מבצע!

ארבעת עקרונות הבריאה

90.00 80.00

* המחיר כולל דמי משלוח

תיאור

נשארו עותקים אחרונים בודדים. מהרו לרכוש – לא יודפסו עותקים נוספים מספר זה! 

ארבעת עקרונות הבריאה מאת ג'ון פאין

"זו האמת הגבוהה ביותר: הכל הוא אהבה!

כל פעולה, כל הישויות, כל הדברים הם אהבה –

האהבה היא יסוד כל הבריאה".

-אומני

"אומני מלאים באהבה ובחכמה שייגעו בלבכם. הם מסבירים את טבע היקום ואת מערכת היחסים שלנו עמו. הספר מעניין לקריאה, מאתגר אותנו להביט פנימה ולגלות עוד על עצמנו ועל העולם שאנו חיים בו. הספר מעניק לנו חכמה והדרכה כיצד לברוא שפע, כיצד להתפתח ולצמוח רוחנית; הוא מסביר מדוע אנו חווים מצבים שליליים, מהם קרמה ומוות, מדוע אנו בוחרים את הורינו והרבה הרבה יותר".

-סאנאיה רומן, סופרת.

בספר זה תמצא, הקורא, אסופה מעניינת ביותר ורבת-השראה של שאלות ותשובות שהוצגו בפני אומני, קבוצת ישויות המתוקשרת באמצעות ג'ון פאין. "ארבעת עקרונות הבריאה" מהווים את לב ההוראה של אומני, המתמקדת ברעיון שההיבט היצירתי של היקום הוא חלק טבעי של ישותנו.

בספר זה תמצא תשובות כנות וחודרות לשאלות בנושאים מגוונים, כגון: הפלות, מיניות, התאבדות, כסף, בריאות, התפתחות אישית וקבלת החלטות, אשר יהוו השראה רבה בחייך. המסר שאומני מעבירים הוא שהאנושות צועדת בכיוון הנכון – אנו מתפתחים מבלי לממש את נבואות האסון – ונמשיך לצעוד בבטחה בשעה שאנו מגשימים בעדנה את הפוטנציאל שלנו.

ג'ון פאין הוא מתקשר בטראנס מלא הידוע בכל רחבי העולם, ומורה מטפיזי שלמד את "גוף האור" אצל סאנאיה רומן. הוא נוסע ברחבי העולם, עורך סדנאות ומרצה בארצות כגון גרמניה, ארצות-הברית, דרום-אפריקה, סקנדינביה, קרואטיה והולנד.