הנשמה האנושית מתגלה

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל
סן רפאל, קליפורניה
13 בדצמבר, 2014
מאנגלית: סמדר ברגמן

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בסן רפאל, ב-13 בדצמבר, 2014.

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. רצינו לעצור לרגע כדי לאפשר לפמליה להיכנס, וכדי שהרגישים שכאן יוכלו להרגיש בכך. קשה כל כך להעביר מידע שנמצא מעבר לציפיות שלכם. אפילו לאחר שהוא ניתן, לא ידוע אם יטמע בכם או לא, כיוון שחלק מהמידע הוא מידע מתקדם.

זה התקשור האחרון לשנת 2014. בפעמיים האחרונות שבהן ישבתי למולכם, נתתי סיכומים; אבל תקשור זה אינו סיכום כלל וכלל. הוא ״השלב הבא״. אקרא לו ״הנשמה האנושית מתגלה״. המידע מתחיל להסביר משהו שלא ניתן להסבירו, אבל אנו חייבים לחבר זאת יחד, ואני רוצה לעשות זאת השנה.

הקושי שבתקשורת

אני רוצה להתחיל בדוגמה של מה שאנו מנסים לעשות. אני רוצה לספר לכם על הנשמה. ברצוני לספר לכם עליה במונחים בהם לא השתמשתי מעולם קודם לכן, אבל איני יכול. אין לכם את המילים או את הניסיון או את האנרגיה לשם כך. בנוסף, למעשה אין לכם תפיסה לגבי המקום שאליו אתם הולכים – לא ממש – ואף על פי כן, הוא כה יפהפה! דוגמה: בואו נניח לרגע – דמיינו עמי, פשוט דמיינו – שחללית מפלנטה אחרת נוחתת כאן. היא ידידותית ויוצא ממנה זוג דמוי אנושי! הם אומרים לכם מה שמותיהם ומהיכן הם, והם מדברים בשפתכם. אך כאשר אתם מביטים בהם, אתם יודעים היטב שהם לא מכילים את זרע האלוהים, הזרע שקיים בכם. הוא לא חלק מהתרחיש שלהם, ואף על פי כן, יש להם אינטליגנציה והם מתעניינים בבני האדם. אבל אתם יכולים לראות שזה עניין אקדמי בעיקר, ושאין חמלה ממשית. העמידו פנים לרגע שהם לא מהווים סכנה, ושהם נמצאים במשימה זו כדי לחקור ואתם האדם היחיד שמסוגל לדבר איתם. פשוט העמידו פנים. כל שהם ידעו על בני האדם יבוא מכם. מה הם עשויים לשאול? בואו נדמיין.

הם יודעים הכול על ההיסטוריה האנושית, ואף על פי כן, יש להם שאלה דחופה אחת שרק אדם יכול להשיב עליה. הם אומרים לכם: ״בכל הזמן שבו צפינו בכם ולמדנו את האנושות, עדיין יש תעלומה אחת גדולה. יש דבר אחד שאנחנו לא מבינים. ספרו לנו בבקשה על האהבה״.

איפה תתחילו? איזו סוג של אהבה? האם תספרו להם על האהבה שאתם חשים כלפי הפלנטה, כלפי בני הזוג שלכם, כלפי בעלי החיים שבחייכם, כלפי אבות אבותיכם, כלפי ההורים שלכם? האם היא כלפי מי שאיבדתם? איך תתחילו? כמה סוגי אהבה קיימים? מה ההבדלים? כאשר אתם מתחילים לנסות להסביר להם, ואפילו אם יש להם הרבה זמן, היכן תתחילו? איך תתארו את שדה האהבה הרגשי והבלתי נראה?

אתם יכולים לומר את כל העולה בראשכם, והם עשויים להקשיב, אבל הם לא יבינו. אתם מבינים, אין להם את התפיסה. כאשר אתם מתאהבים, מתרחשת התעבות ברוח, דבר מה מוחשי, אך בלתי נראה, שלא ניתן להוכיחו או למדוד אותו. אתם מביטים לתוך עיניו של רך נולד ויש אהבה ויש תקשורת מיידית. לאהבה שדה סביבה שהוא יפהפה והוא רוטט. שני אנשים יחד יוצרים חיבור ויוצרים, הלכה למעשה, אנרגיה שלישית כאשר הם מתאחדים. האהבה מתקשרת למרחקים באופן מיידי. היא יותר משפה. איך תתארו זאת?

בואו נדמיין שהם יושבים שם ומקשיבים לכם. כל עוד אתם רוצים לדבר, הם יושבים ומתעדים. כאשר מגיע הזמן ללכת, הם מודים לכם, לוחצים את ידכם, לחיצה כנה. הם אסירי תודה. המחקר שלהם הסתיים והם טסים משם. האם אתם יכולים לדמיין מה הם אומרים זה לזה? הם לא קרובים יותר להבנת האהבה מכפי שהיו לפני שנחתו! זאת משום שכל מה שאמרתם אינו בר פענוח. הם לא יכולים להבין לגמרי משהו שהם מעולם לא חוו. הם יכולים רק לשמוע עליו ו״לדעת״ עליו באופן אקדמי.

זו החידה להיום וכל שיש לנו עבורכם הוא רק מה שאתם מסוגלים לקלוט. ולכן נפנה לשפה השלישית – שפת האינטואיציה וההבנה הרוחנית שברמת הלב. אנו רוצים שתבינו ככל שתוכלו.

חזרה

בואו נחזור על מה שכבר אמרנו על הנשמה האנושית. הנשמה אינה חלק מדבר מה שהוא גשמי, ואף על פי כן, היא שוכנת בכם ברמה הגשמית. לכן, היא לא כימיה, היא לא סינפסות (הנוצרות במוח), והיא לא אינטואיציה. היא אינה אף אחד מהדברים שחקרתם. היא משהו שאינכם יכולים להבין עדיין, כיוון היא לא נכנסת לאף קופסה שבראתם עבור עצמכם במסגרת המדע התלת ממדי שלכם. היא חלק מהבורא – מקור הבריאה, שהוא אחראי ל״כל היש״.

לפני זמן רב, מקור הבריאה בנה מערכת נדיבה ויפהפייה והיה לו צורך ביקום כדי להגשימה. כעת יש לכם גלקסיות, פלנטות וחיים. כל אלה נבראו עם הזמן, הוגשמו באופן הולם ולא במקרה. מקור הבריאה שבנה את הפלנטה נמצא עדיין סביבכם. הגלקסיה בתוכה אתם נמצאים, קיימת בתוככם גם כן, בדרכים מסוימות והיא נסתרת. היא נסתרת כיוון שהיא חלק מהמבחן המתקיים על הפלנטה, עליכם לגלות, באמצעות רצון חופשי, מה קיים שם. כדי להסתירה אף יותר, יש רק אחוז מהידע שעמו אתם מסוגלים להתמודד, ולכן אינכם מודעים כלל למה שאינכם יודעים עדיין. אינכם מודעים לגדולתה או למהותה, אבל אתם מודעים לה אינטואיטיבית, כיוון שבאופן אינטואיטיבי, כל אדם ״מרגיש״ שיש משהו נוסף.

בני אנוש יקרים, משחר ההיסטוריה שלכם, הגעתם לפלנטה וחיפשתם אחר הבורא. הייתה זו אינטואיציה פנימית. זאת משום שהפליאדים הגיעו והעניקו לכם דנ״א שעבר שינוי ושקיים בו ידע לגבי אור וחושך. זה סיפור הבריאה, ומודעות זו גורמת לכם לחפש אחר מקור כל הדברים.

הנשמה האנושית נמצאת בכל הדברים הסובבים אתכם. לא ניתן למקם אותה והיא אנרגיה רב-ממדית טהורה – אנרגיה מקודשת שנמצאת הרחק מעבר לכל דבר שאי פעם תוכלו למדוד. היא לא נמצאת על גבי סולם או מדד שאי פעם ראיתם. אין לכם מילה שתתאר אותה. גם אין לכם צבעים באמצעותם תוכלו לצבוע אותה, כיוון שהיא נמצאת הרחק מעבר לכל תפיסה החושית שאי פעם תהיה לאדם. אבל היא חלק האהבה שאתם מרגישים וחשים. אינכם יכולים כלל להסביר זאת. תפיסתית – היא נמצאת מעבר לחשיבה שלכם. אתם פשוט לא מסוגלים להסביר את נשמתכם, אינכם יכולים להסביר את הבורא. אבל אתם יודעים שהם קיימים.

לנשמה שלכם אין מגדר. היא גנרית, יפהפייה ומלאה בנפלאות – והיא נמצאת בתוך כולם. יקרים, היא נמצאת בתוכי. איני בן אנוש, ואף על פי כן, היא בתוכי! אני מדבר אליכם מעמדה של כבוד והודיה. מעולם לא הייתי בן אנוש, ולפעמים הדברים שעברתם מופלאים בעיניי. מפליא בעיניי שתתנדבו לעשות זאת! אבל הנשמה גדולה יותר מכל דבר שתוכלו לדמיין. היא מנוע החמלה של היקום.

קשר הדנ״א

האם הנשמה היא חלק מהדנ״א שלכם? כן, כמובן. הדנ״א שלכם מאפשר את נשיאת אנרגיית הנשמה בדרך מסוימת, בכל אדם. מניתי את הרובדים בהם היא שוכנת, אבל זה לא הכול. היא נמצאת בכל חומר כימי שבגופכם. היא שוכנת באנרגיית התודעה שלכם בדרכים שאינכם יודעים. היא נגישה בדרכים שאינכם מכירים, והיא אוהבת אתכם אהבה עזה. איני יכול לספר לכם מה היא, כיוון ששוב, אין לכם את התפיסות שיאפשרו לכם להבינה. אבל אילו יכולתם לחשוב לרגע על הצבעים היפהפיים ביותר שאי פעם ראיתם, בהם היא תהיה עטופה. הכוח הנדיב ביותר שאי פעם הרגשתם, הוא יהיה הדלת לנשמה. האהבה העזה ביותר שאי פעם חשתם כלפי מישהו או ממישהו, תהיה מילות הפתיחה שהיא תאמר לכם. היא מתעלה על כל דבר שאי פעם חוויתם על הפלנטה, והפליאדים ידעו והבינו זאת. ברשות מקור הבריאה, הם העניקו לכם אותה לפני זמן רב מאוד. הדנ״א שלכם עבר שינוי, וכעת יש לכם 23 כרומוזומים בשל כך.

יקרים, הדברים שאני אומר לכם היום נשמעים מוזרים, יותר ממוזרים לרבים. אנו מוכנים לכך, אבל רבים מכם צריכים לשמוע את הדברים הללו. אני מדבר אל נשמות עתיקות, שנמצאות כאן, שמקשיבות ושקוראות. לא כולכם תתחברו לנאמר, אבל רבים יכולים לחוש באמת. אני רוצה לספר לכם מי אתם, ואם לא העברתי מידע זה בעבר בדרך זו, עליכם לשמוע זאת עתה.

ההתחלה

כאשר האנושות הייתה מוכנה לכך שהפליאדים יזרעו בה את זרעיהם, אתם הייתם רק חלק מבעלי החיים על הפלנטה, מתוכננים להימצא בשלב ההתפתחותי בו הייתם. נכון, הייתם בראש הסולם האבולוציוני. הייתם הרבה מעבר לאותם אנשי מערות והייתם מוכנים. נראיתם כפי שאתם נראים עכשיו והתנהגתם כפי שאתם מתנהגים עכשיו. אבל על פי התוכנית, הייתם מוכנים. במסגרת מהלך האבולוציה, הדבר לא התרחש לפני זמן רב כל כך. הייתם בני אנוש, מוכנים לקבל משהו שהיה רק למספר פלנטות אחרות, והיו לכם 24 כרומוזומים (כפי שיש לקופים, שנמצאים דרגה אחת מתחתיכם בסולם האבולוציה).

תחילת התהליך הזה הייתה לפני 200,000, שנים. מאה אלף מהם היוו הכנה לתהליך כדי שתהפכו לסוג האדם היחיד במקום סוגים רבים, כמו שקורה אצל בעלי חיים אחרים. אפילו המדע שלכם שואל שאלה זו, מדוע אין מגוון של בני אנוש כפי שהטבע מספק בכל שאר הדברים. אבל מבחינה אזוטרית, הנה השאלה: כאשר הגיע הזמן לבנות את למוריה וההזרעה התרחשה כפי שהתרחשה, מי לדעתכם היה כאן כדי לקבל את הזרעים? האם אתם חושבים שהיו אלה רק בני אדם רגילים שהתפתחו במסגרת תהליך האבולוציה הביולוגית של כדור הארץ? האם היה זה אך ורק עוד בעל חיים, אקראי, שיהפוך לאדם ולחווה של הפלנטה? התשובה היא לא. אלה הייתם אתם, ואתם התגלגלתם מהפליאדות לטובת רגע זה!

אני רוצה לומר לכם משהו בקשר לנושא גלגול והתגשמות הנשמות, הוא לא מוגבל לפלנטה הזאת. הייתם מודעים לכך, נכון? היה עליכם להגיע ממקום כלשהו. כאשר יש צמיחה אדירה של האנושות, מהיכן לדעתכם מגיעות כל הנשמות? התשובה חייבת להיות: ממקומות אחרים. חיים רוחניים לא צצים משום מקום. הנשמות מחכות ומוכנות להיות חלק מהפלנטה הזאת.

גלגול נשמות התרחש מזה מיליוני שנים על פלנטות אחרות, זמן רב הרבה יותר מלפני 200,000 שנים. אתם הגעתם מהפליאדות! הסכמתם לרדת מהמהות אליה התפתחתם, לחזור לצורה שהייתה בסיסית, ולקבל את הזרעים. זאת משום שהיה עליכם להכיל סוג מסוים של מוכנות כימית, המכונה היזכרות הנשמה. כל הדברים הללו, שאף פעם לא שמעתם עליהם, היו צריכים להיות נכונים כדי שהזרעים ינבטו. כיוון שמיזוג הדנ״א לכדי 23 הכרומוזומים היה חייב לפעול ולהיכנס לגוף ביולוגי שלא יקרוס עקב כך.

סיפור הבריאה

כמו שאמרנו, זהו סיפור הבריאה שלכם. ולכן, בואו נספר אותו במונחים פשוטים כדי שתוכלו ליישבו עם המסגרת המיתולוגיה של זמנכם. אדם וחווה היו מיוחדים; הם היו אתם. הם הגיעו (התגלגלו) רעננים ממקום אחר, מוכנים לקבל את ידע האור והחושך. התהליך לא היה אקראי, וכתבי הקודש שלכם מספרים לכם זאת. אלה מי שהייתם.

אתם לא רק נשמות עתיקות. אתם נשמות עתיקות מיוחדות מאוד. הגעתם מהפליאדות, מערכת כוכבים מדהימה. הגעתם מהכול לכמעט כלום, ועשיתם זאת כיוון שראיתם את הפוטנציאל של היום. כמה תקופות חיים היו לכם במסגרת 100,000 השנים האחרונות? מה חוויתם כדי להגיע ליום זה? זה עצום.

אני רוצה לספר לכם לאן זה הולך ועל הפוטנציאל. אז אני רוצה לצייר לכם כמה מסגרות זמן, ואני לא רוצה להפחיד אתכם עם משך הזמן שיידרש. אולם, אני רוצה להראות לכם את הפוטנציאלים של מה שיכול להתרחש, וכאן זה הופך מוזר.

