השער החמישי: 5:55

The Spiritual Fifth Gate

מאת: אלין

מארס 2018

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

אהובים, דעו שאם פגשו עיניכם מאמר זה, הרי שחייכם עומדים בפני שינוי מואץ. בתקופה זו, אפשרויות עילוי התודעה שלכם גבוהות יותר מכפי שאתם יודעים. אתם מקבלים עתה מפתחות לעילוי תודעתם לממדים שהם מעבר לזמן ולמרחב. עד כה לא ידעתם שבכל יום נפתחים לכם שערים בין ממדיים מרהיבים ליצירת קשר עם עולמות עיליים. יש להתכוונן אל השער באמצעות מיקוד פנימי, מדיטציה, האזנה קשובה פנימה. כל דרך שמאפשרת לכם להיות מוזנים במידע חדש היא ראויה ותסייע לכם.

קוד השער הוא המספר חמש, וככל שתשתמשו בו יותר, יפתחו ערוצי מידע גבוהים יותר. תוכלו להזרים לאנושות מידע חדש שאינו כבול במרחבי זמן או בתודעות דחוסות. המספר חמש מקבע את הגשר בין ממד מרחבי זה לבין ממד עילי יותר. הדרך להתחבר אליו היא בשעות מסויימות מאוד במהלך היום.

בחמישי במאי, 2018, בשעה 5:55 בבוקר, יפתח שער תודעה עילית חזק מתמיד. תארו לעצמכם שדמויות עתידיות שלכם רק מחכות שתתחברו אליהן, כדי להדריך אתכם במסעכם. הן כבר עברו את כל מה שאתם עברתם ויותר מכך, הן מבקשות להקל עליכם ולכוון את התקדמותכם עם כמה שפחות מכשולים.

פעמיים בשנה נפתח לכם השער העוצמתי ביותר, שיהיה פתוח עד לשעה 5:55 אחר הצהרים. השתמשו ביום זה לתועלתכם העליונה. צרו קשר עם הדמויות המקבילות שלכם והאזינו להן. הן יסייעו להסיר תבניות חיים ישנות שיתפוררו ולא ישרתו אתכם עוד מיום זה ואילך.

כדור הארץ והתודעה האנושית עוברים שינוי מואץ. אתם עומדים בפני אבולוציה אישית והיו ערים להזדמנויות חדשות שיביאו משב רוח רענן של צמיחה והתרחבות. בקרוב תתעוררו להווייה האמיתית שלכם ותרגישו שהאדם שתמיד רציתם להיות, או הדבר שרציתם להגשים, מתאפשרים בקלות וללא מאמץ.

אך עליכם גם לדעת שיש לכם הזדמנויות לחיבור פנימי לשער החמישי, 5:55 – והוא נפתח כל יום למשך דקה, בין אם בבוקר או אחר הצהרים. אין צורך לחכות לתודעת הממד החמישי, היא כבר כאן, תמיד התקיימה במקביל ותודעתכם מתרחבת אליה. דעו שיש פתיחה מואצת אליה בשעות מסויימות מאוד. הכוונה לשעה מדוייקת שבה נפתח פתח לקבלת מידע. ככל שתתכווננו יותר לשעה זו, תהפכו מודעים יותר לאופן שבו הוענקו לכם מתנות, שיגיעו באמצעות רעיונות או הזדמנויות שיפתחו לכם ואתם תפעלו על פיהם בעת שאתם בוראים את המציאות החדשה שלכם ללא מורא ופחד. 5:55 הוא השער העילי שאליו ניתן להתכוונן – כל עוד תודעתם כבולה בזמן.

אם ביקום זה היה הזמן מוגדר מעט אחרת, אם לדוגמה הייתה לכם שעה בת יותר משמונים דקות, הייתה מתרחשת פתיחה לשערי מידע בשעות כגון 7:77 או 8:88. אילו יכולתם "למתוח" את הזמן או לחלק אותו אחרת, הייתה לכם גישה לשערי מידע עיליים יותר. אולם כרגע, הזמן שלכם בנוי באופן שבו יש פתיחה לממד עילוי חמישי באופן מודע. הרביעי הוא רק גשר מעבר או צינור לתודעת-על.

אולם כל יום פתוחות לכם רמות של תודעה שרוטטות במקצב אחר, במוזיקה אחרת. בממד עילי יותר קיימת הסתכלות רחבה יותר על מה שתחוו, ומה שתראו במשקפים הצרות כמצב מוגבל יכול להיראות כרגע חשוב והכרחי של למידה והעצמה טרם שחרור עצום. לכן חשוב מאוד שתהיו מחוברים פנימה בדקות מסויימות כדי לראות ממבט עילי את כל חלקי התמונה של מסעכם.

לקראת דקה זו, ובעיקר בימי חמישי בשעה 5:55, הכינו לכם מראש שאלות על מהות היקום, שאלות אישיות שאתם מחפשים להן פתרון או עצה שנים רבות. הטמיעו אותן במחשבה שלכם, התמקדו בשעון במספרים 5:55 והתשובה ״תקפוץ״ לתודעה שלכם. יש שיראו סמלים, יש שיקבלו צירופי אותיות, יש שישמעו קול פנימי חזק או יחוו אינטואיציה שתתעלה מעבר לאני הקיים ושתסייע לכם בכל שתרצו.

