יד על הלב: אתם עדיין מאוהבים?

?Be honest with yourself, are you still in love

אוגוסט 2018

מאת אלין

״מַיִם רַבִּים לֹא יוּכְלוּ לְכַבּוֹת אֶת הָאַהֲבָה וּנְהָרוֹת לֹא יִשְׁטְפוּהָ…״ כך כתוב ב״שיר השירים״ ואולי אתם מבני המזל שעדיין מאוהבים עד מעל לראש גם לאחר שנים רבות. אבל, אם אהבתכם לבן או בת הזוג שלכם אכן כבתה, ואתם גם מוכנים להודות בכך בשקט בשקט, ביניכם לבין עצמכם, הרי שייתכן והמאמר הזה הוא בדיוק מה שאתם צריכים. כדאי שתדעו שיש לכך, וגם לכך, סיבה.

האהבה היא כוח משיכה. גם אלברט איינשטיין ידע זאת. הוא הרגיש שהמדענים מתעלמים מהכוח האוניברסלי המלכד חומרים יחדיו; הוא חש שעולם המדע לא בשל ללמוד על כוחות האהבה ביקום, ולכן, ביקש מבתו שלא לפרסם את כתביו אלא רק עשורים אחרי פטירתו. אלברט איינשטיין גורס שכאשר המדענים חיפשו תיאוריה מאוחדת של היקום, הם שכחו את הכוח הבלתי נראה החזק ביותר. וכך הוא אומר בכתביו: "האהבה היא אור שמאיר את מי שנותן ומקבל אותה. אהבה היא משיכה״.

אז איך קורה שכוח המשיכה המדהים הזה נעלם? מדוע האור העצום שאנו חשים כלפי מי שאנו אוהבים דועך לעיתים? ואם זהו הכוח החזק ביקום, ״הדבק״ של זוגות רבים, והוא הותמר לפתע במאבקי כוח ובמריבות, איך מחזירים אותו? איך מצילים משפחות שבהן כוח האהבה אינו מלכד עוד ודומה שכל שנותר הוא כאב חזק?

פשוט וקל.

בהתבסס על מחקר שעשיתי ובדיקת מאות אלפי אנשים, נראה שאת כוח האהבה ניתן לעורר במהירות. זה מדהים ועובד אצל זוגות רבים תוך שעות, האהבה חוזרת. מי שמכיר את סודות המטריקס, את כוח האותיות ורזי המספרים, יוכל לעורר את כוח האהבה בין אנשים, ואפילו בין מדינות.

אילו מספרים אחראיים על האהבה והמשיכה?

צירוף המילים ״כוח האהבה״ שווה בגימטריה ל-52, בדיוק כמו מילה מקראית המופיעה בהרבה פסוקים, "בכל". זוהי דרכו של היקום לספר לנו שיש כוחות רבים ביקום, אך הכוח החזק ביותר הוא האהבה המצויה "בכל". כשכוח האהבה יגבר על אהבת הכוח, תחיה האנושות בעולם מתקדם בהרבה.

ואיך מעוררים את כוח האהבה במהירות? גיליתי ששילוב המספרים 5 ו-6 כמו במספרים 56 או 65 מצוי תמיד בין אנשים מאוהבים, בכל שיטה נומרולוגית שלא מצמצמת מספרים. כל זוג שמתאהב עד מעל לראש, בין שמותיהם מצויים המספרים הללו. ניתן לעורר אהבה מיידית בין אנשים שונאים באמצעות ״שתילת״ המספרים הללו באיות שמותיהם. 56 או 65 הם מספרים המצויים אצל אנשים שהם גם יפים מאוד ומעוררים משיכה. רבים מהם דוגמנים, אם המיקום קיים בגימטריה העברית – השיטה המדוייקת בעולם – הם יהיו מוכרים בעולם, ראשית בשל יופיים ורק אחר כך בזכות המקצוע.