החיים בגלקסיה

האם אתם מאמינים שיש חיים אחרים בגלקסיה שלכם? אם אתם מאלה שממתינים להוכחה, תפסיקו לקרוא, כיוון שיחלוף עוד זמן לפני שתקבלו את ההוכחה הדרושה לכם. אולם, כמה דברים הם ברורים מאליהם. כאשר הייתם צעירים והלכתם לחוף הים, האם תהיתם אם יש חופים אחרים על הפלנטה? אם כן, האם אמרתם אז: ״אין חופים אחרים עד אשר אוכיח זאת ואראה את כולם?״ לא. הבנתם שזו פשוט הדרך שבה האוקיינוס קיים… בכל מקום. יש עשרות אלפי חופים, אף על פי שראיתם רק אחד – זה הגיון פשוט. ובכן, כאלה הם החיים בגלקסיה… בכל מקום. הם התרחשו ממש כמו על כדור הארץ, באמצעות אותו תהליך. המחשבה שאתם היחידים החיים בגלקסיה היא מנוגדת לכל היגיון פשוט. אף על פי כן, אתם עשויים לומר: ״אני עדיין מתקשה לעכל את הרעיון״. אם כך הוא, אז אתם מאותם אנשים שתוכנתו להאמין במיתולוגיית הבריאה על פני ההסתברות המדעית. אין כאן שיפוט, אבל הדבר עלול לעכב את נפלאות ההבנה העצמית שלכם.

כאשר אני אומר פליאדי, על מי אתם חושבים? מה אתם מדמיינים? אולי יצור בעל צורה אנושית, רק מעט גבוה יותר וחכם מאוד? אולי הם הגיעו לכאן בכלי רכב או מיידית ללא כלי רכב? אם הם הגיעו מיידית (כפי שאכן עשו), מה זה עשוי לספר לכם על מה שיש להם, שאין לכם?

שבע האחיות

הניחו לי לתאר את ההורים המקוריים שלכם: כוכבי הפליאדים, צביר שבע האחיות, מורכבים למעשה מתשע שמשות. מתוך התשע, יש שלוש פלנטות בהן ניתן לחיות (שכולן אוכלסו בסופו של דבר על ידי הפליאדים). הם היו חברה של דמויי אדם במשך שני מיליון שנים. חשבו לרגע – לכם יש 200,000 שנים ו-100,000 שבהן כבר נזרעתם כראוי. רק לפני חמישים אלף שנים החל הכול באמת בלמוריה ובמקומות אחרים. אף על פי כן, אני אומר לכם שהפליאדים קיימים מזה שני מיליון שנים!

לכן, אתם מדברים על חברה שזקנה פי שמונה מהחברה שלכם – פי שמונה! הם עברו את מה שאתם עברתם – כמעט באופן זהה! הם גדלו והתפתחו לכדי בגרות כמותכם, וגם להם הייתה מסגרת זמן. הם הגיעו למעמד הבגרות, כפי שאתם עושים עכשיו, והכול השתנה מבחינתם. הם קיימים שני מיליון שנים, וחלק גדול מזה, כ-10,000 שנים, הם עסקו בהריגה אלה את אלה. נשמע מוכר? הם הרגו אלה את אלה! כן, הם היו במגרש המשחקים של התודעה, השליכו אבנים וקיללו, ללא שום אלגנטיות המתלווה לבגרות, שעה ששהו בחשכה. אלה הן אותן בעיות שיש לכם. הם עברו את הסמן והם החלו לקבל מידע, ממש כמותכם.

תכונות הפליאדים

יקרים, הדנ״א שלהם מובנה כמו זה שלכם; רק המניין הכימי שונה. קרוב לוודאי שידעתם זאת. אתם תמצאו זאת בכל רחבי הגלקסיה, משום שהעקרונות שבראו אותו כאן בראו אותו בכל מקום. אלה אבני הבניין הגלקטיות הבסיסיות של החיים. הן קיימות אפילו במערכת השמש שלכם, ואתם תווכחו בכך ביום מן הימים, כאשר תהיו מסוגלים להגיע לכל המקומות שבהם אתם צופים. אתם תמצאו דנ״א! ואז תגידו: ״אההה!״ אתם תתחילו להבין שמדובר בתהליך חיים שמתרחש באופן טבעי בכל מקום.