מי שמקבל תשובות באמצעות כלים מכוונים, כגון קלפים, נוצות, מטוטלת או קריסטלים, יכול לקבל בשעה 5:55 תשובות שיש בהן רמזים מכוונים למהות המסע שלכם בחומר. אתם תרגישו שיש אפשרות נדירה לקצר את הזמן ותקבלו עצות איך להשיג יותר בזמן הקצר ביותר. אתם תרגישו שהמידע מקיף ורחב בהרבה מכפי שהיה כאשר ביקשתם לדעת קודם לכן.

המספר חמש הוא כוח המחובר לתזוזה ולתנועה, בין אם למעברים בחיי היום-יום, כגון מעבר בית או מדינה, ובין אם תחלופת מידע והעברתו ברשתות האנרגיה ההולוגרפיות. מה שמיוחד במספר חמש הוא השמירה וההגנה שהוא מעניק בעת התקשורת שמגיעה ללא הפרעה. את השמירה הזאת זיהיתם לפני שנים רבות באמצעות שימוש בסמל החמסה, שערכו חמש אצבעות מופנות מעלה או מטה ומשמעו: ״חמישה״ בשפה הערבית. וזו איכותו של המספר חמש, הוא מעניק הגנה ומזל טוב לנושאו וגם למי שמסתכל עליו. אם תקנו מכונית שבלוחית הרישוי שלה מופיעים המספרים 555 או 55, תמצאו שאולי אתם נוסעים יותר וחייכם רצופים לפתע ניידות, אך גם שהרכב שלכם מוגן יותר. זהו רמז לכך שהמרכבה שלכם מוגנת יותר. וכך, דקה 5:55 בכל יום היא דקה מקודשת של מסע בזמן שניתן לקבל בה הכוונה וסיוע, ולהקל על המסע על ידי ההדרכה האישית הגבוהה שלכם. אתם תגלו שיש עליכם שמירה ושכוחות נעלים מבקשים להעניק לכם העצמה מכוונת שתשמור על גוף האור המלא שלכם.

אם במקרה התעוררתם בבוקר, בדיוק בשעה 5:55, הרי שנוצר עימכם קשר תוך סנכרון מיוחד כדי לומר לכם שאתם לא לבד במסע. האם תוכלו לזכור את החלום שהיה לכם רגע לפני שעיניכם הביטו בשעון? זכרו שאתם מקבלים תמיכה ואהבה מהיקום. צופים בכם, אוהבים אתכם ודעו שהחיים שלכם עוברים טרנספורמציה מהירה שמתועלת לתועלתכם העליונה. זהו שינוי שיביא אתכם לחירות ולצמיחה אישית. אם במהלך אותו יום עיניכם שוב יראו את המספר, קבלו את הזמנת הסיוע. זה הזמן לדעת שהישן אינו משרת אתכם עוד ושיש לשחררו באהבה. התכוננו והיו ערים להזדמנויות חדשות שיביאו לכם חירות וביטוי של מהותכם הפנימית האמיתית שחיכתה לפרוץ שנים כה רבות.

בכל יום, דקה 5:55, בבוקר ואחר-הצהריים, מאפשרת לשמוט את כל המטען הרגשי המציק שסחבתם עמכם. תוכלו להסיר אותו ולהתנקות. אז תרגישו שאתם מתמלאים באהבה לכל היקום ולעצמכם. אתם תחוו את עצמכם פנימה במצב תודעה טהור, מלא אור וחמלה. לא תנווטו על יד מחשבות שסוחפות אתכם למקומות אחרים. אתם תחושו בהוויה נוכחת מאוד, מתבוננת. השתמשו בדקה חשובה זו לחיבור לפראנה – לכוח החיים שמחבר את כל האלמנטים ביקום, לאור האין-סוף. זוהי אנרגיית החיים האוניברסלית שמצויה בכל מקום. זוהי דקה נהדרת לחיבור פנימי ולשאיפה של אנרגיה קוסמית. היא תעניק לכם שלווה ואיזון, אתם תרגישו חלק בלתי נפרד מכל אשר סביבכם. כאילו יצאתם אל מחוץ לעצמכם ואתם בוחנים את עצמכם במצב מלא סיפוק ותובנות מועילות. תודעת הזמן תיעלם.

פקחו עיניים והביטו בשעון. השעה 5:56. עברה בחייכם רק דקה, אולם נדמה שזכיתם בתודעת נצח והחכמתם במידע שהגיע ממרחק אלפי שנות אור מן העתיד. העניקו וחלקו את המידע שקיבלתם עם האנושות. השתמשו במידע כדי לסלול לכם מסע שמח ומלא סיפוק.

בהצלחה ובאהבה!

אלין

© כל הזכויות שמורות לכותבת. לא ניתן לשכפל, להעתיק או להשתמש בתכנים בשום צורה ואופן ללא אישור מפורש ובכתב מהכותבת.

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר