חמשת ממדי הרצון

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל

אוקטובר 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

הרצון החופשי שלכם מייצג את העוצמה שיש לכם בביטוי האנרגיה היצירתית והאלוהות המשולבת שלכם בממד השלישי, ואתם יכולים להשתמש ביכולת הזאת בכל דרך שאתם מאמינים שהיא נכונה, הכרחית והולמת. משמעות הדבר היא שיש לכם עוצמה בלתי מוגבלת של ביטוי אנרגטי ושום כוח ביקום לא ישפוט את הבחירות שלכם, ישנה אותן או ישפיע עליהן בשום דרך שהיא. הרצון החופשי שלכם הוא מקור הנסים, המאסטריות וההגשמה שלכם, וזהו כוח בלתי מוגבל וגישה לפוטנציאל האינסופי שלכם. אם תעשו בו שימוש בדרכים שלא מאפשרות את ביטוי הפוטנציאלים והאפשרויות הגדולים ביותר שלכם, לא תצליחו לקבל גישה לאנרגיות הרב-ממדיות של הרצון החופשי, שכוללות חמישה ממדי הוויה או יותר.

לכל היבט ממדי של הרצון יש תפקיד בנתיב ההתעלות שלכם ויש להשתמש בכולם יחד, בהרמוניה הולמת, כדי להפעיל את יכולת ההגשמה, שהיא תוכנית האב האלוהית, כמו גם האופן שבו אתם מגשימים את תכליתכם – בריאת יסוד המציאות מריפוי להרמוניה הולמת עבור התהודה האנרגטית של נתיב ההתעלות שלכם למען חייכם, כדור הארץ והאנושות כקולקטיב.

בממד הראשון, הרצון שלכם קיים כאנרגיה של אור וחושך, שאותה אתם מזהים כטוב או רע. זהו ממד מוגבל מאוד, בעל פוטנציאל צמיחה והתרחבות קטן. הבחירות שאתם מקבלים בהיבט זה, להיות באור או בחושך, להיות טובים או רעים, מאפשרות לכם לנוע לממד השני, שהוא מבנה או צורה. בממד זה הרצון שלכם בורא מציאות שהצורה שלה תלויה באילו רטט ותדר של אנרגיית הממד הראשון אתם מצויים. הממד השני הוא חיבור גוף ושכל, שבו אתם מקבלים, משלבים ונערכים עם אנרגיה ללא מודעות (שמתרחשת בממד החמישי).

הממד השלישי הוא אנרגיית הרגשות, ובו אתם בוראים מראה רגשית של האנרגיות שבהן בחרתם בממד הראשון והצורה שבחרתם בממד השני. הממד השלישי הוא חיבור הגוף הרגשי, המקום שבו אתם מקבלים ומבטאים אנרגיות לאחר שסיננתם אותן דרך הגוף הרגשי. כאן אתם שופטים אור, חושך, מבנה וצורה וכיצד הגוף הרגשי שלכם מגיב למה שבראתם.

השער לממד הרביעי הוא האינטואיציה, שהיא הגשר בין המציאויות הרוחניות למציאויות החומר. כדי לעבור לממד הרביעי, עליכם ללמוד את אנרגיות הקבלה, הסליחה, ההבחנה וההתנתקות. אלה הם השיעורים הנלמדים מהתנסויותיכם בממד השלישי. הממד הרביעי יכול להתקשר להיבט הרוח של השילוש האלוהי, שבו השכל, הגוף והרגשות מאוזנים ומתרחבים על ידי הרוח והחיבור שלכם למקור ולתדר גבוהים יותר.

האנרגיות העיקריות של הממד הרביעי הן מודעות וכוונה, והשיעור הוא אנרגיה של מאסטריות וריבונות. אלה מוציאות אתכם מהאנרגיות הלא-מודעות של הרגש ומכניסות אתכם לאיזון אנרגטי רב יותר ולשליטה רבה יותר באנרגיות, בתדר וברטט שלכם. המטרה היא השילוב של האנושיות, הרוח והאלוהות שלכם. הדבר משפיע על יכולות הבריאה שלכם, בשעה שאתם נוטשים את התגובה והפחד הלא-מודעים ונכנסים לתגובה נשלטת ולבריאה מתמשכת של מאסטריות פלאית, בריאה מכוונת, הולמות אנרגטית של העצמי ומודעות עצמית.

בממד החמישי אתם זוכים בשמחה, בחזון ובידיעה, הזקוקות להתעוררות ולחיבור להדרכה האינטואיטיבית הפנימית שלכם, לאמונה ולאמון, ולחיבור מלא למקור ולעוצמה שלכם כבוראים שותפים. כאשר אתם מגיעים לממד החמישי, הרצון שלכם מחובר ישירות לפוטנציאל הגבוה ביותר שלכם, לעצמי ולמקור הגבוהים ביותר שלכם, וזה המקום שבו אתם בוראים גן עדן עליי אדמות.

באמצעות ההבנה של הממדים הרבים של הרצון, אתם יכולים לדעת כיצד אתם משתמשים באנרגיה כדי לברוא ואת רמות הממד שממנו אתם בוראים. פחד הוא הרמה הנמוכה ביותר של הרטט האנרגטי והאנרגיה שהיא הכי פחות מתגמלת ומועילה, אבל הבחירה לשהות באנרגיות של שמחה ובאור האמת האלוהית היא אחד משיעורי האנושות.

שחרור של שיפוט, האשמה עצמית ואימוץ קבלה עצמית וסליחה הם שמהווים את הגשר לממד ההוויה הגבוה ביותר. השתמשו ברצון שלכם כדי לברוא את המציאות שאתם רוצים יותר מכל עבור עצמכם, והעולם יפיק תועלת מהשימוש שלכם ברצון כדי לשרת את משימת הנשמה שלכם ואת תכלית חייכם, להרחיב את אנרגיות האהבה והשמחה, ולחוות את החיים כביטוי הגבוה ביותר של האור שלכם.

 

~*~*~*~*~*~*

קוראים יקרים, אני מזכירה לכם שכדי להמשיך להעניק לכם שירות זה, אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם.
כנסו לדף ״תרומה״ ותנו מהלב. ~ סמדר