המסננים האנושיים

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל
טוטווה, ניו ג׳רזי, ארה״ב
27 ביוני, 2015
מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בטוטווה, ניו ג׳רזי, ב-27 ביוני, 2015.

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. יש דברים רבים כל כך שאיני יכול לומר. הסיבה מדוע איני יכול לומר היא שאין מילים – אין מילים שיביעו במדויק את מה שאני מרגיש כלפיכם. למול קבוצה אחר קבוצה, כמו זו שלכם, דיברנו על דברים שהם כה חשובים, לנו ולכם, המיזוג בינינו והדרך שבה אנו מרגישים כלפיכם, הברכות שיש לנו עבורכם. יקרים, הדבר העיקרי שאנו רואים בכם – הוא אותנו. אלוהים נמצא בכם. למרות כל המסרים האחרים מכל השאר – כל מי שמתקשר, מנבא, וכן הלאה – אם הם לא אומרים לכם שאלוהים קיים בכם, לכו לכיוון השני. סיפור הבריאה של הפלנטה אומר שאלוהים נמצא בכם, המאסטרים שצעדו על כדור הארץ אומרים שאלוהים נמצא בכם, כולם. זה הנושא היום ומה שאתם מנסים לעשות בנקודה זו הוא להתחבר. זו הסיבה, אולי, מדוע הגעתם לתקשור במקום לפגישה מסוג אחר – מאזינים לפנינים מאת הרוח, לדברים שאליהם תתחברו, לאהבה.

המסננים האנושיים

בזמנים אלה השותף שלי זז הצדה ואנו אמרנו שהוא ״מסיר את המסננים שלו״ וברצוני לדבר על כך הערב, יקרים, כיוון שאם יש משהו שמונע מכם וממני להתאחד ולראות את אור הרוח בלבכם, אלה המסננים שלכם. אני רוצה להסביר מה הם, מדוע הם כפי שהם, וכמו כן, מדוע השותף שלי מסוגל לצמצם אותם. אנו עושים זאת מסיבה אחת. קיימת בצד האחר תשוקה אדירה שתתחברו. מה אתם חושבים על אלוהים? מה נאמר לכם? נאמר לכם שזה סוג מסוים של הורה? שופט אולי? אלוהים שיעניש אתכם או שיפריע לכם או יפגע בכם או יזיק לכם או יגרום לכם סבל? האם אתם יכולים לראות את האנושיות שבכך? האם אתם יכולים לראות שזה רק העתק של הורות, של הורות גרועה? זה לא אלוהים, זה המיטב שאתם יכולים לעשות כדי להבין את אלוהים באמצעות המסנן שלכם. המסנן שלכם הוא אנושי ואתם מיישמים את כל הדברים לכך ואיננו כאלה. אתם באים ממקור הבריאה ונבראתם בצלם הבורא וצלם זה הוא מטפורה לאהבה. לכל אדם יש את היכולת לאהוב, לכל אדם. אפילו לאלה שלדעתכם זה לא אפשרי, ראו מי הם, ראו אולי מה הם עשו – אני אומר לכם שכולם נבראו שווים בדרך זו. יש לכם את הברירה ללכת בנתיב הגבוה אל אלוהים או לא. זו הדואליות שקיימת בכל אחד מכם. להיכנס למקום חשוך, לדבר על דברים חשוכים, או לראות את הבורא בכם, אלה היו פני האור מאז ומעולם והאנשים מתחילים להשתנות.

אני רוצה לדבר על המסננים שלכם. אם אתם יושבים כאן ומתקשים להאמין שזה אמיתי, עכשיו תקבלו הסבר מדוע. אם אתם מאמינים שזה אמיתי, אבל גם מתקשים להאמין לכמה מהדברים האחרים עליהם אני מדבר, אסביר למה. אנשים יקרים, אין כאן כל שיפוט. מפליא שהגעתם לאן שהגעתם. מה שאכנה מסננים הוא ניסיון חיים. אחלק זאת לחמישה חלקים או תחומים או קטגוריות, כל אלה, כיוון שאלה הן תפיסות. אני לא משתמש במספרים בקלות ראש, כיוון שהן כולן מטפורות למשהו אחר. חפשו אחר משמעות הספרה חמש בנומרולוגיה, אפילו הנומרולוגיה הפשוטה ביותר, ותראו מדוע בחרתי בחמש. יש סיבות בשורשי הסיבות ובעודנו מדברים אליכם, אני רוצה שתדעו ושתבינו שהדברים מגיעים מהמקור המרכזי, מקור האהבה המושיט אליכם את ידו עכשיו, שאומר: אנו אוהבים אתכם כל כך ואנו יכולים לדבר ולשוחח על הבנות רבות כל כך שיש לנו לגביכם, רבות כל כך.

מסנן ראשון – שנות ההתבגרות

את המסנן הראשון נכנה ״שנות ההתבגרות״. זה המסנן החברתי שלכם. כאשר גדלתם בחברה שלכם, למדתם הכול עליה. בתהליך היותכם בני אנוש וכאשר התבגרתם מקטנים לגדולים, קיבלתם שיעורים לאורך הדרך: במה להאמין, במה לא להאמין, כיצד לשרוד, כיצד אחרים לא שרדו, ממה להיזהר, ממה להישמר. למדתם מה גורם לכם להיות שמחים ועצובים, פיתחתם את מה שאתם מכנים ״האישיות החברתית״ שלכם. למדתם על אנשים אחרים. בהתחשב במה שהייתם, היכן נולדתם ומה עשו ההורים שלכם, הפכתם לאדם שבוטח או שלא בוטח, אדם שמפקפק בכול או שלא מפקפק בכלום. כל אלה הם בגדר מסנן.

עכשיו הרשו לנו לתאר את שנכנה הגדרת המסנן. אם אתם מביטים במשהו שהוא טהור, אולי זה אור לבן, האור הטהור ביותר שאתם יכולים לדמיין, כל דבר שתניחו מול אור זה שיצמצם אותו, שישנה אותו, שיעוות אותו או שיצבע אותו – הוא מסנן. ההתבגרות היא מסנן שמשנה אתכם בדרך כלשהי כבני אנוש. ואותו אני מסוים, הוא הטבע האנושי שלכם. הוא גם תלת ממדי. ההתבגרות עבורכם עכשיו, על הפלנטה, היא לחלוטין ולגמרי תלת ממדית ובמוד הישרדות וכאן אתם יושבים ומקשיבים למסר רב-ממדי מלא באור. מה שלום המסנן שלכם? כיוון שמסנן זה עמו גדלתם לא יאמר לכם בהכרח שזה מדויק, אפשרי או אמיתי. כמה מכם היו צריכים להתמודד עמו, לשנות אותו, אבל אתם עדיין אתם. זה אחד מהמסננים הגדולים ביותר שיש לאדם, המסנן המובן ביותר שיש לאדם.

יקרים, האם פגשתם אי פעם מישהו מארץ רחוקה שכה שונה משלכם, שהמסנן שלו שונה? הוא אוכל באופן שונה. המנהגים הנחשבים בעיניו להתנהגות נימוסית ומקובלת הם שונים. אתם עלולים לעשות משהו שיפגע בו ושיזעזע אותו, ועבורכם מדובר בהתנהגות רגילה. אתם מבינים שהמסנן שלו שונה משלכם, וכך אתם מבינים שכל מסנן שיש לכם שהוא חברתי או שנובע משנות ההתבגרות – הוא ייחודי. יש משהו שקושר כל זאת יחד ונדבר על כך בעוד רגע. זה אחד מהחמישה. הוא צובע את מה שאתם רואים, מה שאתם מאמינים, ומה שאחרים אומרים לכם להאמין. הוא חזק. אם מישהו רוצה לשנות אותו, זה מאיים. הוא נמצא במקומו. מספר אחד.

מסנן שני – רוחני

מספר שתיים משתנה מעט פה ושם. זה המסנן הרוחני. מה סיפרו לכם על אלוהים? מי הוא אלוהים? איך תגיעו לאלוהים? האם אתם יכולים לדבר אל אלוהים? מה זה אלוהים? האם אתם מאמינים באלוהים? האם ייתכן שקיים בורא של היקום שמכיר את שמכם? לכמה מכם נאמר שיש בורא שיעניש אתכם אם לא תמצאו משהו מסוים במשך חייכם. כולם נענשים באופן שווה לנצח. האם זה האלוהים שלכם? הוא משתנה והמסנן זז כאשר חלקכם מקבלים אז או מכחישים את שלימדו אתכם אחרים. לפעמים הוא חלק מהמסנן הראשון, כיוון שהוא חלק משנות ההתבגרות שלכם.

כילדים, ההורים שלכם לקחו אתכם לכנסיה או לאירוע רוחני והוא הפך לשלכם כיוון שהיה שלהם. אם המבוגרים אוהבים את זה, אי לכך, זה חייב להיות בסדר, עד שאתם מגלים שיש משהו טוב יותר או הגיוני יותר. מסננים רוחניים ייחודיים לפעמים לאמונות. מה בנוגע לשלכם? המסנן הרוחני שלכם מלא בעבר שלכם, במה שעשיתם, במה שראיתם, במה שהבנתם ובשינויים שחוללתם שמאפשרים לכם לשבת כאן ואף על פי כן, עדיין יש לכם מסנן. מה למדתם במטפיזיקה שנכון ולא נכון? יקרים, השכל האנושי מצטיין במידור ובחלוקה לתאים של הכול ואתם עשיתם זאת עם אלוהים בדרככם שלכם. אתם חייבים להציב גבול, אתם אומרים על האמונה. כמה מכם יושבים עדיין ותוהים האם השידור שאני מעביר עכשיו, כפי שהוא מכונה לפעמים, נובע מהאדם או מהצד האחר של הצעיף. ואז אם הוא מגיע מהצד האחר של הצעיף, האם הוא מדוייק לגמרי או האם עובר דרך המסנן שלו [לי קרול]? זה המסנן שלכם שופט מסנן.

המסנן הרוחני שלכם חשוב לכם לא בשנות ההתבגרות אלא בחיים, כיוון שהאופן שבו אתם תופסים את הבורא משפיע על מהלך החיים שלכם ועל מה שתעשו. האם אתם מפחדים? שמחים? האם אתם מאמינים שסוף החיים בורא חיים אחרים או האם הוא בורא עונש או שיפוט? זהו מסנן חזק אצל אנשים רבים, הוא לא מסנן אצל אנשים מסוימים, וזה עדיין מסנן. אם אינכם מאמינים במקור הבריאה, המסנן שלכם לא יאפשר לכם לראותו. זה מסנן. זה מספר שתיים.

אם תצרפו את המסננים יחד, הם יקשו עליכם מעט יותר לראות את מה שאתם מנסים לראות. כל מסנן מעמעם את האור הטהור שאתם רוצים לראות, כל מסנן. אם הייתי נותן לכם תרחיש שלא ראיתם מעודכם בעבר, שאף פעם לא היה לכם כאשר גדלתם ושנמצא מחוץ לקופסת הרוחניות שלכם, מה יעשו שני המסננים שלכם? הם יהיו במקומם, איתנים, אתם תחזיקו אותם בשתי הידיים כדי להימנע מהפתעה. זה הטבע האנושי, המגן על המסנן שלכם. זה חלק ממה שאתם חושבים שזה – השכל שלכם – ואומר לכם מדוע בעוד רגע.

מסנן שלישי – מגדר

המסנן הבא, תאמינו או לא, הוא חשוב מאוד והוא מסנן המגדר שלכם. כל אחד מכם פועל בדרך מסוימת, מתנהג בדרך מסוימת, בחברה מסוימת בגלל מי שאתם ובשל המגדר שלכם. מה אמרה אימא, המודל של המגדר שלך, על הדרך שבה אישה צריכה לנהוג? כיבדת את דבריה ופעלת על פיהם או שהתמרדת ולא נהגת על פיהם, אבל הייתה לכך השפעה. ואם את אישה למשל, את נוהגת כ״גברת״ או לא בהתחשב בעמדת המסנן הזה, אבל את עדיין מודעת מאוד ופועלת בדרך מסוימת כאישה. וכך גם הגבר. מה אמר אבא שלך, אדוני, על התנהגותו של גבר אמיתי? ויש מי שיאמרו שגבר אמיתי הוא גבר שאף פעם לא מוותר בעת ויכוח או שגבר אמיתי הוא גבר שחש חמלה כלפי כולם. שני סוגי הוראות שונים, שני מסננים שונים שאומרים לך מי אתה כזכר.

מסנן המגדר הוא מסנן חזק. הוא מגדיר אתכם ביחס למגדר האחר. יש לכם יחסי אחווה עם חברי המגדר שלכם, כיוון שאמרו לכם את אותו הדבר ואתם חשים בנוח בחברתם. אולי אינכם חשים בנוח בקרבת אלה שאינם מהמגדר שלכם. ואם כך הוא, המסנן שלכם נמצא בהילוך חמישי. הוא מנסה לפתור את החידה, כיוון שאין זה המגדר שלכם. הוא מסנן חזק. מה הוא מביא לאור, תשאלו אולי. מה קשור המגדר שלכם להתבוננות באור לבן טהור, שעשוי להיות מקור הבריאה? איך תפרשו אותו אז באופן שונה כגבר או כאישה, והאם כך קורה? והתשובה היא ״כן, בהחלט״!

המסנן של הגבר יהיה פתוח פחות לאהבה נדיבה, עדינה, קלה. קלה משמע זורמת, אינכם צריכים לתפוס אותה, אינכם צריכים לבקש אותה, אינכם צריכים לדחוף, היא זורמת אליכם אם תניחו לה לעשות זאת. לפעמים מסנן הגבר יאמר ״לא״. היא חייבת להיות שונה לפני שאגלה עניין. הגבר שאתם רואים [לי קרול] היה אגוז קשה לפיצוח, כיוון שהיה לו מסנן גברי שאמר ״אני לא בוכה בתנאים שלך. אני לא אבכה״. ואנו הראנו לו עד כמה הוא שונה. אנו הראנו לו שבכי יכול להיות שמחת גילוי האמת וכאשר הוא הבין זאת, כל מה שאבא שלו סיפר לו על מה שקורה כאשר גבר בוכה ״עף מהחלון״ והוא סידר מחדש את המסנן שלו. אבל מסנן המגדר היה המסנן הבעייתי ביותר עבורו.

נשים, גם לכן יש בעיות בכל הקשור למסנני מגדר ואחת מהן, תאמינו או לא, היא שאלוהים תמיד מוצג כגבר. זה מסנן שעליו אתן חייבות להתגבר. איך אתן מרגישות כאשר אתן נכנסות למבנה השייך לדת מאורגנת שמנוהל רק על ידי גברים ואתן מתוודות על המחשבות העמוקות ביותר שלכן בפני גבר המכונה ״אב״? זה מסנן. האם הייתן אומרות את אותן דברים בווידוי באוזני אישה? יותר מכך, נניח שלא היה כל מתווך ואתן פשוט הייתן מדברות עם הרוח ישירות? המסנן מיושם אז כאשר אתן מדברות עם אדם על אלוהים, אבל לא כאשר אתן מדברות עם אלוהים על אלוהים. זה מסנן. זה מספר שלוש.

מסנן רביעי – הגיון

קשה לדעת אילו מהם המשמעותיים ביותר בהתחשב במי שאתם, באופן שבו גדלתם ומה שהייתם מכנים הנטייה שלכם בחיים. הנה מסנן שיכול להיות שיש או שאין לכם, אבל לכולכם יש אחד מסוים (חלקם חלשים וחלקם חזקים) שמכונה ״מסנן ההגיון״. הוא חייב להיות מובן אפילו לאלה מכם שלא מחשיבים את עצמם מדעיים או לוגיים. הוא עדיין חייב להיות מובן מספיק כדי שתשתתפו. יש הגיון בכל ההחלטות המבוססות על הישרדות. יש הגיון בחלק מההחלטות המבוססות על מסננים אחרים. מסנן ההגיון יושב מעל לכולם, מכביד על כל הנמצאים מתחתיו, ומקבל החלטה מה אמיתי ומה לא בהתבסס על ההגיון הנכון להיום. מסנן ההגיון שלכם מוגבל. אתם יכולים לשפוט הגיון על פי הגיון שראיתם שהוא הגיוני. אם מעולם לא ראיתם דבר מה, אינכם יכולים לשפוט האם הוא הגיוני או לא, כיוון שלא הייתה התנסות אותה תוכלו לצרף לאוסף החישובים, אבל זה עדיין מסנן. אולי זה מסנן הגיון מקרטע, אבל הוא עדיין שם.

מסנן ההגיון רוצה לחשב את ההגיון הבריא במה שניצב למולכם. אם מישהו מנסה למכור לכם משהו, למשל את גשר ברוקלין, מסנן ההגיון שלכם יצחק בפרצופו, כיוון שאתם חכמים מכדי ליפול למלכודת זו. הגשר לא שייך לו, ובכל מקרה אינכם יכולים להרשות אותו לעצמכם. זה מסנן ההגיון שלכם. אתם מבטלים את הדבר בקלות והולכים לכם לדרככם.

אדם יושב בכיסא ומתקשר; מה עושה מסנן ההגיון שלכם? רבים יבטלו זאת לגמרי, באופן אוטומטי, כאילו הצעתי להם את גשר ברוקלין. זה לא אפשרי, זה לא בר-ביצוע. זה מסנן גדול המבוסס על דחפי ההישרדות שלכם. מה אתם עושים עם מסנן ההגיון שלכם כאשר אני מתקשר? הוא יושב מעל לכל האחרים. הוא הרביעי במספר. כמה חשוך הופך האור לקראת סוף המסננים? הנה ארבעה מקובצים יחד והם משפיעים אחד על השני ואפילו לא סיימתי.

מסנן חמישי – מקצועי

מספר חמש, אין לכולכם, אבל לרבים מכם יש ולכל אנשי המקצוע יש, כיוון שהוא מכונה ״המסנן המקצועי״. מה למדתם? מה למדתם על המציאות של הפיזיקה, המדע, הכימיה, המתמטיקה, ההיסטוריה, האנתרופולוגיה, הביולוגיה? האם אתם רופאים למשל? האם אתם שקועים בחוקים ויודעים איך העולם עובד ובשל כך את הכללים? מה המקצוע שלכם שהפך למסנן, שיפריע לכם לראות את אור הבורא, כיוון שיש להניח בצד את כל שלמדתם כדי שהוא יהיה אמיתי. המסנן המקצועי עובד יד ביד עם הראשון שמכונה ״שנות ההתבגרות״. והסיבה לכך היא שאינכם רוצים להיות טיפשים. הטיפש לא שורד. הטיפש נרדף על ידי הסובבים אותו ומנודה. אתם לא רוצים להיות טיפשים. המסנן הראשון של שנות ההתבגרות וההתנהגות החברתית ממלא תפקיד במסנן האחרון של המקצוענות, כיוון שאם למדתם דברים בדרך מסוימת ואתם חושבים לרגע שכל זה אמיתי, אתם חוזרים וחושבים מה יחשבו עליכם אנשים במסנן זה, שהוא שנות ההתבגרות. הוא שם. הוא מורכב. אם אתם פיזיקאים, ואני אומר לכם: ״אתם טועים״, חוקי היקום שלכם חסרים. יש משהו בכם, אף על פי שאתם יושבים בפגישה זו עכשיו, שמתעצבן, כיוון שהרגע אמרנו לכם שאתם טועים ואתם הקדשתם את כל חייכם לנסות ולהבין בדרך הטובה ביותר את דרכי הפעולה של היקום. איננו רוצים לומר לכם עד כמה אתם טועים ורק התגליות יראו זאת, וזה יהיה בסדר כי לא בני אדם אמרו זאת. יכולה להגיע תגלית שתטיל ספק בכל שלמדתם ויהיה עליכם להתחיל מחדש ואתם תחגגו זאת, בייחוד אם תהיו חלק מהצוות שחשף את התגלית. זה מסנן שאתם יכולים לשכתב בעצמכם אוטומטית. אבל כאשר אני מנסה לשכתב אותו, זה שונה. זה מסנן. עכשיו יש לכם חמישה.