ככל שהם התבגרו וגדלו, הדנ״א הפליאדי החל להפוך בר קיימא יותר. אחוזי היעילות שלו החלו לעלות – 44 אחוזים, 54 אחוזים, 55 אחוזים, 66 אחוזים, 77 אחוזים, 88 אחוזים. הרשו לי לספר לכם מה אירע ב-88 אחוזים. באותה נקודה, אתם מתחילים להתמזג, הלכה למעשה, עם הנשמה. אתם נועדתם להיות אלוהיים, האם ידעתם זאת? אני רוצה לספר לכם משהו: אתם מתוכננים לחיות לנצח! התכנון שלכם הוא תכנון של ביולוגיה מתחדשת. כל תא ממשיך וממשיך להתקיים, בייחוד האלוהות שבכם. כאשר הוא מתחיל להיות יעיל יותר, התחדשות תאית יוצרת תאים חדשים מתרשים תאי הגזע, לא העתקים כפי שקורה עכשיו. מבנה תאי זה לעולם לא מזדקן באמת. לעולם אינכם מזדקנים! ״קריון, זה נשמע נחמד, אבל מה תעשה עם התפוצצות האוכלוסין כאשר הציוויליזציה לעולם לא מזדקנת?״ הניחו לי לתת לכם רמז: לפליאדים יש שלוש פלנטות. זה אומר לכם משהו? אתם לומדים לנוע ואתם לומדים על היקום. זו לא בעיה. הדבר הופך לבחירה קלה ויפהפייה. בנוסף לכך, קיימת חוכמה אלוהית שלא להתרבות – בחירה חופשית אולטימטיבית לשלוט בקצב ההתרבות בחופשיות ובאמצעות חוכמה קולקטיבית.

פליאדי הוא הדבר הקרוב ביותר למלאך שאי פעם תראו בחייכם. הדנ״א שלהם עובד ב-88 אחוזים. הם שולטים בפיזיקה וזה טבעי, והדבר לא נעשה באמצעות מכשירים. הם שזרו את עצמם עם כל דבר שעמו הם רוצים להיות שזורים [שזירה במובן הקוונטי של המילה]. הנשמה האנושית היא אלוהית, הפיזיקה בליבתה, עם שליטה חכמה בכל דבר. הבורא נמצא בנשמה. מקור הבריאה הוא המאסטר הקוונטי של היקום. אם יש לכם 88 אחוזים – אתם שולטים בכל דבר. זה הזרע שקיים בתוככם. זה נשמע מוכר? מה עשו כמה מהמאסטרים של הפלנטה שהיה כה מדהים? השתמשו בהיגיון בריא – זו הייתה השליטה שלהם בפיזיקה. נסים? אולי יכולות אלוהיות הן רק דנ״א שפועל ב-88 אחוזים.

הפליאדים נזרעו על ידי אחרים. דיברנו על אוריון ועל ארקטורוס. אלה שמות הסבים שלכם. יש אפילו שם אחד שקדם לשמות הללו, עליו מעולם לא שמעתם. חשבו על טווח הזמן והוא אמור להיות הגיוני. הפלנטה שלכם בת יותר מארבעה מיליארד שנים. היכן הייתם? אתם הילד החדש בשכונה כאן! אתם באמת חדשים. דמיינו מה התרחש בגלקסיה שלכם כאשר כדור הארץ התקרר. מיליארד שנים זה זמן ממושך מאוד. דמיינו מה התרחש ואת מחזורי החיים. מדובר בהגיון פשוט והוא כרוך בחשיבה הסתברותית טובה של אלה שמכנים את עצמם מדענים.

זו פלנטת הבחירה החופשית היחידה בגלקסיה הזאת בזמן הזה, יקרים, וכל פלנטה נבחרת היא בעלת תכונה זו – אחת בכל פעם. הרגע חציתם סמן משמעותי, וכל החיים בגלקסיה שיש להם דנ״א אלוהי יודעים עליכם. האות נשלח בדצמבר 2012. אני רוצה לספר לכם מה הדבר מחולל. הוא מחולל חגיגה, תקווה, מבקרים ועזרה. המערכת האמיתית של הבגרות מתחילה. זה לא היה ״נתון״ בהסתברות שלכם. למעשה, שלפתם זאת ברגע האחרון.

התפתחות רוחנית

השותף שלי דיבר היום על התפתחות רוחנית שבתוך המבנה התאי של גופכם. התפתחות זו מתחילה לברוא מערכת יחסים סימביוטית בין הדנ״א שלכם, לאקאשה שלכם ולאינטואיציה שלכם. הוא דיבר על כל הדברים הללו, אבל הוא לא דיבר על הנשמה. זאת משום שעדיין לא נתנו לו מידע זה. מערכת ההתפתחות הרוחנית מגיעה באמצעות הנשמה, נקודה. היא לא מגיעה דרך בלוטת האצטרובל או המוח. בלוטת האצטרובל חשה בעצמי הגבוה. האינטואיציה חשה בעצמי הגבוה. אבל הנשמה היא האנרגיה שמעבירה את המידע. הנשמה מחוברת לרשתות. הנשמה האנושית שלכם היא הזרז ותמיד הייתה הזרז לאנרגיית ההתעלות שאתם מוכנים עכשיו לקבל. אנרגיית התעלות זו לא נכנסת דרך החלק האנושי של המבנה התאי. היא לא יכולה. פלנטות רבות נכשלות ומשמידות את עצמן, כיוון שתרבות שלמה שגדלה ומתבגרת היא תהליך של בחירה חופשית באמצעות מערכות לא-תאיות.

סוגים שונים של ״היזכרות״

את קפסולות הזמן שנפתחות, שהפליאדים הפעילו, ״יראו״ כמה חלקים שלכם. חלקן יראו דרך הרשתות, אבל כמה מהן יראו על ידי הנשמה שלכם. חלק הנשמה שלכם נגיש רק כאשר אתם מתקרבים ל-44 אחוזים (של יעילות הדנ״א שלכם). זה הסימן עבורו להתממש במלואו. התפתחות רוחנית תתעצם במסגרת דבר מה שמעולם לא דיברנו עליו, אך שאתם מתחילים להרגיש. נקרא לו ״היזכרות הנשמה״. אתם מתחילים לזכור דברים שנמצאים מעבר לכדור הארץ!

האקאשה העיקרית שלכם כוללת התנסויות מכדור הארץ בלבד. הניחו לי לספר לכם משהו על כך. לפני זמן רב נתנו לכם מידע על מה שקורה להיזכרות האקאשית שלכם כאשר אתם עוזבים וחולפים מבעד לצעיף. היא נשארת כאן על כדור הארץ. זו מערת הבריאה, בחומר קריסטלי שזוכר או שמאחסן הכול. נאמר שיש לכם קריסטל משלכם והוא נשאר על הפלנטה. כאשר הנשמה שלכם חוזרת, היא אוספת את המידע, מניחה אותו בתוך הדנ״א שלכם והלאה אתם ממשיכים להרפתקת התגשמות חוזרת נוספת. במילים אחרות, האקאשה שלכם נשארת על הפלנטה.

הניחו לי אפוא לשאול אתכם את השאלה הבאה: אם הדבר נכון, למה חלקכם זוכרים מי הייתם על פלנטה אחרת? התשובה היא שכמה מכם זוכרים את האנרגיה הפליאדית. כמה מכם זוכרים שחוויתם זאת קודם לכן! עבור כמה מכם, הדבר מעניק לכם תקווה, משום שאתם יודעים מה התרחש. לפני זמן רב מאוד זכיתם לראות שדנ״א שפועל ב-88 אחוזים, ולכן אתם כאן. הסיכוי שהדבר יתרחש כאן זקוק למעשה להיזכרות זו, ואתם לא תפספסו זאת! מי יודע כמה זמן הדבר ייקח? זה לא משנה, כיוון שאתם תהיו כאן כל הזמן. זו היזכרות הנשמה, לא היזכרות אקאשית תאית של הדנ״א. היזכרות הנשמה קשורה לכול החיים, בכל מקום. בסופו של דבר, אתם עשויים אפילו לזכור שאתם נצחיים.

מי הייתם לפני חמישה מיליון שנים? גם את זה תבינו. אתם רוצים באמת לדעת מהיכן הנשמות שלכם הגיעו? התשובה היא מכל הפלנטות של הבחירה החופשית, שהתעלו. הן לא מגיעות ממעיין נשמות שמיימי כלשהו של מקור הבריאה. הן מגיעות ממקומות אחרים שחוו זאת, יקרים. זה מי שאתם. אולם, אלה שנמצאים בחדר, אלה שמקשיבים ושקוראים לא היו כאן אלמלא הייתה לכם תכונה מסוימת של היזכרות נשמה שכבר פועלת.

