חניכת שלושת השערים, התעוררות קפסולת הזמן וכניסה אל המשימה החדשה של נשמתכם

סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל

פורסם במקור ב-27 באוקטובר 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

משפחת אור אהובה, השינויים והטרנספורמציות שמתרחשים על כדור הארץ שלכם ממשיכים להאיץ. קיימים בלבול וחוסר ודאות רבים בעת שהמערכות הישנות מתחילות להיכשל ולהתפורר והחדש מתחיל להתגשם. בשלב זה, דומה שקל יותר להיווכח בהתמוטטות הישן מאשר בבוא החדש, אבל היו בטוחים שכדור הארץ החדש צובר כוח שעה שהוא מתגשם.

בעת הזאת אתם חולפים דרך שלושת השערים, כפי שאנו מכנים אותם וחווים את החניכה למשימת הנשמה הגבוהה והנרחבת שלכם. זהו שער ה-11.11 שחל ב-11 בנובמבר.

הראשון מבין שערי כוכבים או פורטלים כוכביים אלה היה ה-10.10 שחל ב-10 באוקטובר. שער ראשון זה היה הפעלה של התחלות חדשות. רבים מכם הרגישו ששוב אינכם חשים בנוח במציאות הישנה והשתוקקתם להתגשמות של מציאות חדשה. חוסר נוחות והשתוקקות עזים אלה למשהו חדש היו סימן שהנשמה שלכם עוברת את תהליך החניכה של שלושת השערים.

השער השני שחל ב-11 בנובמבר הוא שער ה-11.11, והוא שער של חניכה אשר בו הנשמה שלכם מסכימה לקבל ומתחילה לבטא את משימת הנשמה החדשה או הרחבה שלה על כדור הארץ. זוהי חניכה חשובה, שבה משתחררות סוף סוף רמות עמוקות של הטבעות, אמונות ומגבלות ״ישנות״, מאפשרות לכם לאמץ באופן מלא את המציאות החדשה ואת התפיסה החדשה שלכם לגבי עצמכם ולגבי משימת הנשמה שלכם.

השער השלישי חל ב-12 בדצמבר והוא ה-12.12, שבו אתם מתמלאים עוצמה כדי להתחיל להגשים את חייכם על פי המשימה החדשה שלכם ובמסגרת הרשתות ההולוגרפיות של כדור הארץ החדש. בזמן הזה, אתם משתחררים מכל התפיסות הישנות והקשרים הישנים לעבר, ומוכנים לאמץ את מתנות קווי הזמן העתידיים של כדור הארץ החדש, בעת שהם מתגשמים ברגע ההווה. אתם תהפכו מודעים יותר לאופן שבו המתנות הללו מוענקות לכם כהזדמנויות וכרעיונות, ואתם תפעלו על פיהם בעת שאתם בוראים את המציאות החדשה שלכם ללא חרדה או פחד.

שלושת השערים הללו יגיעו לשיא ולהשלמה בזמן יום ההיפוך (היום הקצר/הארוך ביותר) של חודש דצמבר, בתאריך ה-21 בדצמבר 2017. אהובים, בזמן הזה אתם תהיו מסוגלים להביא אנרגיות חדשות אלה לכדי איזון עם האור האלוהי וקודי האור הגלקטיים העוצמתיים שנובעים מהמרכז הגלקטי בעת שהוא נערך עם כדור הארץ בעת הזאת.

יהיה זה זמן של חגיגה ושמחה, בעת שאתם נעים קדימה בספירלת הבריאה ברמה גבוהה יותר, עמוקה יותר ומשמעותית יותר.

התעוררות קפסולת הזמן

משפחת אור אהובה, קיימת אנרגיה עוצמתית ויפהפייה מאוד שנעה על פני הפלנטה שלכם עם אור היהלום בזמן הזה ממש. זוהי מתנה שמוענקת לכם מזמן עתיד כאשר התודעה הגלקטית תהיה מעוגנת לגמרי על כדור הארץ וחוכמת המסע בזמן והבריאה בזמן יובנו לחלוטין.

דמיינו, אם תרצו, פגישה של מועצת הזקנים הפלנטרית בזמן עתיד. בעת שהם בוחנים את המאבקים והסבל של החברה בתחילת המאה ה-21, הם מחליטים לשלוח צוות של לוחמי אור רוחניים ומפותחים ביותר כדי לסייע להאיץ ולקיים את תהליך ההתעלות והטרנספורמציה. אבל, הם יודעים שהדרך היחידה שבה ניתן להשיג התערבות שכזו היא על ידי כך שהם יאפשרו לנשמות המפותחות הללו להתגשם בגופים פיזיים בקו זמן זה, כדי להיות חלק מההגשמה והבריאה הללו.

לכן, אהובים, מאז שנת 2012, בקרב ילדי היהלום שהתגשמו על כדור הארץ, הגיע צוות של נשמות גלקטיות מרמה גבוהה שמטרתן היא להיות ״קפסולות זמן של התעוררות״. נשמות אלה קיימות בשני מקומות בו-זמנית, כילדים במציאות הזאת וכבוגרים במציאות עתידית. הם נמצאים לזמן קצר ב״מצב שינה או חלום זמני״, כיוון שהם הגיעו לחיות תקופת חיים בעידן שלכם כדי לתרום לשינוי ולהתעוררות הגדולה פשוט על ידי היותם מי שהם והעברת חתימת האנרגיה המתקדמת שלהם אל תוך התודעה הקולקטיבית שעל כדור הארץ. ההתנסות שלהם על קו הזמן שלכם היא באורך של חלום בביתם (העתידי), משום שקוסמי הזמן של אותו עידן מכירים את הטכניקות של דחיסת והרחבת הזמן. הם נמצאים כאן אך ורק כדי להעניק אנרגיה גלקטית מתדר גבוה לקו הזמן הנולד.

ככל שנוספים מהם מתגלמים בהתגשמות פיזית, חתימת הנשמה הגלקטית העוצמתית שלהם מעלה את התדר על כדור הארץ. הם התגשמות חיה של אנרגיה עתידית שהוצבה על כדור הארץ כדי להפעיל את תהליך ההתעוררות והטרנספורמציה המתמשך.

הנוכחות שלהם, בעת שהיא גדלה בעוצמתה, מאיצה את תהליך ההתעוררות על כדור הארץ. בתקופה זו שלאחר שער האריה וליקוי החמה שחל באוגוסט 2017, חל תהליך התעוררות עצום שמפיק גל אדיר יותר של התעוררות שלא נחווה על כדור הארץ בעבר. אנו גל התעוררות זה שימשיך אל שנת 2018.

עלייה זו במספר הנשמות המתעוררות תחייב גם עלייה בכמות האנשים שמוכנים לפעול כמדריכים, כמורים וכמראי דרך. משמעות הדבר היא שרבים מכם נקראים לשחרר את העבר ולהכין את עצמכם למשימות נשמה חדשות או נרחבות, להדריך את הנשמות אלה שהתעוררו זה עתה אל מציאות כדור הארץ החדש.

כניסה אל משימת הנשמה החדשה או הרחבה שלכם במסגרת מציאות כדור הארץ החדש

עבור אלה מכם שהיו עובדי אור, מרפאים ומורים במשך שנים רבות, ייתכן שחוויתם לאחרונה תקופה של בלבול אשר בה חשתם שאינכם בטוחים לגבי מה שאתם עושים. או אולי חוויתם בעיות בריאות שדומה שמעכבות אתכם ושגורמות לכם לעצור ולנוח במקום לעבוד, גם כאשר דומה שיש הרבה כל כך לעשות.

זהו סימן שנשמתכם מעודדת אתכם לעצור ולהניח את כלי העבודה בעת שאתם חווים את מה שנכנה תקופה של ״הכוונה מחדש״, תקופה שתביא אתכם לכדי היערכות עם הכיוון החדש של משימות נשמתכם לזמן החדש הזה.

משימות חדשות אלה מחייבות תפיסות עצמי חדשות, ידיעה כיצד להתגשם ולברוא וכיצד להחלים ולהיערך עם האנרגיות החדשות הללו. אינכם יכולים עוד, פשוטו כמשמעו, להמשיך לעשות את אותם הדברים שעשיתם באנרגיה הישנה.

אהובים, בעבר האנרגיות שלכם היו ממוקדות בשינוי ובהתעוררות, ובאופן העבודה עם ההתעוררות וההתמודדות עם הטראומה בעת שאנשים התעוררו. אבל עכשיו, ישנם די אנשים ערים על הפלנטה כדי לברוא תבנית עבור האצת תהליך זה.

עכשיו, הצורך הוא לברוא תבנית שתסייע למתעוררים להיכנס לתודעת כדור הארץ החדש. כדי לעשות זאת, אתם חייבים להיות בעצמכם חלק מבריאת התבנית הזאת. אתם חייבים לחיות בתוך תודעת כדור הארץ החדש ועם התודעה של התפקיד שלכם כחלוצים במציאות החדשה. קרוב לוודאי שנעתם אל מעבר לדואליות ולתודעת הקורבן וקרוב לוודאי שאתם בוראים חיים עוצמתיים שמעצימים אחרים גם כן.

כאשר אתם מגיעים למרחב או למקום אלה של היערכות עם התודעה הגבוהה יותר ועם נשמתכם, אתם נערכים באופן טבעי למדי עם משימת הנשמה החדשה או המורחבת שלכם. אינכם צריכים לחפש אחריה. לפעמים, הדבר הנחוץ ביותר הוא פשוט מנוחה מלאה ושקט כדי שתוכלו לשמוע את הפצרות הנשמה באמצעות אינטואיציה וסינכרוניות. 

כאשר חיבור זה יתבצע, תהיינה לכם שתי אפשרויות: או שמשימת הנשמה המורחבת שלכם תהיה עבודת או משימת הנשמה הקודמת שלכם, אך זו תתרחב על ידי הבנות חדשות וכיוונים חדשים, או שתהיה לכם משימת נשמה חדשה לגמרי. במקרה של משימת נשמה מורחבת, אתם תמשיכו לעבוד עם החוכמה שצברתם במשך השנים, אבל תהיו מודעים לתפיסות חדשות ולגישות חדשות שהכרחיות לתקופה חדשה זו.

מצד שני, אתם עשויים גם לחוש בצורך להתרחק מן העבר לגמרי, לאמץ משהו חדש לחלוטין שמבטא טוב יותר את תחושת העצמי שלכם. זה יהיה התהליך אשר יוביל אתכם למשימת נשמה חדשה לגמרי שערוכה יותר עם הצרכים והביטויים של האנרגיה החדשה. במקרה זה, אתם עשויים להימשך לדרך חיים שהיא יצירתית יותר, מחוברת יותר לכדור הארץ ושמבטאת טוב יותר את מהותכם בעת הזאת.

אהובים, זו היא עת מרגשת של שינוי והבריאה.

אנו מאחלים לכולכם הרפתקת זמן ומרחב נהדרת בבריאת כדור הארץ החדש שלכם.