המולד מתגלה

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל
פורטלנד, אורגון
22 בנובמבר, 2014
מאנגלית: סמדר ברגמן

 

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן בפורטלנד, ב-22 בנובמבר, 2014.

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. הערב ברצוני לחשוף בפניכם מערכת חשובה מאוד באופן שלא עשינו בעבר. נקרא למידע זה: ״ראשית המידע על המולד״. העברנו תקשורים על כך בעבר, ואחד מהם נקרא ״המולד המסתורי״. בנוסף לכך, סיפרנו לכם על כמה מהתכונות הקשורות לגופכם, והערב ברצוננו להרחיב על כך אף יותר.

המולד המסתורי

יקרים, אני רוצה לספר לכם על תהליך המתרחש בגופכם, הוא מסתורי לא רק משום שהוא לא תלת ממדי, אלא חמקמק מספיק כדי שלא תוכלו באמת להגדירו. אף על פי כן, הוא שייך לכם במידה כה רבה שהוא למעשה אתם. אתם עשויים לשאול: ״איך יכול להיות משהו בתוכי, קריון, ואני לא אדע על כך?״ התשובה שאתן פעם נוספת היא שהדנ״א שלכם אינו עובד עדיין במלוא התפוקה, ושזהו הנושא. התודעה שלכם לא מסונכרנת עדיין למציאות של דברים מסוגים שונים הפועלים בתוך גופכם. אבל הבנות אלה יגיעו אליכם בסופו של דבר, והכיול מחדש של האנושות כולל רוח מפותחת, ואנחנו נדבר מעט יותר על כך בתקשור זה.

בואו נזהה תחילה את המולד: מה שהופך את המולד למסתורי כל כך הוא שהוא לא תפקוד של המוח. כמו כן, ייתכן שהוא גם המערכת היחידה בגוף שאינה ממורכזת. קשה לכם לתפוס זאת. מערכת זו לא התגלתה עדיין, ולכן היא לא מוגדרת עדיין במדע הרפואה. ואף על פי כן, היא נראתה שוב ושוב.

קשה מאוד להסביר את מה שמצוי בתוך הדנ״א שלכם. כל טריליוני מולקולות הדנ״א בגופכם מתקשרות אלה עם אלה, כל הזמן. כך חייב להיות, אם אתם בוחנים את מה שהדנ״א עושה. איך גופכם יודע איזה סוג תא דרוש לו והיכן הוא דרוש? המולד הוא שאחראי לכל זאת מלידה. הדנ״א, תוכלו לומר, הוא אכן ״שליטה מרכזית אזוטרית״. הוא השדה שסביב טריליוני מולקולות הדנ״א, שמכיר את עצמו כישות אחת. כל הדנ״א עובד יחד כמערכת אחת במסגרת השדה הזה, וזו מערכת אחת המכונה ״המולד״. תוכלו לומר אפוא שהשילוב של תאי הדנ״א בגופכם נתפס כדבר אחד, שאתם מכנים ״הגוף החכם״, ״המולד״. הוא לא ממורכז. אין איבר או בלוטה מסוימים בגוף שאחראים למולד. כל חלק בגוף מעורב במערכת הגוף החכם הזאת.

חמקמקה ככל שתהיה, אתם יודעים כיצד למצוא פתרונות באמצעות המולד, ותכופות אתם משתמשים בבדיקת שריר, או קינסיולוגיה. יש דרכים רבות – טפיחות, דיבור אל הגוף, פענוח ועוד. כל המערכות הללו מעניקות לכם את מה שאנו מכנים ״משוב הגוף החכם״. הדבר מבוצע בהצלחה רבה כדי לגלות מה הגוף החכם רוצה לומר לכם. אלה שמשתמשים בתהליכים הללו יודעים בבטחה שהם מדברים אל ה״שדה החכם״ שבגוף. שדה זה מייצג את הדנ״א כדבר שלם, לא כאיבר או כבלוטה, ולא את המוח.

המולד הוא מערכת גיבוי חכמה

הדבר הראשון שאנו רוצים לומר לכם על המולד הוא שזו מערכת שנמצאת בכל הגוף, ש״יודעת״ יותר מאשר מערכת העצבים או המוח שלכם יוכלו אי פעם לדעת. המולד נמצא בכל מקום. הוא נמצא בציפורן הבוהן ובשיער. המולד נמצא בכל מקום שבו נמצא הדנ״א, בכל צורה שבה הדנ״א קיים. הוא ייחודי והוא אתם.

