חוסר התפקוד של החשכה

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

קוסקו, פרו

14 בנובמבר, 2015

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בקוסקו, פרו.

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. לתקשור של היום יש אנרגיות רבות ויועברו בו הרבה דברים באמצעות מה שמכונה ״השפה השלישית״. התקשור שאנו מעניקים היום מיועד לכולם. הוא מיועד לכל מי שמאזין, לכל מי שאולי קורא, והוא יהיה נגיש בשנים הבאות.

אנו נמצאים בפרו, בסוף ההרפתקה האנושית המכונה ״סיור הקונדליני״. הרפתקת הקונדליני קיבלה את שמה כמטפורה לתכונה הקיימת בגוף האדם. היא מייצגת את לידת התודעה החדשה על הפלנטה ואת הולדת החדש בכל הדברים. לידתו של ילד היא דבר מיוחד כל כך, והיא נתפסת כהתחלה, לא כסוף. הלידה אינה נתפסת כדבר מה דרמתי ועצוב. בגלל הפוטנציאל שקיים שם, חיים חדשים נחגגים על הפלנטה. זו המטפורה של השם.

עליכם להבין את התזמון של תקשור זה. אנו יושבים כאן בקבוצה, בזמן הזה, ומשהו טרי מאוד התרחש זה הרגע. כאשר אנו רואים מה אנשים יכולים לעשות לאנשים, הדבר כרוך בחמלת הפלנטה כולה. רק אתמול קרו האירועים בצרפת ונשימתכם נעתקה. החמלה טרייה; הדמעות בגלל המוות המיותר טריות. יש סבל רב וחיים שישתנו לנצח. מהי תגובתכם לכל זה? יש למולי שולחן שכונה ״מזבח החמלה״. החדר מלא בנשמות עתיקות. אנשים אלה מתרגשים בקלות, אבל יש להם גם משהו אחר – משהו ברצוני להתעכב עליו לרגע. בנוסף לכך, אני רוצה שכולם יהרהרו בדבר מה.

מהי תגובתכם?

יקרים, כאנשים שיושבים שם, האם אתם יכולים באמת להשפיע על הסובב אתכם? האם אתם מקבלי אנרגיה או משדרי אנרגיה או שני הדברים גם יחד? רוב אנשי הפלנטה מרגישים שהם פשוט מקבלי אנרגיה. הם קורבנות כל דבר שמתרחש סביבם. הם לא מאמינים לרעיון שהם עשויים לשנות את הפלנטה באמצעות התודעה שלהם. יקרים, זה השינוי עליו אנו מדברים. דיברנו על רמות המודעות של בני האדם בעבר, אבל עכשיו אני רוצה שתשתמשו במידע הזה ולא רק תבינו אותו. לנשמות העתיקות יש אנרגיה ועוצמה אדירות בזמן הזה!

האם ראיתם את החדשות? יש אנשים שנושאים שלטים ופוכרים ידיהם ביאוש. הם אומרים: ״אתם רואים? הנבואות העתיקות נכונות. הסוף קרוב! הוא מגיע! הסימנים נמצאים בכל מקום״. ובכן, יש לי חדשות טובות עבורם. ייתכן שהם לא יבינו, כיוון שהם מרגישים שהם קורבנות כל שמתרחש, אבל הנה החדשות. הסוף בא והלך. ההתחלה נמצאת כאן!

העוצמה שלכם

נשמות עתיקות היושבות למולי, הגיע הזמן לפעולה מלאת חמלה. קבוצה קטנה של אנשים בעלי מחשבות דומות ושיודעים שהם משדרי אנרגיה יכולה לעזור לאלה שנותרו מאחור להשלים עם מה שאירע. ישנם אנשים רבים עכשיו שזקוקים שיחבקו אותם ושיחזיקו בהם, שלא מאמינים למה שקרה. הם  מרגישים שהם קורבנות הרשע ואתם יכולים לשנות את זה! אתם יכולים לשנות זאת מדרום אמריקה הרחוקה. למרחק אין שום משמעות! רעיון זה הוא כה לינארי! אתם יכולים להגיע אליהם, מבלי לדעת את שמותיהם, ולהקיף אותם בתהילת ובשלוות האלוהים.