גיליתי שמספרי אהבה מחזקים את כוח המשיכה האוניברסלי באופן הבא: אם יצרתם מוצר חדש, אתר חדש, ספר חדש, המספרים 56 או 65 המופיעים פעמיים בשם יעשו את העבודה. זהו סוד המשיכה של ידוענים רבים, כיוון שהמספר מצוי בשמותיהם וזה ההסבר העיקרי לשירים הנשמעים ביותר ב״יו-טיוב״. זהו כוח המשיכה של סרטים שאנו צופים בהם שוב ושוב, שמות מאכלים שאנו צורכים ושהפכו ל״פיבוריט״ של מדינה שלמה. תמיד בין שם המוצר הנצרך ושמנו ניתן למצוא מספרי אהבה. אפילו התחביבים שלכם, לא סתם אתם נמשכים אליהם, תמיד ימצא המספר 56 או 65 בין שמכם ושם התחביב. אם תשנו את שמכם, התחביבים שלכם יתחלפו מהר מאוד.

חמש (5) הוא מספר המשוייך למרקורי (כוכב חמה), שש (6) מיוחס לונוס (נגה) ומחובר ליופי, לאומנות, לארוטיקה ולאהבה. נגה מסמלת את הדרך שבה האדם מביע את רגשותיו באהבה, בנישואים ובחברה. נגה מסמלת גם את כל המותרות הארציות.

מדהים לראות שהשם Mercury שווה 23 (5) בנומרולוגיית הצ'אלדין המדוייקת. זוהי שיטה הודית עתיקה אשר בה נמצאו מספרים אחידים אצל גדולי תבל. מיקומו של מרקורי (חמה) במפה האסטרולוגית יצביע היכן האדם מתקשר בצורה טובה ביותר וברור שאנחנו תמיד מתקשרים הכי טוב עם מי שאנחנו באמת אוהבים.

וזו הדרך להחזיר את התקשורת הטובה והאהבה למשפחות שאיבדו את הדרך.

אך מסתבר שהאנושות עדיין לא למדה רבות על הכוח הזה, על המספרים המייצגים אותו, או על העובדה שאנו חיים במטריקס, ולכן מתרחש במשפחות רבות אסון ממשי, משום שהאשה עשתה דבר אחד אחרי הנישואים. מכוח האהבה, היא שינתה את שם המשפחה שלה לשם משפחת בן הזוג, ועכשיו כוח האהבה התנדף ללא ידיעתה.

אני אישית לא ידעתי על כך, אך גיליתי זאת באמצעות מחקר על שמות אנשים רבים שפנו אליי ודיווחו על ריבים משפחתיים. כל זאת התרחש בשל שינוי אותיות בשם משפחת האשה לאחר הנישואים. זה הסוד והבסיס לכשל משפחתי אצל מליוני משפחות והוא מוביל לפרידה ולסבל. נשים שקיבלו שם שני או ששינו שם כך שיתאים מחדש לבן הזוג, חזרו לאהוב אותו תוך שעות ספורות.

אצל זוגות שממשיכים להיות יחדיו ומאוהבים שנים רבות, נמצאו מספרי אהבה בין השמות הפרטיים. אך זוגות שהייתה ביניהם התאמה מופלאה רק בשמותיהם המלאים, והאישה שינתה את שם המשפחה שלה לאחר הנישואים, יאלצו לחיות עם קשר נטול תמיכה מצד המטריקס ההולוגרפי המושתת על התאמה של צלילים, אותיות ומספרים – והדבר מתחיל להשפיע כבר ביציאה ממשרד הפנים. זה לא צחוק. הדבר אמיתי ומתרחש כל יום אצל נשים שלא מבינות שהשם המלא מלידה הביא להן מזל. השם המלא שלהן משך אהבה ספציפית למישהו. השם המלא שלהן משך נישואים. ועכשיו, פתאום, המזל בירידה, בני הזוג ממשיכים להיות נשואים ״כי לא נעים״, בגלל ״מה שיגידו״, ״זה יקר להתגרש״, ״בגלל הילדים״. השנים עוברות. האומללות והזיוף גוברים, שלא לדבר על בגידות. הדיכאון הפנימי קשה לתיאור. וכל מה שצריך לעשות זה רק דבר אחד: לחזור לשם המלא עימו נולדת. אם מצאת אהבה עם השם הזה, אם אהבתם את בת/בן-זוגכם עם השם הזה והחלטתם להתחתן עם השם הזה, הרי שהיו בין השמות מספרים ״מדביקים״ המשמרים ביניכם זוגיות ואהבה. והם מתגלים תוך שניות בבדיקה נומרולוגית פשוטה.