סיפרתי לכם כבר שמדע הרפואה היה עד לכך שוב ושוב, אבל הוא לא מבין זאת. הניחו לי לתת לכם דוגמה. כאשר אדם עובר תאונה שבה נקטע עמוד השדרה, הוא נקטע לתמיד. דיברנו על כך בעבר, ואמרנו לכם: ״נכון שזה מוזר שעצבי עמוד השדרה לא מתחברים וצומחים מחדש?״ כל שאר הדברים בגוף מתוכנתים להתחדש, אבל התאים באזור זה לא מתחדשים היטב. איבר קטוע יכול לעשות זאת, אבל העצבים בעמוד השדרה לא מתחברים מחדש. בנוסף, אמרנו לכם שיבוא יום שבו הם כן יתחדשו, ושהדבר יהיה חלק מבן האנוש המפותח העתידי. אבל בואו נדבר על מה שקורה עכשיו.

דמיינו זאת: נניח שאתם מכירים או ראיתם אדם משותק. הנה גבר או אישה בכיסא גלגלים שלא יכולים להניע אף איבר לבד מראשם. עכשיו, זה נראה לכם הגיוני שרוב העצבים שמאפשרים תנועה כלשהי נקטעו בעמוד השדרה, אולם הדברים בגוף שתלויים באותות המגיעים מהמוח ממשיכים לעבוד? שרירי הלב ממשיכים לפעול, אף על פי שנאמר לכם שקצב פעימות הלב נשלח מהמוח כדי שהאותות יהיו בדפוס הנכון.

למדע יש לכך תשובה עבור הלב (למטה), אולם, העיכול ממשיך גם הוא, איברי הרביה ורוב תפקודי הגוף שמתחת לצוואר לא מופרעים. אך המוח לא שולח עוד אותות. איך תסבירו זאת? למדע הרפואה יש הסבר טוב למדי ביחס ללב, כיוון שהוא רואה זאת כל העת. המדענים אומרים לכם שהלב יכול להיות אוטונומי, שהוא מייצג את פעימותיו שלו באמצעות תאים מיוחדים בקשר סינוס-פרוזדור. כך הם מתארים את המולד! הם גם עדים למערכת גיבוי עוצמתית בפעולה.

זו מערכת גיבוי בתוך שדה הדנ״א שמותירה אתכם בחיים. שדה הדנ״א של גופכם מחובר למעשה עם המוח, והאותות עדיין נשלחים בדרך קוונטית [אלחוטית]. קשר הסינוס-פרוזדור הוא אנטנה עצבית שממשיכה ״לקלוט״ את שידורי המוח באמצעות השדה. היא עושה זאת טוב כל כך שאפילו אם המוח מת, היא ״זוכרת״ את הדפוס לזמן מה, כמו גיבוי סוללה. זוהי עוצמתו של המולד.

זכרו ששדה הדנ״א הקוונטי שלכם מחובר לכל הגוף כל הזמן, אף על פי שעמוד השדרה נקטע. המוח ממשיך לשלוח את האותות, שדה הדנ״א מקבל אותם ושולח אותם אל שרירי הלב, אל תהליכי העיכול – לכל דבר לבד מהשרירים באזורים אלה. אני מבקש מכם לבחון בקפידה מוזרות זו של הגוף בעת פגיעה בעמוד השדרה, ותדעו שאני צודק. באופן זה יש לכם הוכחה מציאותית לתופעה זו.

המולד, הגוף החכם, יותירו אתכם בחיים אפילו אם החוטים למוח נקטעו. המולד חכם, הרבה יותר ממה שאתם מכנים בשם ״איבר ההישרדות״, המוח. המוח הוא מחשב אדיר להישרדות ולקיום. הוא מעניק לכם את היכולת להיות כאן. הוא לא חכם כל כך. הוא אפילו לא יכול לספר לכם שיש לכם מחלת דם נוראה. אבל המולד יכול.

הסינגולריות של המולד

הגיע הזמן שתחשבו על הדנ״א שלכם כעל יחידה אחת, לא טריליונים של חלקים. המדע כלל לא מכיר בכך שהדנ״א יכול לתקשר עם עצמו, אף על פי שהוא חייב לעשות זאת כדי שגופכם יוכל לעשות את הדברים שהוא עושה. היופי המצוי במה שאנו מלמדים הוא זה: הגוף הגשמי, זה שהמוח שולט בו, מתחיל לבנות גשר אל המולד. גשר זה יופעל באמצעות האינטואיציה ובסופו של דבר יגיע זמן שבו תהיו המטפלים הרפואיים האינטואיטיביים שלכם עצמכם! אתם תדעו לא רק מה מתרחש בתוך גופכם, אלא תהיה לכם גם הבנה גבוהה הרבה יותר לגבי האנרגיה של האקאשה שלכם.

למולד סוג תכנות משל עצמו. הוא מתוכנת למשהו שעליכם להכיר, משום שעם אנרגיה חדשה זו, הגיע הזמן לשכתב את התוכנה הזאת.

תכנות להישרדות

בעוד שהמוח האנושי מתוכנת להישרדות גשמית, המולד מתוכנת להישרדות רוחנית. אתם עשויים לשאול: ״מה ההבדל?״ הישרדות גשמית היא היכולת שלכם לברוח מנמר שרודף אחריכם ולמצוא מזון ומקלט. היא מעניקה לכם את ההיגיון להבין דברים אלה ולהישאר בחיים. הישרדות רוחנית היא עניין שונה לגמרי, ואזוטרי מאוד. זה סוג גדול הרבה יותר של הישרדות. היא דוחפת את ההתפתחות הרוחנית של האנושות ומספקת רמת עבודה גבוהה יותר של הדנ״א שלכם. הרשו לי להסביר.

המולד יודע את מה שאנשי קדם ידעו. הוא יודע את התוכנית הגדולה; זכרו, הוא מחובר לעצמי הגבוה. הוא יודע כמה זמן יש לאנושות על הפלנטה הזאת לפני ששוב לא תוכל לקבל החלטה בכיוון של בגרות פלנטרית. המולד יודע זאת; הדנ״א שלכם יודע זאת. מהי המטרה העיקרית של המולד? לעשות כל שהוא יכול עבורכם, להעניק לכם הזדמנויות רבות לבחירה חופשית, לאפשר להתעוררות להתרחש, ואי לכך, לאפשר לאנושות לחצות את גשר ההישרדות ולעבור למעמד התעלות של הפלנטה. זו המטרה העיקרית.

הישרדות רוחנית מייצגת את ההתפתחות הפוטנציאלית של כדור הארץ, והכול מתוכנן סביבה. המולד מתוכנן כדי לדחוף אתכם קדימה אל מודעות רוחנית בכל דרך אפשרית במסגרת מערכת הבחירה החופשית. לשם כך הוא נועד. האם אתם רואים את התוכנית הגדולה שבכל זה? יש לכם מערכת הדרכה מובנית שעוזרת לכם לנווט את הפוטנציאל שלכם.

בתהליך זה, המולד גם חוצה את הגשר בנוגע לכימיה גשמית בדרכים שונות מאוד. המולד אחראי להפוגה ספונטנית. עכשיו אתם יודעים מהיכן היא מגיעה. האם באמת חשבתם שהיא נובעת מהמוח? איך יכול להיות שמחלה נעלמת בן לילה? איך אפשרי שהגוף הגשמי יכול לנקות את עצמו בן לילה ממשהו כה לא מאוזן? איך רקמה יכולה לצמוח בקצב מואץ ביותר ולגרום לריפוי כמעט בן לילה? הרגע תיארתי בפניכם מצבים שבתי החולים רואים שוב ושוב. הם צילמו אותם צילומי רנטגן ובדקו אותם כימית. אין שום מצב, הם אומרים, שהדבר יתרחש באופן נורמלי. עבור אנשים רוחניים, הוא חייב להיות נס! עבור בעלי הגישה המדעית, הוא נותר לא מוסבר. היופי הוא שזה אכן לא מסובר. זה נס המולד! זה הגוף שלכם שמותיר אתכם בחיים. זו מערכת גיבוי מופלאה ועוצמתית.

זו העוצמה שיש לכם. כאשר המולד יתחיל סוף סוף לבנות את הגשר אל העצמי הגשמי, בן האנוש כפי שאתם מכירים אותו היום יעלם. בן האנוש אשר יתפוס את מקומו יחיה חיים ארוכים הרבה יותר, יהיה מסוגל ״לתקן״ את עצמו ואפילו להצמיח חזרה איברים. כך תוכננתם, יקרים, וזה אמור להתחיל להיות הגיוני בעיניכם.

תכנות האנרגיה הישנה של המולד

עכשיו, כאשר אתם יודעים מהו המולד, בואו נדבר על התכנות הישן של המולד. בספר הראשון של קריון [1993], דיברתי על משהו שהמולד אחראי לו. אמרתי: ״הגיע הזמן לשחרר את הקרמה שלכם״. קרמה היא אנרגיה שאתם נושאים אתכם כתוצאה מהתנסויות חיים קודמים, הנמשכת דרך הצעיף ואל הגוף שהתגלגל מחדש. זו אנרגיה של ״עניינים בלתי גמורים״. זו הקרמה. היא אמיתית, והיא אכן אנרגיה ישנה יותר.

היא נמצאת בדנ״א והמולד מושל בה. אז כאשר אמרתי לכם לשחרר את הקרמה שלכם, אמרתי לכם שאתם חייבים לדבר אל הגוף ולדבר אל התאים שלכם. בעשותכם זאת, אמרו: ״סיימתי עם אנרגיית העבר. אני משחרר את הקרמה שלי. אני מתקדם קדימה״. אלה היו ההוראות הראשונות שאי פעם נתתי לכם לגבי תהליך שחוצה את הגשר מהעצמי הגשמי אל המולד. אמרנו לכם להשתמש בכוונה טהורה.

שינוי תאי אינו אוטומטי

כוונה טהורה פונה לתאים שלכם בדרך שהיא כה טהורה שהגוף רואה אותה כאמת ופועל על פיה. כך משחררים קרמה. הם סבורים שאתם הבוסים, כפי שהם צריכים לעשות, ופועלים בהתאם. עכשיו, אני רוצה שתראו מה לא נאמר לפני שנים רבות, שעתה הגיע הזמן לגלות. אני רוצה שזה יהיה הגיוני בעיניכם, ולכן תחילה אנו מציגים את ההגיון הכרוך בכך. כל תכנות שיש לגוף נשלט לחלוטין על ידי הבחירה החופשית. יש לכם ברירה האם לציית להוראות ההישרדות של המוח או לא. יש לכם בחירה חופשית להאמין שהמסר הזה אמיתי או לא. לכן, הבחירות האזוטריות באנרגיה החדשה הזאת לא תגענה באופן אוטומטי מהגוף שלכם. בחירה חופשית משמעותה שאתם צריכים להשתמש בתודעה האלוהית שלכם כדי לכוון את המולד, כך שינוע אל תוך האנרגיה החדשה. האם זה הגיוני בעיניכם שכאשר אתם נכנסים לאנרגיה החדשה כנשמה עתיקה, שבה הקרמה לא דרושה עוד, שהמולד ישחרר אותה בעצמו? התשובה היא לא. המולד ממתין להכוונה, ושינוי התודעה שלכם לא מתוכנת אל תוך הדנ״א שלכם. בכך עוסקת הבחירה החופשית.

כעת הקשיבו, משום שזו ההוראה של היום. המולד, חכם ככל שיהיה, ימשיך כמקודם עד אשר יקבל הוראה חדשה. אתם חייבים לתכנת מחדש את המולד, כיוון שהוא מוטה לאנרגיה ישנה. הוא עבד אתכם באותה דרך כל זמן היותכם בני אנוש. הוא תוכנן לעשות דברים מסוימים בדרך מסוימת, והגיע הזמן לשנות זאת. התודעה שלכם היא המפתח לשינוי זה. היא תמיד הייתה ותמיד תהיה. הבחירה החופשית שלכם צריכה למחוק את התוכנה שאני אכנה ״מערך הוראות למולד״. לכן שחרור הקרמה היה הוראת האנרגיה החדשה הראשונה שאי פעם נתתי, ועכשיו יש עוד אחת.

תכנתו מחדש את המולד בגופכם ברגע זה! תכנות מחדש זה נעשה באמצעות הכוונה המודעת החופשית שלכם, והוא אינו קשה. התודעה שלכם, באמצעות כוונה טהורה, היא המולכת בשינוי הגוף. תמיד ידעתם שאתם יכולים לשנות את הכימיה שלכם ולרפא את גופכם, ולכן דיבור אל המולד הוא המפתח. עכשיו זה הופך מסובך. אספר לכם מהי התוכנה הישנה בעוד רגע.

העוצמה שבכם

כך זה עובד: אתם חייבים לדבר אל המולד שלכם כפי שהייתם מדברים אל ידידכם הטוב ביותר, כפי שהייתם מדברים אל אדם היושב למולכם. חשבו, אתם עומדים לשוחח עם הידיד הטוב ביותר שלכם. האם תחזרו שוב ושוב על אותם הדברים? התשובה היא לא. במקום זאת, אתם מעניקים לידיד טוב את הקרדיט שהוא חכם ומסוגל להקשיב ולהבין. זה הקרדיט שאתם חייבים לתת למולד. המולד הוא הגוף החכם שלכם והגיע הזמן שתתכנתו מחדש את מה שהוא חושב על ההישרדות הרוחנית שלכם. התודעה שלכם עברה לאנרגיה חדשה זו, אך לא המבנה התאי המקורי שלכם. כיול מחדש, יקרים, אינו אוטומטי.

נשמות עתיקות, יש כאן כמה דברים שעליכם להבין. האם אתם סבורים שזה מעניין שהמולד יודע הכול על הגלגולים הקודמים שלכם אבל אתם לא? האם הדבר נחשב למערכת יעילה בעיניכם? האם אתם רוצים לדעת עוד? איזו אנרגיה יש לכם מגלגול קודם, אותה הרווחתם ביושר, שבה הייתם רוצים להשתמש היום? דיברנו על כך. כריית האקאשה נעשית באמצעות הבחירה החופשית של התודעה ודיבור אל המולד שלכם. בדיקת שריר, טפיחות, דיבור אל הגוף, הצהרות חיוביות, פענוח – כל דבר שתוכלו לעשות שעוקף את ההגיון הגשמי של המוח האנושי נחשב לעבודה עם המולד. אתם חייבים לחשוב באופן שונה במציאות שלכם כדי להבין לגמרי פוטנציאל זה. כדי לשנות דברים בכם, אתם רגילים לכמויות, לחזרות ולתפיסות ליניאריות אחרות. לא עוד. אז עכשיו בואו נספר מה עליכם לתכנת מחדש, שהוא הנושא הגדול ביותר עבור המולד.

תכנות מחדש של גופכם

מספר אחת: שחררו את הקרמה שלכם. אנו אומרים שוב, זה מספר אחת. מה ממשיך לדחוף אתכם, יקרים, מה עקב האכילס של האישיות שלכם? מה נמצא שם שפשוט אינכם מבינים? אני אומר לכם, זו האנרגיה של העבר – והיא לא דרושה לעתיד. היפטרו ממנה. המולד יעשה את מה שתגידו לו. אם הוא תופס זאת כהגיון רוחני, הוא ישתף פעולה, כיוון שהמולד מקשיב יחד אתכם לתקשור הזה! הוא יודע את מה שאתם יודעים, ואתם טריגר התודעה שיכול לשנות את המולד שלכם עצמכם.

מספר שתיים: שנו את המטרה העיקרית של המולד. מה המולד בנוי לעשות שכלל אינו הגיוני? אומר לכם ברגע זה, וזו אחת מהתגליות הגדולות ביותר עד כה. יקרים, קיימת מערכת שמכונה גלגול נשמות שהיא המנוע, ברגע זה, להתפתחות הרוחנית על הפלנטה. לדוגמה, אתם חיים תקופת חיים, אתם לומדים דברים מסוימים, ואתם מתים. אתם נולדים מחדש על הפלנטה, ובתוך הדנ״א והאקאשה שלכם נמצאת החוכמה שנשאתם מהגלגול הקודם. כל תקופת חיים מעניקה לכם חוכמה נוספת, ויש לכם בחירה חופשית האם להשתמש בה או לא. אבל היא מגיעה אתכם בעת הלידה כפוטנציאל חדש.

נשמה עתיקה נושאת חוכמה אזוטרית רבה הרבה יותר מנשמה חדשה. הבנתם עד כה? אתם, כנשמות עתיקות, הייתם שם ועשיתם זאת. האם ראיתם את ״הטירונים״ על הפלנטה? הם לא מצליחים להבין דבר! כל תקופת חיים בונה ספריית חוכמה שעה שאתם יושבים בכיסא היום. אתם יודעים שאתם נשמות עתיקות. עכשיו נחשו מה המולד עושה עם זה?

התוכנה הישנה של המולד

הנה מה שהמולד למד לעשות, כפי שחייבה המערכת הישנה. אתם מוכנים? למות. כדי שתוכלו להתבגר, לזכות בחוכמה ולהתקדם לתודעה רוחנית גבוהה יותר בגלגול הבא, אתם זקוקים לחיים קצרים ויעילים. אז אתם שבים ומתגלגלים עם אותה חוכמה. ככל שמחזורי הלמידה מהירים יותר, כך קיים פוטנציאל גדול יותר לפלנטה להתעורר לרטט גבוה יותר – התפתחות רוחנית. אתם מתחילים להבין לאן זה הולך? המולד, על פי התכנון, יעניק לכם תקופות חיים קצרות! איזו מערכת! חשוב שתבינו את ההגיון הטמון בכך. בתודעה ישנה יותר, זה היה ״מנוע ההארה״. גלגול נשמות של הנשמות העתיקות היה המפתח. הניחו להם לזכות בהתנסות ובחוכמה. אז יחזרו לפלנטה כדי שניתן יהיה להשתמש בחוכמה.

חשוב לזכור שהאנרגיה הישנה לא אפשרה לרשת של הפלנטה לממש (להשתמש) בחוכמה של החיים הנוכחיים. הדבר הוגשם רק באמצעות הלידה מחדש, ומדנ״א שעבד רק בכשליש מהפונציאל שלו.

לפתע, בשנת 2012, עברתם את הסמן [כפי שנמדד על ידי נקיפת ימי השיוויון], והגעתם למקום בתודעה שהנבואות העתיקות סיפרו לכם עליו. יקרים, לכן אני כאן! יש לכם את היכולת, זו הפעם הראשונה, לעשות את מה שראינו שיהיה אפשרי לפני 25 שנים כאשר הגעתי. הדנ״א שלכם מתחיל להתפתח.

אני רוצה שכולכם תתחילו לומר למולד שלכם שאינכם חייבים לחוות את המוות כדי להעביר את החוכמה שלכם. יש עתה תהליך חדש והוא שונה מכל תהליך אחר שהיה לכם בעבר. לא רק שהחוכמה הנוכחית שלכם יכולה להיכנס אל תוך רשתות הפלנטה היום, אלא כל מה שלמדתם למן ההתחלה יכול להתממש גם כן. החוכמה והלמידה האקאשיות המלאות שלכם נגישות לפתע בזמן אמיתי לאנרגיה של כדור הארץ.

אינכם צריכים להתגלגל שוב במהירות רבה. במקום זאת, אתם יכולים לעשות זאת על ידי הישארות כאן שעה שהדנ״א שלכם מתחיל להגביר את יעילותו. כאשר תגיעו ל-36 אחוזים (מצאו את הנומרולוגיה), התהליך יושלם. אז תהיו מסוגלים להישאר למשך זמן רב מאוד! יקרים, המולד לא יודע את זה. במשך אלפי שנים הוא קידם את פוטנציאל ההתפתחות הרוחנית של הפלנטה באמצעות אספקת חיים קצרים. המולד צריך לדעת את זה, ואתם אלה שצריכים לספר לו. תקופות חיים ארוכות יותר הן המפתח להתפתחות של הפלנטה!

האם זה נשמע הגיוני, יקרים, שתוכלו להגשים יותר על הפלנטה אם לא יהיה עליכם להיוולד מחדש ולהתבגר שוב מהתחלה? הישארו!

ישנם רבים על הפלנטה שיאמרו: ״זה טיפשי. כמו שנולדים, ככה נשארים״. אבל זו חשיבה מסורתית ישנה. אתם יכולים לתכנת מחדש כמעט כל דבר בגוף שלכם! רבים מכם יודעים שאתם שיניתם את כל האישיות שלכם, אולי אפילו את הטבע האנושי שלכם! אתם משנים את המבנה הגשמי שלכם. ישנם אנשים שקוראים את הדברים הללו שהפסיקו להזדקן, ובכך מדובר – הוכחה שהדברים הללו אמיתיים.

המפתח לעצירת תהליך ההזדקנות, כפי שאתם מכירים אותו כיום, הוא תכנות מחדש של המולד. הגוף שלכם מתוכנן להזדקן, אפילו בניגוד להגיון. הגוף התאי שלכם תוכנן להתחדש, והוא לא עושה זאת היטב. אתם מבינים? זו המשימה של המולד לשנות זאת, אבל הוא זקוק לאות כדי לבצע זאת. זו בחירה חופשית, ואתם היחידים שיכולים לעשות זאת – לא מטפל, לא מרפא, לא מתקשר. אתם צריכים ללמוד כיצד לתקשר עם המולד.

אמרו למולד: ״אני כבר לא חייב למות כדי לברוא צמיחה רוחנית״. אתם יכולים לעשות זאת כמעט בכל דרך שתרצו. למדו כיצד לבנות הצהרות חיוביות. צרו קשר עם הגוף באמצעות כל תהליך שאתם פוגשים. אתם מוכנים לתקשר עם הגוף החכם.

כעת, היופי הטמון בכך הוא זה: אתם לא חייבים לשכנע את המולד. הוא יודע! הוא המתין לשיחה שלכם! ברגע שהוא יראה את ההתקדמות שביצעתם בתודעה שלכם, זה עניין גמור. שמעתם? המולד יודע מי אתם! ככלות הכול, הוא הגוף החכם. אבל הוא לא יודע עד אשר אתם מבצעים את השיחה.

המולד מוכן לשתף פעולה ברגע שהוא יראה את הנתיב החדש והמפותח של ההתפתחות הרוחנית. התוצאה תהיה שתוכלו לחיות זמן רב יותר. יש שאומרים: ״אני לא בטוח שאני חפץ בכך!״ אם כך אתם אומרים, אזי אתם מאמינים לפרדיגמה ישנה שגיל מתקדם משמעותו בעיות בריאות. זה לא חייב להיות כך! ולכן זה השלב הבא: שעה שאינכם מזדקנים, הישארו בריאים. [קריון מחייך] צעירות אינה מורכבת! האם ייתכן שהיא מלאה באהבה? כן. האם היא חדשה? כן. היא גם חכמה דיה כדי לפעול היטב.

יקרים, הרגע סיפרתי לכם על תכונה שמעולם לא יכולתי לספר לאנושות, שמעתם זאת בפעם הראשונה הערב. כדי שמידע זה יוכל להימסר, היה עליכם לחצות את האנרגיה של 2012, את זו של 2013 ולהיכנס ל-2014. הגיע הזמן שתדעו את האמת. אתם שולטים בהרבה יותר מכפי שלימדו אתכם. כזו היא העוצמה שבכם. אתם תראו אותה ואז תאמינו בה. נכון, כולכם ייחודיים, ולא כולם יהיו מסוגלים להעיר את המולד באותה עוצמה. זאת משום שכולכם אינדיבידואלים המהלכים בנתיב רוחני ייחודי. יקרים, אני יודע מי אתם!

נשמות עתיקות על הפלנטה, התעוררו! התעוררו לתהליך חדש, לסוג חיים חדש. אתם יכולים להכפיל את תוחלת החיים שלכם ויותר! אל תפחדו ממה שאתם רואים סביבכם. יהיו אנשים שלא יסכימו לשום דבר ממה שנאמר כאן, והתוצאה תהיה שהם לא יהיו מסוגלים לבצע זאת. הם לא מבינים במה מדובר. לאט, כאשר שוב לא תזדקנו, ההבדל ביניכם לבינם עלול להפחיד אותם. בעתיד זה ישתנה, כיוון שתבוא עת שבה כל האנושות תדע את מה שאני מלמד.

וכך הוא.

קריון