משיכת העתיד

תכונה זו של בגרות רוחנית היא כה מושכת, יקרים, שאינכם יכולים לעזוב אותה. אתם מכירים את תחושת היותכם במקום שבו אתם אחד עם אלוהים. אתם הייתם שם ועשיתם זאת, ואתם הייתם הראשונים על הפלנטה שקיבלו את הזרעים. עכשיו אתם מתחילים להתעורר ולזכור מעט מכול זה – רק מעט. אתם מתמודדים עם קונפליקט היותכם בני אנוש, אבל בו בזמן אתם יודעים מה צפוי לכם ומה אתם מסוגלים לעשות. יש תסכול ולפעמים חוסר איזון כימי. בשנתיים האחרונות רבים נפטרו אפילו. אולי כמה מהם היו חבריכם? לא הייתם מוכנים לכך. אולי הם היו בני זוג? אני רוצה לומר לכם משהו, אם לא שמעתם זאת כבר: הם חזרו! הם עזבו כדי לפתוח דף חדש, באנרגיה רעננה. היה עליהם לעזוב כדי לסלול את הדרך לשובכם, יקרים, בגלל מה שאירע בשנת 2012. הם היו אמורים לעזוב מוקדם, לסלול את הדרך לשובכם.

אתם מבינים, זו מערכת דגולה שהיא יותר מנדיבה. יש כאן מערכת שהאהבה העזה ביותר של מקור הבריאה נודפת ממנה, ואינכם מסוגלים לדמיין אותה. היא נוטפת מרוב כבוד אליכם, מחכה שתהפכו אחד עם אלוהים. יתרה מכך, כאשר אתם מעלים את אחוזי היעילות של הדנ״א שלכם, הנשמה שלכם מביאה לכם אנרגיה יצירתית רבה יותר מהמקור המרכזי. זו התפתחות הרוח האנושית. היא נמצאת הרבה מעבר לביולוגיה, הרבה מעבר לתודעה, כיוון שאתם אוחזים ביד מקור הבריאה של היקום.

תזמון הוא תמיד הנושא

אסיים סיפור פשוט זה על הנשמה. עכשיו אתם יודעים מה מתרחש. אולי תרצו לבחון את המילים ״כמה זמן זה ייקח?״ הרבה זמן. [חיוך] יקרים, זו רק ההתחלה. אתם בשנת שתיים [2013 הייתה שנת החגיגה; שנת 2014 הייתה שנת ״אחד״]. עתה תתחילו לאט לראות את התבגרות הרוח בבני האדם. אמרנו זאת שוב ושוב. דברים שנמצאים כיום בחוסר איזון רב יתחילו להתאזן ולהתבגר עם הזמן. בזמן הזה, אנרגיה חשוכה נלחמת על חייה. בסופו של דבר, אתם תראו שינוי בכל מקום ובכל היבט – אפילו בפוליטיקה.

אתם תתחילו לראות איזון, חמלה וחוכמה. כאשר תתגשמו בפעם הבאה, אתם תזכרו מי אתם, זו הבטחתי. אולי לא תזכרו את שמכם או איזה בן אנוש הייתם, אבל אתם תזכרו שהייתם כאן ושחזרתם. אתם תמשיכו היכן שהפסקתם. אתם תהיו ילד זקן וחכם הרבה יותר מכל הילדים שאתם מכירים היום, ואתם לא תחזרו על הטעויות שעשיתם – על אף אחת מהן.

זו חוכמה חדשה והיא מגיעה איתכם. הרבה יותר מהאקאשה הרגילה, היזכרות הנשמה תגן עליכם והילדים שלכם ישאו את מה שאתם נושאים. כך זה יעבוד. היזכרות נשמה בסיסית תניע את האנושות קדימה אל מעבר לשלום על פני האדמה ואל ההתעלות! זה אזוטרי מדי בשבילכם? זה בסדר. אני מחכה בסבלנות שתבינו. חזרו אליי – בעוד כמיליון שנים.

וכך הוא. 

קריון