מהו צבע המזל שלכם?

What’s Your Lucky Color?

אוגוסט 2018

מאת אלין


האם ידעתם שאתם יכולים להגביר את מזלכם בעזרת צבעי הבגדים שלכם? חשבו על כך, כשאתם מושיטים יד לארון הבגדים בבוקר, אתם יכולים להגביר הצלחה, למשוך יום מלא שמחה וניצחונות באמצעות הצבע הנכון. איך זה יתכן?

הנה סיפור אמיתי, על נטע, בחורה מקסימה ממרכז הארץ. היא שלחה קורות חיים על גבי דף נייר שצבעו צבע המזל שלה – צהוב זוהר. חלפו כמה שבועות והנה צלצל הטלפון, והשאלה הראשונה היתה: "הלו נטע? מה זה צבע הנייר המזעזע הזה?" דפיקות הלב שלה גברו והיא החלה לגמגם עד המשפט הבא: "אבל נטע, תשמעי, מתוך מאות קורות חיים, אני חייב לציין שהצהוב הזה משך אותי ולא יכולתי להתעלם ממך, אז בואי לראיון היום, מתאים?" כמובן שהיא לבשה חולצה צהובה, מרחה את הציפורניים בלק מזהב וקנתה במיוחד סנדלים מזהב. תיכף תגלו לבד באיזו קבוצת תאריכים היא נולדה. ברור שהיא קיבלה את העבודה.

מסתבר שלצבעים יש יכולת השפעה קסומה על המזל בחיים ועל האישיות. הם מעלים מצב רוח ויגרמו לאנשים אחרים להגיב אליכם אחרת. בעת לבישת צבעי מזל, בעת ריהוט הבית בצבעי המזל של בני המשפחה, כולם הופכים ממוקדים, עירניים ומאוזנים. ריהוט חדרי הילדים לפי צבעי המזל שלהם, יגרום להם לחוש שלווה ובטחון. די להתחיל במצעי המיטה. כאשר אתם לובשים את צבעי המזל שלכם, אתם מעלים את רטט ההילה ומחזקים את הצ'אקרות במידה רבה מאוד. די בצביעת כמה פסים בשיער, לבישת אביזרים או תכשיטים בצבעי מזל וההילה מתחילה להתאזן.

קבוצות כדורגל אשר שינו את צבעי הבגדים ואפילו את צבע סמל המועדון, הפכו תוך שנה לקבוצות בלתי ניתנות להבסה ועלו ליגה. איך זה קרה? נומרולוג ביצע התאמה בין שם הקבוצה ותאריך היווסדה. הקבוצה רכשה מדים חדשים ושינתה את צבעי המועדון. גם חולצות השחקנים שונו והמספרים הותאמו למספרי המזל של השחקנים. זה כל הסיפור, הוא אמיתי והתרחש בשנים האחרונות בהודו ובאוסטרליה, בקבוצות כדורגל וקריקט שבהן המאמן התייעץ עם איש מקצוע.

אם אתם רוצים מזל בעסק, שימו לב לצבעי הלוגו, לריהוט ואפילו לכרטיסי הביקור שיהלמו את צבעי המזל שלכם. אתם לא תאמינו אך תוך חודש תמשכו יותר לקוחות וכל מה שתשנו הוא אולי צבע בבאנר באתר, כמה כריות על הספה. זה הכול. יש כאלה שילכו רחוק יותר ויצבעו קיר בצבע המזל שלהם או ישימו תמונה ענקית עם צבע ממוזל דומיננטי.

כשאתם מקלידים מכתב חשוב או מייל שיכול להשפיע על חייכם, למה לא להקליד לפי צבעי המזל? מדוע כולנו מתקבעים על שחור?

מחקרים מראים שאנשים שלובשים תמיד שחור נוטים להיות אגרסיביים יותר במהלך היום. ברור, הם קלטו אנרגיות מעיקות של אחרים ולא יודעים איך לשחרר. מרבית הלקוחות ועורכי הדין שהפסידו בבית המשפט, לבשו בדרך כלל שחור באותו יום או חודש וזו הדרך המהירה לפגום בהילה ובאנרגיה.

שחור רב מדי בולע אנרגיה של אחרים אל גוף האור שלכם. למעשה אתם מתפקדים כחור שחור. חור שחור הוא גוף אנרגטי כה מאסיבי, שהאור איננו יכול לברוח ממנו. אנו חיים ביקום שבו הכול, בשורה התחתונה, הוא תמסורת ותנועה של חלקיקי אור הנעים ברמות רטט ואורך גל שונות. אז מדוע להיות ”פח זבל" אנרגטי ולא להקרין אנרגיה החוצה? למה להפוך לחור שחור של הסביבה? אתם יודעים כמה קשה לשחרר אנרגיה דביקה של מחשבות נמוכות רטט שכלל אינן שלכם?

אנשים שנפטרו מהשחור והחלו כותבים בפונט כחול, מעידים שהפכו שמחים יותר והתקשורת עם אנשים השתפרה פלאים. כמות החברים והמכותבים גדלה פלאים. בבית משפט נאשמים היטו את הכף לטובה בלבישת צבע ממוזל חודש שלם. אז עשו ניסוי בחודש הקרוב לפי צבעי המזל שלכם. שימו לב גם לבגדים התחתונים.

צבעי המזל נגזרים מהפלנטות השולטות ביום הלידה שלכם. כל פלנטה אחראית על צ'אקרה בגוף האור. בסופו של דבר הפלנטות הן צ'אקרות בגוף שלכם ומשפיעות על פעילותן. מי שמבין שהעולם החיצוני הוא אשליה ושהכול מתרחש בפנים, יודע שצבעים הם דרך מהירה לשנות את תיפקודי הצ'אקרות המקושרות אף הן לצבעים. הצבעים יחוללו מהפך במקרן החיצוני דרכו אנו חווים את החיים היום-יומיים.

איך יודעים מה הם צבעי המזל שלכם? הוא תלוי ביום לידתכם:

אנשים שנולדו בתאריכים 1, 10, 19 וה-28 בחודש, צבעי המזל שלהם הם צהוב, כתום וזהב. גם חום בהיר עד חום כהה יהיו נהדרים. אתם נשלטים על ידי השמש הנהדרת, וצבעי המזל שלכם יגבירו אצלכם עוד יותר את כוח ההנהגה וההובלה. אתם תעזו יותר, תהיו תחרותיים, אמיצים, בטוחים ואסרטיביים יותר. אך מספרי ״אחד״ נוטים להרגיש בודדים, לא משנה כמה אנשים מצויים סביבם, השתמשו בצבעים אלה כדי למשוך אליכם אנשים ולהתמקד בזולת. משברים באמצע החיים יעברו בקלות עם צבעי המזל שלכם.

הצבע שיוריד לכם את המזל באופן מאוד משמעותי הוא שחור.


למי שנולד בתאריכים 2, 11, 20 ו-29 בחודש, מתאימים כל גווני הצבע הירוק. גם קרם צהבהב וכסף מתאימים. ירוק בהיר יעלה לכם הכי הרבה את המזל ויאפשר לכם למצוא איזון, שלווה, הרמוניה וריפוי פנימי עמוק. מספרי ״שתיים״ נוטים להיות רגישים מאוד, מצבי הרוח שלהם בעליות וירידות כמו הגאות והשפל, כיוון שהם מושפעים מאנרגיית הירח. ירוק וצמחים מסביב יאזנו את רגשותיהם ואפילו קריסטלים ירוקים בתכשיטים יועילו מאוד.

הצבעים שיורידו לכם את המזל הם אדום ושחור.

מי שנולד בתאריכים 3, 12, 21 ו-30 בחודש נשלט על ידי כוכב יופיטר (צדק). צבעי המזל שלכם הם ורוד עד סגול. כל גווני האדום, מבהיר ועד כהה, יתאימו. גם כתום ואפילו צהוב מתאימים. צבעי המזל שלכם יסייעו לכם להתמקד במה שחשוב באמת ויגבירו אצליכם יצירתיות, אופטימיות ובגרות אישית. אתם תקחו אחריות ומידת הרצינות תעלה. השמחה הנובעת מחיבור למקור רוחני גבוה תתעצם מאוד ולשם כך מומלצת התבוננות יומית בצבע הסגול.

המנעו משחור או כחול/ ירוק כהה אשר יורידו לכם את המזל ואת מצב הרוח מבלי שתשימו לב.

האנשים שנולדו בתאריכים 4, 13, 22, ו-31 בחודש ייטיבו את חייהם אם ישתמשו רבות בגווני הכחול. מכחול בהיר – המומלץ לכם ביותר – ועד כחול כהה והם יביאו אתכם לתחושת אושר בעת שימוש תדיר. התבוננות בשמים תכולים בהירים במשך דקות ארוכות תאזן אתכם מאוד. כמי שנולדו ב-4 לחודש, אתם משפחתיים, אחראיים, מאמינים בעבודה קשה ובמשמעת עצמית. אתם נשלטים על ידי אורנוס (אורון) ועל כן צבעי המזל יפחיתו דאגנות, עקשנות ויגבירו גמישות, רכות, רוגע וסבלנות. אנשים יבינו אתכם יותר ותהיו פתוחים יותר לרעיונות חדשים. מומלץ!

שחור יגבירו אצליכם חשדנות עד שתתקשו לצאת מהקופסה, לכן כדאי להימנע מלבישת שחור ככל האפשר. כל שאר הצבעים ניטרלים למדי עבורכם.

אם נולדתם בתאריכים 5, 14 ו-23 בחודש אתם ממוזלים מאוד משום שיום לידתכם יעניק לכן הגנה כל החיים. אתם נשלטים במהותכם על ידי כוכב מרקורי וידע ותקשורת מהירה הם המהות שלכם. צבעי אפור וכסף יאזנו אתכם מאוד. אתם מהירים, משתעממים מהר ולא אוהבים שגרה, ואפור אולי ישעמם אתכם בתחילה אך יעניק לכם בדיוק את מה שאתם זקוקים לו ביותר: יציבות ואחריות. מכונית אפורה, ספות אפורות בבית ואפילו כתיבה בעט עם דיו כסופה וגם אפורה יאיצו את התפתחותכם ויעניקו לכם הצלחה חזקה. חליפה אפורה בעת ראיון עבודה יעשו את שלהם ויותירו רושם. אפור יסייע לכם פה ושם להתחייב לקביעות למרות שאתם אוהבים את החופש והנסיעות שלכם יותר מכל.

דעו כי הצבע השחור הוא אויב שלכם.


מי שנולד בתאריכים 6, 15, ו-24, מזלו יגבר בשימוש בצבעי כחול כהה וירוק כהה. גם אדום וגווני כחול טובים. אתם נשלטים על ידי ונוס (נגה) ולפיכך עשיית שלום, אהבת חינם והרמוניה, אהבת מותרות, בידור ומדיה יהיו מקושרים תמיד לסיפור חייכם. שחקנים מפורסמים, אומנים וספורטאים רבים ידועים בעולם הם מספרי ״שש״. יופי ואומנות הם גם חלק בלתי נפרד וגם אם אינכם אומנים, תמצאו דרך לשלב אותה. באופן טבעי אתם אוהבים משפחה או להקדיש זמנכם לשירות קהילתי. עיצוב הסביבה בצבעי המזל יסייע לכם להרגיש בבית בכל מקום, אפילו במשרד או ברכב. אתם תמיד נותנים הרגשה לכולם של בית וחום, והיקום יחזיר לכם תחושת חיבור ושייכות עמוקה.

דווקא צבעי לבן וצהוב יוכלו להחליש אתכם ולהוריד לכם את המוטיבציה.


אם אתם ילידי 7, 16 ו-25 בחודש, אתם נשלטים על ידי כוכב נפטון. אתם חוקרי נפש ורוח, מחפשי דרך, תמיד מנסים להבין את האמת המסתתרת מאחורי כל עניין. הצבעים הבהירים יטיבו עם ההילה שלהם – מלבן, צהוב בהיר, תכלת, ירוק בהיר ועוד. צבעי מזל יסייעו לאזן את חיבורי החומר והרוח, אליה אתם כה משתוקקים. אתם תתבודדו פחות, מצב הרוח יעלה ובהחלט תחושו צורך להתערות בחברה באופן תדיר. מספרי ״שבע״ יצירתיים בחשיבה ובעשייה, הם אינטואיטיבים ומתמחים בתחומי דת ורוח. דיכאונות ומצבי רוח יעלמו כמעט עם הקפדה על חיים בסביבה בהירה, ללא צבעים כהים. יוגה, מדיטציה ורייקי מומלצים לכם מאוד. צרפו לכם מזרן לאימון יומי בצבעי מזל להנאה מושלמת.


ילידי התאריכים 8, 17 וה-26 בחודש מושפעים מכוכב שבתאי (סאטורן). צבעי צהוב, זהב וכחול או ירוק כהה יעניקו לכם הצלחה חזקה וביטחון ויסייעו לכם להתגבר על מכשולים. אתם לומדים דרך אירועים מחשלים ותיקונים קארמתיים, וצבעי המזל ירככו את ההתמודדות ויעניקו שמחה ותחושת הבנה מעמיקה למסלול חייכם. 
השתמשו באופן תדיר בצבעים בלבוש, באביזרים, בריהוט ואפילו בכלי המיטה. הצהוב יסייע לאזן בין כוחות סותרים המתעוררים בכם. באופן טבעי אתם נמשכים לעושר ולצבירת נכסים וצבעי המזל יסייעו לכם לאזן בין עבודה, תחביבים ומשפחה. נהדר להיות תחרותיים והישגיים והגישה שלכם לעסקים טבעית ומנצחת. צבעי המזל יגרמו לכם להקדיש זמן גם פנימה, לקול הנשמה, לזוגיות ולכל מי שמלווה אתכם במסע החיים. דעו כי יותר מצבעי מזל, מה שישפר פלאים את גורל חייכם הוא שם ממוזל כדי לנטרל על השפעת סאטורן.

הצבעים הגרועים למזל שלכם הם שחור, חום כהה-אדמדם וגם אדום.


אם נולדתם בתאריכים 9, 18 ו-27 בחודש, אתם נשלטים על ידי כוכב מאדים (מארס). עליכם לשלב את כל גווני האדום כמה שיותר בסביבה שלכם, בבגדים, בתיקים או באביזרים כדי להעלות את המזל. אהבת הזולת, הומניטריות, נדיבות, עזרה לחלשים ולנזקקים הם ממילא אצלכם במקום ראשון, אולם שילוב כל גווני האדום בחייכם יסייע לכם להגיע למצב שבו דרך העזרה לאחרים תגבירו את ההגשמה האישית וההבנה הפנימית. אם יתעוררו אצלכם דחיינות, עצלנות או עקשנות הם יחלשו מהר דרך התבוננות בצבעי המזל ושילובם בחיי היום-יום, אפילו באמצעות הסתכלות בשומר מסך או בתמונת המסך בכניסה לפלאפון  תחושו רוגע. זכרו שגם גווני ורוד, צהוב ולבן מתאימים לכם.


שחור אינו אויב שלכם, אך היו מודעים לכך שהוא בולע אנרגיה ומושך אליכם בעיות או מחשבות שכלל אינן שלכם.


זה המקום לומר שלעיתים שמכם מושך הצלחה עם צבע מסויים ולא רק עם תאריך הלידה. אתם יכולים לעשות ניסוי. לבשו כל יום צבע אחר שאתם אוהבים ותעדו כמה אירועים או התרחשויות חיוביות משכתם באותו יום. אם הצבעים הללו אינם ברשימת צבעי המזל שלכם, הוסיפו אותם ושלבו אותם בחייכם.

צבעו את חייכם בשלל צבעים שעושים לכם רק טוב.

אז איזה צבע בגד תבחרו היום?

בהצלחה רבה!

 

אלין

© כל הזכויות שמורות לכותבת. לא ניתן לשכפל, להעתיק או להשתמש בתכנים בשום צורה ואופן ללא אישור מפורש ובכתב מהכותבת.

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודה אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר