חמש תפיסות לבן האנוש החדש

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

רד דיר, אלברטה, קנדה

7 לפברואר, 2016

מאנגלית: סמדר ברגמן


כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן ברד דיר, אלברטה, קנדה.

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. שוב אנו אומרים לכם שהמילים ״שירות מגנטי״ הם מטפורה, כיוון שהרשת המגנטית של הפלנטה מכילה את הדבר שאנו מכנים בשם ״מצג התודעה״. אמרנו לכם בעבר שבלעדיה לא הייתם יכולים לחיות כאן על הפלנטה. בשלב מוקדם יותר אמרנו שהתכונות המגנטיות של כדור הארץ חייבות היו להשתנות בגלל שינוי התודעה הקרב ובא, כדי שכולם יהיו מוכנים לבאות. זה השירות שבשלו הגעתי בתחילה ועתה הוא הושלם על ידי קבוצת הרשת שלי. אני רק שליח.

אנשים אמרו: ״מהיכן באמת אתה מגיע, קריון?״ אמרתי לכם הבוקר שאני לא ישות ושאני לא יחיד. הדעה המוטה האנושית חושבת שמסרים מגיעים ממקור בודד אחד בלבד. במקום זאת, אני מגיע ממקור הבריאה, ממש כמותכם. אני מייצג את התודעה הטהורה של האהבה והחמלה ואני מדבר באמצעות בן אנוש זה שיושב בכיסא.

האם זה מוזר מדי עבורכם? שלושים שנים לאחר מותו של האדם שכיניתם בשם ״ישוע״, שאול התרסי שהה בבית הכלא. אולם, עתה שמו ״פאולוס״ והוא כותב את מה שיום אחד יהפוך לכתבי קודש. הוא יושב שם לבדו, והאדם מלא שמחה – דמעות זולגות על לחייו ובאור העמום שבתאו הוא כותב את המילים שמיליונים רבים יקראו בבוא היום. הם יאמרו שאלה הן מילות האלוהים, אבל אין זה כך. אלה המילים של פאולוס (שאול), החווה את השפעת האלוהים היפהפה שלו. זה תקשור. באופן ישיר, הוא מקבל מידע על פלא האל, על מה שאירע על כדור הארץ ועל מאסטר האהבה.

אבל כאשר אדם מודרני יושב בכיסא ומעניק לכם מסרים מעודכנים ממקור הבריאה על השינוי הגדול, ישנם רבים שמתנגדים ושאומרים ״בלתי אפשרי!״ זו ההבחנה שלכם, יקרים, ואין שיפוט ביחס לאמונה שלכם. אבל אנו ממשיכים לבקש מכם לעשות שימוש ביכולת ההבחנה שלכם – לכל הפחות לעשות בה שימוש במצב זה ולהרגיש בו. בחנו את האנרגיה של מה שאתם שומעים ברגע זה. האם תאזינו למילים הללו ,תבינו ותשמעו אותן, או האם אתם תרגישו אותן? אנו מזמינים אתכם לחוש בחמלה ובאהבה המוענקות לכל אחד מכם, או האם כבר החלטתם שזה לא קורה?

השאלה של הנשמה העתיקה

התקשור היום יענה על שאלה שנשמות עתיקות מתעוררות שואלות לעתים קרובות: ״קריון היקר, רוח יקרה, אלוהים יקר, באנרגיה חדשה ומשתנה זו, מה יכולות הנשמות העתיקות שעל הפלנטה לעשות, שלא רק יעצים את האנרגיה הזאת אך גם יעזור לנו? מה עתיד להתרחש? מה אנו יכולות לעשות? מה עלינו לעשות?״

יקרים, אמרתי לכם בעבר שבכל פעם ששאלה זו זוכה בתשובה, התשובה מתפתחת ככל שהזמן הלינארי שלכם מתקדם. אי לכך, הפוטנציאלים משתנים ואתם יושבים במציאות שמעולם לא חוויתם קודם לכן. מציאות חדשה. ייתכן ותרגישו שהיא כתמול שלשום, אבל הפוטנציאלים השתנו סביבכם. ייתכן שסוג השינוי שאתם מצפים לו באופן אישי לא יגיע כלל, ומשהו טוב יותר יגיע במקומו. המצב תמיד דינמי [משתנה]. יקרים, אין כמות קבועה של אנרגיה שמגיעה אליכם על פי לוח זמנים מסוים. התודעה שלכם משנה את הפוטנציאלים של חייכם כל הזמן. זה דבר יפהפה.

אני יכול לומר לכם את הדברים שאני עומד לומר לכם כיוון שהיה לכך תקדים בעולמות אחרים הזהים לשלכם, וכמה מכם כבר חוו זאת. אתם הייתם שם. האקאשה שלכם אומרת: ״הנה מצב זה שוב כאן ואני יודע מה לעשות. ראיתי זאת בעבר״. זו לא הפעם הראשונה. אתם יושבים על סף שינוי אנושי מהותי על הפלנטה הזאת. מה תוכלו לעשות כדי להינשא לאנרגיה זו?

חמש תפיסות

אתן לכם היום חמש תפיסות, והן לא קלות. זו לא רשימה שעליכם להגשים, יקרים, משום שאיננו נותנים רשימות. במקום זאת, אלה הן תפיסות והראשונה שבהן אומר עליה שהיא העיקרית – זאת אומרת, זו תהיה הראשונה בכל פעם שבה אנו מדברים על נושא זה.

ראשונה:

הטמיעו בהכרתכם את החוויה. המשמעות כאן היא למצק את האמונה. אתם מאמינים שקיים כוח כבידה משום שאתם עדים לו מאז שנולדתם. הוא בלתי נראה, אבל אתם מאמינים בו באמונה כה שלמה שאינכם חושבים עליו כלל. הוא פשוט ״קיים״. אתם הטמעתם בהכרתכם את כוח הכבידה. הוא לא משהו שאתם תאמינו בו כפי שאתם מאמינים בפיית השיניים, למשל, כילדים. לא, הוא מוטמע בהכרתכם והוא הופך חלק מכם עד נשימתכם האחרונה. אתם מאמינים בכוח הכבידה.

אנו מבקשים מכם להטמיע בהכרתכם את האמונה שהאנרגיה אל תוכה אתם נעים שונה אלפי מונים מהאנרגיה ממנה אתם מגיעים. זו התפיסה הראשונה והיא העיקרית. עליכם למצק אותה אל תוך מערכת האמונה שלכם באופן עוצמתי כל כך שכל דבר שתעשו מכאן ואילך יכיר באנרגיה החדשה כבמצב הנורמלי החדש. היא לא תחזור לעולם לדרך שבה הייתה והיא חלק מתוכנית חדשה. דומה כמעט שמתתם וחזרתם עם כוח כבידה חלש יותר שמאפשר לכם לעשות דברים רבים יותר. היא לתמיד וכך עליכם להטמיע זאת בהכרתכם.

יקרים, תפיסה זו חייבת תמיד להיות הראשונה מבין החמש, כיוון שלא תהיו מסוגלים לעשות שום דבר נוסף אלא אם תאמינו ששינוי זה התרחש ושהוא אמיתי. השינוי הוא דינמי, והוא ממשיך להשתנות. אולם בדומה לדפדוף דף בספר, אתם קוראים מלים חדשות ברומן חדש, אבל הדף ״דופדף״. אינכם יכולים לחזור ולקרוא מה אירע קודם לכן. חלפתם כעת את הדף שהוחלף, אתם חווים את האנרגיה החדשה, ואתם מטמיעים זאת בהכרתכם על ידי כך שאתם מאמינים שהדבר אירע.

שניה:

התפיסה השניה היא ״אפשור השינוי״. כן, אדם עקשן, תתרגל לשינוי! הדברים משתנים ואולי הם לא משתנים בכיוון שתכננת? מה אתה מרגיש בקשר לכך? כן, בן אנוש יחיד, האם אתה יכול להבין שבגרות מתאפיינת באפשור השינוי? האם אתה יכול לחשוב מחוץ לקופסת הסינגולריות? האם אתה יכול לשבת שם ולומר: ״דבר זה או משהו טוב יותר. אני מאפשר צמיחה, אני מאפשר בי שינוי תודעה שעשוי לשנות את חיי בדרכים עליהן לא חשבתי מעולם״. עד כמה הדבר מפחיד אותך? הפחד קשור לשינוי, לא לכיוון שאליו הוא הולך, מדובר רק במילה עצמה – ״שינוי״! ולכן התפיסה השניה מתוך החמש היא לאפשר לעצמכם לקבל את השינויים ללא פחד.

בחנו את הנומרולוגיה של התפיסות הללו. מספר אחד הוא תמיד התחלות חדשות, זה קל. מספר שתיים עוסק תכופות בדואליות ודואליות היא לעתים קרובות הפחד המהותי משינוי. אתם פשוט לא רוצים שהמציאות שלכם תתרחק מנקודת המרכז אליה התרגלתם, נכון? תכופות מדובר בהישרדות בין אור לחושך. הדואליות אליה התרגלתם, אותו איזון בין אור וחושך, הם נוחים. כעת לפתע, הרוח רוצה לדחוף אותו מעט כדי שתראו קצת יותר אור והחשכה מתחילה להצטמצם בחייכם. דבר זה יגרום לכמעט כל הדברים להשתנות! האם תאפשרו זאת או לא? אמונה ואפשור של שינוי הם שתי התפיסות הראשונות.

אנו מביטים בכם מהצד האחר של הצעיף ואנו יודעים שכל שאתם חווים דומה לנטישת הרגלים ישנים. אבל הם רק הרגלים, זה הכול. אתם כמישהו שיש לו כוחות על: אתם יכולים לעוף, אבל פשוט נוח לכם יותר מדי להתהלך. המטפורה ברורה – אפשור של שינוי.

שלישית:

שלוש התפיסות הבאות הן מעשיות יותר, אבל קשות מאוד. בעזרת האמונה החזקה שלכם, ועם האפשור לשינוי, אתם מוכנים עכשיו לאחד השלבים הגדולים ביותר. התפיסה השלישית היא ״פעולה רחומה״. כל דבר שאתם עושים מעתה והלאה יהיה מנקודת מבט של חמלה.

דמיינו שאתם נוהגים בכביש ומישהו ״חותך״ אתכם! הוא צופר ומתנהג כאידיוט כטיפש, צועק עליכם דבר מה. מה אתם מרגישים? האם אפשר לקחת את התרחיש הזה לרמה רחומה? באמת? התשובה היא כן. ראשית, אל תניחו לאירוע להשפיע עליכם. האם יש חוק אוניברסלי כלשהו שקובע שאתם חייבים להתרגז גם כן? אתם אדם רחום, לכן הניחו ללחצני הכעס והתסכול להתנתק במידה שכזו שלא תהיה כלל תגובה. במקום זאת, אתם יכולים לחשוב על כך שלאותו אדם יש יום גרוע. אתם מאיטים, מאפשרים לו מרחב כדי שהוא יוכל להרגיש טוב יותר. אין מקום לשמור טינה, אין מקום לתגובה נגדית, אתם לא צועקים עליו בחזרה. יש לכם פעולה רחומה בכל דבר שאתם עושים.

דברים עשויים להתרחש בחייכם בכל הקשור לתקשורת עם אנשים אחרים שעלולים בדרך כלל לפגוע ברגשותיכם. החיים שלכם ייחודיים ויש דברים שאנשים אומרים שעלולים להכאיב ללבכם. הדבר קשור לאכזבות שאתם חווים בגלל הסובבים אתכם והאופן שבו הם מתנהגים. יקרים, זה רק אנושי. אבל מה אם כל מה שתעשו כתוצאה מהאכזבות הללו נובע מנשמה רחומה שרואה הכול באופן שונה? בדרך רחומה, לאמתו של דבר, אף אחד לא יכול לפגוע ברגשותיכם אף פעם, כיוון שאתם יודעים מי אתם. אותם אנשים לא יכולים להגדיר אתכם ולהפוך אתכם למישהו שאתם לא רק בגלל מה שהם אומרים. האמת היא שהאנשים הללו, קרוב לוודאי, לא מאוזנים באותו רגע ופשוט חווים יום גרוע. אתם מבינים מה אני אומר?

פעולה רחומה נובעת מלב שרחום תמיד. זו עמדת כוח וחוכמה. כעת, יש אנשים שמקשיבים ושצריכים לשמוע זאת: זו לא חולשה להיות רחום. המאסטרים שצעדו על הפלנטה הזאת ״השפריצו״ חמלה! הם שידרו אותה! אותם מאסטרים שאתם סוגדים להם אולי, עסקו בעיקר בחמלה. הם לא היו חלשים, יקרים. לכן כל מה שאמרו לכם על היותכם אנשים חביבים ורחומים, יהיה עליכם לקחת ולארגן מחדש את תפיסתכם. איזון הוא כוח. חמלה היא כוח. אדם מאוזן יחלה רק לעתים רחוקות, ידעתם את זה? אדם מאוזן יחווה סינכרוניות. אחרים יגידו שזה מזל. סינכרוניות משמעותה להיות במקום הנכון, בזמן הנכון ולחוות את התרחשות הדברים המושלמים, כיוון שהם תוצאה של פעולה רחומה. חמלה היא למעשה אנרגיה שדוחפת את רעיון המזל. אתם שולטים במציאות שלכם.

זו חבילה יפהפייה, נכון? כאשר אתם מתחילים לצעוד בנתיב הפעולה הרחומה, הכול משתנה. זו התפיסה השלישית. הספרה שלוש בנומרולוגיה מייצגת זרז. זרז היא מילה שמשתמשים בה לעתים קרובות בכימיה, ומשמעותה חומר שמשנה את הדברים סביבו, בעת שהוא נותר כפי שהיה. בני אנוש רחומים משנים את הסובבים אותם, במקום להיות מושפעים על ידם. שום שליליות לא תצמד אליכם. זו עמדת כוח משמעותית ותכופות אנשים אחרים ירצו בקרבתכם. לאן שאתם הולכים – אתם משנים את כדור הארץ!

רביעית:

מספר ארבע – ראייה רוחנית. אני רוצה שתתחילו לראות את התמונה הגדולה יותר. אני רוצה שתראו את האלוהים בכול. אני רוצה שתביטו החוצה ושתראו את אלוהים בעצים, בעפר ובאור שמגיע מהשמש. אני רוצה שתרגישו בחום האלוהים זורח עליכם, אפילו כאשר אתם בחשכה.

חמלה היא עניין אחד, אבל עם ראייה רוחנית אתם יכולים לראות את מקור הבריאה בכל הדברים ובאנשים אחרים. זה שחתך אתכם בכביש – אלוהים נמצא בו, ממש כמו בכם. הראייה הרוחנית שלכם, נשואה לפעולה הרחומה שלכם, אומרת: ״הנה יצור כמוני, שעדיין לא מכיר את עצמו – עדיין לא״.

הנשמה הרחומה, שהייתה התפיסה השלישית, שיש לה ראייה רוחנית, היא זו שיכולה לראות את אלוהים בכל אחד. הדבר מסייע לכם להפוך רחומים, נכון, כאשר מישהו צורח בפרצופכם ובמקום לכעוס, מה שאתם רואים הוא את פני האלוהים? תוכלו לעשות זאת? אתם חייבים לחשוב באופן שונה. יהיה עליכם אפילו להיות מעט יותר כמו המאסטרים הרוחניים של הפלנטה, כיוון שזה מה שהם עשו.

יקרים, התפיסות שאני נותן לכם הן ייצוג אמיתי ומדויק של בן האנוש החדש. לא תצליחו לגמרי ובמאה אחוזים בכל אחת מהן אלא אם תתרגלו אותן. התפיסה הראשונה היא להטמיע בהכרתכם את אשר השתנה. כאשר אתם מטמיעים תפיסה בהכרתכם, הדבר לא מתרחש באופן מיידי. יהיה עליכם לתרגל זאת. יש למצק בהדרגתיות את האמונה אל מוחכם בעת שאתם עדים לה ובסופו של דבר היא מטמיעה את עצמה. למעשה אתם מאמנים את עצמכם להטמיע ולהאמין. אפשור השינוי הוא לאמן את עצמכם לקבל דברים שעשויים להיות שונים. אתם עובדים על כך כל העת. אישיות רחומה מתהווה לאיטה, לא בבת אחת. אל תרגישו שנכשלתם אם הפכתם מתוסכלים או אפילו זועמים. זו רק תזכורת לכך שעדיין לא הפכתם רחומים לגמרי. וראייה רוחנית מגיעה עם הזמן, יקרים, היא מגיעה עם הזמן.

יבוא יום שבו כל דבר שתראו יואר באור האלוהים, נקודת מבט שונה לחלוטין. המלצר שמגיע לשולחנכם במסעדה אינו מלצר כלל וכלל, אלא אדם זה הוא בן אנוש יפהפה הנושא את אור הבורא. אתם מחייכים אל המלצר ואתם רק רוצים לחבק אותו ולהודות לו על שניגש לשולחנכם. זה משונה מדי עבורכם? האם זה מוזר מדי לראות את היופי תחילה, לפני השיפוט והביקורת? בסופו של דבר תתייחסו לאנשים אחרים באופן שונה וזו לא חולשה. העוצמה הגדולה ביותר, שתהיה לכם אי פעם כבני אנוש, היא לראות את האלוהים באחרים. בחוץ, אתם רואים את האלוהים בעצים, אתם יודעים שקיימת מערכת אלוהית ושאתם חלק ממנה והיא חלק מכם. אתם יכולים לחוש שמחה ואהבה עצומות רק כיוון שאתם חלק מהמערכת הזו. הדבר שונה כל כך ממה שלמדתם.

חמישית:

בנומרולוגיה, הספרה חמש מסמלת שינוי והיא אחת מהתכונות הקשות ביותר, כיוון שהיא מכונה ״סבלנות״. בן האנוש רוצה הכול עכשיו. מבינים? אני יודע מי נמצא כאן! אתם רוצים דברים באופן מיידי, הדבר טמוע בכם. דיברנו על כך פעמים רבות. כאשר סמכות מדברת, היא רוצה משהו עכשיו. בכל פעם ניתנות הוראות ויש משהו להגשים, יש דחיפה לעשות זאת מיד, לא אחר כך. בני אנוש רוצים שהדברים יוגשו להם במהירות והם רוצים שהפעולה תתרחש באופן מיידי.

יהיה עליכם לתרגל רגיעה עם סינכרוניות. הקשיבו: הדברים שרבים מכם מבקשים תלויים בכך שדברים אחרים יתרחשו תחילה. הירגעו!

הדברים האחרים הללו יהיו דברים שלכאורה אין לכם כל שליטה עליהם, אבל הפוטנציאלים לכך שהם ישתנו קיימים. אם תוכלו להמתין ולא להיות מתוסכלים וכועסים, זו המשימה. לפני שנים רבות, כאשר התחלתי לראשונה לתקשר עם השותף שלי, דיברנו על כך שיש לכם כרטיס לרכבת ושאתם ניצבים על הרציף. הרווחתם את הכרטיס ושילמתם עבורו. הרכבת מגיעה, אבל אתם פשוט לא יודעים מתי! וכיוון שאתם אנשים סבלניים, אתם תדעו שהרכבת מגיעה, תרגישו בנוח לגבי עובדה זו, ותבלו בנעימים בעודכם ממתינים לה, במקום להתלונן שהיא מאחרת. סבלנות!

סבלנות רוחנית שווה זהב. היא קשה. כל אחת מהתפיסות הללו אינה מולדת אצלכם. לא נולדתם אם אף אחת מהן וזו הסיבה שהן קשות. אבל הן בנות השגה, יקרים!

אל תעבדו עליהן אחת בכל פעם, לבד מהראשונה. היא צריכה להיות הראשונה. הטמיעו בהכרתכם מה אתם עושים. הבינו והאמינו, ואז אתם יכולים לעבוד על השאר בו זמנית. חלקכם יצטיינו באחת ואז באחרת, פשוט כיוון שאתם ייחודיים והאישיות שלכם היא סך כל שיעורי וחוויות הגלגולים הקודמים שלכם. אל תערכו השוואות עם אנשים אחרים, ואז תרגישו שאתם שוגים. שמעתם אותי? קיימת נטייה לאחד ולקבץ הכול לרשימה הומוגנית, ואז להרגיש שאם אינכם עומדים בציפיות של רשימה גנרית, אתם לא עושים זאת נכון. אינכם יכולים לפעול כך, לא עם הדברים האלה, לא עם הנשמה האינדיבידואלית שאתם, שחיה תקופות חיים כה רבות.

האם אתם יודעים שמה שעשיתם בפעם האחרונה שהייתם כאן משפיע עליכם עכשיו? משפיע על מידת הצלחתכם עם חמשת התפיסות הללו? כמה מכם מוכנים להן; כמה מכם לא. וכמה מכם יצטרכו לתרגל יותר מאחרים. לכן התייחסו אליהן באופן אישי ועבדו עצמאית, ללא קשר למה שאנשים אחרים אומרים לכם שאתם צריכים לעשות. אתם שונים מאוד אלה מאלה!

אני רוצה לומר לכם שכל אלה והלמידה שלהן, נורמלית ומקובלת לחלוטין על האלוהים. אתם לא תיכשלו. אל תשוו את עצמכם לאחרים. אני רוצה שתביטו הישר בעיני הבורא ותדעו שאתם אלוהים, ושכול מה שאמרתי לכם נכון ואפשרי. זו רק ההתחלה. אלה הדברים שבאתי לומר לכם היום.

אני קריון, מאוהב באנושות.

וכך הוא.

קריון