הלב הקדוש – הקדמה

הלב הקדוש
מסר מאת ג'יימס טווימאן – הקדמה
מאנגלית: סמדר ברגמן

ידידים אהובים,

אחת מהמתנות העיקריות של הילדים העל-חושיים היא היכולת שלהם לתקשר אלה עם אלה בכל מקום שבו הם נמצאים על הפלנטה, לחבר את מודעותם לשדה של מודעות שאותו הם מכנים בשם "הרשת". הם אומרים שהם מסוגלים לשלוח מסרים לילדים האחרים הפתוחים מבחינה על-חושית, וכולם עובדים יחד כדי לרפא ולהביא שלום. כמה מהילדים שדיברו בכינוס שנערך בהוואי הזכירו זאת, ועד כמה חשוב שגם אנחנו, המבוגרים, נלמד לבסוף לעשות זאת גם כן. הם אומרים שישנה דרך באמצעותה נוכל להיות מודעים ל"מהות" אלה של אלה, ולתקשר על מישור גבוה יותר שבו השפה והסמלים אינם כה חשובים. זו ההתחלה, הם אומרים, לשפה חדשה, שפת הלב והנשמה. עד כה המידע המסביר כיצד הדבר מתרחש וכיצד אנו יכולים ללמוד מיומנות זו לא היה נגיש. דבר זה השתנה כעת.

כמה ילדים עמם עבדנו יצרו עמי קשר והם מבקשים שקורס חופשי יוצע אשר יחלוק טכניקה חשובה זו. יש סיבה מדוע אני מדגיש את המילה "חופשי". הם מאמינים, ואני מסכים, שלא צריכים להיות תנאים שיוצמדו לידע הזה, ושהוא יהיה נגיש לכולם. לכן, לא נבקש כל תרומה בגין הקורס הזה, אלא נציע אותו לכל מי שמבקש. למעשה, שלושת השיעורים, אשר יהיו מוכנים בקרוב, ישלחו לכל רשימת התפוצה שלנו.

הקורס הזה יהיה המשך טבעי לקורס מכופפי הכפיות שהוצע בינואר. אני מאמין שהוא יהיה חשוב אף יותר מכיוון שהוא מכין את הבמה למהפכה במודעות. רציתי שתדעו זאת מראש כדי שתוכלו להכין את עצמכם. אשלח עוד פרטים בקרוב. אין צורך להירשם, מכיוון שהקורס ישלח אוטומטית לכל רשימת התפוצה.

הנה רמז בנוגע לעוצמה ולחשיבות המידע הזה. הוא מכונה "מדיטציית הלב הקדוש". אם ראיתם מעודכם תמונות של 'הלב הקדוש של ישוע', הוא תמיד מצויר עם להבה מעל לבו, המכונה לעתים 'הלב שמעל ללב'. במקום זה מתחילה עבודתנו.

שלום,

ג'יימס טווימאן

מכתב מאת ג'יימס טווימאן – הקדמה (המשך)

ידידים אהובים,

מחר נשלח את הראשון מתוך שלושת השיעורים של "שיעורי הלב הקדוש", קורס אינטרנט חופשי שמטרתו לסייע לאלפי אנשים לעזור לילדים העל-חושיים בגילוי עולם חדש של חמלה ושלום. רבים מהילדים הרוחניים שפגשתי טוענים למתנה מופלאה שהם רוצים לחלוק כעת. הם מסוגלים לתקשר אלה עם אלה בכל מקום שבו הם נמצאים על הפלנטה. זוהי תקשורת המבוססת על הלב, המבוססת על שליחת רגשות של אהבה, כמו גם מידע קונקרטי. הילדים מדברים על חיזוק "הרשת", רשת של אנרגיה המקיפה את כדור הארץ, ואשר קיימת אינטראקציה בינה לבין המודעות האנושית. הם אומרים שהגיע הזמן שכמה שיותר אנשים, ככל שאפשר, יהיו מסוגלים לסייע להם בכך, ושהיפתחות לאותה רמה של תקשורת היא הכרחית. זו, בפשטות, היא מטרת הקורס הזה.

כך יוגשו "שיעורי הלב הקדוש":

1. הקורס יחולק לשלושה אי-מיילים אשר ישלחו במשך תשעה ימים, כל שלושה ימים ישלח שיעור אחד. השיעור הראשון ישלח לכל מי שנמצא ברשימת התפוצה שלנו. הרגישו חופשיים להעביר אותם לכל מי שלדעתכם יכול להפיק תועלת מהמידע. הילדים גם ביקשו שהקורס יוגש ללא בקשת תמורה, מכיוון שחשוב שכמה שיותר אנשים יזכו ליהנות מהחכמה הזאת, ואז למקד את האנרגיה יחד ביום נתון. לא תתבקש תרומה.

2. בקרוב נקבע תאריך לתפילה עולמית, אשר תעשה שימוש במידע שיוגש בשיעורים במטרה לפתוח את מה שהילדים מכנים בשם "הלב הקדוש של העולם" (התאריך יהיה בסביבות ה-15 ביוני.) לפחות 100,000 איש מכל העולם ישתתפו בתפילה. התנאי המוקדם היחיד יהיה למידת המדיטציה אשר תוגש במסגרת השיעורים. שוב, חושו חופשיים לחלוק אותם עם חבריכם, ובקשו מהם להשתתף ביום התפילה.

3. אנו נציע כמה הזדמנויות להשתתפות בשיחת ועידה שבה אסייע לכל מי שירצה בנושא המדיטציות. תהיה זו דרך נהדרת לתקשר עם אנשים מסביב לעולם, וכן גם לקבל תשומת לב מיוחדת. כמו כן, אנא הצטרפו אלינו בחדר הצ'ט ובפורום הקיימים באתר www.emissaryoflight.com. כאשר הגשנו את קורס מכופפי הכפיות בתחילת השנה, ניתן היה למצוא בין 50 ל-100 איש בחדר במשך היום והלילה שחלקו רעיונות נהדרים. אני מקווה ליצור אנרגיה דומה שנית.

מהיכן מגיעים השיעורים?

ההשראה לשיעורים הללו נובעת מכמה מקורות שונים. כפי שהסברתי, רוב המידע מגיע משיחותיי עם הילדים העל-חושיים עמם עבדנו במשך השנתיים וחצי האחרונות. הם הציעו תמיכה רבת-ערך. כמו כן, חלק מהתרגילים נובעים מההתנסות שלי עם שליחי האור בהרי בוסניה בשנת 1995.

לבסוף, במשך שלושת החודשים האחרונים חלקנו את קורס "אמנות עשיית השלום הרוחנית" עם יותר מ-25,000 איש. הייתה זו, ללא ספק, התכנית העוצמתית ביותר שהצענו אי פעם. ההשראה ל-33 השיעורים נבעה מהתנסות שחוויתי בתחילת השנה כאשר חשתי את האנרגיה של ישוע בעת ביקור בים המלח בישראל. אינו טוען ששיעורי עשיית השלום הרוחנית הם מתוקשרים, אך אני מאמין שהוא היווה השראה ללב כל אחד מהם. במובן זה, יצרנו סוג של שותפות אלוהית, אשר הוכיחה את עצמה כיעילה ביותר. אני מסביר זאת מכיוון שהחלטתי להשתמש באותו פורמט בכתיבת השיעורים של קורס חופשי חדש זה. הם יכתבו בקולו של ישוע, ואני מאמין בכנות שהוא יהיה עם כל אחד מאתנו כאשר נקרא אותם. שיעורים אלה מעניקים הגדרה חדשה להבנה המסורתית שלנו את הלב הקדוש של ישוע, הבנה שהיא אוניברסלית וקרובה. כעת על כל אחד ואחד מאתנו לצעוד אל תוך המציאות הזאת, וזוהי, פעם נוספת, המטרה האמיתית של הקורס הזה.

אני מאושר ונרגש ביותר להציע מידע חדש זה. זהו המשך של ההוראה שהחלה עם קורס מכופפי הכפיות, כמו גם תורות שליחי האור עצמם. אני מקווה שמידע זה ירגש אתכם, ושיקרב אתכם להבנה שאתם ישות מוארת ברגע זה. אתם דרושים מאוד כעת. תודה לכם על שנעניתם לקריאה זו.

בשלום,

ג'יימס טווימאן