להלן דוגמה: שרה אבני פגשה את זהבי רונן. הם התאהבו והתחתנו. מה יגרום לאהבה להישאר? אם יש מספרי אהבה/משיכה/חיבה בין השמות הפרטיים שרה וזהבי. לא משנה מהו שם המשפחה – האהבה תשרה תמיד ביניהם. אם מספרי האהבה היו בין השמות המלאים שרה אבני + זהבי רונן ושרה שינתה את שם המשפחה שלה לשרה רונן, היא תפסיק לאהוב את בן הזוג שלה והוא מהר מאוד לא יחוש אליה יותר אהבה/משיכה/חיבה. בתחילה אף אחד לא יודה בדבר בינו לבין עצמו… זה ייקח חודשים, אך מהר מאוד כל אחד, בתוך תוכו, לא ירגיש עוד מחובר לשני.

יש מספרים שמתגלים בין בני זוג, כמו שותפים עסקיים שקשורים בעבודה והם אומרים שהקשר יעבוד. לעיתים די בכך. יש מספרי נצחיות וגם הם מצויים אצל זוגות ״דביקים״. זו גם דרך לגרום לאנשים לחוות קשר משותף. היקום בנוי מאותיות ומצלילים, זו חומרת המטריקס והיא מפעילה אותנו בהתאם.

בני זוג שרק הוסיפו את שם משפחתו של בן הזוג האחר, לדוגמה שרה אבני רונן, יכולים לעיתים ליצור מספרים קארמתיים לא נעימים בין שמם לבין תאריכי הלידה. גם מספרי שנאה, כמו אלה המופיעים בין מדינות עוינות, יכולים להופיע והדבר מחייב בדיקה טרם שינוי. אולם לעיתים אתם בני מזל והשמות האלה, הארוכים, רק יחזקו אתכם. אז איך יודעים? בואו נסכם: אם חייכם היו טובים יותר טרם נישואים, אין ספק שהיו לכם מספרים טובים יותר. כשהחיים הופכים כושלים במובנים רבים, אין לכם מספרים מנצחים. תוכלו להחזיר את האהבה לבני זוגכם הישנים, אם עדיין יש סיכוי לחזרה וזה יקרה מהר ממה שתוכלו לשער.

לא מאמינים? עשו ניסוי: אם אבדה האהבה שלכם לבני הזוג שלכם ואכן שיניתם שם משפחה אחרי נישואים, נסו במשך יומיים שלושה לחשוב כאילו אתם נושאים את שם המשפחה הישן. חשבו לדוגמה: "אני לא שרה רונן… אני בכלל שרה אבני". אל תחשבו על עצמכם כבעלי השם הרשום בתעודת הזהות. אל תספרו לבן הזוג. עשו ניסוי מבלי שאף אחד ידע. כתבו את השם הזה כמה פעמים על נייר כדי להזכיר לעצמכם, עשו זאת 56 או 65 פעמים. שימו לב מה קורה ביומיים האלה עם בן הזוג שלכם. אתם תראו שהקשר החם והאוהב יחזור מהר מאוד.

ראו אם אנשים שהיה לכם איתם קשר יום-יומי נעלמו פתאום באותם יומיים… הדבר מתרחש משום שעם השם הישן, אין לכם עימם מספרים של אהבה. ראו אם יש לכם חשק ללכת לעבודה. גם לעניין זה היקום חייב להגיב. מספרים, אותיות וצלילים הם מהות היקום. אלה הכוחות שמניעים את פוטוני האור וקובעים את המסלול שלהם.