דמיינו שאתם מסתכלים על האור הבהיר של מקור הבריאה באמצעות פיזיקה עליה אינכם יודעים דבר ורוחניות שאינכם יכולים להבין, עם עומק ויושרה והולמות שאינכם יכולים כלל לתפוס, עם אהבה לנשמתכם. הניחו את כל חמשת המסננים למולכם ואתם תוהים אם יש כלל אור. האם אני מצליח להעביר לכם את הקושי שיש לאדם במידה ולא יעשה דבר?

מדוע המסננים כה חזקים?

וכעת אומר לכם מדוע הם חשובים. כל מסנן ומסנן שיש לכם, משנות ההתבגרות ועד למקצוע הפיזיקה או כל מקצוע אחר, למדתם מאנשים בהם אתם בוטחים. לפעמים זה הורה, אימא, אחות, שמלמדים אתכם את דרכי החיים. הם המורים הרוחניים שלכם, התבנית שלכם, המודל שלכם ואתם אוהבים אותם. ואם פתאום  מגיע מישהו ואומר לכם שפני הדברים שונים מכפי שהם סיפרו לכם, הרי שהדבר מהווה עלבון לאדם שאתם אוהבים ושאולי כבר לא בחיים. האם אתם מבינים את הרגש הטמון בשינוי?

המסנן שלכם מקובע למקומו באמצעות האהבה וההערצה לאלה שלימדו אתכם ושהעניקו לכם את המידע כמיטב יכולתם. איזה אוקסימורון הוא זה, שהמסנן מקובע על ידי אהבת הסובבים אתכם, שהעניקו לכם את מה שעליכם להניח בצד לטובת אהבת האלוהים. אילו רק ידעתם שהם כולם קשורים יחד, שקיים מיזוג של מערכת שמזיזה את המסננים מן הדרך רק כדי שאתם תוכלו לראות את האור בשלמות כה רבה ואף על פי כן, הם כולם עובדים יחד. האם תעשו זאת? כמה מכם עושים זאת. הלוואי והמאזין יבין זאת כפי שהדבר ניתן לכם.

לשותף שלי יש כמה מסננים. כמהנדס, הוא למד דברים בדרך מסוימת – מקצועית. הוא התבגר, הוא קיבל מסנן רוחניות גדול, כיוון שצמח במסגרת דת מאורגנת. היה צורך להסיר את הקירות, ואף על פי כן, לימד אותו מקור אוהב והוא חשב שזה נכון. מה תעשו עם מסנן שכזה? האם אתם יכולים אז להזיז אותו הצדה, אפילו לרגע? מה תעשו שם? אני רוצה לספר לכם מה הוא גילה, אני רוצה שתקשיבו וכמה מכם יבינו וכמה מכם לא. לא משנה מה לימדו אתכם, יקרים, באמת שלא. האנשים שלימדו אתכם, בין אם ההורים או החברים או המורים או האהובים שלכם, רבים מהם אינם עוד ואני רוצה שתדעו מה הם עושים. הם נמצאים כאן בחדר זה מביטים בכם, אומרים לכם שיש יותר מכפי שהם ידעו. יש יותר מכפי שיכלו לדעת אי פעם והם עשו כמיטב יכולתם, אבל הקשיבו, כיוון שהם רוצים להעניק לכם מסננים חדשים.

התכנסות האנרגיה, שתהפוך את המסנן לשקוף, רק לרגע, כדי שתוכלו לראות את האור ולהבין, היא אהבה. כאשר השותף שלי ישב בכיסא בפעם הראשונה, לא אמרנו כלום. הוא לא שמע קולות. לא היה תקשור; הוא היה נמלט על נפשו. נתנו לו אהבה והוא בכה. הייתה זו נקודת מפנה. מסנן ההגיון הראשון בוטל לגמרי ובאופן מוחלט באמצעות אהבה. כל שהוא חשב שאינו אפשרי על ידי ישיבה בכיסא והנחה שהוא יכול אז ליצור קשר עם הצד האחר של הצעיף, עמד בניגוד לכל שלימדו אותו במסגרת קופסת הדת שלו והכול התפוגג כהרף עין כאשר חיבקנו אותו והוא בכה ותחושתו הייתה טובה למרות שהופתע, זועזע ואפילו התרעם על כך שהוא אינו בשליטה. יש לו מסנן נוסף שמכונה שליטה; זה שלו, לא שלכם. והוא עשה זאת שוב. הוא ישב בכיסא שוב ושוב ושוב. הוא יושב בו עכשיו ואותה אהבה שחש אז – הוא מרגיש עכשיו. הוא לא נמצא אתכם, הוא במקום אחר, מאזין. הוא במקום שתיארנו בעבר שהוא כה יפה. הוא קשור כדי שלא יוכל ללכת אל האור. זה ייתן לכם מושג על מקום הימצאו. זה מה שהראנו לו כאשר ישב בכיסא – מי הוא, את אור האלוהים שבתוכו, ולפתע פתאום, כל המסננים החלו להפוך שקופים וכבר לא היה משנה מה לימדו אותו. הוא ראה את התמונה הגדולה.

בני האדם זקוקים למסגרת זמן שבה יוכלו לרפא את המסננים, להפוך אותם לשקופים, לארגן אותם מחדש, לשכתב אותם על ידי חזרה קבועה, אולי כמו שהוא עשה כשישב בכיסא. קשה לקחת מסנן שמכונה שנות ההתבגרות ולשנות אותו מיידית, לשכתב את כל שאי פעם ידעתם. זה לא קורה כך; זה מתרחש בהדרגה. כל אחד מכם שנמצא בחדר ושמאזין הוא בעל מערך מסננים משל עצמו שישוכתב בהדרגה אם תבחרו בכך. המסננים הם אינטראקטיביים; האחד משפיע על האחר וברגע שאתם מסוגלים לשכתב אחד, למשל את מסנן ההגיון או את המסנן הרוחני או את האחרים, אתם מתחילים להבין טוב יותר.

מסנן האהבה

אני רוצה לספר לכם על המסנן הגדול, המסנן שיש לנו עבורכם – מסנן האהבה. הוא מתחיל לתת לכם מושג של חמלה כאשר אתם מתחילים להבין שאלה שלימדו אתכם את מה שהם ידעו, נתנו לכם את הטוב ביותר שיכלו לתת ואם אתם יודעים מעט יותר מכפי שהם ידעו, הדבר לא הופך אותם לטועים. למעשה, הם חוגגים את העובדה שהבנתם זאת, יותר מכפי שהם הבינו. בין אם זה מורה למדע בבית הספר, שמדע נעלה יותר ביטל את הוראתו, או בין אם זה כומר בכנסיה שהציג בפניכם את אהבת האלוהים, ובין אם אלה אמכם או אביכם שהסבירו לכם ואתם למדתם שהדברים שונים. מסנן האהבה הכולל מעניק לכם חמלה כלפיהם. אינכם מרגישים שאתם עולבים בהם כאשר אתם נעים קדימה. זה מכונה חכמה.

המסננים יתנקו לאט מעצמם. לפעמים הם יתבהרו יותר מבזמנים אחרים. כאשר אתם מודטים או כאשר אתם כאן או בקבוצה עם אנשים אחרים שעובדים עמכם ואני כאן במצב זה, המסנן יפתח ותזכו בתחושת ״אה-הה״ שאולי לא זכיתם לה בבית מזה זמן מה. ככל שתעבדו עמם, ככל שתיישמו את ההגיון הבריא של אלוהים לכולם, וככל שתבקשו בהירות והבחנה, כך המסננים יהפכו בהירים יותר. ואז עדיין יש לכם את האישיות שלכם, אבל זו לא אותה אישיות שהייתה לכם כאשר גדלתם. זו האישיות שבחרתם עכשיו בחכמה.

המגדר שלכם, זכר או נקבה, הוא לא מה שנאמר לכם שהוא צריך להיות, אלא הוא עוטה את החיים שאתם בחרתם, מה עושה אישה ומה מהותה או מהות הגבר שאוהבים את עצמם. זה לא מה שההורים שלכם סיפרו לכם ולא מה שחנה בבלי אמרה לכם, אלא מה שאתם אמרתם לעצמכם על ידי התחברות למקור האהבה. אתם בוראים מסנן שהוא חדש על כדור הארץ. החמלה האנושית, בן האנוש החדש. זה מי שאתם.

המסנן הרוחני הוא מסנן שאתם פותחים, מבינים ובוראים בעצמכם, לא על פי מה שנאמר לכם. אתם תשליכו את כל מה שאי פעם נאמר לכם ותבראו מסנן אישי משלכם על פי התחושות והאירועים הרוחניים הנוכחיים, על ידי אנרגיה חדשה על הפלנטה שמעולם לא הייתה כאשר התחלתם.

אנשי מקצוע, לא משנה מה למדתם, החכמה שלכם אומרת שאינכם יודעים את מה שאינכם יודעים. יש דרכים טובות יותר לעשות את הדברים שלמדתם בכל המדעים, אפילו בתחום החוק – דרכים טובות יותר מכפי שאתם יודעים שמגיעות, שיהיו הגיוניות יותר – לאנשים, למדינה, לכדור הארץ. מערכות מגיעות. אתם תשאלו יום אחד מדוע לא עשינו זאת קודם, על מה חשבנו, כיוון שאינכם יודעים את מה שאינכם יודעים. מסנן האינטליגנציה מתחיל לנוע יחד עם החכמה, כל הדברים שיעצימו את האור ולא יעמעמו אותו.

יקרים, דיברנו במטפורות היום, מטפורות רבות מדי. נתנו לכם חומר למחשבה. אני שואל אתכם היכן אתם בתרחיש המסננים. מה אתם מסרבים לשחרר ולמה? מדוע אתם נאחזים בדברים מסוימים כאשר אולי אלה שנתנו לכם דברים מסוימים אלה נמצאים כאן בדרך אזוטרית, מביטים בכם ואומרים: ״הקשיבו, זה בסדר״. אהבת האלוהים נמצאת כאן. כל שחשוב עכשיו הוא החיבור שלכם לרוח. הוא יעניק לכם את ההבחנה שאתם רוצים. הוא יעניק לכם חיים ארוכים יותר, חיים שלווים יותר, הוויה מאוזנת יותר. פתרונות לחידות.

אני קריון, מאוהב באנושות ועכשיו אתם יודעים מדוע. נפלאה בכל הדברים.

וכך הוא.

קריון