבה יותר לראייה מאשר כל סוג אחר של הילה. השימוש בהילות של צבעים, כעזר לימודי, מאפשר לרוב האנשים לראות הילה בפעם הראשונה שהם מנסים זאת.

אני מסוגל לראות הילות מזה שנים רבות. לא נולדתי עם היכולת הזאת, אך לימדתי את עצמי – בדרך הקשה. לקח לי כמה שנים לפני שיכולתי לראות מספיק מהילה כדי להפוך זאת לנוהג בעל ערך! אני מכיר את הבעיות הקשורות לראיית הילות, ושיטת אימון חדשה זו תוכננה כדי להתגבר עליהן.

בחוברת 31 עמודים, היא קובץ PDF, ותישלח באמצעות המייל בלבד.

מחיר הקובץ 55 ש"ח