מבצע!

אומנות הנשמה

100.00 80.00

* המחיר כולל  דמי משלוח

תיאור

נשארו עותקים אחרונים בודדים. מהרו לרכוש – לא יודפסו עותקים נוספים מספר זה! 

מדריך יוצא דופן למרחביה הפראיים של הנשמה

"מטפורת ההתפתחות העתיקה ביותר שלנו היא 'המסע'. הספר 'אומנות הנשמה' מגיש לנו הזמנה מאתגרת לצאת למסע – הספר מלא חוכמה, תובנות פילוסופיות ושערים לתודעה נעלה יותר. כפי שניטשה טען, קודם שאדם יוצא למסע, עליו למצוא את הפנס. 'אומנות הנשמה' הוא הפנס".

ד"ר ג'יימס הוליס, מחבר הספר On This Journey We Call Our Life.

"רדיקלי, מומחש ובוגר, הספר 'אומנות הנשמה' מציע מפה לאלה המבקשים להרחיק לכת אל מעבר למגבלות הנפשיות והחברתיות השכיחות בחברה המודרנית. אנא, קיראו ספר זה. אנא, חיו לאורו".

ד"ר שליס גלנדינינג, מחברת הספרים Off the Map ו-My Name is Chellis and I`m in Recovery from Western Civilization.

"אני אסיר תודה לביל פלוטקין על המחקר המרגש לעומק המשמעות והתחושה המתלווים לצעידתו של אדם בנתיב הנשמה שלו. אם ברצוננו לשרוד, יותר ויותר מאיתנו חייבים לצאת למסע זה. ספר מצוין זה מספק מפה ברורה המסייעת לאנשים להתחיל".

דריק ג'נסן, מחבר הספרים A Language Older Than Words ו-The Culture of Make Believe.

"ביל פלוטקין שזר במיומנות את הכלים והתובנות של הפסיכולוגיה המעמיקה עם המסתורין והאקסטזה של הטקסים הפראיים. 'אומנות הנשמה' משריש את פסיכולוגיית הנשמה בעולם הטבע ובורא נתיב חניכה עכשווי לבגרות נשמה".

רוברט ג'ונסון, מחבר הספר He, She, We, and Inner Work.

ד"ר ביל פלוטקין, הוא פסיכולוג מעמיק, אקו-תרפיסט, ומדריך במרחבי הטבע הפראיים. הוא המנהל והמייסד של מכון "אנימוס ואלי" שבקולורדו, ארצות-הברית (www.animas.org), המנחה תוכניות מתקדמות בתחום חניכת הנשמה בטבע מאז שנת 1980. הוא מתגורר בהרי מערב קולורדו.