לוחות הברקת מאת תות׳

65.00

חוברת PDF בת 136 עמודים.

תיאור

לבקשת הקהל – תרגום ״לוחות הברקת״ כפי שהופיע בזמנו באתר ובחוברת. מיועד למי שרוצה להתעמק אך ורק בלוחות עצמם, ללא התוספות, ההסברים והעדכונים שמופיעים בספר בעל שם זהה (מאת אשלין).
חשוב: יכולים להיות הבדלים בין הלוחות שבקובץ לבין הלוחות שבספר של אשלין. 

להלן קטעים מההקדמה:

ההיסטוריה של הלוחות שתרגומם מופיע בדפים הבאים מופלאה ומוזרה. עתיקותם מדהימה, ומקורם לפני כ-36,000 שנים לפני הספירה. הסופר הוא תות', מלך-כוהן מאטלנטיס, שייסד קהילה במצרים העתיקה לאחר שקיעת יבשת האם.

הוא בנה את הפירמידה הגדולה בגיזה, המשויכת בטעות לח'וּפוּ, ובתוכה שילב את הידע שלו בנוגע לחכמה העתיקה וכן גם הטמין תיעודים ומכשירים סודיים מאטלנטיס העתיקה. במשך כ-16,000 שנים הוא שלט בגזע העתיק של מצרים, בערך משנת 52,000 לפני הספירה ועד לשנת 36,000 לפני הספירה. באותו זמן, הגזע הברברי העתיק בקרבו התיישבו הוא ואנשיו הועלה לדרגת ציוויליזציה גבוהה. תות' היה בן-אלמוות, משמע, הוא ניצח את המוות, ועבר רק כאשר היה מוכן וגם אז לא באמצעות מוות. חכמתו העצומה הפכה אותו לשליט של כמה מושבות של בני אטלנטיס, ובכלל זה אלה שבצפון ובמרכז אמריקה.

כאשר הגיע זמנו לעזוב את מצרים, הוא הקים את הפירמידה הגדולה על פני הכניסה להיכל הגדול של  אמנטי, הניח בה את כתביו, ומינה מקרב הנעלים שבבני עמו שומרים שישמרו על הסודות שלו. בזמנים מאוחרים יותר, צאצאי השומרים הללו הפכו לכוהני הפירמידה, בה נערץ תות' כאל החכמה, שומר הכתבים, על ידי אלה מעידן החשכה שבא בעקבות עזיבתו. על פי האגדה, היכלי אמנטי הפכו לעולם התחתון, להיכלי האלים, בהם הנשמה עוברת לאחר המוות.

בעידנים מאוחרים יותר, הנשמה של תות' עברה אל גופי האנשים באופן המתואר בלוחות. באופן זה, הוא התגלגל שלוש פעמים, בפעם האחרונה כישות הידועה בשם הרמס, שנולד שלוש פעמים. בגלגול זה, הוא השאיר כתבים הידועים לעוסקים בתורת הנסתר כ"לוחות הברקת" [The Emerald Tablets], אקספוזיציה מאוחרת יותר ומצומצמת בהרבה של דברי המסתורין העתיקים.

הלוחות המתורגמים בעבודה זו הם עשרת הלוחות שהושארו בפירמידה הגדולה למשמורת בידיהם של כוהני הפירמידה. עשרת הלוחות מחולקים לשלושה-עשר חלקים לשם נוחות. השניים האחרונים הם כה מרחיקי לכת במשמעותם שכיום אסור להביאם לידיעת העולם הרחב. אולם, באלה המוצגים כאן קיימים סודות בעלי ערך עצום לחוקר הרציני. יש לקוראם, לא פעם אחת, אלא מאה פעמים שכן רק כך תוכל משמעותם האמיתית להתגלות. קריאה שטחית תעניק הבזקי יופי, אך מחקר אינטנסיבי יותר יפתח בפני המחפש נתיבים של חכמה.

לאחר הרפתקות שלא נפרטן כאן הושלמה המשימה. לפני שהשיבן, ניתנה לו רשות לתרגם ולשמר העתק של החכמה שנחרטה על גבי הלוחות. דבר זה נעשה בשנת 1925 ורק כעת ניתנה רשות לפרסום חלק מהכתבים. קרוב לוודאי שיהיו אלה שיבוזו. אך התלמיד האמיתי יקרא בין השורות וירכוש חכמה. אם האור קיים בכם, האור החרוט בלוחות הללו יגיב.

וכעת מילה על חומר ממנו עשויים הלוחות. אלה הם שניים-עשר לוחות בצבע ירוק-אמרלד, העשויים חומר שנוצר באמצעות התמרה אלכימית. הם נצחיים, עמידים לכל המרכיבים והחומרים. למעשה, המבנה האטומי והתאי הנו קבוע, ולא חל בהם שינוי מעולם. במובן זה, הם מפירים את חוק היוניזציה. חרוטים עליהם סימנים בשפת אטלנטיס העתיקה: סימנים המגיבים לגלי מחשבה מכווננים, המשחררים את הרטט המנטלי המתאים במוחו של הקורא.

הלוחות קשורים יחד באמצעות טבעות של סגסוגת בצבע זהב התלויות ממוט העשוי אותו חומר. החכמה הטמונה בתוכם היא היסוד לתורות הנסתר העתיקות. ואדם הקורא בעיניים ובמוח פתוחים, חכמתו תגדל אלפי מונים. קראו. האמינו או שלא תאמינו, אבל קראו. והרטט הנמצא בתוכם יעורר תגובה בנשמתכם.