הסרת מעטה המסתורין מעל העידן החדש – חלק ראשון

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל

18 בינואר, 2014

טוסון, אריזונה

מאנגלית: סמדר ברגמן

iStock_000030198432Small

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בטוסון, אריזונה.

ברכות, יקירים, אני קריון מהשירות המגנטי. פעם נוספת, שותפי זז הצדה וטוהר המסר מועצם. אני אומר זאת, משום שאפילו הוא חווה שינויים באנרגיה של מה שהוא עשה במשך עשרים ושלוש שנים. תהליך התקשור עצמו משתנה אף הוא.

אם אכן התקשור הוא מסר שמגיע משער בלוטת האצטרובל, ואם אכן האנרגיה של הפלנטה מתחילה לתמוך בתהליך זה, משמעות הדבר היא ששער התקשורת יהפוך רחב יותר. דברים רבים יותר מאי פעם מועברים באמצעות השפה השלישית, גם אל המאזין לאחר מעשה [ההקלטות] וגם לקורא את הדף. קיימת אנרגיה רב-ממדית שנושאת מסרים שהם הרבה מעבר למילים הנאמרות או הרשומות על הדף והיא מתלווה כעת למסר זה, שעה שאתם שומעים אותו כאן בחדר, ברגע זה. כאשר אנו פותחים את השער ומתחילים לדבר, הרבה יותר מתלווה למילים.

לכל אדם שנמצא בחדר, שקורא את המילים או שמאזין למסר יש נתיב חיים שהוא ייחודי לחלוטין. כל אחד מכם שונה. אתם עשויים לחשוב שמדובר בפאזל מורכב מאוד, אך עבור הרוח אין הדבר כך, כיוון שכוליות כולכם משולבת לכדי אחדות. זהו פאזל שבו תכונות האחד מסייעות לאחר, בדרכים שאינן מוכרות לכם כלל. לכן המסר הופך מורכב עבורכם, אך עבורנו אין זה כך. זו אנרגיה מתוקה ונדיבה והיא מכוונת.

מרפאים יקרים, אני יודע מי נמצא כאן ומי מאזין וקורא, אם אתם חווים בעיות או שינויים בתקשורת עם הרוח, עכשיו אתם יודעים מדוע. אם הצינור הופך גדול יותר, לחץ המים עשוי לרדת, אך כמות המים נשארת זהה.

ייתכן ויהיה צורך לכוונן את הדינמיקה של מה שאתם מקבלים כמידע מתוקשר וכאנרגיה מרפאה  בדרכים בלתי צפויות, כדי לקבל תוצאות זהות או טובות אף יותר. דעו זאת: התכנון הוא ששום דבר לא יהפוך גרוע יותר, אתם מבינים? כזה הוא התכנון. אם אתם מקבלים את אותו מידע באמצעות שער גדול יותר, מתאפשר אז טוהר שלא היה שם קודם לכן. במקום שטף של מחשבה אינטואיטיבית מהירה, התהליך מאט עתה כדי שתוכלו לראות אותו ולהשתמש בו באופן טוב יותר.

שנת 2014 – התחלה חדשה

שנת 2014, היא אנרגיה חדשה, ותחילת התעצמות יכולת הנשמות העתיקות לעבוד על הפלנטה טוב הרבה יותר מבעבר. זו האנרגיה לה ציפיתם תמיד כנשמות עתיקות. זהו תחילת הזמן שלכם. אך יידרש זמן, וחלקכם לא תרגישו בכך במשך זמן מה, כיוון שהחושים שלכם נערכים מחדש. אך באופן כללי, צריכה להיות אצל כולכם ואצל המאזינים, תחושה ששנה זו שונה מאוד מהשנה שחלפה. עליכם להיות מסוגלים לנשום נשימה עמוקה ולומר: ״אני שמח כל כך שזו שנת 2014, ואני יכול לחוש בהבדל״. אל תהדהדו את מה שמישהו אמר לכם, אלא השתמשו במולד שלכם, באינטואיציה שיש לכם, כדי לוודא תחושה זו.

אנו מתחילים אפוא בסדרת הרצאות, ואף פעם איני מודיע לשותף שלי מתי הן יתרחשו, שתעסוק בהסרת המסתורין מעל העידן החדש. בתהליך הדיון הזה, אמרנו לכם שחלק מהמידע שנעביר עשוי לפגוע. הדבר נכון בעיקר לגבי מורים בעלי דעה מסוימת שלא קל לשנותה. הם תמיד לימדו דבר מסוים בדרך מסוימת, וזה עבד עבורם. אז מדוע לשנות זאת?

הרשו לי להתייחס למורים לרגע: יקרים, באנרגיה הישנה שקדמה לשנת 2012, כל דבר ודבר שקיבלתם עבר דרך מסנן – מסנן חשוך של אנרגיה ישנה. הרבה כל כך ממה שקיבלתם היו מטפורות, לא מידע ישיר. אז היה עליכם להפוך אותן לליניאריות ולהגישן כמיטב יכולתכם. אף אחד לא טעה.

פשוט עשיתם כמיטב יכולתכם עם מה שהיה לכם. אך כעת, כאשר אתם מסירים את המסנן ורואים את הדברים כפי שהם באמת, זו עשויה להיות חוויה של ״א-הא״ עבורכם. אנא הבינו שתקשורת זו היא מתנה ואין שיפוט שמתלווה. במקום זאת, זוהי הזמנה עבורכם לפקוח את עיניכם בחדר חדש ובהיר יותר ולומר: ״אה, זה שונה מכפי שלימדתי״. חגגו את הבהירות החדשה ואז למדו את מה שאתם רואים עכשיו.

מידע חדש יתחיל להבהיר את מה שנהגתם לעשות עד כה, והוא עשוי בהחלט לשנות את הפרדיגמה שתמיד חשבתם שנמצאת בשליטתכם. היא תהיה שונה במקצת. הדבר דומה לאנשים ששומעים את מילות השיר ואז רואים אותן על גבי הניר, ומבינים שהם שרו את השיר בצורה שגויה! הלחן הוא אותו לחן, אבל המילים מדויקות יותר עכשיו. לכך זה דומה. אולי שרתם את השיר, לימדתם את השיר ונהניתם מהשיר, ועכשיו אתם פותחים את השירון וקוראים את המילים ואומרים: ״אופס״. קחו נשימה עמוקה לרגע ואמרו לעצמכם: ״זה בסדר, זה בסדר, עכשיו יש לי בהירות רבה יותר, ואלמד אותו באופן שונה וטוב יותר״.

לעתים קרובות, בני האדם ייקחו מצב שכזה ויעוותו אותו כדי שיתאים לדעה המוטה בנוגע לערך העצמי, והם יבחנו את חייהם ויאמרו: ״עשיתי זאת לא נכון, משמע נכשלתי״. אתם מבינים, יקרים, שזו הוראה ששייכת לאנרגיה הישנה? זו הוראה שבה תודעה של אנרגיה ישנה מפריעה למתן ״הכוונה״ למורים ולמתקשרים. זו תפיסה, תפיסה לגבי נפלאותכם.

צאו מהליניאריות

הדבר הראשון שברצוננו לתת לכם הוא התרעה לנסות להפסיק לראות הכול כאילו היה יחיד. כל שיש לכם הוא ליניארי, ולכן הכול חייב להתאים למודל שלכם. אמרנו זאת בעבר: בני אדם חיים בממד השלישי, אי לכך הכול נתפס בתלת ממד. מלאך הוא ישות אחת. לאלוהים יש קול אחד. יש דיאטה אחת לכולם. יש דרך אחת לסגוד, להתפלל, לראות את אלוהים. יש דרך אחת נכונה. יש רק אחד כמותכם, והכול מוכל במוח שלכם (אם הייתם יודעים את האמת, פרט אחרון זה היה מצחיק אתכם).

הדברים מורכבים מעט יותר. הרשו לי לרדת לפרטים כדי שתדעו על מה אני מדבר. הרוח תמיד דיברה אל האנושות באמצעות קוד. אם קראתם את ספרי הנבואה בתנ״ך, הפסוקים כתובים בקודים. נוסטרדמוס כתב את שיריו בקודים כדי שחבריו לא ידעו מה הוא עושה. אך הוא גם קיבל את מסריו לגבי העתיד בקוד מהרוח. נבואה רוחנית אמיתית תמיד ניתנה בקידוד מטפורי, גם המסרים המשמעותיים והעמוקים ביותר עבור הפלנטה. העמים הילידים קיבלו אותם בדרך זו והעבירו אותם בדרך זו. הם תמיד הגיעו כמטפורות – תמיד מטפורות.

איך אלוהים רב-ממדי מדבר עם בן אנוש בממד חד-ספרתי? והתשובה היא: באמצעות מטפורות. בשפתכם, המילה ״מטפורי״ מדברת על שימוש במילים או במצבים שמרמזים על דמיון למשמעות האמיתית. הדבר מסייע להבהיר ולהבין, בייחוד כאשר אינכם מדברים את אותה השפה. האם היה עליכם אי פעם לתקשר עם מישהו שדיבר רק כמה מילים בשפתכם? אתם מדברים בעזרת הידיים, בעזרת צלילים ומילים שהוא מבין כדי להעביר את המשמעות האמיתית. מאז ומתמיד, כך הרוח עבדה איתכם.

אף על פי כן, כמה מורים, בעיקר מהדור הישן, תפסו את המטפורות פשוטו כמשמעו ולימדו אותן כעובדה. ככלות הכול, ״אלוהים אמר זאת״. זה דבר שכיח, וכולכם יודעים זאת. שבעת הימים שבהם נבראה הארץ לא היו שבעה ימים. הם היו שבעה היתרים של חסד נדיב, שבאמצעותם נבראו הדברים באופן שהיה הגיוני והתוצאה הייתה בריאה של פלנטה רוחנית והחיים עליה.

אולם זוהי דוגמה לדבר עליו אנו מדברים. כעת אתם רואים את ההגיון הבריא, ומבינים למה באמת התכוונה הרוח. לכן, כעת הגיע הזמן להתחיל ליישם הגיון בריא זהה לכמה מהדברים שאתם שומעים בכל יום בחייכם הרוחניים או שלמדתם בנושא המטפיזיקה. אלה כוללים דברים כלליים כמו גם פרטי פרטים. פרטי הפרטים הם אלה שיסבכו אתכם.

דוגמה

הנה דוגמה קטנה. בכל פעם שאתם שומעים את המילה ״קריסטלי״ משוייכת לכל דבר רוחני, בין אם לרשת, לפלנטה או לישות, הבינו שזוהי מטפורה. משמעותה: דבר שמחזיק ברטט או שזוכר. לכן, לדוגמה, כאשר אתם שומעים בתקשור שיש מלאך קריסטלי שמעביר מסר, לפתע אתם מדמיינים מלאך עשוי קריסטל. אז אתם נותנים לו שם ובמהרה מישהו מתחיל לסגוד לו ואתם מכינים קריסטלים קטנים בעלי כנפיים שנראים כמלאך.

כמובן שאז מישהו מתחיל לתקשר את מלאך הקריסטל, עם קריסטלים מפוזרים על הבמה כולה. אתם מבינים למה אני מתכוון? משמעות המסר המקורי הייתה דבר מה אחר לגמרי. אני רוצה שתתחילו להבין שמסרים מתוקשרים, כולל המסרים שלי, הם תכופות מטפוריים. הם מספרים סיפור גדול בהרבה מזה שמסר ליניארי כלשהו יכול לספר, כיוון שהם ״פותחים״ את התודעה להשוואת תכונות רבות רבות אחרות של אמת.

מלאך קריסטל הוא קבוצת מלאכים (כל המלאכים הם חלק מ״מרק האלוהים״ ואף אחד מהם אינו ישות אחת), שטעון במידע מאוחסן או רטט ש״זוכר״ מי אתם ואולי אפילו את האקאשה האישית שלכם. נוכחות מלאכית זו עשויה לעזור לכם לאורך הדרך לתבוע לעצמכם את מה שלמדתם בגלגולים קודמים. זהו עוזר נדיב שעובד עם נפלאותכם. האם זה מוצא חן בעיניכם יותר מאשר אבן עם כנפיים?

פלנטת קריסטל אינה פלנטה כלל וכלל. זה ״מקום אחסון״ לנשמות מכל הסוגים, אולי חלק ממערכת של גלגולים ושיבה. אבל זו מטפורה ל״מקום שבו דברים רב-ממדיים מאוחסנים וזכורים״. רעיון הפלנטה מיועד עבורכם בלבד, כיוון שאין לכם תפיסה לגבי תכונת האחסון הקוונטית הרב-ממדית האמיתית. מבינים? זו מטפורה.

המידע שאני מעביר עכשיו, באנרגיה החדשה הזאת, ניתן כדי להבהיר דברים ולא כדי לסבך את החיים. אם תיישמו כלל זה האומר ״חפשו אחר המטפורות״ לרבים מהדברים שלמדתם, שאינם הגיוניים, אתם עשויים להתחיל להבין את אלוהים טוב הרבה יותר. המעשה יסייע להסיר את המסתורין מעל תכונות מסוימות של דברים עליהם סופר לכם בעבר.

כן, יש לנו דוגמאות – דוגמאות קלאסיות – אך אילו היינו מדברים עליהן, הדבר עלול לפגוע בלבבות האנשים שלימדו זאת באופן שונה ולכן לא נדון בהן. במקום זאת, אנו נותנים לכם את ״התחמושת״ לבחון דברים בעצמכם, נושאים אליהם ייתכן שאתם ״נדבקים״ כדוקטרינות או כאמיתות שעשויות להיות שונות בהרבה מכפי שחשבתם.

הנה רק דבר אחד מתוך דברים רבים שאנו מבקשים מכם לעשות. הגיון בריא. האם היה גן עדן? האם זו עשויה להיות מטפורה לגאיה? האם היה נחש מדבר? האם יכול להיות שהכוונה היא למשהו אחר? האם ידעתם שנחש הוא שליח חוכמה אצל עמים ילידים מסוימים? כאשר אתם תתחילו לראות את האמת המדהימה בכמה מהסיפורים העתיקים הללו, אתם תראו את אהבת האלוהים באופן ברור הרבה יותר, והדבר יתחיל להסיר את מעטה המסתורין מעל למיתולוגיה שלכם.

הפרדה

הפסיקו להפריד דברים! אנו מבינים שזו התנהגות נורמלית לחלוטין עבור בני האדם. אתם מפרידים כדי לשרוד, ודיברנו על כך בעבר. אמרנו לכם שההבדל הגדול ביותר בין האנרגיה הישנה לאנרגיה החדשה, הוא שהאנרגיה הישנה הפרידה ושרדה כיוון שהתהלכתם בחשכה.

באנרגיה החדשה, האור דולק ואתם יכולים לראות אלה את אלה. אין עכשיו סיבה להפריד, כיוון שאין פחד מפני האחר. אתם רואים אותם עכשיו! לכן, במקום זאת, בואו והתאחדו. אבל קל יותר לומר מאשר לעשות. אנרגיית הישרדות ישנה תהיה אחד הדברים הקשים ביותר לשכתוב. ראו מה שכיח אצל אנרגיית הישרדות ישנה. היא מפחדת לאחד אנשים בדרכים חדשות. האם אתם מכירים את המשפטים האלה?

״הטלפון הוא כלי השטן״.

״הטלוויזיה תשחית את מוחות הילדים״.

״האינטרנט הוא תחילת האנטי-כרייסט״.

״הפייסבוק גוזל מיומנויות חברתיות מאנשים צעירים״.

כל אחד מאלה הוא מהפכה חברתית, שמאחדת ומקרבת את העולם. אבל האינסטינקט של אנרגיית ההישרדות הישנה הוא לפחד מכולם.

אני רוצה שתתחילו לתרגל אחדות והתקרבות בדרכים שאינכם מצפים להן כלל. הנה דוגמה, מבלי לפגוע באף אחד, מבלי להעליב מישהו. אתם אדם מערבי. אתם פוגשים באדם והוא חובש כיסוי ראש. בואו נדבר על תהליך החשיבה השכיח, המבוסס על הישרדות.

הישרדות: באופן מיידי, כיסוי הראש מצביע על מערכת האמונה שלו, אולי אפילו על מוצאו, על השושלת של התרבות שלו, ואולי על השפה שבה הוא מדבר. משמעות הדבר לתפיסתכם, כיוון שלמעשה אינכם יודעים הרבה, שקרוב לוודאי שהוא לא יחבב אתכם. הוא חובש הרי כיסוי ראש. אז מה אתם עושים? בדרך כלל, אתם פוסעים בכיוון ההפוך. אולי הוא מהמזרח התיכון? רבים במזרח התיכון חובשים כיסוי ראש.

כל דבר בגופכם, כל דבר שהמוח שלכם למד, יפריד אותו מכם. המוח שלכם יתחיל לפרט את הסיבות וההגיון: אין לכם שום דבר משותף. אם תפתחו בשיחה, היא תסתיים באופן גרוע, כיוון שהוא לא מאמין בדברים שבהם אתם מאמינים. גם אתם לא מאמינים במה שהוא מאמין, והוא לא יקשיב לכם. הוא פשוט נוהג על פי המסורת שלמד.

אינכם יודעים עליה הרבה, אבל אתם רואים שהוא נוהג על פי מה שנאמר לו שעליו לעשות. אתם חופשיים שלא לחבוש כיסוי ראש, והוא לא. מבינים? ההישרדות הפרידה ביניכם, הצדיקה זאת במסגרת התפיסות הישנות שלכם, וגרמה לכם לפעול. אתם הולכים בכיוון ההפוך. זו הפרדה – זו הישרדות. תידרש חשיבה שונה רבה על האופן שבו הדברים פועלים, לפני שתשנו זאת.

פרדיגמה חדשה: יקרים, חשבו על הדבר הבא. אתם פוגשים אדם בעל כיסוי ראש. חשיבתכם אינה חשיבה הישרדותית. מקום זאת, אתם עירניים לבחון האם יש לכם מכנה משותף. זוהי למעשה ״הישרדות חדשה״ שבה אתם מבינים אינטואיטיבית שעליכם לחבר, לא להפריד. האינטואיציה שלכם עובדת, והנה מה שהיא אומרת לכם: המציאות של אדם זה היא לחבוש כיסוי ראש כדרך שבה הוא מכבד את האלוהים שבתוכו. זו התרבות שלו, אך הוא עושה זאת בגלוי כדי שתוכלו לדעת שהוא מאמין באלוהים. גם אתם! הוא מכבד את אלוהיו כל כך שהוא לא מפחד מה יחשבו האנשים על כך שהוא חובש כיסוי ראש.

בדומה לכם במעט, גם אתם לא מפחדים מהדברים בהם אתם מאמינים. לכם ולאדם זה יש מכנה משותף – שניכם אוהבים את אלוהים. והנה הדבר הבא שמתרחש. האם ידעתם שהוא מצפה מכם לפנות בכיוון ההפוך? הוא חבש כיסוי ראש כל חייו והוא מתהלך בחברה שלא עושה זאת. הוא יודע מהי התנהגות שכיחה והוא ראה זאת שוב ושוב. אך במקום זאת, מה אתם עושים? אתם לוחצים את ידו. מביטים בעיניו. אתם מחייכים ומברכים את האלוהים שבו ואת האלוהים שבכם. יש לכם מכנה משותף. אתם אפילו לא חייבים לדבר על כך. אתם לא חייבים להתיידד עמו.

מה לדעתכם תהיה התגובה שלו? הוא רואה אדם מאוזן שלא אכפת לו מכיסוי הראש. הוא לא שואל מדוע, הוא רק יודע שהרגע פגש באדם מאוזן וחביב! אתם מבינים מה אירע זה עתה? לא רק ששיניתם את הפרדימה שלכם – שיניתם גם את שלו!

אולי הוא ילך ממקום זה ולא ימהר שוב לחשוב שאלה שאומרים שהם אזוטריים יפנו בכיוון ההפוך. זו תחילתו של מערך כללים חדש לגמרי, ויכולנו להרחיב דוגמאות אלה עד אינסוף. יכולנו לדבר על ארצות ועל הדברים שהן עשויות לעשות, שיוכלו להביא לאיחוד עם ארצות נוספות תוך שימוש במכנה המשותף להן במקום להשתמש בהיסטוריה של הפרדה.

הפרדיגמה החדשה תחייב סוג אחר של הישרדות – הישרדות נדיבה. אתם עשויים לשמוע את הדברים הללו בתקשור זה, ואתם אומרים: ״כמה נחמד, קריון, זו תפיסה נחמדה״. אז אתם יוצאים ושוכחים. מה שאני מבקש מכם לעשות, אנשי העידן החדש, הוא לתרגל זאת. נראה אתכם. מה דעתכם על כך? הסיבה מדוע אני יודע עד כמה הדבר עמוק ומשמעותי, היא משום שאני יכול לראות מה עומד להתרחש. אני יכול לראות זאת, כיוון שראיתי זאת כבר במקומות אחרים ובעולמות אחרים.

הפוטנציאל כה חזק, שהוא בגדר ודאות. אין זה ניבוי עתידות, לדעת שפוטנציאל הוא כמעט בן מאה אחוזים. האם זה ניבוי עתידות לומר שכאשר אתם קופצים באוויר אתם עומדים לנחות חזרה מטה? לא, זו הכרת דרך הפעולה של המציאות שלכם, במקרה זה, כוח הכבידה.

כאשר תאמצו תפיסה חדשה שלא מפרידה אתכם מאנשים אחרים, חכו וראו מה קורה. לא מדובר רק באדם עם כיסוי ראש, זה גם השכן שלא מאמין במה שאתם מאמינים, זה האדם שממנו נמנעתם; אולי זה אפילו האדם שפונה לכיוון ההפוך כאשר אתם מתקרבים. אולי תהיה לכם  הזדמנות לומר ״שלום״ במפגש מסונכרן ומקרי לכאורה? עשו משהו בלתי נתפס! ברכו אותו בחביבות, מתוך כוונה, וצעדו הלאה. הוא יחשוב על כך הרבה זמן. האם האלוהים שבכם מסוגל לעשות זאת? התשובה היא כן.

יקרים, דרושה עבודה לשם כך. כאשר אתם מתחילים לשנות את המהות שלכם, את ההתנהגות שלכם, את התגובות שלכם למצבים, אתם משכתבים מחדש את האנושיות שלכם, נכון? אתם משכתבים את הטבע האנושי הבסיסי שלכם. זו ההזמנה. אף פעם, בהיסטוריה של האנושות הרוחנית, מאז נזרעה הפלנטה, לא היו התאים בגופכם כה פתוחים להשאה (סוגסטיה). השאה בנוגע להתנהגות. מה עובד ומה לא עובד. אומר זאת שוב: האיזון החדש על הפלנטה הוא פרדיגמה של הישרדות מאוזנת. המאוזנים הם שיראו ויתפסו כחזקים. הם אלה שישרדו את כאוס השינוי שסביבם. הם אלה שיביאו שלום לפלנטה.

האיזון החדש

בעבר, האנשים הכאוטיים הם שמשכו את תשומת הלב הגדולה ביותר וקיבלו את מה שרצו. אולם עתה, אותם אנשים יראו כילדים מתפרעים ומשתוללים. האנושות תראה ומקום זאת, תחפש אחר איזון. פרטים, עסקים ומערכות רוחניות יחפשו אחר איזון שיש בו הגיון רוחני והגיון בריא.

העידן החדש מכונה גם ״אזוטרי״. ישנם מקומות על הפלנטה שבהם המילים ״עידן חדש״ משמעותן ״כת״. אי לכך, לעתים קרובות, אני מחליף אותן במילה ״אזוטרי״ במסגרת התקשורים שלי. אני משתמש בשתי המילים הללו לחילופין. אני עושה זאת כדי שתוכלו להבין את משמעות הדברים הבאים.

מסייעים נדיבים

אנשים רבים מתקשרים קבוצות של ישויות אזוטריות יפהפיות. כמה משמות הקבוצות מוכרים מאוד, כיוון שבני האדם תקשרו אותן במשך זמן רב. אמשיך ואציין כמה מהקבוצות בעוד רגע. אני עושה זאת במלוא האהבה, ואף פעם לא מתוך כוונה לפגוע במישהו, לא כדי לציין שהם שוגים. במקום זאת, אני עושה זאת כדי לפתוח הזדמנויות שהן דגולות אפילו יותר ממה שחלקם מלמדים. יש קבוצות רבות שמתוקשרות, וישנם ספרים רבים על הקבוצות הללו. הזכרנו את קבוצת הארקטוריאנים, הזכרנו את אלה מסיריוס, מאוריון, והזכרנו את הפילאדים. אלה רק ארבע קבוצות ויש רבות נוספות. אבל זה מבלבל ורבים תוהים מי הם ומה עליהם לחשוב עליהם.

אני יודע כיצד בני האדם חושבים. אנו גרים איתכם! אנו מחזיקים בידכם בזמנים קשים. אנו בוכים איתכם; אנו צוחקים ואנו התמיכה שלכם. כאשר מגיע מתקשר והמידע מהדהד בכם, העניין שלכם מתעורר! אולי הוא מתקשר את אלה מאוריון [לדוגמה]. האדם עשוי לומר: ״אלה החברה שלי! אני אוהב מאוד את המידע הזה״. אז אתם נצמדים אליהם, שמים סביבם קופסה ואותם אתם רוצים לשמוע. כאשר מישהו שואל: ״ובכן, מה בנוגע לארקטוריאנים?״ אתם אומרים: ״אני לא מכיר אותם, אף פעם לא שמעתי עליהם, אני מכיר רק את הקבוצה מאוריון. והם האמיתיים, כי איתם אני מהדהד וזו האמת – הם עוזרים לי״.

הדבר מייצג את בן האנוש התלת ממדי באופן הטוב ביותר. אתם מבינים מה עשיתם? דחיתם את האחרים, כיוון שקבוצה מסוימת הייתה הראשונה או שהדהדה איתכם. כך נוהגת ההישרדות. היא מפרידה ומבדילה. הדת המאורגנת עשתה זאת במשך שנים, הביאה את הפלנטה למקום שבו קיים ״אלוהים אחד״ עם אלפי ״קופסאות״ נפרדות. זה הגיון בריא. אני רוצה להסיר את מעטה המסתורין מעל הקבוצות האזוטריות שהזכרתי. הגיע הזמן, אנשים אזוטריים, לראות את יופי המערכת, כיוון שגם ״העידן החדש״ מידר את עצמו והפריד את עצמו מיופי האמת.

יש נקודות הקבלה ודמיון בין כל אלה שהזכרתי, יקרים. ברצוני להתחיל מן ההתחלה. אתחיל בהיסטוריה של הגלקסיה ובסיפור יפהפה שיכול להיות שכבר שמעתם, מאחרים או ממני. זה אחד הסיפורים היפים ביותר שניתן לספר.

ההיסטוריה של הגלקסיה שלכם

לפני שנים רבות, נבראה גלקסיה שהייתה גדושה באהבת האלוהים. המקור הבורא שברא אותה היה בעל מערכת נדיבה בת מיליארדי שנים, והיה יותר ממספיק זמן לפתח מיליוני פלנטות מסוגים שונים. הפיזיקה של הגלקסיה הזאת הייתה מוטה להשלמה, לאיזון ולחיים. לא הייתה זו פיזיקה אקראית כפי שאתם מניחים, אלא פיזיקה בעלת מטרה נדיבה.

כאשר הפלנטות התקררו ופיתחו חיים, פלנטה אחת בכל פעם יכלה להחליט האם להיזרע ברוחניות. בני האדם על כל פלנטה חוו שינוי קל בדנ״א שלהם וניסוי בן אלפי שנים החל. הניסוי בחן האם, במהלך החיים, הם יוכלו לגלות את האלוהים הפנימי – את מערכת הבריאה הנדיבה. אם הם גילו, ניתנה להם רשות לקבל את מעמד ההתעלות, שבו הפיזיות מתמזגת למעשה עם מציאות רב-ממדיות.

דרושות לפלנטה אלפי שנים כדי להגיע למצב ההתעלות. במסגרת התהליך, כל תרבות מתקרבת מאוד למקור הבריאה של כל הדברים. בתהליך זה, כל אחת מתבקשת בסופו של דבר לבחור פלנטה אחת אחרת בגלקסיה, המרוחקת מהפלנטה שלהם, ולזרוע אותה באמצעות הדנ״א המקודש שלהם. אתם עוקבים אחריי? זו המערכת. באמצעות בחירה חופשית, בני האדם על הפלנטה הנבחרת נזרעים עתה אינטואיטיבית ביכולת לשאת נשמה ולהפוך מודעים לחושך ולאור – להתחיל בתהליך הגילוי שלהם – או לא.

יהיו אלה שישאלו: ״ובכן, קריון, מהיכן הגיעו הזרעים הראשונים?״ מהמרכז, מהשמש המרכזית הגדולה, מהליבה, שאתם מכנים אלוהים, מקור הבריאה שנמצא בכל מקום. הפרטים אינם חשובים. חשוב הרבה יותר למצוא ולנשום אוויר נקי מאשר להקדיש את זמנכם לשאלה מהיכן מגיע האוויר [מטפורה].

חשוב שתדעו את העובדה הבאה: יש לכם קרובי משפחה בגלקסיה! ראשית, הם מאוד דומים לכם. שנית, יש להם דנ״א הדומה מאוד לשלכם. בואו נבהיר זאת. אתן לכם מידע שכבר נתנו לכם בעבר, אך עליכם לשמוע אותו שוב כדי שלא תשכחו. כאשר תתחילו לגלות צורות חיים פשוטות במערכת השמש שלכם ומעבר לה, אתם תגלו שמבנה המולקולה דמוי-הדנ״א הוא דבר שכיח.

אתם תגלו שהפלנטה שלכם אינה מבודדת משאר הגלקסיה בתהליכי החיים, בהתפתחות ובבריאה שלה. נכון, אבולוציה פלנטרית מתייחסת לדברים בדרך ייחודית, בשל הסביבה על הפלנטות השונות. אך במושגים בסיסיים, הדנ״א הוא אבולוציה של חיים מורכבים המתרחשת באופן טבעי, והביופיזיקה שלה היא חלק מהאופן שבו החיים מתפתחים בכל מקום בגלקסיה. היא אינה ייחודית לכדור הארץ.

קרובי המשפחה שלכם בעולמות אחרים אלה הם אנושיים, הם נראים כמותכם. חלקם גדולים יותר בשל תכונות של תזונה או כוח כבידה וחלקם קטנים יותר. אבל הם לא יצורים מפחידים עם 14 עיניים, שלוש זרועות וקולות צרחניים. יום אחד זו תהיה התגלית הגדולה ביותר שתגלו – שקיימים חיים כמו החיים שלכם, בכל מקום. יקרים, אני אומר לכם, כאשר תגלו זאת ותבינו את משמעות הדבר, אתם תדעו הכול על מבנה תבוני, אתם תדעו מהי נדיבות בגלקסיה ובפלנטה שלכם שעבדה כדי שהדברים יהיו זהים, בכל מקום.

האם אתם יכולים לדמיין את תחילתה של תרבות לפני מיליארדי שנים, פלנטה אחת, הראשונה, נזרעה בידע האלוהים? האם אתם יכולים לדמיין שפלנטה תוכל לעשות זאת? לעת עתה, אין לה שם, וגם אין שם לאזרחיה, או לגזע ההוא, קראו לכך איך שתרצו. הדבר התרחש לפני זמן רב מדי. נדרשו מיליוני שנים, אך הם הצליחו, כנגד כל הסיכויים. דרך אגב, זה סיפור שכולנו מכירים ואוהבים.

זו הייתה ההתחלה ואיזה סיפור זה! הוא עוסק במה הם חוו וכיצד הם זרעו פלנטה אחרת – רק  אחת, בשמיים זרועי אינסוף כוכבים, חוף ים המשתרע למרחקים, ורק גרגר חול אחד נבחר [מטפורה]. הם מצאו אותו ועשו זאת וגם עולם זה אינכם מכירים, כי הדבר קרה לפני זמן רב מדי. ודרך אגב, אותו עולם לא הצליח, ולכן הם זרעו אחד אחר. וגם הוא לא הצליח והם זרעו אחד נוסף. והשלישי הצליח, וגם את שמותיהם אינכם מכירים. זה היה לפני זמן רב מדי.

בממוצע, לכל פלנטה נדרשים בערך מיליון שנים מרגע הזריעה ועד ״טקס הבגרות״. מה אתם מרגישים בקשר לכך? הרשו לי לשאול אתכם: בתוכנית ההתפתחות הרוחנית, באיזו שנה אתם נמצאים? אם הייתי אומר: ״בשנה הראשונה״, האם זה היה הגיוני? ובכן, דרך ארוכה עוד לפניכם!

אבל הניחו לי לומר לכם דבר מה – אתם חציתם את סמן ההחלטה. זהו תיאור לנקודה שבה בני האדם על פלנטה מתחילים להבין לאיטם מה הם עושים ומה היא המטרה. הדבר מפעיל את השעון. אל תתעצבו בשל כך. ״ובכן, קריון, חשבתי שזה יקרה בעוד כמה דורות״. באמת? חשבתם שבעוד כמה דורות כולכם תתהלכו כאור? כמה דורות? יש שמאמינים בכך. התחילו להשתמש בהגיון בריא.

החדשות הטובות הן, יקרים, שכל מה שעברתם במשך 30,000 שנים ויותר על הפלנטה הזאת, מדשדשים באנרגיה הישנה – הסתיים. עכשיו קיימת ההזדמנות בשלה הגעתם. מסיבה זו הגעתם לכאן וחדשות טובות נוספות הן: זה לא משנה כמה זמן יידרש לשם כך, אתם תשתתפו באופן אישי בכול! כן! אף אחד מכם לא ״יפספס״ את סיומו של משחק נפלא זה [מטפורה]!

כל תקופת חיים מעכשיו והלאה תהיה באנרגיה חדשה זו. כאשר תגיעו כבני אדם חדשים, בעוד ארבע תקופות חיים מעכשיו, נניח בעוד 300 שנים, אתם תתעוררו [תוולדו] שונים. כאשר תפקחו את עיניכם, אתם תזהו לא רק את אימכם, אתם תזהו את כדור הארץ! בתוך כמה ימים, התודעה שלכם תאמר לכם: ״ברוכים השבים!״

והילד שתהיו, ברגע שימקד את ראייתו, יזכור: ״זה ספל. זה אוכל. היי, זה היצור שנשוי לאימא״. אתם תדעו הכול. בתוך חודש עד חודשיים אתם תלכו, אולי מוקדם יותר. לא יהיה עליכם ללמוד לקרוא (אלא אם זו שפה שמעולם לא למדתם). אמרנו לכם את זה בעבר. חפשו אחר הדברים הללו. האם זה הגיוני בעיניכם שעליכם ללמוד פעולות אנושיות בסיסיות שוב ושוב? במקום זאת, הגיע הזמן להיזכר בהן!

אלה הם הדברים שאבולוציה רוחנית עומדת לברוא. יהיו כמה מסלולים מהירים, ועדיין לא סיפרנו לכם על כך. כמה מאסטרים עומדים לחזור ואתם לא תראו בהם מאסטרים, אתם תראו אותם כממציאים. זה בסדר. לא אכפת להם, שעה שהם מביאים המצאות רב-ממדיות לפלנטה, שיאפשרו לכם להבין את תבניות החומר.

יכול להיות שאין לכך כל משמעות עבורכם, אבל דמיינו עמי לרגע. האם אתם מבינים שאילו הכרתם את תבנית החומר, הייתם יכולים לעצב חומר? אילו הייתה בידכם הטכנולוגיה שהייתה מאפשרת לכם להבין את התבנית, הייתם יכולים להשתמש בה ולשנות את המסה. כמו תאי גזע בגוף, גם לחומר יש תבנית.

שאלו פיזיקאי. אל תאמינו לי. שאלו פיזיקאי: ״אילו היו לך את הכלים ואת ההבנה לשכפל מבנה אטומי, האם זה היה אפשרי?״ כן. אני אומר לכם מה עשוי להיות, והסיבה שאתם הייתם מסוגלים לעשות זאת היא כי מלחמות, זוועות ומגפות לא היו מפריעות לכם. יקרים, אתם מבינים איך זה עובד? זה סוג חדש של הישרדות. ככל שתשתפו פעולה יותר אלה עם אלה ותנסו לראות את ״האלוהים הפנימי״ באחרים, כך ניתן לפלנטה שלכם יותר ואתם מתקדמים יותר.

לפני מיליארדי שנים, פלנטה אחת הובילה לאחרת, מיליון שנה בערך בכל פעם וכמה סיבובים סביב הגלקסיה, [כיוון שכל הכוכבים והפלנטות סובבים סביב הגלקסיה באותה מהירות, קיים ערך קבוע למדידת זמן עבור כל החיים האינטליגנטיים שבגלקסיה. לכל שמש ולכל פלנטה סביב השמש יש זמן זהה, אם אתם מודדים את הזמן בסיבובים או סיבובים חלקיים סביב מרכז הגלקסיה. משום כך, תרבויות פלנטריות יכולות להתייחס זו לזו באופן זה. אם תדברו עם מישהו מפלנטה אחרת על שנים, לא יהיה לו מושג על מה אתם מדברים, כיוון ששנים הן המציאות שלכם ולא שלו].

הפליאדים הם ההורים שלכם. כאשר הפלנטה שלהם התעלתה והם מצאו את האלוהים השלם בתוך הדנ״א שלהם, הם הבינו מה הם עברו. סוף סוף הם ידעו לשם מה הם קיימים, והם קיבלו חיבור מלא של בלוטת האצטרובל – דנ״א יעיל במאה האחוזים – אך עדיין בפיזי [הם נשארו בגופים הפיזיים שלהם]. יש לכם מושג מה משמעות הדבר? אל תחפשו אחר החלליות התלת-ממדיות שלהם. ישויות יפהפיות אלה שזורות איתכם, והן באות והולכות כרצונן. אך הן עושות זאת רק באמצעות המחשבה.

אתם [על כדור הארץ] הייתם הבאים בתור, והפלנטה היחידה אחריהם שנזרעה. אך האם ידעתם שהיו להם הורים רוחניים משלהם, ממש כפי שהם ההורים הרוחניים שלכם? שמות ההורים שלהם והורי הוריהם הם הארקטוריאנים, אלה מאוריון ומסיריוס. וגם להם היו הורים משלהם, ולהם היו הורים משלהם. הקשיבו, כל אחת מהקבוצות הללו היא חלק מ״קבוצת הנשמה המקורית הבוראת״ שלכם. חלקם הסבים הרוחניים שלכם, חלקם סבי-סביכם. חלקם אף יותר מכך. ישנם אנשי קדם על הפלנטה שלכם שהם מחלקים אחרים של הגלקסיה, שנמצאים כאן ״רק כדי לעזור״.

הניחו לי לשאול אתכם: מה אתם יודעים על תכונות הסבא והסבתא הביולוגיים שלכם שאין להוריכם? מה אתם מרגישים כלפי הסבא והסבתא שלכם, בין אם הם חיים או מתים? אתם תופסים אותם באופן שונה מכפי שאתם תופסים את ההורים שלכם, נכון? עם ההורים האינטראקציה ישירה ומעשית, לא כך עם הסבים, הם אלה שרוצים לשעשע אתכם, לעזור לכם ולקחת אתכם לכל מיני מקומות. אימא ואבא? קצת שונים. הם כאן כדי לוודא שאתם שורדים והם מלמדים אתכם את כללי החיים.

הפליאדים זרעו אתכם והם אלה שאחראים למידע, שעה שאתם פותחים את קפסולות הזמן. הם אלה שמציבים בפניכם את כל מבחני הרשת הקריסטלית ומערכות אחרות שהם בראו כדי לקיים עמכם ממשק לטובת ההתעוררות הרוחנית שלכם והישרדותכם. הם אלה שאומרים: ״קדימה, בואו נלך!״ אה, אבל הסבים, הם שמעניקים את העזרה העדינה ביותר, כיוון שהם נגישים יותר ואין להם את אותה אחריות שיש להורים. הם גם קבוצה עתיקה ובוגרת הרבה יותר מאשר ההורים.

אתם מבינים לאן אני חותר? ארקטוריאנים, אנשי אוריון, אנשי סיריוס, נמצאים בדנ״א שלכם, כיוון שיש לכם ״מורשת אקאשית גלקטית״. אתם מכירים אותם והם מכירים אתכם. קרוב לוודאי שהן הקבוצות המסייעות ביותר על הפלנטה. אל תפרידו אותן מהאחרות ואל תסגדו להן. ראו את המערכת, יקרים, כפי שהיא. ספגו את כולן ודעו שברגע זה הם נמצאים איתנו כאן בחדר, בתקשורת זו.

הם חוגגים את האמת ואת הסרת הלוט מעל המסתורין בנוגע למהותם. אלה שמתקשרים אותם עשויים לומר שהם מכאן ושהם משם, אבל אני רוצה שתחפשו אחר המטפורות במידע שלהם, כיוון שהמטפורות הללו יצביעו על האמת. לכן אתם אוהבים כל כך את התחושה שלהם, ולכן כמה מהתקשורים שמגיעים מהם הם כה טהורים וכה מצוינים. אם המתקשר טהור, אתם תראו מי הם. הם אוהבים אתכם והם יודעים מי אתם.

חשוב שהנשמות העתיקות שיושבות למולי יבינו מה אני אומר וידעו שאיני מדבר בקודים או במטפורות. ברגע זה, אני מדבר על המציאות ועל הגיון רוחני בריא שהוא יפהפה. מידע זה מגיע הישר ממקור הבריאה שאתם מכנים בשם אלוהים. אלוהים גדול יותר מכל דבר שנאמר לכם, יקרים, וכאשר תתחילו לתפוס זאת, אני רוצה שתזכרו דבר אחד לפני שנפרד. כאשר תתחילו לתפוס את פלא הבורא, אני רוצה שתזכרו מהיכן הוא הגיע. כיוון שהשושלת האקאשית שלכם היא אלוהים. חשבו על כך. הגיע הזמן שתזדקפו ותתבעו זאת לעצמכם. אמרו ״שלום״ לסבים שלכם.

אולי הם חיכו לכך זמן רב? האם זה מפחיד מדי? עבור אנשים מסוימים. עבור אחרים, האמת מצלצלת כפעמון טהור ועונה על השאלות שהם שאלו במשך זמן רב. יקרים, יש לכם עזרה. הכירו בה, עבדו עמה, השתמשו בה.

וכך הוא.

קריון