המלאך השומר שלכם

40.00

תיאור

המלאך השומר שלכם

 מאת קימברלי מרוני

 מאנגלית: סמדר ברגמן

כולנו נתמכים ומוגנים על-ידי מלאכים שומרים. המלאכים השומרים שלנו הם שליחי האלוהים, שבאים להדריך אותנו בחיינו. לכל מלאך שומר תכונות ייחודיות. המלאך השומר האישי שלכם הוא בעל צירוף תכונות מיוחד הדרוש כדי לעזור לכם לנהל חיים רוחניים מספקים.

הודו למלאך השומר ובן הלוויה הנאמן שלכם הצועד לצדכם, מספק לכם הדרכה וסיוע. פשוט האמינו שהמלאך שלכם נמצא אתכם, משום שספקות חוסמים את היכולת שלכם לקבל את העזרה המוצעת. המלאך השומר שלכם יודע היטב מה הם הצרכים שלכם, עד כדי כך שלעתים העזרה והתמיכה מוגשות עוד לפני שאתם מבקשים.

כחבר הטוב ביותר של נשמתכם, המלאך השומר שלכם עשוי לבוא אליכם כנוכחות חמה של אימא, כדי לנחם אתכם בזמני מצוקה, להביא השראה והשפעות מועילות. בזמן משבר, המלאך השומר שלכם עשוי להופיע כזרז רב-עוצמה, לגלם את ההוד והעוצמה של אהבת האלוהים, לדחוף אתכם לפעולה. ובמצבים של מתח פיזי או רוחני, המלאך שלכם יבטא את הכוח וההגנה של האב, שמושך אתכם במהירות מדרכה של הסכנה.

אולם לעתים קרובות ביותר, המלאך השומר שלכם עוזר לכם בדרכים כמעט בלתי נראות. אם תהיו ערניים, תוכלו לזהות את התחושה המוכרת והמנחמת של מגע המלאך השומר שלכם.

החוברת בת 14 עמודים, בפורמט PDF ותשלח באמצעות המייל בלבד.

מחיר – 40 שקלים.