לידה מחדש

דוח אנרגיה – מארס/אפריל 2018

מאת קייט ספרקלי

http://www.spiritpathways.co.za

אפריל 2018

תהליך ההתפתחות מעולם לא דרש הרבה כל כך מהאנושות, כפי שהוא דורש עתה. התנועה התמידית של האנרגיות המתפתחות דוחפת אותנו לכיוון של התפתחות תודעה אמיתית ואותנטית. התפתחות של תודעה שבה אנו מכירים בכך שהתפתחות הנשמה שלנו והתפתחות הפלנטה קשורות זו לזו, שמצב העולם תלוי במצב התודעה האנושית ושההתפתחות חייבת להתרחש כדי שחיים חדשים יוכלו להיוולד ולשגשג. יותר מאי פעם חשוב שנתייצב באמת מהותנו האותנטית כדי לרתום את אנרגיית הנשמות שלנו ולהוליד מציאות פלנטרית חדשה.

זוהי נקודת האל-חזור ועד כה, שנת 2018 מוכיחה את עצמה כשנה אנרגטית עוצמתית נוספת. בחודשים האחרונים, האינטראקציה התמידית של האנרגיות מיזגה את כל שנשבר באנושות ובעולם. הדבר יוצר תנועות ושינויים אדירים הן בכדור הארץ והן באנושות. הפלנטה וכול השוכנים עליה משתנים, פשוטו כמשמעו, מן הפנים אל החוץ, בוראים כיול מחדש של כל שדות האנרגיה.

גל חדש של אנרגיה קוסמית הגיע עם מולד הירח ב-17 למארס, אפשר את לידתם של שחר חדש ומציאות חדשה. ב-20 וב-21 במארס, יום השיוויון אפשר הגברה של אנרגיה זו, שיצרה תמורה ברורה באנרגיה של כדור הארץ. תמורה זו חשפה שער אל עתיד חדש שבו עוצמת טבע ונוף האמת העמוקה ביותר שלכם מתמזגים וחושפים חיים חדשים. בכך, מסע בריאה והגשמה חדש מתחיל להיווצר, מביא לסיומים רבים ולהתחלות חדשות רבות.

בזמן הזה, האנרגיות הנכנסות משפיעות במידה רבה על השדה האלקטרומגנטי של כדור הארץ. השפעה זו גורמת לאוריינטציה מחודשת של אנרגיית הליבה של הפלנטה ומחברת אתכם לטבע בדרך עמוקה הרבה יותר. תהליך זה היה קאוטי וקשה במיוחד, בעת שדפוסי אנרגיה ישנים התפוררו ויצרו מרחב בין כוחות הטבע הבלתי נראים לבין האנושות. במרחב זה אתם נמשכים אל תוך המיסתורין העצום של נשמתכם, שבו כל תקופות החיים, כל קווי הזמן וכל המציאויות נדחסים לכדי נתיב אחד חזק, ברור ויציב.

מעיינות יצירה חדשים נובעים ורמות חדשות של תובנה רוחנית זורמות פנימה בשצף. אתם נקראים להיכנס עמוק פנימה, אל תוך חדרי הלידה מחדש כדי לאפשר לתודעה שלכם להתמלא בתכלית חדשה, בתפיסות חדשות, בהבנות ובתובנות חדשות. כאן תאספו את זרעי האפשרויות והפוטנציאלים החדשים. תלמדו לראות שלא קיימת הפרדה אמיתית ושהטבע הוא השתקפות של הפוטנציאל האלוהי שלכם. שהפלנטה היא מקום מפלט חי שבו הנשמה והגוף שלכם נפגשים במצב תודעה מאוחד.

בצומת עוצמתי זה, צומחת מודעות עמוקה לאנרגיות המתפתחות של הטבע. הפלנטה פותחת את ממלכתה בפניכם, כדי שתוכלו לצעוד במסע מכובד. היא מציעה לכם את החופש להפוך מודעים לגמרי, לדעת ולחוות את הפלנטה כמקום מפלט מקודש של אהבה, ריפוי ואיזון. מוענקת לכם מתנת הרגישות החדשה לאנרגיות של כדור הארץ ולמחזורי הטבע המשתנים, שקשורים ישירות לצמיחה העתידית שלכם. חיוני אפוא שתתחילו לכבד את מחזורי הטבע, זאת אומרת, שתכבדו את הפלנטה ואת המשאבים השופעים שלה. אתם מתבקשים להתאים בכוונה תחילה את ״טביעת כף רגלכם״ על הפלנטה וללמוד לצעוד על פניה בקלילות.

השתמשו בתקופה של נסיגת מרקורי, שנמשכת עד אמצע אפריל, כדי להתאים את המניעים שלכם לבהירות ולכנות נשמתכם. צעדו צעדים מחושבים לכיוון מציאות כדור הארץ החדש השוכנת בהמשך הדרך. התמקדו בחיבור עם ליבת כדור הארץ, כדי שתוכלו לברוא יסוד יציב ובטוח לחייכם החדשים. פוטנציאלים חדשים נולדים והזדמנויות חדשות רבות מופיעות. צאו וחקרו לפני שאתם זורעים את הזרעים. עבדו עם חוקי האיזון האוניברסליים, זרמו עם קצב היקום ובראו חיים יפהפיים, חזקים וקסומים.

הסערות האנרגטיות תמשכנה להגיע בקצב חסר פשרות. השתמשו במרחבים המקודשים של הטבע לשם תמיכה. סעו אל האוקיינוסים, אל ההרים ואל היערות. האזינו לקולה של הפלנטה ושמעו את שיר הבריאה שלה. נועו לקצב מקצביה והאנרגיה שלה, אשר יעודדו אתכם לנוע קדימה בשמחה ומתוך השראה. חשפו וגלו את עצמכם, כדי שתוכלו לקום לתחייה כמו עוף החול. השתמשו בזמן זה של התחדשות ולידה מחדש כדי לרכוש עיניים חדשות ונקודת השקפה אלוהית חדשה.

 

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר