המדריך המקיף לאמפתים

72.00

תיאור

קוראים וקוראות יקרים,

אני שמחה ומתרגשת להציע לכם חוברת חדשה. לצד החוברת על ״ריפוי הילד הפנימי״, היא החשובה ביותר שאי פעם הפקתי. נושא מהות האמפתים קרוב ללבי. כאמפתית, אני יודעת שהחיים אינם קלים לעתים וחשוב שכל האמפתים יכירו את עצמם לעומק, וידעו כיצד להתמודד עם התכונות המיוחדות שמייחדות אותם. אני מקווה שהחוברת הזאת תסייע לכם במשימה הכפולה הזאת.

עוד כמה פרטים:

החוברת היא בפורמט PDF, והיא תישלח באמצעות המייל בלבד. 

החוברת מכילה 58 עמודים. מחירה 72 שקלים.

תוכן העניינים:

מילות פתיחה

האם אתם אמפתים? – מאת דיאן קת׳רין (פורסם גם באתר) – עמ׳ 5

שאריות אנרגיה וכיצד הן משפיעות על האמפתים – דיאן קת׳רין – עמ׳ 9

האם שאריות אנרגיה משפיעות עליכם מבלי שתהיו מודעים לכך? – דיאן קת׳רין – עמ׳ 12

יש לכם הילה דולפת? – דיאן קת׳רין – עמ׳ 15

תשע סיבות מדוע אמפתים צריכים להימנע מאנשים שליליים – דיאן קת׳רין – עמ׳ 20

נקו את הבלגן – שנו את חייכם! – דיאן קת׳רין – עמ׳ 24

גלו את מערכת הניווט הפנימית שלכם – דיאן קת׳רין – עמ׳ 27

זה נכון! האמת אכן תוציא אתכם לחופשי כאמפתים! – דיאן קת׳רין – עמ׳ 30

כל אמפת ינסה להסתיר את עשרת הדברים הבאים – מאתר higherperspectives – עמ׳ 34

טכניקה מעצימה לאמפתים – אלת׳יאה לונה – עמ׳ 38

שמונה דרכים בעזרתן תהפכו לאמפתים בריאים ושלמים – אלת׳יאה לונה – עמ׳ 42

לחיות בעולם – מדריך לאמפתים – דיאן קת׳רין – עמ׳ 46

מילות סיכום

הנה שלושה קטעים מתוך החוברת:

האם יש לכם הילה דולפת? – דיאן קת׳רין

האם כאמפתים, ניסיתם סוגים שונים של טכניקות הגנה וקרקוע וגיליתם שדבר לא עובד? או האם שמתם לב לכך שאתם מושפעים באופן שלילי יותר ויותר ובמידה רבה יותר כאשר אתם שוהים בקרבת אנשים? האם שקלתם את האפשרות שאולי אתם לוקים בתסמונת ההילה הדולפת?

רוב האמפתים מבינים שיש להם הילה דולפת כאשר הם חווים, לאחר שהייה במחיצת אנשים, תשישות לעתים קרובות ביותר. טכניקות ההגנה והקרקוע שהם מנסים לא עוזרות להרגשה שלהם או לאופן שבו הם חווים אנרגיה, הם רגישים מדי ומתקשים ליהנות מהחיים.

כל אדם ששדה ההילה שלו דחוס, בעיקר באנרגיה שלילית, עלול לפתח בסופו של דבר הילה חדירה. אך לא רק אנרגיה שלילית היא שגורמת לתסמונת ההילה הדולפת, התורמים הגדולים ביותר הם מתח רב, כאב רגשי, בחירות גרועות בנוגע לסגנון החיים, אנשים רעים, סביבה רעילה ומזונות רעילים.

שאריות אנרגיה וכיצד הן משפיעות על האמפתים – דיאן קת׳רין

קרוב לוודאי ששמעתם את הביטוי ״שארית אנרגיה״, זהו מונח שכל האמפתים לומדים להכיר. תכופות הוא משמש כדי לתאר את שאריות האנרגיה המצויות בחפצים, במקומות או בבניינים, שהושארו על ידי אנשים שביקרו, ששהו או שהחזיקו בהם.

כאשר אירוע טראומתי מתרחש באזור כלשהו, הוא מותיר חותם רב-עוצמה שהאמפתים מסוגלים לקלוט. הדבר נכון גם במקרים שבהם מצויים במקום מסוים כעס, שנאה או רגשות לא יציבים רבים. ברוב הבתים ישנם חדרים מסוימים אשר מכילים מאגר של רטטים שונים ושאריות אנרגיה. חדרי שינה שבהם התגוררו וגדלו בני נוער מבולבלים, זועמים או מצוברחים, יכולים לאגור אנרגיה כבדה ודחוסה. חדרי מגורים שבהם בני המשפחה נפגשים בשלווה נושאים לעתים קרובות רטט רגוע יותר.

כמו אמפתים רבים, תמיד חשתי בשאריות של אנרגיה בבניינים ובמקומות. אבל לא תמיד ידעתי מה אני חשה. כאשר הייתי צעירה יותר, הרגשתי חותם אנרגטי דחוס במקומות שבהם ביקרתי, מיד הנחתי שהמקום רדוף רוחות. ככל שהאנרגיה הייתה דחוסה ואפלה יותר, כך שכנעתי את עצמי שרוח רפאים מפחידה אורבת בצללים (בילדותי פחדתי מאוד מרוחות רפאים). ככל שהאנרגיה הייתה חזקה יותר, הרגשתי אותה כנוכחות במידה חזקה יותר.

אך האמפתים יכולים בהחלט להרגיש שאריות אנרגיה אפלות כנוכחות זדונית. עבר זמן רב עד שלמדתי להבחין בין ״כתם״ שהשאירו רגשות כואבים לבין תופעות אחרות. כפי שקשה לאמפתים להגדיר את האנרגיה הרגשית של אנשים אחרים, כך גם פירוש שאריות של אנרגיה עלול להוות אתגר עבורם.

גלו את מערכת הניווט הפנימית שלכם – דיאן קת׳רין

בעת האחרונה, דומה שכל יום חולף מביא עמו אתגר חדש לאמפתים. רבים מתקשים אף יותר למצוא איזון, בעת שמכשול ועוד מכשול צצים בנתיבם. אבל דרך אחת שבה האמפתים יכולים להתמודד עם רגעי השיא והשפל של חייהם היא על ידי התכווננות אל ״מערכת ההדרכה הפנימית״ שלהם.

מערכת ההדרכה או הניווט הפנימית שלכם מסייעת לכם לנווט על פני השטח ההרריים של חיי האמפתים. היא מופעלת על ידי הנשמה שלכם ומדברת אליכם באמצעות הקול המנחה השקט שלוחש לכם כאשר אתם מוטרדים. היא מורגשת בתחושות הבטן החזקות שלכם, שמזהירות אתכם מפני צרה. וכאשר אתם מאזינים לה, מערכת ההדרכה הפנימית שלכם תדריך אתכם בקלילות בחייכם.

כאשר אתם מכווננים למערכת ההנחייה הפנימית שלכם, חיי האמפתים הופכים לשייט חלק יותר ומלא בשמחה. האינטואיציה שלכם מדריכה אתכם אז אל חיי החלומות שלכם, ומרחיקה אתכם מסכנה ומסוגי האנרגיה שפוגעים בכם.

החסרון של מערכת הניווט של האמפתים הוא שאנרגיה חיצונית או חוסר איזון כימי פנימי (הנגרם על ידי חוסר איזון אנדוקריני או של הצ׳אקרות) יכולים לשבש אותה בקלות. בייחוד, כל דבר שמוריד את הרטט האנרגטי שלכם, כגון אנרגיה בעלת רטט נמוך, תזונה גרועה, חומרים כימיים או חומרים ממריצים, כל אלה ישפיעו על בהירות המסרים של מערכת ההדרכה. ראש שקט וגוף מאוזן יסייעו לכם להשתמש במערכת ההדרכה שלכם ולבטוח בה לחלוטין.