כאשר אתם אומרים: אני

מסר המלאך הנעלה גבריאל

באמצעות צביקה פילצקי

 

הקדמה: זו סדרה בת שלושה תקשורים שבה מתייחס המלאך גבריאל לשינויים שהאנרגיה החדשה מביאה ולהיפתחות לשינויים בתודעה ובתדר (מכלול התדר האנרגטי) אשר היא יוצרת. בסדרה זו מורגשת במיוחד הנכונות האלוהית להסביר לנו ולחשוף בפנינו את הסודות ואת היסודות של הבריאה, והיא משמשת כהכנה לסדרה הבאה (שבעה שערים ~ שבעה חותמות) הממשיכה באותו הקו.

שלום לכולכם יקירים, כאן המלאך הנעלה גבריאל, דובר אליכם דרך ה"כלי" אשר בחרתי לעצמי בעת הזאת, צבי. להעביר אליכם דרכו את דבריי ~ מסרים של אור, של אהבה, של הוקרה ושל תמיכה. לדבר אליכם בזמנים לא רגילים אלו שבהם אתם מתעלים לממדים גבוהים יותר ביקום. מאמצים אליכם את שהוכרז עליו זה מכבר כ"רצון הבורא" לקרב את בניו ובנותיו אליו ולהעניק להם מחסדי אורו ואהבתו ~ למען תשקוט נשמתם ותשוב לשהות וליהנות ב"ביתה" ובמצב החסד הטבעי שלה, שהוא מקור נביעתה וצמיחתה, עוד טרם בריאה ויצירה.

יקירים, ראשית ברצוני להפנות את תשומת לבכם למילה הזו אשר אתם נוהגים לומר ~ אני! עליכם לשאול את עצמכם אהובים, מהי משמעותה של מילה זו עבורכם? מה היא מייצגת? מה היא מכילה? איזו אבחנה קיימת בה? ובעיקר, מה מקור עוצמתה?

תחילה עליכם לנסות להבין את מה שאנו (מדבר בשם "קבוצת גבריאל") רואים מהממדים הגבוהים, ונתחיל דווקא במה שאיננו רואים. ובכן, איננו רואים אתכם כנפרדים ~ לא מעצמכם, במובן הרחב של העצמי, כלומר, מכל חלקיכם הקיימים בכל מרחבי הזמן והמרחב של הכל-יקום ~ וגם לא מעצמיים של אחרים, וגם זאת במובן הרחב של המילה, כלומר, מכל חלקיהם הקיימים גם הם בכל מרחבי הזמן והמרחב של הכל-יקום.

אנו כן רואים אתכם יקירים, כפי שאתם למשל רואים אטומים, מולקולות ותאים, המצטרפים יחד למכלול של מערכות ואיברים, והיוצרים יחד את השלם שהוא גופכם, השלם שאתם. רק זכרו נא זאת, כל אטום, כל תא וכל רקמה, מכילים כבר בתוכם את האנרגיה היוצרת אותם, ולפיכך מכילים כבר את המידע על השלם!

אין אנו שופטים אתכם, מגנים אתכם או דנים אתכם על שאתם מי שאתם. אנו רק עושים אבחנה בין אלה מכם שבחרו ללכת בדרך האור, בדרך ההתעלות והאחדות ולממש את ייעוד נשמתם, אשר אליו התחייבו טרם בואם לפלנטה, לבין אלה מכם אשר "נפלו" במלכודת האשליה והנפרדות, ואשר אינם קשובים להתחייבותם זאת.

נסו נא להבין, כשאנו מדברים על מימוש, על ייעוד ועל התחייבות, אין אנו מתכוונים לדברים שאתם עושים בחייכם, בחיי היום-יום שלכם. אנו מתכוונים למצבים של מימוש פוטנציאלים רוחניים ושל זיכרון היותכם מי שאתם באמת ~ חלקים של אור הבורא שנמצאים בתהליך של לימוד עצמם, ושוב אין זו שיפוטיות, אלא פשוט אבחנה!

אין אדם אחד "רוחני" יותר מאחר, ואין מקום ל"תחרותיות של רוח והתעלות", כפי שאנו מזהים כיום אצל חלקכם. הבינו שברגע שאתם מתחילים להתחרות באחרים, כאשר אתם רואים את עצמכם טובים יותר או שווים יותר, או כאשר אתם מכריזים על עצמכם כעל בעלי מונופול על האמת, אין הדבר מלמד על האמת הגבוהה שלכם, אלא דווקא על כך שנפלתם בפח ובמלכודת האני הנמוך והנפרד שלכם!

הבינו יקירים, אין תאי הכבד "טובים" או "נעלים" יותר מתאי המעי או מהתאים המרכיבים את השלד ואת העצמות. אלה פשוט תפקודים שונים של מערכות שונות, שקשורות ההדדית זו בזו, ושיוצרות יחד וכמכלול את הגוף כולו, על כל תפקודיו, מערכותיו וחלקיו.

הבינו יקירים, גוף בריא הנו גוף שמתפקד בהרמוניה, בקשב-פנימי, בזרימה, וגוף שכל חלקיו ~ מהקטן ביותר ועד לגדול ביותר ~ ממלאים את תפקידם ואת ייעודם בשמחה! זרמו אפוא בחייכם ובתפקודיכם, ממש כמו הנהר שזורם אל הים הגדול, ואל נא תחששו מדבר! נשמתכם יודעת את אחדותה עם אור הבורא ועם מכלול הבריאה כולו! היו כנים ואמיתיים בלבבכם ובכוונותיכם, כי גלויים, חשופים וטהורים רוצה אתכם אביכם/אמכם בוראכם ומולידכם!

יקירים, זכרו נא לכבד את עצמכם! כבדו והוקירו כל אדם, כל בעל-חי וכל צמח, עץ וציפור! נסו נא לראות בכל פרח, בכל פרפר היונק מצופו ובעיקר בעצמכם ~ עולם ומלואו! זכרו שרק אם תראו זאת בעצמכם, תוכלו לראות זאת באחרים ובכל הסובב אתכם ואת חייכם!

היו שלום יקירים ואהובים,

כאן המלאך גבריאל.