זרעי כוכבים

מה הם זרעי כוכבים? וגם, 20 סימנים לכך שאתם זרעי כוכבים

מלאני בקלר

מאי 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

מי הם זרעי הכוכבים ומדוע הם כאן?

זרע כוכבים הוא בן אנוש שחי על כדור הארץ בזמן הזה. אולם, אף על פי שזרעי כוכבים נולדו ״אנושיים״, ויש להם דנ״א אנושי ללא ספק, מקור הנשמה שלהם הוא מחוץ למישור הארצי. זרעי כוכבים מגיעים מממדים אחרים או גבוהים יותר, מיקומים מקבילים, ממערכות כוכבים, מפלנטות, מגלקסיות וממישורי קיום רבים אחרים. למעשה, כולנו עשויים מחומרי כוכבים… כפי שאמר האסטרופיזיקאי הידוע, קארל סאגאן: ״היקום מצוי בתוכנו. אנו עשויים מחומרי כוכבים. החנקן שבדנ״א שלנו, הסידן שבשיניים שלנו, הברזל שבדם שלנו, הפחמן שבעוגת התפוחים שלנו נוצרו בקרביהם של כוכבים קורסים״.

מה או מי הם זרעי כוכבים?

זרעי כוכבים הם נשמות מפותחות מאוד שמקור נשמתן מהכוכבים או מממלכות קיום ממדיות גבוהות יותר. מקורם במערכות כוכבים כגון הפליאדות, סיריוס, אנדרומדה ולִירָה. זרעי כוכבים הם אותן נשמות בעלות גלגולים קודמים או התנסויות מקבילות בממדים גבוהים יותר, שזוכרות קשר ואמת אלה בפיזי. הם הגיעו לכדור הארץ כדי למלא משימה מיוחדת מאוד: לשרת את ההתעוררות של גאיה והאנושות. זרעי כוכבים הם אותם אנשים שהתעוררו ושזוכרים את המקורות והחיבורים הגלקטיים והמוארים שלהם ואת הרטטים הגבוהים יותר.

קבוצות הקריסטל, האינדיגו והקשת הן הדורות החדשים ביותר של זרעי כוכבים, אך ישנם זרעי כוכבים ומורי דרך מבוגרים רבים, כגון זרעי הכוכבים של הקרן הכחולה, אנשי הגל הראשון, זרעי אלפא ורבים אחרים. למרות שהם נולדים בגוף פיזי, כמו אנשים רגילים, תכופות זרעי כוכבים מרגישים שהם שונים, שהגיעו ממקום אחר ושהם זרים כאן על כדור הארץ. זרעי כוכבים חווים לעתים קרובות תחושה מוזרה של געגועים לכוכבים, או למקום אחר. הם סבורים שמניעים ושדפוסים מסוימים של האנושות הם מוזרים ולא הגיוניים ועשויים להסס כאשר עליהם ליצור קשר עם מוסדות שעבור אנשים אחרים הם מקובלים ושכיחים.

ממש כמו כל שאר בני האדם, שהתקיימו במצב הרוחני לפני שנולדו, זרעי כוכבים חולפים מבעד לצעיף האשליה ונולדים אל תוך אותן מגבלות של הממלכה הפיזית. במובן זה, זרעי כוכבים זהים לכלל האנושות בכך שהם שכחו את מלוא האור, העוצמה הפנימית, המקור ואת הטבע והתכלית הרוחניים שלהם.

האם זרעי כוכבים הם אנושיים?

כן! זרעי כוכבים נולדים על כדור הארץ כבני אנוש. אנחנו בהחלט בני אנוש, אבל יש לנו זיכרון נשמתי עמוק מאוד של אור הרטט הגבוה שלנו. הגישה לממדים החמישי, השביעי או התשיעי הופכת קלה יותר. אנו כאן כדי לסלול את הדרך לכלל האנושות לבצע את הקפיצה אל התנסות פיזית ממדית גבוהה יותר.

בקווי זמן ישנים על כדור הארץ, התרחשו מוות ואז התעלות לממדים גבוהים יותר. עכשיו, במשך החיים כישויות פיזיות, הממדים הגבוהים יותר נגישים. וזרעי כוכבים הם הנשמות שמתעוררות למשימה שלהן – להתכוונן לרמות האור הגבוהות הללו ולשרת את התודעה הקולקטיבית.

לזרעי כוכבים יש יכולות על-חושיות ייחודיות: טלפתיה, תקשור, יכולת ראייה על-חושית ועוד. כאשר אתם, זרעי כוכבים, מתעוררים לאור ולרוח הזוהרים שלכם מרטט גבוה, יכולת ההגשמה שלכם גוברת ומתעצמת.

קריאת ההשכמה של זרעי הכוכבים

כל זרעי הכוכבים נכנסים לצורה הפיזית עם קריאת השכמה מתוכננת. קריאת השכמה זו היא סדרת אירועים, שתוכננו קודם ללידה כדי להעיר בנקודת זמן מסוימת את זרעי הכוכבים למקור שלהם, לאמת שלהם, ולתכלית הנעלה שלהם. ממש כמו התעוררות כלל האנושות, האירועים המהווים קריאת השכמה זו שונים אלה מאלה במידה רבה. עבור כמה זרעי כוכבים קריאת השכמה זו היא דרסטית, פתאומית וקשה, ועבור אחרים, זהו תהליך שמתהווה בעדינות במשך שנים.

גם לאחר ההתעוררות, התנאים של זרעי הכוכבים מגוונים מאוד. חלקם מתעוררים להבנה אדירה לגבי המקור שלהם, הם נזכרים בבת אחת בגלגולים קודמים, במיומנויות, ביכולות ובתכלית היותם כאן על הפלנטה. אחרים נזכרים רק במידה שתניע אותם לפעול, ואז ידע נוסף מגיע ככל שהם צועדים בנתיבם.

כחלק מתהליך ההתעוררות, זרעי כוכבים יתחברו מחדש עם הטבע הרב-ממדי של נשמתם, עם אור העצמי הגבוה שלהם, עם עוצמת היכולות הרוחניות שלהם, עם היכולת העל-חושית שלהם, ועם ידע אזוטרי כגון מידע על חלליות אור, מסע רב-ממדי, טכנולוגיות מתקדמות ועוד. מטרת ההיזכרות של זרעי הכוכבים, שנמצאים על כדור הארץ אך שמקורם לא מכדור הארץ, נועדה כדי שהם יערכו מחדש עם משימתם, יערכו עם האור המלא שלהם, כדי שיוכלו לחולל את השינוי העוצמתי שבאו לכאן לחולל.

רוב זרעי הכוכבים בוחרים לצעוד בנתיב האהבה והאור, אף על פי שאחדים בוחרים לצעוד בפחד ובחשכה. זרעי כוכבים רבים נוכחים על כדור הארץ בצורה הפיזית עכשיו, כדי לסייע לאנושות ולכדור הארץ לעבור לממדים הגבוהים. המשיכו לקרוא ולמדו עוד על המהות שלכם, מדוע אתם כאן והאם אתם זרעי כוכבים.

מדוע זרעי כוכבים מתגשמים על כדור הארץ?

התשובה לשאלה הזאת היא פשוטה. כדי לחוות את משחק החיים על כדור הארץ, לשרת את האנושות, לסייע להתעלות המתרחשת עתה, לאהוב ללא תנאי, ולעמוד למבחן. זרעי כוכבים מהממלכות הגבוהות בחרו לעטות את דחיסות העולם התלת-ממדי, מתוך מיקוד ותכלית מיוחדים לשרת אחרים. המשימה שלהם כוללת לעתים קרובות עזרה לאנושות להתעלות ולהתפתח רוחנית, ולרפא את מערכת היחסים הקולקטיבית עם אימא אדמה. ברור שכדי להתגשם על כדור הארץ, הנשמות הללו היו צריכות לחלוף מבעד לצעיף האשליה, לשכוח מי הן באמת ואת מידת האור והעוצמה המלאה שלהן. זרעי כוכבים מממדים גבוהים יותר יורדים בעדינות לרטט נמוך יותר קודם ללידה שלהם, כדי שיוכלו לחוות את החיים כישות פיזית.

אהבה ושירות מסמלים את נתיב המאסטר של ההתעלות מהממלכה הארצית. הדבר נכון לגבי זרעי כוכבים, מלאכים ארציים, ואותן נשמות שמקורן כאן על כדור הארץ. לאחר שהם מתגשמים בצורה הפיזית על המישור הארצי, זרעי כוכבים חייבים ללמוד את שיעורי החיים שלהם כדי להתקדם הלאה ומעלה במסעם. הדבר נכון גם אם הנשמות הללו כבר חיו גלגולים קודמים רבים בממלכות הגבוהות (החיים האלה הם הבחינה הסופית, אם ניתן להתבטא כך). אך רמזים וזרעים תמיד מוטמנים, והמלאכים והמדריכים עוזרים לזרעי כוכבים ולמלאכים ארציים לזכור את אמת נשמתם ואת פרטי משימת החיים שלהם של האהבה והשירות. אבל יש עוד…

הנה הסיפור

גאיה כנשמה הביעה כוונה להתעלות אל מעבר לממלכה הפיזית של הממד השלישי והממד הרביעי ואל הוויה של הממד החמישי. גאיה מתעלה לפלנטה נפלאה של אהבה בממד החמישי כדי להידמות יותר לכוכב ולקריסטל. כוונה זו הופעלה וזרעי הכוכבים הם הנשמות שנענו לקריאה להתגלגל במציאות הפיזית כדי להתעורר ולזכור את האמת הממדית הגבוהה שלהן. כל האנושות חווה תהליך זה של היזכרות של אמת וקיום ממדיים גבוהים יותר. זרעי הכוכבים פשוט מושפעים פחות על ידי צעיף האשליה, כיוון שהיו להם יותר תקופות חיים כישויות בעלות רטט גבוה בממדים החמישי, השביעי, התשיעי והשנים-עשר מאשר כישויות מוגבלות בממדים השלישי או הרביעי.

האם אתם זרעי כוכבים?

באופן טיפוסי, זרעי כוכבים הם אינטואיטיביים מאוד, סקרנים, פתוחים ליכולות רוחניות ועל-חושיות. הרוחניות, הממלכות הגבוהות יותר והידע הקוסמי מסקרנים ומרתקים אותם. ברור שהדבר מתרחש לאחר שהם חווים את חוסר הביטחון, הבדידות, הבלבול והגעגועים המהווים חלק מההתנסות האנושית, ואשר מתגשמים באמצעות שיכחת הטבע האמיתי שלהם. אם אתם מתרגשים לנוכח הרעיון שאפשר שמקורכם בממלכה אחרת, ייתכן והדבר נכון. התכווננו להדרכה הפנימית שלכם בדרך של מדיטציה או באמצעות עבודת חלומות כדי ללמוד על כך עוד.

אם אתם זרע כוכבים, מלאך ארצי או אם מקורכם כאן על כדור הארץ, כנשמה יש לכם הרבה כל כך לתת. זיכרו לחיות תקופת חיים זו רגע אחד בכל פעם, למדו להכיר את העצמי האמיתי שלכם, ולמדו כיצד אתם יכולים לאהוב ולשרת באופן הטוב ביותר.

האם אתם חשים לפעמים שאתם שונים מרוב האנשים? שהגעתם מפלנטה אחרת או מהכוכבים? ובכן, אולי אתם צודקים. האם יש לכם תחושה שאתם לא שייכים? או אולי תמיד היה לכם חשד עמום שאף על פי שאתם חיים על כדור הארץ, למעשה אתם לא מכאן? האם אתם משתוקקים ״לחזור הביתה״ מבלי לדעת כלל מדוע, היכן אותו ״בית״ או מה משמעות הדבר? אפשרי בהחלט שהנשמה שלכם נדדה לכדור הארץ ממקום אחר ביקום.

האם ייתכן שאתם זרעי כוכבים?

תכופות זרעי כוכבים לא משתלבים במבנים ובמערכות של העולם הפיזי התלת-ממדי. הם מתקשים אולי ליצור קשר עם האנושות, אך אף על פי כן, מרגישים ערגה עמוקה וקריאה לשרת את האנושות ולתמוך בה במאמצה להתעלות על הפחד ולהתגבר על מגבלות הכנסת אור רוחני ואמת אותנטית למישור הפיזי.

הנה 20 סימנים לכך שייתכן ואתם זרעי כוכבים… זכרו, זו רק התחלה.

האם אתם מרגישים שאתם מממד אחר או מפלנטה אחרת? הרגשה זו היא הסימן הראשון לכך שהדבר נכון. עבדו כדי להסיר את המסננים של האגו שלכם, ועוד מהאמת ומהאור האותנטיים שלכם יעלה לפני השטח. כאשר אתם פותחים את לבכם, מעלים את הרטט שלכם, ומתחברים מחדש למהות האותנטית שלכם ברגע ההווה, אמת רבה יותר לגבי המקור שלכם תצא לאור גם כן. צעדו צעד אחד בכל פעם.

20 סימנים לכך שאתם עשויים להיות זרע כוכב בצורה הפיזית

 1. כילדים, לא השתלבתם והרגשתם שונים מאוד מילדים אחרים. אולי התפתחתם מהר בילדות, אפשר שהתחלתם לדבר, ללכת או לקרוא מוקדם לגילכם.
 2. יש לכם רצון עז לחזור הביתה, ותחושה של מהות ״הבית״ הזה, גם אם אינכם יכולים לתארו במילים.
 3. היו לכם חוויות על-חושיות חזקות בילדות, שממשיכות גם בהווה. ראיית אנרגיות, ראייה מעבר לאשליה, אל העתיד או מעבר לקווי הזמן, חלומות נבואיים, ראיית עב״מים או מפגש עם חוצנים – כולם חוויות ״רגילות״ למדי עבור זרעי כוכבים.
 4. אתם רגישים מאוד (לפעמים באופן מוגזם).
 5. אתם אמפתים מאוד ויכולים לחוש ברגשות של אחרים, וייתכן שגם לשמוע את המחשבות שלהם, דבר שמאפשר לכם ״לקרוא״ אנשים בקלות.
 6. תקשורת עלולה להיות איטית ולפעמים מעצבנת עבורכם כאשר אתם כבר יודעים מה האדם האחר עומד לומר.
 7. יש לכם חוכמה פנימית עמוקה ואתם חשים חסרי זמן. אולי היו לכם אפילו חלומות או זיכרונות על התנסויות וגלגולים קודמים בפלנטות אחרות, בדרכי קיום ובממדים שונים לגמרי.
 8. יש לכם תחושה חזקה לגבי המשימה האישית שלכם, גם אם אינכם יודעים עדיין מה היא. אף על פי כן, יש לכם תחושה עזה שעליכם לעשות דבר מה ״גדול״, ותשוקה חזקה לכך.
 9. יש לכם חלומות עוצמתיים וברורים שתכופות מתרחשים במקומות ובזמנים שמחוץ לפלנטה. לפעמים החלומות הללו נראים אמיתיים יותר מהמציאות.
 10. ילדים קטנים ותינוקות מוקסמים מכם, דומה שהם מסוגלים לראות את הייחודיות שלכם ואת אורכם הבוהק.
 11. יש לכם חיבור עמוק לטבע, לצמחים, לבעלי החיים ולאלמנטים הפיזיים ודומה שאתם מסוגלים לתקשר איתם ברמה מסוימת.
 12. אתם לא משתלבים בחברה. אנשים אחרים סבורים שאתם מוזרים, משונים או שונים ואולי מעט חוששים מכם.
 13. ייתכן שאין לכם הרבה חברים, ודומה שאתם מנהלים מערכת יחסים עמוקה ומורכבת עם החברים שכן יש לכם, שמתעלה על הזמן והמרחב.
 14. ייתכן אפילו שאתם מרגישים כזרים ליד הוריכם וקרובי המשפחה שלכם, דומה שהם פשוט לא מבינים אתכם, ואתם לא מבינים אותם. לפעמים אתם עשויים לתהות אם אתם מאומצים.
 15. אתם מודעים מאוד לאנרגיה ולאופן שבו האנרגיה יכולה להשפיע עליכם. קרוב לוודאי שיצרתם טכניקות הגנה אנרגטיות כדי להצליח להימצא בחברת אנשים אחרים, ואף על פי כן, ציבור רב או מקומות הומי אדם יכולים להוות עומס אנרגטי כבד מדי עבורכם.
 16. יש לכם כישורים על-חושיים טבעיים ויכולות תקשור או ריפוי אנרגטי.
 17. יש לכם הבנה עמוקה לגבי דרכי הפעולה הנעלות יותר של היקום ושל האלוהות, הבנה שנובעת עמוק מתוככם.
 18. אתם יודעים שאתם זרע כוכבים ושהמקור האמיתי שלכם אינו אנושי. יכול להיות שאתם יודעים על איזו פלנטה או באיזו גלקסיה ביליתם את רוב זמנכם.
 19. אתם יודעים שהגעתם לכאן מן הכוכבים כדי לשרת את האנושות ואת כדור הארץ ולסייע להם להגיע לממדים גבוהים יותר. אתם פועלים כדי לזכור יותר מאמת נשמתכם, ולהגשים את התכלית שלכם כישות מן הכוכבים.
 20. אתם יודעים שאתם יותר מישות פיזית, ושהמהות האמיתית שלכם היא של הוויית אור רוחנית.

בין אם שאלת היותכם זרעי כוכבים מהדהדת בכם או לא, אתם ישות רוחנית בצורה הפיזית, שיש לה משימה ומטרה ייחודיות. זרעי כוכבים אינם מיוחדים יותר או פחות מאנשים אחרים, כולנו נבראנו מאותו מקור וזה המקום והזמן שלכם לזהור.

הקדישו זמן למדיטציה, התחברו לעצמי הגבוה שלכם וגלו בעצמכם את האמת והמקור שלכם. יהיו חוויות העבר שלכם אשר יהיו, יש סיבה להיותכם כאן בפיזי עכשיו. באמצעות ההתעוררות שלכם, בין אם אתם זרע כוכבים או לא, אתם יכולים לעזור לאנושות להגיע להבנה נעלה יותר.

נניח שאתם זרעי כוכבים? מה הלאה…

כאשר אתם מתעוררים ונזכרים מי אתם, אתם מבינים את האמת המלאה של הטבע והמקור הגלקטיים שלכם. לא רק שזרעי כוכבים מגיעים לכדור הארץ עם משימות ייחודיות, הם גם מגיעים עם נקודות התעוררות ייחודיות. תכופות זוהי התנסות חיים מאתגרת; לילה אפל של הנשמה שמנפץ את מגני הרגש, האמונה והמחשבה כדי לאפשר לאור הפנימי לצאת.

בכל מקום שבו אתם נמצאים, בין אם חוויתם התנסות מאתגרת בחייכם או לא, אתם יכולים להתעורר באופן מלא לאמת שלכם. הדבר יאפשר לכם לראות עוד מהתמונה. עוד חתיכות מהפאזל נופלות למקומן כאשר אתם נערכים עם האותנטיות שלכם במידה רבה יותר.

