השעה המכושפת

דעו מה מתרחש בין שתיים לארבע לפנות בוקר

מלאני בקלר

נובמבר 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

מהי השעה המכושפת? האם שמעתם על השעה המכושפת? למעשה עושים במונח זה שימושים שונים. הוא עשוי להתייחס לזמן בלילה שבו התינוק מתעורר, או בעולם ההשקעות, הוא מתייחס לשעת המסחר האחרונה. אך לדעתי, השימוש העיקרי במונח זה והמשמעות של ״השעה המכושפת״ שבה ברצוני להתמקד כאן הוא זה: השעה המכושפת היא הזמן ביום שבו הצעיף הוא דק ביותר, מאפשר לאנושות יכולת רבה יותר לחוש בממלכת הרוח.

מהיכן נובע המונח? המושג ״השעה המכושפת״ נובע מסיפורי עם של תחילת המאה ה-19, אז נעשה בו שימוש כדי לתאר את הזמן בלילה המשוייך לאירועים על-טבעיים. על פי ויקיפדיה, ״זהו הזמן שבו מכשפות, שדים ורוחות הופכים עוצמתיים ביותר ופעילים מאוד״. ויקיפדיה מציינת את הפעם הראשונה שבה תועד המונח ״השעה המכושפת״ בכתבים בשנת 1835, אך קרוב לוודאי שנעשה בו שימוש מוקדם יותר. אזכורים מסוימים מצביעים על שנת 1535, אז קבעה הכנסיה הקתולית את הכללים האוסרים על פעילות בחלון הזמן שבין שלוש וארבע בשל פחד מפני מעשי כישוף.

בכל אופן, האם יש אמת בתפיסה זו? האם השעה המכושפת היא דבר אמיתי? לתפיסתי, התשובה היא ״כן״, אבל לא בהכרח באופן המתואר בויקיפדיה. כיוון שהאמת היא שאין זמן מסוים ביום (או בלילה) שבו ממלכת הרוח פעילה יותר מכל זמן אחר. הישויות הרוחניות תמיד פעילות!

בכל רגע ורגע, בין אם אתם מודעים לכך או לא, קיימת פעילות רבה מאוד שמתרחשת בממלכת הרוח, ממש מעבר לצעיף התפיסה הפיזית הרגילה. אז מהי באמת השעה המכושפת? השעה המכושפת היא הזמן ביום שבו אנושות מסוגלת להפוך מודעת יותר לפעילות שמתרחשת מעבר לצעיף, בממלכת הרוח. אף על פי שהשם רומז על שעה מסויימת, למעשה מדובר בתקופת זמן שבין סוף הלילה ותחילת היום החדש. זהו הזמן הסיפי שבין הלילה והיום, כאשר הצעיף הופך דק במיוחד, מתישהו בין שתיים לארבע לפנות בוקר.

בנוסף לרעיון שהצעיף הופך דק בשעות הללו, קיימות כמה סיבות נוספות מדוע דומה שממלכת הרוח הופכת נגישה יותר בשעה המכושפת. למשל, זהו הזמן שבו רוב האנשים ישנים, קיימת פחות הפרעה, פשוטו כמשמעו, מהפעילות המנטלית המודעת של אנשים אחרים, ובמילים פשוטות – שקט יותר שם בחוץ!

כיוון שאנשים כה רבים ישנים, זהו גם זמן שבו פוחתת הפעילות האלקטרונית. כאשר אתם פחות ״מופצצים״ בתדרים אלקטרוניים, והסביבה שלכם שקטה ושלווה יותר באופן טבעי, קל יותר לחוש באנרגיות המעודנות של ממלכת הרוח!

האם אתם מתעוררים בזמן השעה המכושפת? תופעה מעניינת היא שאנשים רבים מתעוררים דרך קבע בשלוש בלילה (פחות או יותר), ממש באמצע השעה המכושפת! אם זה נכון לגביכם, אל תדאגו! אין זה דבר רע, ולמעשה הוא עשוי להתרחש ממגוון סיבות, ובכלל זה שהמדריכים והמלאכים השומרים שלכם מבקשים לתקשר איתכם ולברך אתכם! העצה שלי היא זו: אם אתם מתעוררים בשעה המכושפת, ראו זאת כברכה. שחררו כל מחשבות מטרידות וכעס על שהתעוררתם וזכרו – עכשיו אתם יודעים שהצעיף דק בשעות הבוקר המוקדמות, ושממלכות הרוח נגישות במידה רבה. אז במקום להתייחס להתעוררות כאל מטרד או רק כאל דבר מה מפחיד – השיבו לעצמכם את עוצמתכם!

הפכו מודעים למחשבות ולרגשות שלכם וייצבו אותם. חזרו למצב של מודעות לרגע ההווה, היו מודעים לעצמכם כאן ועכשיו. אז נשמו כמה נשימות עמוקות וזמנו אליכם במודע אור ואהבה. הקיפו את עצמכם באור ובאהבה. דמיינו אור זהוב ממלא את מרכז הלב שלכם, ואז במודע, זמנו את ההדרכה הגבוהה שלכם:

״אני מזמנת עתה את צוות המדריכים והמלאכים האישי שלי, מהאור ומהאהבה הגבוהים ביותר. גשו בבקשה קדימה ותקשרו עמי ישירות עכשיו. עזרו לי להתכוונן לנוכחותכם האוהבת והעניקו לי הדרכה, ריפוי וחוכמה שישרתו במידה הרבה ביותר, על פי הרצון האלוהי, את טובת הכלל הגבוהה ביותר. וכך הוא״.

אז אפשרו לעצמכם להמשיך לנשום במודע ולהירגע, הישארו פתוחים ונכונים לחוות את נוכחות האהבה של ההדרכה הגבוהה, וכל ריפוי, הדרכה או חוכמה הנגישים לכם. ברגע זה, אתם יכולים להפוך ערים ומודעים. זכרו להירגע, לנשום וליהנות מהקסם.