נשמות הן נצחיות. הן לא מתות. סייעו להם להבין זאת. הקשיבו להם, אל תדברו אליהם, וחבקו אותם. היו חלק מהריפוי שצריך להתרחש – עכשיו. אתם משדרי אנרגיה, ונשמות עתיקות עושות זאת טוב, טוב מאוד. זה מה שאני רוצה שתעשו ברגע זה. למדתם מספיק, אני רוצה שתסיימו את הלימודים עכשיו ויישמו זאת. אלוהים נמצא בפנים! כעת הקרינו אנרגיה זו לאחרים שזקוקים לחמלה זו, כדי שהצער שלהם יפחת במעט. הם מרגישים בכם. הם לא יודעים מה זה, או מדוע, אבל תהיה שלווה והשלמה ביחס לאובדן שלהם. אז כאשר תפגשו כנשמות בצד האחר של הצעיף, הם יוכלו להביט בכם ולומר: ״הרגשתי בך באותו יום. זה היית אתה. תודה לך. תודה לך!״ האם תוכלו לעשות זאת למענם?

זה החלק הראשון של התקשור. זה הדבר החשוב ביותר שאנו יכולים לומר לכם. אינכם יכולים עוד לשבת בכיסא ולהקשיב לתפיסות הללו מבלי לקחת חלק במה שמתרחש על הפלנטה. זמן הפעולה הגיע!

האיום האפל כבר כאן

במשך שנים העברתי לכם מסרים על הכיול מחדש של החושך והאור:

״הציוויליזציה עצמה נמצאת בסכנה בשל תנועה זו, ואתם עברתם את הסמן – היערכות שרבים אמרו שלא תתרחש. זו הפעם החמישית שחוויתם הזדמנות זו ועכשיו, יקרים, אתם מתקדמים לקראת פוטנציאל של שלום על כדור הארץ . לפני עשרים ושלוש שנים אמרנו לכם שהדבר יכול להתרחש ושהפוטנציאלים חזקים. עכשיו, כל שסביבכם מתמודד ונאבק כיוון שהשינוי כאן. אומר זאת שוב ושוב: אנרגיית החושך הישנה לא מתה בקלות, היא צורחת ונאבקת כדי לשמר את עצמה, והיא נלחמת בסופה שלה. זוהי אפוא האנרגיה עליה אנו מדברים עכשיו, והנושא הוא איזון התודעה האנושית בין חושך לאור”.

הכיול מחדש של חושך ואור (פברואר 2012)*.

לפני יותר משנה, נתתי לכם תחזיות שהשינוי הקרב יהיה שונה מכל דבר לו ציפיתם.** יש חשכה שהתקבצה על הפלנטה הזאת, ואמרנו לכם שהיא תגבר. היא תגובה לאור שאתם הדלקתם. היא נלחמת על חייה באנרגיה הישנה. תודעת החשכה תמיד שגשגה על הפלנטה. שחיתות, תאוות בצע ומוות אכזרי היו תמיד דרך טבע האדם הישן. לפתע, בנקיפת ימי השיוויון, הנבואות מתחילות להתגשם. סוף לוחות השנה של העמים הילידים חזו זאת, והנה זה כאן.

המטפורה ברורה. האור מתחיל להתעצם. זו מטפורה למודעות רבה יותר – של הכול! אמרנו לכם לפני שנים רבות ש״כאשר כולם יוכלו לדבר עם כולם, לא יוכלו להיות עוד סודות״. הדברים נאמרו לפני האינטרנט ועכשיו אתם יודעים על מה אנחנו מדברים. הטכנולוגיה הזאת היא למעשה כלי עבורכם להילחם בחשכה. אראה לכם בעוד רגע. מה שאומר לכם בתקשור זה עשוי להישמע בלתי אפשרי. הרשו לי להתחיל בהתחלה.

תרחישי פחד

השינוי כבר כאן והחשכה מתחילה להתאסף. אלה שאין להם מושג מתחילים להקרין את הפחדים שלהם, ואתם תשמעו זאת במקומות רבים: ״הנה זה בא – הסוף. ידענו! תהיה מלחמת גזעים על הפלנטה״. הרשו לי להתייחס לכך. זה ממש לא חדש. כמה לינארי מצדכם. זה נעשה בעבר. רצח עם – עם המשמיד עם אחר? זו אנרגיה ישנה מאוד. לא בכך מדובר, כלל וכלל לא.

אחרים יאמרו: ״זה הסוף, תהיה מלחמת דתות! ראו! יש מיליוני נוצרים ומיליוני מוסלמים, והיהודים תקועים באמצע. הנה זה בא, מלחמת דתות!״ שוב, אומר לכם: ״אה, כמה לינארי! כך היה מאז ומתמיד. האם אינכם מודעים לכך שרוב המלחמות על הפלנטה הזאת התרחשו בשם האלוהים? כמה ישן, כמה לינארי. לא, זה לא מה שמתרחש.

אתם תהיו עדים למשהו שונה, עם פרדיגמה שלא חוויתם מעולם קודם לכן. בפעם הראשונה על הפלנטה, יש לכם צבא ללא גבולות, ללא מדינה, אפילו ללא שפה משותפת. זהו צבא החשכה, והוא ילחם בכל דבר שיש בו יופי, יושרה, אור, חירות, אהבה או חשיבה מתדר גבוה יותר. הוא ילחם בכל הדברים הללו! אולי תאמרו: ״קריון, איך כל זה מסתדר עם אנרגיית האור של העולם החדש?״ אה, השאלה הגדולה! אוכל להסביר זאת בכמה דרכים. הראשונה היא שלבני האדם יש בחירה חופשית.

האם זה באמת מזעזע אתכם שהחשכה נלחמת מלחמת הישרדות? החשכה מייצגת שליטה, שליטה מוחלטת על הכול, אבל בעיקר על כסף. כאשר הם יעלמו בסופו של דבר, הכלכלה תשתנה. יהיה קל הרבה יותר להקים מערכות חדשות – לטובת כולם. כל עוד הם קיימים, החשכה תלחם למען האנרגיה הישנה של ההפרדה והשליטה. בחשכה, תאוות בצע ושחיתות יכולות להתקיים בקלות. באור, הן אינן יכולות. יקרים, זה לא קשור בכלל לדת. זו ההתנגשות בין חושך לאור, ישן וחדש, הקרב למען האנרגיה החדשה כבר כאן.

כעת, הרשו לי לומר לכם משהו שישמע לכם אולי נתון במחלוקת. החשכה אינה חכמה. זו המטפורה. אם אתם מאירים אזור שהיה קודם לכן חשוך, אתם יודעים טוב יותר כיצד לנווט בתוכו. אתם תעשו דברים הגיוניים במקום לחשוש לאן ללכת. היושרה קלה יותר כשהאורות דלוקים. זאת משום שאף אחד לא מאיים עליכם עוד. אתם יכולים לראות מה נמצא בפינות. אתם יכולים לראות את נקודות הדמיון שבין אדם לאדם ולהיות חכמים יותר. כאשר אתם בחשכה, הגיון בריא אינו הגיון בריא. הוא מייצג ״הגיון פחד״. תוכלו אפילו לומר שהחשכה סובלת מתפקוד לקוי. אתם צודקים. החשכה אפילו טיפשה. אתם צודקים.

הרשו לי לשאול אתכם שאלה. אתם רואים כוורת – כוורת דבורים והדבורים מזמזמות מסביב. אתם לא אוהבים את החופשיות הזו של הזמזום והתנועה, לכן אתם נוטלים מקל ענק, נעמדים מול הכוורת, ומכים בה. אתם חושבים שזה חכם? [קריון צוחק] זה בדיוק מה שאירע! לא רק זאת, זה יקרה שוב. הצבא החשוך הוא בעל תפקוד לקוי. הוא לא רואה את הבאות, כיוון שהוא ימשיך להכות בכוורת, והוא יעשה זאת בכל רחבי העולם. הוא לא מבין שבכל פעם שהוא עושה זאת, הוא חושף את מהותו ומאחד את הדבורים. אולם, הוא מאמין שהוא מפחיד את הדבורים! הן לא יצאו החוצה, אלא ישארו בפנים ויפחדו מהם – תפקוד לקוי.

נגמרה הישיבה על הגדר

נתנו לכם נבואה נוספת לפני שנים. באנרגיה החדשה, אף אחד לא יוכל להמשיך לשבת על הגדר. אף ממשלה לא תוכל לשבת ולצפות, כיוון שכולן תהיינה מעורבות. יהיה עליהן לקבל החלטה האם להילחם בחשכה או לא. ואם הן לא תלחמנה בחשכה, הן תהיינה פגיעות לצבא החושך. מסרנו לכם מידע זה לפני שנים. כל הממשלות על הפלנטה תהיינה מעורבות בסופו של דבר בחיסול צבא החושך. לכן כאשר צבא החושך יכה בכוורת שלהן, אלה שישבו על הגדר יתלשו ממנה, יהיו עדות לאור ולחושך ותהיינה חייבות לקבל החלטה. צבא החושך, באמצעות הפעולות שלו, זורע את השמדתו. הוא לא מבין את האור. הוא מבין רק דבר אחד: פחד. הדבר מייצג אנרגיה ישנה מאוד. כך זה הולך: ״אם תצליחו להפחיד אנשים, תנצחו בכל קרב״. זו תודעה של אנרגיה ישנה ויש בה אמת, אם אתם קורבנות. אם אתם משדרי אור, היא לא תשפיע עליכם. אתם יודעים טוב יותר.

מימון הוא שמן המנוע של החשכה

כל אנשי הפלנטה יצטרכו לרדת מהגדר כדי לחסל את צבא החשכה. כבר אמרנו לכם בעבר כיצד לעשות זאת. והפוליטיקאים יגלגלו עיניהם. אלה המצויים בתוך נבכי הממשל, שיודעים כיצד הדברים עובדים, יגלגלו את עיניהם. אתם יכולים לחסל את צבא החשכה ללא הרג. את הדבר שהם מפחדים לאבד, אתם יכולים לקחת מהם עכשיו. כסף! איך יעבוד צבא החשכה כאשר לא יוכל לאכול? כיצד יתפקדו כאשר אין להם כלי נשק? אני מבטיח לכם, אפילו החברים החשוכים ביותר של צבא החשכה ילכו הביתה אם לא יהיה להם אוכל, או שלא יהיה אף אחד שיארגן אותם, כיוון שהמנהיגים היו רעבים ועזבו. זה בלתי אפשרי, יש שאומרים. הכסף מגיע ממקורות לא ידועים, הם אומרים. הרשו לי לומר לכם משהו. לא, זה לא נכון. הוא מגיע מאותם מקורות ידועים. רובו מגיע ממשאבי הקרקעות שנכבשו, אבל לא כולו. הם יתחילו לאבד את אדמתם בקרוב, ולכן הם יזדקקו לכספים אף יותר. אם משאבי ההכנסה שלהם יחשפו לחלוטין – יש מי שמאזין שצריך לשמוע זאת – אם משאבי ההכנסה שלהם יחשפו לחלוטין, הדבר יחולל שינוי גדול מבחינת הציבור, אשר יזדעזע.

הרשו לי לדבר אל הפוליטיקאים. אתם יושבים דרך קבע מול הנמצאים מצדו האחר של השולחן, מול נציגי ארצות אחרות שהן בעלות בריתכם. הם מחייכים אליכם בעודם מממנים את הצד האפל. ככלות הכול, אפשר להרוויח כסף ממלחמה! כך היה במשך שנים. אבל זה לא ימשך עוד זמן רב. פוליטיקאים, כאשר יתגלה שאתם ידעתם על כך, אתם אלה שתשאו באחריות. לא עשיתם כלום בנוגע לכך.

אני רוצה לדבר אל האמריקאים, כיוון שהשותף שלי [לי] הוא אמריקאי. אני עומד לומר לכם משהו עכשיו, ואתם לא תאמינו לדברים. הרבה מכספי המסים שלכם, הכספים שהרווחתם בעמל רב, מוצאים את דרכם לצבא החשכה! וישנם אנשים בתוך הממשלה שלכם שיודעים זאת. אתן לכם תשובה לשאלה מה לעשות בקשר לכך בכמה מילים בודדות: חקירה משפטית בינלאומית שקופה. חקירה משפטית בינלאומית שקופה! הגיע הזמן לחסל את מימון החשכה, ולחסל את היכולת שלהם להילחם. ***

יש לי אזהרה למנהיגים שיודעים מהיכן מגיע הכסף, ושאינם עושים דבר בקשר לכך. ימי המנהיגות שלכם ספורים. האור יחשוף זאת ואתם תפסידו. מדוע שלא תתייצבו בצד הנכון של הגדר עכשיו?

האם זה הזוי מדי? האם זה פשוט מדי? לחשוב שהעולם יכול להתאחד ולמשוך את השטיח מתחת לחשכה במקום יושבה ולחסל את הבועה הכספית בה הם נמצאים – האם הדבר באמת יכול להתרחש? צפו לקלף הבלתי צפוי! [קריון מצחקק שוב].

אם תעשו זאת, האם הדבר ישנה את סוג ההתקפה שהתרחשה בפריז? ככלות הכול, לא היה זה צבא כלל, רק כמה אנשים. התשובה היא כן – כיוון שהמעטים נשמעים לרבים ומאומנים על ידי רבים. הם ראו את הרבים כמרכז המאורגן ממנו ניתן לפעול. ללא המרכז, אין כל מטרה. המעטים לבדם אז, ללא דבר שמממן אותם ושתומך בהם.

הדבר תלוי בכם, המאזינים, לא אלה שנמצאים בחדר הזה. יכול להיות שהאנשים שמאזינים ושקוראים בשלב מאוחר יותר כלל לא מתעניינים בקריון או בתקשור, אבל הם ישמעו זאת וידעו שאני צודק. אין זה מסר אפל. זהו מסר מואר! ההתחלה כאן. הדברים משתנים. אתם עדים לשינוי בעודנו מדברים.

יבוא יום שבו לא תהיו עוד עדים להתרחשויות שכאלה, לקבוצות רשע מאורגנות שכאלה. זהו מסר שמח שיש לי עבורכם היום. ההיסטוריה תזכור זמנים אלה כאשר העולם התאחד סוף סוף והבין לאן הוא הולך. קשה עכשיו. פרדיגמת הקיום משתנה. אנשים, ממשלות ועסקים יתחילו כולם להבין שהקרב מתחולל ושהם יכולים לנצח. מהי תגובתכם?

אני רוצה שתברכו את אלה שאיבדתם אתמול [בפריז], שתאהבו ושתבינו אותם. אמרתי זאת בעבר: הם נמצאים עכשיו בצד הצעיף שלי. הם בסדר. הם מביטים בכם עכשיו והם אומרים – השתמשנו במילים הללו בעבר – הם אומרים: ״עשינו את חלקנו. עכשיו עשו אתם את שלכם״. הם ישובו לפלנטה, כולם, ויקחו חלק ביופי האור שאתם בוראים בזמני שינוי אלה על הפלנטה שלכם.

האמינו לי, הסוף כבר התרחש. זו ההתחלה.

אני מאוהב באנושות, כיוון שהייתי עד למה שעשיתם.

וכך הוא.

קריון

הכיול מחדש של חושך ואור.

** התגלויות של חשכה.

*** בתוך ימים, פורסמה עצומה הקוראת בדיוק לדבר זה: קישור