אתם יכולים לעשות זאת על ידי כך שתשחררו את האמונות ואת המיקוד בחיצוני. הקדישו זמן למדיטציה. השאירו לרגע בצד את בעיות הגוף הפיזי, הזמן, הרהורים על העבר או דאגות לגבי העתיד. היכנסו לגמרי אל הלב הער שלכם ברגע ההווה כדי להתחבר לעצמי הגבוה שלכם, לצוות המדריכים שלכם, לישויות הגלקטיות, למלאכים ולמאסטרים הנעלים שבחרו להיות חלק מהצוות שלכם. הם כאן לא רק כדי לסייע לכם להתעורר, אלא לעזור לכם להעניק שירות באופן מלא. יש לכך צורות ואופנים רבים, אך הדבר תמיד בא בעקבות עמידתכם באמת שלכם.

אם אתם חושבים שייתכן ואתם זרעי כוכבים…

אל תתחילו לחשוב ולדאוג מה בדיוק עליכם לעשות או להשיג. במקום זאת, גלמו את מלוא הנוכחות שלכם. כאשר אתם מעלים את הרטט, עוד ועוד מהעצמי האותנטי שלכם מתגלם, בין אם זו ישות פליאדית מהממד החמישי, ישות מלירה מהממד התשיעי או כל מאפיין, יכולת וגוון אחרים של נשמתכם.

עכשיו הוא הזמן לגלם את האמת שלכם, להיות האור והאותנטיות המלאים שלכם. בעת שאתם מאירים במלוא אורכם, פעלו בדרכים הנכונות לכם. שרתו בדרך שנכונה לכם, שתואמת ליכולות, לעוצמות ולאותנטיות שלכם.

הדברים שמהווים עבורכם השראה ומעניקים לכם סיפוק הם בדיוק הדברים שאתם צריכים לעשות כדי להעיר את האנושות. כזרעי כוכבים, יש לכם גישה לקודי ההתעוררות. אלה הם פשוט תדרים, או מבני אור שדרושים להתעוררות המלאה של האנושות. הם דומים לחלקי פאזל. כדי למצוא אותם, אתם צריכים להתחבר אליהם תחילה, דבר שהוא אפשרי באמצעות מדיטציה והיפתחות לכל שאתם ויצירת קשר עם כל שאתם. אז, קרקעו אור זה אל ההווה, אל הפיזי, אל חייכם.

כל רגע שבו אתם ניצבים באותנטיות שלכם, הוא רגע של עבודת אור. אפשר ואתם נמשכים לדבר בשפת אור, לתקשר, לכתוב, ליצור, לעבוד עם קריסטלים, עם הרשתות או כל דבר אחר. לכו בעקבות הדברים שמביאים לכם השראה; לכו בעקבות הדברים שגורמים לכם אושר. דעו שהבסיס למשימתכם כזרעי כוכבים הוא פשוט, האירו – באור גדול, באופן מלא. כאשר תעשו זאת, תתגלה ותתחדד עוד מהעוצמה שלכם, ובכלל זה היכולות והכישורים העל-חושיים שלכם, שהתפתחו בקווי זמן חלופיים או מקבילים. הישארו ערוכים עם הדברים הללו והמשיכו להאיר ולצעוד בנתיבכם. אל תניחו לממלכה החומרית להסיח את דעתכם.

זיכרו, אתם בפיזי, אך לא מהפיזי. אתם כאן, נולדתם אל תוך אותה אשליה, אותם מבני אמונה, מגבלות ושיכחה כמו שאר האנושות. כדי לעזור לכולם להתעורר, הפכו למורי דרך. פיתחו את לבכם והתכווננו לצינור ההתעלות ולהילה שלכם. התמלאו באור, הפכו זוהרים, התעלו, היפתחו, התרחבו והאירו.

תודה לכם על שאתם מאירים באורכם… הוא מחולל שינוי אדיר.

באהבה ובהודיה,

מלאני

מלאני בקלר היא סופרת, מתקשרת ומייסדת אתר www.Ask-Angels.com

https://theangelsolution.com/