אז מה עושים? או במילים אחרות, איך להחזיר את האהבה בבית מבלי לפגום במה שבניתם בעמל כה רב – הצלחה בעבודה, בקריירה, ואפילו להימנע מליצור התנגשות עם שמות מניות שמניבות לכם רווחים? מחפשים איות אחר לשם שמתאים לכולם, או מוסיפים שם שני שמחזיר את האהבה עם כל האהובים עליכם בחייכם. זה כל הסיפור.

מדוע אסור לך להשאיר את שם המשפחה של בן הזוג לאחר הגירושים

נשים רבות שומרות את שם בן הזוג הקודם גם לאחר הפרידה ולא מבינות מדוע השנים עוברות ועדיין אין אהבה אמיתית חדשה בחייהן. אם נפרדת מבן הזוג, החיים שלך נמצאים בירידה רגשית. שינוי שם המשפחה הוריד לך את המזל… האם העלית בדעתך ששם המשפחה של בן הזוג הקודם קושר אותו אלייך אנרגטית ולכן את תקועה רגשית? אם הפכתם שונאים ואת שומרת את שמו, את מורידה את מזלך כל יום מחדש, כשאת מבטאת את שם משפחתו או רק מתבוננת בו על גבי הכתב. הקשר לא השתחרר ואת כבולה בחוטים אנרגטיים סמויים למישהו שאת מנסה להרחיק ככל האפשר.

שם בורא מהות. שם משפיע על מחזור הדם והמחשבות. החיים שלך לא יתרוממו ולא יעברו שינוי ולא משנה כמה ספרי מוטיבציה תקראי, כמה קורסים תקחי, כמה ספרים רוחניים תקראי, כמה שחזורי גלגולים להבנת מהות הקשר תעשי. את צריכה לחזור לשם הישן שלך או לחפש שם חדש שיעלה לך את הגורל והמזל באופן דרמטי. זו הדרך היחידה לשנות את חייך תוך פחות מיממה. יש לשים לב שהשם שאליו את חוזרת מתאים למקצוע הנוכחי שלך, לשם מקום העבודה ולשמות הילדים, זאת כדי לא ליצור בעיות חדשות בחיים.

איך לגרום לשלום בית? התאמת שמות בני משפחה

בואו ניקח שמות של בני משפחה: חיים + שרה + אדווה + צח. אם בין כל השמות הללו, בשיטות נומרולוגיות מובילות, יש מספרי אהבה מנצחים או קשר מתמשך, הרי שזו משפחה מנצחת ואוהבת עם קשרי משפחה תקינים. אם מישהו ישנה שם ומספרים שליליים יופיעו, כל תחושת האחדות והכיף להיות יחדיו יעלמו. הדבר מתרחש כל יום במשפחות הכי טובות, שבהן מישהו שינה שם והבית מתחיל ״לעלות על בריקדות״, ועפים ניצוצות יום-יומיים של ריבים וצווחות. מכירים את המשפחות האלה שבהן כולם רבים עם כולם? הכול ניתן לפתרון בשניות, תוך איזון השמות שלכם עם שאר שמות בני המשפחה. יום אחד עם שם מאוזן, והחיים הופכים להיות כמו סרט אהבה.

הדבר היחיד שתוכלו לקחת איתכם בסוף הדרך הוא האהבה שקיבלתם ושהענקתם ללא תנאי וזכרונות של אהבה ללא מידה. הבריאה היא אהבה והיא יוצרת, לא הורסת. אם חייכם עלו על מישור של הרס, חזקו את האהבה דרך רכיבי הבריאה, אותיות המטריקס.

מי יתן ותשרה האהבה במעונכם ובלבכם לנצח כדרך חיים.

אלין

מוזמנים לפנות אליי בכל שאלה או בקשה לכתובת המייל alleennumerologist888@gmail.com

*~*~*~*~*~*~*

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך להעניק לכם שירות זה, אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר