חמש היערכויות

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

ג׳נבה, שוויץ

17 במאי, 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. הייתי בחדר זה פעמים רבות, ולכן כמה מכם רגילים לתקשור. אנשים מסוימים סובלים אותו, ואחרים אינם מכירים כלל את העניין. יקרים, זהו זמן להרהורים. זהו זמן לחמלה, להבנה ולסובלנות. למעשה זוהי פגישה מדעית המלאה ברוחניות ובאזוטריות. כן, השניים הולכים יד ביד. יש כאן משהו לכל אחד, משום שהמחקר המדעי הוא מחקר העוסק בשאלה כיצד מקור הבריאה (אלוהים) ברא את כל המערכות המורכבות שאתם חוקרים. היום אדבר על נושא שאקרא לו ״חמש היערכויות״. עם מה אתם נערכים עכשיו בעודכם יושבים בכיסאות? בעודכם מהרהרים בדברים שראיתם בשלושת הימים האחרונים, עם אילו רעיונות או אנרגיות אתם נערכים?

חמש ההיערכויות*

היערכות ראשונה. מהי ההיערכות שלכם עם האנשים האחרים שאתם פוגשים? האם קיימת כלל היערכות? האם אתם מרגישים משהו בלתי רגיל כאן, שאולי מרחיק לכת אל מעבר למצב ״החברתי״ הרגיל? אולי הגעתם זו הפעם הראשונה לפגישה אזוטרית שכזו? בימים האחרונים, פגשתם אולי אנשים שלתחושתכם פגשתם בעבר. חלקכם מרגישים שהם נושאים את תכונות היותם קרובי משפחה! חלקכם לא יצאו מגבולות עצמם, ולכן אינכם יודעים על מה אני מדבר. אבל, יש רבים שמבינים.

יקרים, ברצוני לספר לכם מה מתרחש לעתים קרובות כאשר נשמות עתיקות נפגשות בכנסים או באירועים שכאלה. אולי שמעתם כבר על ״השדה״? אנחנו נמצאים במקום שטוב לדבר בו על הפיזיקה שלו, אבל לא אעשה זאת כיוון שהמדענים כבר עשו זאת. השדה מאפשר את התרחשות הסינכרוניות וההרמוניות והאנרגיות הנדיבות שלא הייתם מסוגלים לתכנן בעצמכם אף פעם. זו כמעט הרגשה של הזמנה – הזמנה לראות ולהרגיש דברים שלא הייתם רואים או מרגישים מעולם בפגישה שונה מזו. השדה תמיד היה כאן, אבל ההשפעה והעוצמה שלו התגברו באופן דרמטי מאז שנת 2012.

היערכות אינה ידידות. במקום זאת, זהו מיזוג. הדרך הטובה ביותר להיערך עם אדם אחר היא באמצעות פעולה רחומה. שמעתם זאת ממני פעמים רבות, ש״יחד״ יוצר תכופות תהודה, מיזוג של אנרגיות שמהדהדות זו עם זו. זו היערכות. האם ידעתם שאתם יכולים להיערך באופן מיידי עם כול הנמצאים בחדר? הדבר תלוי לחלוטין במה שמתרחש אצל כולכם.

אולי יהיה מכנה משותף הקשור בחשיבה או בהבנה של האלוהים שבפנים. הדבר ייצור היערכות. אולי יחול אירוע רחום? זו תהיה היערכות גם כן.

יקרים, סדרת המפגשים החלה באירוע בלתי צפוי. הייתה זו התמוטטות של נשמה כאן. היא נפלה במעבר הישר למול השותף שלי בעת שהוא דיבר, והיא נזקקה לטיפול רפואי מיידי. היו לכך שתי סיבות, יקרים. האחת הייתה להמיס את לבכם ולהציב אתכם בלכידות שהייתה הרמונית עמה. באופן מיידי, המודטים בחדר נכנסו למצב מדיטטיבי, הקרינו ריפוי, שלווה ונדיבות. הסיבה השניה לכך שהדבר התרחש הייתה לטובת הריפוי האישי שלה. אם היה עליה להתמוטט בשל בעיה, אין מקום טוב לכך ממקום זה! כך התחילה הפגישה בשוויץ; בתקשור הראשון,בהפעם הראשונה שנכנסתי יחד עם השותף שלי לסדרה זו, התרחש מקרה חירום. הדבר יצר היערכות וכולכם חשתם בכך.

הנה שאלה: האם אתם יכולים להיערך ללא מקרה חירום? האם אתם מסוגלים לראות את האלוהים בכל אחד מן האנשים הסובבים אתכם? אתם לא מדברים אפילו את אותה השפה, אבל זה לא ממש משנה. אני רוצה לחזור לאותו רגע לפני שלושה ימים, כאשר הלבבות שלכם נמסו, וכאשר הייתם עם אותה נשמה ששכבה חסרת אונים במעבר – ואתם שלחתם לה שלווה והזרמתם אל תוכה את חמלת הקבוצה. הייתה לכם מטרה משותפת. זו הייתה היערכות, לא חברות. הדבר מאפשר לשני אנשים שמעולם לא ראו זה את זה לקום ולחבק זה את זה, כיוון שזה עתה הם חוו את אותה חמלה יחדיו. אולם, המטרה היא לעשות זאת באופן אוטומטי, ללא מקרה חירום.

היערכות שניה. מהי ההיערכות שלכם עם הטבע? כאשר השותף שלי החל בסיור [סיור בן 44 ימים], הוא היה במקום קסום. היה זה מקום שקט במדבר ששמו ״עמק הסלעים״ [יוטה, ארה״ב]. הייתה דממה עמוקה וכל כך לא רגילה שהוא יכול היה לחוש בה. הייתה אחדות עם האדמה, כיוון שהעמים הילידים של האזור ואבות אבותיהם, נהגו להוקיר את האדמה במשך עידנים. הם אהבו את האדמה; הם נערכו עם האדמה, וכך הסיור החל. המקום ״דיבר״ אל הקבוצה באמצעות השקט והכבוד שהוענק לו.

בהמשך, כאשר הגענו לאירופה, הוא המשיך בברית, לימד באירלנד שם האדמה קמה לחיים. הרבה כל כך גדל שם, ויש שם חיים רבים כל כך שנובעים מן האדמה, והמסורת והמיתולוגיה כוללת תכופות את היכולת לראות את האנשים הקטנים. זאת משום שהאדמה היא רב-ממדית – משהו שדיברנו עליו בעבר. בני האדם והאנרגיה של הפלנטה מקיימים ברית עם האדמה.

מהי הברית שלכם עם אימא אדמה? האם אתם יכולים להיערך עם הטבע? יש אנשים שיאמרו: ״כן, אני רוצה לעשות זאת! אבל, אני עובד בעיר. אני נמצא במשרד, בא והולך״. אחרים אמרו: ״אני לא עובד בכלל, אבל קשה לצאת מהעיר״. יקרים, אין לכך כלל קשר ליציאה מן העיר. כאשר אתם נושמים אוויר, האם אתם זוכרים מהיכן מגיע החמצן שממלא את ריאותיכם? האם אתם מבינים שהצמחים, העצים ואפילו האצות יוצרים אותו עבורכם? קיימת מערכת יחסים סימביוטית, בין אם אתם רואים אותה או לא, בין כל אדם לבין הטבע. זו היא אחת מההיערכויות המשמעותיות ביותר שיש לכם, משום שנוצרתם מעפר הארץ.

אם תבחנו כיצד הגעתם לכאן, אפילו את החיים עצמם, הייתה זו תערובת של מרכיבים ארציים שבראה אתכם. תוכלו לומר ש״השדה״ פיתח מערכת יחסים סימביוטית עם העצים והצמחים כדי שתוכלו להתקיים. ניצוץ חיים זה התקיים מזה עידנים והביא אתכם למקום הזה. אין זה הזמן לשכוח זאת. זה הזמן להכיר בכך. זו ההיערכות השניה.

היערכות שלישית. מהי ההיערכות שלכם עם הכוכבים? יקרים, זוהי היערכות טובה. אתם עשויים לומר: ״ובכן, למעשה אני לא ממש ערוך עם הכוכבים״. וברצוני לשאול, מדוע אתם חושבים כך? אז אתם עשויים לומר: ״ובכן, הדבר לא רלוונטי לחיים שלי. אני חי בעיר ולא יכול בכלל לראות את הכוכבים. אני אף פעם לא חושב עליהם״.

האם אתם מבינים שהכוכבים ומערכות הכוכבים הסובבות אותם עשויים מאותו חומר ממנו עשוי כדור הארץ שלכם? אמרתי זאת בעבר: המרכיבים המצויים על הפלנטה הזאת הם המרכיבים של הגלקסיה. אין מרכיבים מסתוריים רבים האורבים ברחבי החלל העצומים. הם כולם מיוצגים כאן על כדור הארץ. כן, אולי אתם מתאמצים לראות מה נמצא בתוך אטום בודד, אבל אתם לא צריכים להתאמץ כדי להבין שהאטום שאתם חוקרים נמצא בכל מקום.

נכון, קיימים כוחות כבידה שונים, תערובות גז שונות וגדלים שונים לכל דבר, אבל אני מדבר על העובדה שכדור הארץ נוצר מכל אשר נמצא ״שם בחוץ״. זאת אומרת שכאשר אתם נושאים את עיניכם אל הכוכבים, הם חלק מכם.

האם שמעתם מעט מההוראה היום מאת המדענים שדיברו על המצוי בתוך הכימיה שלכם – הדנ״א? האם שמעתם אותם דנים בעובדה שאולי, רק אולי, לא הגעתם משום דבר שנמצא כאן על הפלנטה? אם זה המצב, מהיכן הגעתם? אולי ״החוליה החסרה״ היא משהו שהגיע מהכוכבים? עכשיו, זו היערכות!

יקרים, האמת היא שאתם צירוף של הביולוגיה של האבולוציה של הפלנטה הזאת, ובנוסף האבולוציה של התודעה מהכוכבים. אף על פי שייקח למדע שלכם זמן רב לראות זאת, הוא ימשיך לראות את הסימנים לכך – החלקים החסרים בשרשרת האבולוציה האנושית. לכן אני שואל שוב, מהי ההיערכות שלכם עם הכוכבים ועם אלה מן הכוכבים? האם ייתכן שקיימות תודעות מחוץ לפלנטה שלכם? האם ייתכן שהן פעילות ושאתם יכולים לחוש בנדיבות שלהן? האם קיימים אחרים שצופים בכם או אפילו כאן על הפלנטה בצורה כלשהי שחושבים רק עליכם ועל השינוי שאתם עוברים? האם חשבתם אי פעם שאולי ישנם כאן אחרים, רחומים ונדיבים, שרוצים לסייע לכם לעבור זאת? התשובה היא כן. אם כך, מהי מערכת היחסים שלכם עם הכוכבים?

מדען יקר היושב כאן, האם מוגזם לבקש ממך למתוח את גבולות האמונה ולחשוב לרגע שהדברים גדולים הרבה יותר מכפי שאתה חושב? היא גדולה כל כך – המציאות של מי שאתה ומהיכן הגעת היא עצומה ומדהימה. מדען אמיתי צריך להיות פתוח לתגלית חדשה, אבל מהי קופסת האפשרות שסיפרו לך עליה? האם אתה יכול לצאת ממנה לרגע?

ומה אם הייתי אומר לכם שקיימות ישויות רבות בגלקסיה אשר מכירות אתכם, רבות יותר מבני האנוש שעל הפלנטה? הן מכירות את התנאי שלכם, שהוא רצון חופשי. הן גם מודעות למדיניות האומרת ״ללא התערבות״, עד אשר אתם מקבלים את ההחלטה שקיבלתם – לברוא את השינוי. דברים חדשים מגיעים לפלנטה הזאת בעוד התודעה שלכם מתפתחת ובעוד אתם מתחילים להבין שההיערכות שלכם עם הכוכבים היא אמיתית ואולי אפילו ביולוגית. בוודאות, יבוא יום שבו תפגשו ב״היערכות״ זו והיא תהיה דומה לכם מאוד.

היערכות רביעית. מהי ההיערכות שלכם עם עצמכם?

״קריון, למה אתה מתכוון, ׳מהי ההיערכות שלכם עם עצמכם?׳ זו שאלה מוזרה. אני פשוט אני״. באמת? ומה דעתכם על ״אני בלבד״? כאשר אתם חושבים על מי שאתם וכיצד אתם מרגישים בנוגע לחיים, האם קיימת היערכות עם משהו שמחוץ לכם, או האם, כפי שאתם מציינים, אין לכם כלל מערכת יחסים עם הנשמה שלכם?

התחלתי שיעור זה כאשר שאלתי על ההיערכות שלכם עם אחרים. האם אתם מסוגלים לראות את אלוהים באנשים אחרים? האם אתם יכולים לראות את אלוהים בתוך עצמכם? מהי ההיערכות שלכם עם עצמכם? אומר לכם זאת שוב ושוב ושוב, שאנשים רבים כל כך, אפילו נשמות עתיקות, תופסים את עצמם כלא ראויים וכפחותים מאנשים אחרים.

האם אתם מאוהבים בעצמכם? דומה שזו שאלה מוזרה, אבל אתם יכולים להיות מאוהבים בקיום שלכם בדרך לא-אגואיסטית, או אתם יכולים להיות מאוהבים בעצמכם בדרך אגואיסטית. הרבה באנושות הוא בעל תפקוד לקוי ואגואיסטי. קיים הבדל עצום, והבדל שמפריד את כולכם בדואליות. זוהי אחת מההיערכויות הראשונות לגביה יהיה עליכם לקבל החלטה חשובה.

״קריון, אם זו ההיערכות החשובה ביותר, מדוע היא הרביעית?״ את התשובה לשאלה זו אתן בעוד רגע.

מה מצב היערכות זו – אתם עם עצמכם? כאשר תצאו מהחדר בעוד זמן מה, האם תחשבו דברים כגון אלה: ״אני ראוי להיות כאן. זה היה יפה, כיוון שאני בראתי את היופי הזה״? האם למדתם בשלושת הימים הללו שאינכם צריכים לבקש דברים מהרוח? את מי תבקשו כאשר האלוהים נמצא בתוככם? כאשר האלוהים נמצא בתוככם, האם אתם מבקשים מעצמכם? הפרדיגמה של מערכת היחסים שלכם עם הבורא מתחילה להשתנות. במקום לבקש, אתם נערכים – נערכים עם האמת של מציאות מהותכם.

למדתם שהדרך הנכונה להביע הצהרות חיוביות ולעבוד עמן מנוגדת תכופות למציאות הנוכחית. האדם החולה עשוי להישמע מטופש באומרו עד כמה הוא בריא בעודו משתעל ונאנק. אולם, אם אתם מבינים כיצד הן עובדות, אתם מבינים שהוא למעשה מצהיר על הבריאות שלו ותובע לעצמו את מהותו המתהווה. הוא נערך עם העתיד של המבנה התאי שלו, שהוא בריא. זוהי היערכות רב-ממדית מאוד עם עצמכם!

האם אתם נמצאים במוד זה? האם אתם מבינים את ההבדל בין המוד הישן והמוד הנוכחי? השינוי הוא המעבר מעבודה עם גורם חיצוני לעבודה עם גורם פנימי. האם אתם מרגישים שאתם ראויים? האם אתם יכולים לשבת מול האלוהים ולדעת שאתם שייכים לאנרגיה עוצמתית זו? כאשר אתם חושבים על האודיטוריום שהוא כדור הארץ, האם יש בו מושב שנושא את שמכם – או האם אתם עומדים מאחור וצופים בכל שאר האנשים מקבלים דבר מה? האם אי פעם חשבתם על כך?

יקרים, היכן המקום שלכם? האם אתם שייכים או האם אתם ניצבים בשוליים ומקווים לצאת? אולי משהו בחייכם הכה בכם, כגון מחלה, ועכשיו אמרו לכם שההתנסות כולה היא חלק מהחשיבה שלכם? זוהי הפרדיגמה החדשה. הריפוי מגיע מבפנים, ויש לכם שליטה עליו. אתם יכולים לנצח את המחלה אם ההיערכות שלכם עם עצמכם קיימת.

כיצד אתם נערכים עם עצמכם? האם אתם יכולים לדמיין את עצמכם מחבקים את עצמכם ואומרים: ״כל הכבוד! עברנו עוד יום והפכנו מאוזנים יותר. אנחנו מתחילים להבין באמת את האהבה״. האם אלה אתם? יקרים, אלה אכן אתם, אם תרצו. רצון חופשי הוא תמיד המפתח. אלה הם הדברים שאתם יכולים לעשות או לא לעשות, הדבר נתון לבחירתכם. האם אתם מאמינים בכך, או האם מישהו סיפר לכם דברים אחרים? אם כן, בחנו את חייהם. האם אלה הם חיים שברצונכם לחקות?

היערכות חמישית. מהי מערכת היחסים שלכם עם הבורא? האם הבנתם אותה כבר? האם אפשרי שקיימת בתוככם פיסה ממה שאתם מכנים בשם ׳אלוהים׳, שאנו מכנים מקור הבריאה?

האם אתם מבינים את ההבדל בשפתי בין ׳אלוהים׳ לבין ׳מקור הבריאה׳? אלוהים הוא שם יחיד, תלת-ממדי המייצג תכופות מקור של כוח ושיפוט. מקור הבריאה הוא תפיסה נרחבת. הוא יכול להיות גדול ורב ככל שתרצו. האם ידעתם שמקור הבריאה הוא רב-ממדי וכיוון שכך, קוונטי? האם ידעתם שהוא אינסופי ונמצא בכל מקום? האם ידעתם שהוא מחלחל לכל חלקיק חומר? האם ידעתם שהוא אישי ומכיר את שמכם? אין זה דבר אחד כלל וכלל. הוא הכול ונמצא בכל מקום.

היערכות עם מקור הבריאה אמורה להיות עניין בר-ביצוע. האם זה אפשרי מבחינתכם? אם התשובה שלכם היא ״כן״, אפילו ״כן״ חלש, אזי עליכם לומר לעצמכם: ״אם אני חלק ממקור הבריאה, אי לכך, ׳אני הנני הוא שאני הנני – רב ממדי׳. לכן, אני גם חלק מכל שאר בני האנוש שעל הפלנטה, מעבר למה שניתן לראות, לנתח או למדוד. אני ממדים רבים״. יקרים, רעיון זה הוא המקום שבו תתרחש האבולוציה של האנושות – לכידות של אחדות עם כל הקיים.

ההיערכות ביניכם לבין מקור הבריאה תברא בכם שינוי רב-ממדי. אלה שמתחילים להפוך רב-ממדיים יתחילו לנסוק באינטלקט שלהם, באינטואיציה שלהם ובמודעות שלהם ביחס לאמת הגדולה יותר. כאשר אתם יוצאים מכאן היום, האם תוכלו לומר: ״אני חלק מהבורא, האלוהים נמצא בתוכי, אני נצחי״? האם אמירה זו גורמת לכם עצבנות? אם כן, בחנו מדוע: אולי אתם מאמינים בעבר, כפי שסיפרו לכם עליו, במקום בעתיד שבו אתם מחליטים בעצמכם מהי האמת האינטואיטיבית? מה אתם מעדיפים?

האמת הגדולה יותר

זה עתה נתתי לכם חמש היערכויות. אולם עכשיו אספר לכם סוד: יש רק אחת. הרגע נתתי לכם את חמש ההיערכויות של ההיערכות האחת.

יש רק אנרגיית היערכות אחת, והיא נעה במעגל. כולכם נמצאים יחד בשדה. ההזמנה לחוש בכך קיימת תמיד. כולכם נמצאים יחד בהיערכות עם מקור הבריאה. כולכם בהיערכות עם עצמכם. כולכם יחד בהיערכות עם הטבע והכוכבים. זו היערכות אחת עם הרבה פאות, כמו יהלום שרוצה לזהור. ברגע שאתם מתחילים לראות היערכות אחת המתמזגת עם היערכויות אחרות, אתם מתחילים להבין מה קיים בתוככם. בנקודה זו בזמן אתם מבינים שהכול מחובר. באותו זמן אתם מבינים שאינכם יכולים להיות לבד ושאנשים אחרים מחוברים אליכם. הטבע האנושי הישן היה הפרדה, פחד, מלחמה והישרדות המבוססת על תחרות. הטבע האנושי החדש הוא אחדות, חמלה והישרדות המבוססת על שיתוף פעולה והבנה הדדית.

אמרנו לכם שאם תכנסו לארון ותסגרו את הדלת, מיליון מלאכים נמצאים אתכם. יקרים, אבל אם כולם מהווים חלק ממקור הבריאה, משמעות הדבר היא גם שכל הנמצאים על כדור הארץ ברמה מסוימת נמצאים גם הם בארון. האם תוכלו להתחבר למחשבה הזאת?

דיברנו בעבר על תרמיות האנרגיה הישנה. הצעיף מתחיל להתרומם ואתם מתחילים לאמץ הגיון רוחני בריא. אינטואיציה חדשה מתחילה לספר לכם על הדברים הללו ורבים מתחילים להבין שהחמלה היא המפתח, לא תגובה, הפרדה, הישרדות והתגוננות. כל הדברים הללו נאמרו בשלושת הימים האחרונים. הנבואה של אנשי קדם מצביעה על כך שקיימת אנרגיה חדשה על הפלנטה ושאתם שוהים בה עכשיו.

נשמות עתיקות יקרות, מה משמעות הדברים הללו עבורכן? הפרדיגמה החדשה שנמצאת כאן מבקשת מכן להתבונן בדברים באופן שונה. זאת בשל מה שיתרחש על הפלנטה – והוא מתחיל בנשמות העתיקות. יש כאן אנשים בחדר שלא מאמינים בתקשור, אבל אולי הם מאמינים באהבה. יקרים, אם אלה אתם, אולי תעזבו את המקום הזה שונים מעט מכפי שבאתם, לאחר ששמעתם והרגשתם את מה שנמצא כאן בחדר הזה. האם אתם יכולים לחוש בלכידות הלבבות?

יש כאן אנשים שמבינים את כל מה שאני אומר. כמה מכם אפילו נרפאו, ועדיין לא גיליתם זאת. [מחייך] כאשר אתם מתחילים בהיערכות, בהיערכות האחת עם כל הקיים, הדבר יוצר אנרגיה אלוהית של מי שאתם והיא מתחילה לעטוף אתכם. אז אתם מבינים שאינכם צריכים להבין. אינכם צריכים לדעת את הפרטים, והדברים שאולי למדתם ושכחתם היום עדיין קיימים בכם. למעשה, אתם מתחילים להדהד בדרך שאומרת: ״ידעתי כל זאת כנשמה עתיקה, וכל סדרת הפגישות הללו וכל הידע הזה הם פשוט קורס בהיזכרות״.

זה תיאור הנשמה העתיקה באנרגיה החדשה – נשמה שהיא שונה, ששואפת לאיזון, שמתחילה להבין את עצמה ולהבין פעולה רחומה. אלה הן הנשמות שיודעות מה יהיו מסוגלות להגשים כאשר יצאו מכאן ויראו לאחרים את האור.

זוהי ראשית כדור ארץ חדש. אתם בני אנוש חדשים, עם פרדיגמת קיום חדשה, אם תבחרו להבין את מה שזה עתה אמרתי לכם. הדבר תלוי בכם. אל תפחדו מאהבת האלוהים! חלקכם מעולם לא אפשרו לה להיכנס. אתם מפעילים ומכבים אותה, נכון? היא תמיד נגישה כאשר אתם מודטים, לא מבינים שהיא נגישה 24/7? אתם יכולים להרגיש אותה תמיד בחייכם, כאשר אתם מדברים עם אנשים אחרים, כאשר אתם אוכלים את ארוחת הערב, כאשר אתם הולכים לישון, כאשר אתם מתעוררים. היא לעולם לא ישנה ותמיד קיימת. דבר לא ידמה לאהבה שיש לכם עם מקור הבריאה.

עד לפעם הבאה, הרהרו בדברים הללו.

וכך הוא.

קריון

* היערכות, alignment באנגלית, כאן במובן של מיזוג, חיבור, שותפות, ברית.