הר שאסטה וטלוס

Mount Shasta & Telos 

מאת אלין

ספטמבר 2018

אני מקדישה את המאמר הזה לבדיקה נומרולוגית של מקום המושך אליו מליוני תיירים מרחבי העולם. הר שאסטה הוא מקום מקודש ביותר ומהווה מוקד משיכה אדיר לתיירים ולישויות בחומר ושאינן בחומר. טרם שקיעת היבשת שלהם, הלמוריאנים חפרו את העיר התת-קרקעית טלוס במעמקי הר שאסטה  והיגרו אליה תוך העברת מרכזי השלטון החשובים ביותר אל ההר. רק עשרים וחמישה אלף למוריאנים הצליחו להגר אל העיר הפנימית ועד היום הם מתגוררים שם בגופים נצחיים בממד החמישי. נשאלת אפוא השאלה מדוע, מכל המקומות בעולם, הלמוריאנים בחרו בשאסטה ובכלל, מה יש לנומרולוגיה לומר על הר שאסטה? האם יש סימנים ממטריקס היקום לכך שזהו לא עוד סתם הר, אלא מקום קדוש עם פוטנציאל להאצה רוחנית?

מסתבר שכן, בהחלט.

ראשית בואו נבחן את המיקום של הר שאסטה. קואורדינטות המקום בשילוב שם ההר מעידות על שער רב ממדי גלקטי, הנפתח משום מיקומו המדוייק. בנומרולוגיה האנגלית רואים כי הצירוף שווה בדיוק 55. מספר 55 הוא מספר המקושר תמיד לשערים בזמן, ומכאן שבשאסטה יש הזדמנות יחודית לעמוד תחת שער אדיר ממנו יש גישה בגוף ובתודעה לממדים אחרים ולמקומות אחרים בגלקסיה.

מספר 55 או 555 הוא תמיד סימן למקום המקושר לממד החמישי ולכן אני ממליצה, בעת שהייה על ההר, להתכוונן במדיטציה או בעבודה קבוצתית בדיוק בשעות 5:55 ובעיקר בבוקר, אז יש פתיחה חזקה של זרימת מידע מממדים גבוהים יותר. זוהי דקה נהדרת של ריפוי וניקוי אנרגטי של דפוסים ישנים שאינם משרתים אותנו עוד. המספר 5 הוא מספר של הגנה ייחודית ולכן התקשורת נקייה וללא הפרעות, גם לא של עצמנו מן הממד החומרי. מעבר לקשר בין-גלקטי, 55 הוא מספר ענקי של ריפוי, ולכן יש חשיבות עצומה להתמקמות באיזור של 55. הלמוריאנים היו צריכים להשיל זכרונות כואבים רבים וזו הזדמנות מצויינת לכל מי שצריך לעבוד בעוצמה על ריפוי כאב פנימי ולהתמקד בבניית אני חדש. אין ספק כי העצמי הישן שתשילו בהר, לא יהיה האני החדש שתביאו חזרה הביתה.

יש בעולם מקומות מקודשים רבים, אולם הר שאסטה ממגנט אליו מליוני מעריצים מן העולם ורואים זאת בנומרולוגיה של שמו. עם שילוב השם ״טלוס״ מוצאים מספרים מעוררי משיכה חזקה המצויים בשמות חברות כגון ״אפל״, ״אמזון״ ו״גוגל״ וכדומה. משמע, כל עוד זהו שמו והוא מקושר לעיר טלוס, שאסטה לעולם ועד ימשוך אליו גופים ברוח ובחומר, מכל ממד, ולכן הוא כה מרתק. גם עם שילוב המילים, "כדור הארץ“, להר שאסטה יש מספרי אהבה חזקים, ולכן הוא אהוב, וכל עוד זהו שמו הוא יהיה אהוב על כל גזע שיופיע כאן, בהווה או בעתיד.

על פי הספר, אדמה, כוהן טלוס, מנהיג באהבה עצומה את העיר ומאפשר לאנשים רבים להתחבר אליו בתקשורים, תוך העברת מסרי אהבה והעצמה לתושבי כדור הארץ. ואכן, גם בחישובים נומרולוגיים רואים כי אדמה נושא מספרי שליטה והנהגה חזקים והוא פועל לא רק למען העיר טלוס, אלא גם למען תושבי כדור הארץ והגלקסיה כולה. שמו שווה בצ'אלדין 11 וזהו מספר מאסטר ענקי. פסוקים מקראיים מראים כי שמו מושך מעמד שהוא מעבר לכהונה ובכל מקום שבו ידרוך הוא יהיה מקביל למלך. הפסוקים מראים שלנושא השם "אדמה" יש מראה מלא בינה וכי הוא לעולם יהיה אחראי על עם עצום ורב. זהו גורלו וזוהי שליחותו. אדמה מושך אליו באופיו המעודן נגינה בכלים ובעיקר במעין כינור הייחודי לממד החמישי. הפסוקים מאשרים שאדמה בהחלט ממוקם על הר ועוסק ללא הרף בהיבטי הרפואה, תוך שילוב אישיות רוויית שמחה וגיל. כמו הכוהן אדמה, מי שירצה שיהיה לו ילד אשר יקבל אחריות גדולה על תושבי כדור הארץ, אני ממליצה מאוד על השם "אדמה", אף על פי שבעברית, אני לא יודעת אם השם נשמע מקובל או מודרני. מקסים שהשם אדמה כולל בתמציתו אדם שאיננו אדם רגיל. זהו אדם עם תוספת האות ה״א, ה״א שווה 5 וזו תמציתה של ישות נעלה מהממד החמישי.

בשיטת הצ'אלדין העתיקה, השם הר שאסטה שווה 43. מקורותיה של הצ'אלדין מהשפה ההודית העתיקה, הטמילית, שעל פי המסורת משמרת אותיות וצלילים מימי למוריה. כמו שאסטה, גם אדם ששמו מספר 43 לא אוהב כל אחד, ואכן אני בטוחה שהר שאסטה לא ימשוך אליו כל אדם, אלא רק אנשים שיש להם התאמה מספרית עם ההר, או יותר נכון, התאמה מיוחדת בגוף האור. מספרי השם מחוללים את התנועה בגוף האור ולכן לכל אחד מאיתנו יש טביעת אור יחודית. כך לדוגמה, המתקשרת אורליה לואיז ג׳ונס, בשילוב השם הר שאסטה יוצרים התאמה רוחנית של מספרי אהבה שהם מעל לממד, למקום ולזמן. יש לה עם ההר גם את המספר 99 בשיטה נומרולוגית קבלית ומכאן ברור לכול שהיא לא הפסיקה להימשך אליו וחשבה עליו ללא הרף, על כן היתה חייבת לבלות את חייה במחיצתו. ומדוע? כיוון שהמספר 99 הוא מספר הנצחיות.

כשיש לנו 99 עם אדם מסויים, לא רק שלא נפסיק להיות עימו בקשר, אלא גם לעיתים נשנה את חיינו כדי לחיות איתו וזה מה שקרה לאורליה לואיז ג'ונס. ההר הפך לחלק בלתי נפרד מחיי היום-יום שלה. ועל כן, אם יש לכם 99 עם הר שאסטה, אתם לא תפסיקו להגיע אליו. הקריאה והמשיכה להגיע הביתה יופיעו. הוא ימשוך אתכם אליו כמגנט. גם כשתתמקדו בחיי היום-יום שלכם, בתוך המחשבות תהיו שם, מחוברים וקשובים. המספר 99 הוא מספר שמעל לזמן ולמקום וזהו סוד מבנים כגון פירמידת גיזה או דמויות שלעולם לא נשכח אותן, כגון ישוע, שייקספיר, אייזק ניוטון ועוד. בתודעה שלנו, הם מחוברים לכדור הארץ שלנו לעולם, בזכות השם שהוענק להם על כדור הארץ. המספר 99 אף גורם לנו להיות נצחיים ואכן לעולם נזכור את אורליה לואיז ג׳ונס האהובה והר שאסטה בנשימה אחת. הם אחד. נצחיים. מעל לזמן.

חשיבתם ותודעתם הרוחנית של נושאי שם השווה 43 בצ'אלדין אדירה וזו מהותו של הר שאסטה. בני אדם הנושאים 43 נוטים מאוד להתרחק מאנשים שאינם הולמים את התדר הרוחני שלהם וגם הר שאסטה, אין לו אח ורע, מבודד, מושך פעילות רוחנית ענפה, וניכר מספרית שלא כל אחד שינסה לגור עליו יתקבל בברכה. אם אתה לא בתדר האנרגטי, ההר ״יזרוק״ אותך משם מהר למדי, בעזרת אירועים בחייך שיסבירו לך שאתה לא רצוי. אם אתם מתאימים לתדר של ההר, אתם תרגישו שהגעתם הביתה. אפילו תרגישו בהר חיבור ללב ושלווה רבים יותר מאשר בביתכם החומרי. אולם, בשל נוכחות המספר 43, אין לי ספק שלולא גילוי העיר טלוס בתקשורים ובספרים וללא יצירת הקשר בין טלוס ושאסטה המחזק מספרי משיכה המונית, ההר לא היה מושך אליו אנשים רבים כל כך, אם בכלל. זו מהותו של 43, בידוד ואפילו דיכוי. 

ועצוב לגלות כי גם השם ״כדור הארץ״ כמו שאסטה, נושא את המספר 43 בשיטת הצ'אלדין ומדהים להיווכח שהר שאסטה מאוד דומה לכדור הארץ – יש ביניהם התאמה נומרולוגית מספרית חזקה מאוד. זהו המקום לדון בכך שאם אנו רוצים שכדור הארץ ישרוד לנצח ככוכב או יזכר לנצח בין יושבי הגלקסיות, כדאי לשקול בדורות הבאים להעניק לו שם שאיננו רק ״כדור הארץ״ או ״גאיה״. שם חזק יגרום לו לא להיות מבודד ולא לעבור דיכוי כה חזק. כדור הארץ צריך הסבה ממשית לשם חדש שיש בו 99 וגם מספרי ”אובססיה", כדי שאולי נוכל לפגוש יותר חוצנים שיבקרו ושיופיעו לעינינו. יתכן והוחלט לטמון עמוק בתודעתנו את השם "כדור הארץ", כדי להותיר אותנו מבודדים למטרה מסויימת.

הכוכב מאפשר חיים כי יש בו את המספר 108 בשיטה קבלית עתיקה, המשמר קיום חיים במערכת סגורה תוך איזון. יחד עם זאת כדור הארץ עובר ללא ספק דיכוי. גם אדם ששמו 43, נוטה רבות לדיכאונות, ומה שיוציא אותו מהמצב הנפשי הוא עבודה רוחנית, אליה הוא נוטה ברמה אדירה בכל מקרה, משום ש-43 שווה 7. וזה הדבר שיציל את יושבי כדור הארץ, עליה תודעתית לתדר גבוה יותר.

כמו כן, על האנרגיה המדהימה של המקום ניתן ללמוד דווקא מהגימטריא העברית. השם שסטה (ללא א') שווה בדיוק למילים "ואבן יקרה" (מלאכים א', י', ב') ומכאן שייתכן ותחת להר ממוקמת אבן קריסטלית אדירה שגורמת להטענה חזקה ולהאצה רוחנית באזור. סברה אחרת היא פעילות אנרגטית קריסטלית או התמקמות לצד אבנים מטעינות. הצירוף המילולי "הר שסטה" שווה למילים ״וַיִּבֶן מִגְדָּל בְּתוֹכוֹ״ (ישעיהו, ה' י״ב) וייתכן שבעיר יש לא רק מנהרות אלא מגדלים בני קיימא. השם שאסטה אף שווה למילים ״נֶחְבְּאִים בַּמְּעָרָה בְּמַקֵּדָה״. (יהושוע י' י״ז) ומדהים שהתורה מחזקת מחבוא ומסתור. ניכרת אף פעילות של חמישה מלכים על ההר וידוע כי מההיבט המקראי יש קשר בין סיפור חמשת המלכים ומסדר מלכיצדק, ומכאן נובעת השאלה האם יש קשר בין מסדר מלכיצדק וטלוס? אם יושבי טלוס פעילים במסדר ומחוברים אליו הרי שיש להם תפקיד אדיר בהעברת תושבי כדור הארץ אל הממד החמישי בבטחה. 

מדהים איך בחירת השם הר שאסטה מעידה על פחד וחרדה, משום שהוא שווה ״חֲרָדָה גְדֹלָה נָפְלָה עֲלֵיהֶם״. הפסוקים מעידים שכל קורות טלוס כתובים ומתועדים היטב ואני תקווה שהם ימצאו במהרה כדי שנוכל ללמוד על קורות היבשת המדהימה הזאת מעבר לתקשורים. השאלה היא איך נוכל לראות כתבים מן הממד החמישי כפי שאנו קוראים ספר בממד שלנו?

השם באנגלית Mount Shasta שווה בשיטה קבלית אנגלית 92 וזהו מספר קארמתי קשה לכל הדעות. ללא העיר Telos היוצרת עימו יחדיו את המספר 108, המקביל לצליל המרפא "אום", אין ספק כי הר הגעש הזה היה פעיל בהרבה ואולי לא היה נותר הרבה ממנו.

Lemuria שווה ל-22 לפי שיטת הצ'אלדין וברור שיבשת שרוצה לשרוד במטריקס ההולוגרפי לא תוכל לשרוד עם מספר זה ולא עם שם זה. המספר 22 לפי שיטת הצ'אלדין משוייך לאסונות ולטביעות, אך עם שילוב המילים "כדור הארץ“, אין ספק שהייתה זו יבשת יפהפיה ואהובה עד מאוד. אולם גם שמה הנוסף Limuria לא מאפשר המשך משום שעל כדור הארץ היא הופכת ל-44 שמחייב אותה לחוות אסון. 44 הוא מספר המחובר לסאטורן, ואיננו מאפשר חיים או קיום ממושך. ופה הגענו לנקודה החשובה ביותר: מדהים ועצוב להיווכח שיושבי הממד החמישי לא למדו את רזי המטריקס ואת יכולת ההשפעה עליו דרך אותיות, זאת, כי גם העיר Telos שווה 22 ומכאן שגם היא לא תוכל לשרוד בשום ממד מטריקס הולוגרפי לאורך זמן אלא אם שמה ישתנה. זו אולי הסיבה לכך שלטלוס, לפי הסיפור, קיימת עיר אתרית קריסטלית עם שבע להבות הממוקמת ממש למעלה. זו הזדמנות נהדרת להיעלם משם בעת סכנה והדבר יאפשר להמשיך את הפעילות הענפה המתרחשת בהר שאסטה, אם ההר לא ישרוד בעתיד.

אם נפרק את השם Telos, נקבל שילוב של שתי מילים מלאות: Tell שמשמעות לדבר ולספר ו-Loss  – אובדן. מכאן, מהותה של העיר בשמה Telloss. זוהי עיר מיוחדת, אשר נבנתה כדי לתעד, לשמר ולספר לנו, על ידי יושביה ששרדו, על אובדן יבשת עתיקה ואהובה.

זהו המקום לבדוק אילו שמות אנו מעניקים ליבשות, לערים ולמדינות ולהבין שהשם שאנו מעניקים לכל דבר במטריקס ההולוגרפי קובע מה יקרה לו. אין ספק שמחובתם של הלמוריאנים להפיץ בקרבנו מסרים של אהבה ושלום כדי שחלילה מה שקרה שם לא יקרה שוב. דבר אחד ברור, אם למוריה הייתה יבשה בעלת שם אחר לגמרי, היה לה גורל אחר לגמרי על כדור הארץ. יתכן מאוד שהיא הייתה יכולה להתקיים עד היום במקביל לשאר היבשות ולהנחיל לנו בשיחות פנים מול פנים את מורשת הממד החמישי. ייתכן מאוד שללא החורבן הזה, היינו מצויים היום בכדור ארץ שלא רק נראה טקטונית אחרת, אלה גם מרגיש אחרת.

עוד בראשית הבריאה, כשהאדם קיבל רשות להעניק שמות לבעלי החיים, הוא לא רק העניק שמות, הוא העניק מהות וגורל. הגיע העת שנהיה אחראים יותר ושנבין שאנו חיים במטריקס מספרי. הגיעה העת שנקשיב לחכמת הקבלה, שהתפתחה דווקא בימי מצרים העתיקה, ושלימדה אותנו שאין דבר מסביבנו מלבד שילוב של 22 אותיות והתגלותן בחומר. גוף האור שלנו, עץ החיים המורחב, הוא שילוב אותיות ותנועת אורות מהירה דרך צינורות ספציפיים. כל שם שאנו מעניקים לכל דבר על כדור הארץ יכול לרומם אותו או לקטול אותו.

הסופרת והמתקשרת האהובה, אורליה לואיז ג׳ונס, נושאת שני מספרי אהבה חזקים, 65, לפי שיטת הצ'אלדין ושיטה קבלית מיוחדת אחרת. מי ייתן ונלמד להשכיל לשתול מספרי אהבה בשמות מדינות, ערים ויבשות למען תשרור אהבה ענקית בין יושבי כדור הארץ. אהבה היא מפתח המעבר לממד החמישי. לא מוצרים שאנו צורכים, לא כסף שאנו אוגרים, רק אהבה ומעשי אהבה זה לזה, אהבה צריכה להיות המהות שלנו, כי מן האהבה באנו ואל האהבה האינסופית נחזור. וכך הוא!

אלין

מוזמנים לפנות אליי בכל שאלה או בקשה לכתובת המייל alleennumerologist888@gmail.com

*~*~*~*~*~*~*

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך להעניק לכם שירות זה, אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר