לשחרר או לחזור, המשך או סגירת מעגל

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל

ספטמבר 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

כל היבט של חייכם על כדור הארץ הוא תכליתי, משמעותי וממוקד במטרה אחת, לפתור וליישב את הקרמה, אשר נחווית כאנרגיות דחוסות ולא שלמות שנותרות ברשת כדור הארץ בשל טראומות מגלגולים קודמים. כל אדם אשר ברא את האנרגיות הללו חייב בסופו של דבר להחזירן למצבן האלוהי. זוהי משימת הנשמה שלכם, ותכליתה של כל תקופת חיים היא להשלים משימה זו. לכן, כל בחירות החיים סובבות סביב הבחירה לשחרר את האנרגיה או לחזור עליה, לברוא סגירת מעגל או להמשיכו.

אין דרך נכונה או לא נכונה לעשות זאת ואין בחירה נכונה או לא נכונה. הבחירה לשחרר אינה טובה יותר מהבחירה לחזור שנית, היא פשוט מצביעה על כך שהלמידה לגבי מצב מסוים עדיין לא הושלמה ושדרוש מחזור אנרגיה נוסף. הדבר נכון גם לגבי סגירת מעגל או המשכיות. אם אינכם מוכנים לסגירת מעגל נטולת תנאים, אזי תבחרו להמשיך בשיעור, ואין זה משנה עד כמה הוא כואב, טראומתי, לא מתגמל או מאתגר.

אך תכופות הבחירות הללו מתבצעות בשל רצון לראות ריפוי והשלמה אצל אנשים אחרים, ולא מתוך נקודת המבט של הריפוי שלכם עצמכם. האם תוכלו להירפא אם אתם מבחינים שאנשים אחרים המעורבים במחזור הקרמתי שלכם או בקבוצות הנשמה שלכם עדיין לא נרפאו? אף על פי שאפשר שאתם מאמינים שתכלית החיים שלכם היא לרפא אנשים אחרים, התכלית היא לרפא את עצמכם, לשחרר את האנרגיות הדחוסות הללו שנבראו על ידי טראומות הנשמה, לסלוח לעצמכם ולברוא סגירת מעגל בכל נתיבי הממד השלישי. הבחירה שאנשים אחרים מקבלים ביחס למשימה, לתכלית ולאנרגיה שלהם לא משפיעה על הריפוי שלכם, אלא אם אתם מאפשרים לה להשפיע.

הרצון להימצא בתדרים הגבוהים יותר של השמחה, השלווה והשגשוג תלוי בשחרור ובסגירת מעגל, כיוון שרק כאשר אתם מוכנים לאפשר לעצמכם לחוות את חייכם בהרמוניה הולמת של הביטוי האנרגטי המלא שלהם בממד החמישי – תוכלו לבחור בנתיב זה. אבל אתם חייבים לעשות זאת מבלי להביט לאחור, מבלי לחשוש שאולי לא סיימתם, שאחרים עדיין לא נרפאו, ושאתם תשפטו בשל ההחלטות שלכם. היקום לא שופט את מה אתם עושים למען אנשים אחרים על ידי מתן שירות לריפוי שלהם. במקום זאת, אתם שופטים את עצמכם בהתבסס על מה שאתם רואים שאנשים אחרים עושים. אולם זהו דבר שאינכם יכולים באמת לדעת באופן מלא, ולכן אתם לוקחים על עצמכם משימת ריפוי במקום שבו היא אינה קיימת.

במקום להיות משרתים, המשימה שלכם היא להיות המאסטרים של האנרגיה האישית שלכם. במקום לשרת את הריפוי של אנשים אחרים, עליכם להוות מקור השראה בו הם יוכלו לבחור כאשר הם מוכנים לשחרר את השיעורים שלהם ולהעניק לעצמם סגירת מעגל. אין זו דרך בודדה אלא אם אתם שופטים את הריפוי, הצמיחה ואת נתיב ההתעלות שלכם על פי מה שאתם רואים שאנשים אחרים עושים.

שחררו את הבושה ואת רגשות האשמה שלכם בשל היותכם שמחים שעה שאחרים אינם שמחים.

קבלת הבחירות של האחר היא השחרור הקרמתי שלכם, והנתיב לשחרור ולסגירת מעגל שיאפשר לכם לבטא באופן מלא את הפוטנציאל שלכם ולהשלים את נתיב ההתעלות שלכם. היו נאמנים לנתיב האישי שלכם כיוון שזה המקום שבו תמצאו את השמחה, האהבה והשלווה שאתם מחפשים, ותוכלו להוות השראה לאחרים לרפא עצמם באמצעות המאסטריות שלכם ולא על ידי היותכם משרתים בנתיב הריפוי שלהם.

 

*~*~*~*~*~*~*


כנסו ללשונית תרומה ותנו מהלב. ~ סמדר