ההיסטוריה הלא ידועה של כדור הארץ

לי קרול מתקשר את קריון מול קהל
איסטנבול, טורקיה
11 באפריל, 2015
מאנגלית: סמדר ברגמן

כדי לסייע לקורא, תקשור זה תוקשר מחדש [על-ידי לי וקריון] והוסף לו מידע לטובת הבנה ברורה אף יותר. לעתים קרובות, התקשור מול קהל מכיל אנרגיה שנושאת תקשורת מסוימת שהדף המודפס פשוט אינו יכול לחשוף. הנה אפוא להנאתכם מסר מועצם זה שניתן באיסטנבול, טורקיה, ב-11 באפריל, 2015.

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי. רוח חדשה נושבת לכיוונכם. אתם יכולים לחוש בה? יש כאן אנרגיה חדשה. אני יודע היכן אני [איסטנבול, טורקיה].

יקרים, הערב ברצוני לתת מעט יותר מידע על המקום שבו אתם יושבים. שכיח שאנו יושבים באנרגיה של תרבות מסוימת ומעניקים מידע לגביה. עשינו זאת בעבר פעמים רבות. רק לאחרונה [מארס 2015], עשינו זאת במרכז יבשת ששמה אוסטרליה. עשינו זאת בדרום צרפת, בבריטניה, בבולגריה ומספר פעמים בחלקים של רוסיה. השמות הללו מייצגים את הארצות שיש לכם היום, לא את אלה מן העבר. דיברנו גם בדרך זו בהונגריה, אך בכל פעם שאני נוקב כך בשמה של מדינה, אתם רואים אותה כפי שהיא נראית כיום. אולם הגבולות המשורטטים עתה והשמות העכשוויים של הארצות הם גרסאות חדשות למדי לסיפור שונה מאוד. אתם מכירים ארצות אלה רק במסגרת ההיסטוריה שלכם. ברצוני לתת לכם הערב היסטוריה גדולה יותר. אני רוצה לספר לכם סיפור שלא סופר עד כה – היסטוריה לא ידועה.

לא יהיה זה תקשור ארוך מאוד, אבל הוא יהיה עמוס במידע משמעותי עבורכם. אף על פי שהמסר של היום מכוון ספציפית לאלה היושבים מולי, המסר הכולל מיועד לכולם. הרעיון הוא שקיימת היסטוריה עתיקה העומדת להתגלות. עם הגילויים הללו יגיעו תשובות שלא ניתנו עדיין לגבי האנושות מן העבר. תקשור זה יעזור לכם על ידי כך שיענה על כמה מהשאלות בנוגע לדברי המסתורין הללו. המשיכו לקרוא.

השאלה שאני רוצה לשאול את היושבים מולי היא זו: מי אתם באמת לדעתכם? נשמות עתיקות, אם עקבתן אחרי המידע שלי עד כה, אתן יודעות שסיפרתי לכן פעמים רבות במשך השנים שההיסטוריה של האנושות היא ארוכה מאוד. יש אנשים ביניכם שמאמינים שערש האנושות, הזרעים, ההתחלה, הגיעו מעמק האינדוס [פקיסטן, הודו ואפגניסטן העתיקות]. שם הם מצאו תרבות עתיקה מאוד. אולם זו רק ההיסטוריה של שלב הציוויליזציה ההוא. אני רוצה להסביר לכם משהו.

לאנושות היו חמש התחלות. כשאני אומר התחלות, אני מתכוון לציוויליזציה שאתם מכנים בשם אנושות שקמה, התפתחה וכמעט והושמדה ארבע פעמים לפני הגעתכם. אתם שייכים לציוויליזציה מספר חמש. היא בת 10,000 שנים לערך, ולכן כאשר אתם חוגגים את מה שאתם חושבים שהיא ההיסטוריה שלכם, לאמתו של דבר, אתם רואים רק את השלב האחרון – את השלב החמישי. חשבו על כך! היו ארבע ציוויליזציות אנושיות לפני זו שלכם. יש לי סיבה מדוע אני מספר לכם זאת.

ראוי לציין שיש גופים רבים שמתארכים את הדברים באופן שונה, סופרים שלבים רבים או מעטים יותר, ושמחשיבים כל שבא אחרי 2012 לשלב נוסף גם כן. אבל אני רוצה שתדעו שדיון זה לא עוסק בפרטי הפרטים של התאריכים, אלא במשמעות העמוקה של מה שמתגלה עכשיו – היסטוריה רבה יותר מכפי שאתם סבורים קיימת שם ותפקיד עתיק הרבה יותר של קבוצת הנשמה שלכם.

אני עומד לשאול אתכם שאלה אישית. היא מיועדת לכל מי שמאזין ושקורא, עכשיו ומאוחר יותר: איפה הייתם? מה עשיתם? דומה שרק לפני כמה ימים השותף שלי היה במה שמכונה המרכז האדום של אוסטרליה. שם הוא חגג גזע אנושי ששרד את כל חמשת ההיתרים או השלבים של הציוויליזציה! גיל האבוריג׳ינים עולה על 40,000 שנים, אך ההיסטוריה שלכם סבורה שהיא בת 10,000 שנים בלבד. אז יש לי שאלה אליכם: היכן הייתם לפני 20,000 שנים? האם חשבתם על כך מעודכם? ההיסטוריה האקאשית שלכם עצומה, אולם ספרי ההיסטוריה שלכם לא כוללים היסטוריה מתועדת שמרחיקה לכת עד כדי כך – אבל ההיסטוריה האמיתית הרחיקה לכת עד כדי כך! והיא עשתה זאת ממש כאן! למרות מה שההיסטוריונים אומרים, היו כאן דברים רבים מאוד לפני מה שנאמר לכם שהיא ״ההתחלה״.

אני רוצה לספר לכם על הציוויליזציה של שני השלבים הראשונים. לעולם לא תמצאו הוכחה מוצקה לזמנים הללו בשום מקום על כדור הארץ, אך כל אחד מהם נמשך 10,000 שנים לערך. היו אז הרבה פחות בני אדם, השפעתם על הפלנטה הייתה קטנה יותר, והזמן מחק כמעט לחלוטין כל ראייה להם ולמה שהם הותירו מאחור.

האנושות לא התחילה במקום אחד. לאבוריג׳ינים אין יתרון על הקיום האנושי ההיסטורי. הם פשוט היו מבודדים מאוד, ולכן אתם יכולים לחקור את ההיסטוריה שלהם במקום אחד, מן ההתחלה, כמו קפסולת זמן. אבל אירופה הייתה שונה, והמגוון כאן יצר התפתחות ואינטראקציה רבות יותר בין קבוצות. הוא גם יצר בעיות שגרמו לתהפוכות היסטוריות כמה פעמים.

אני רוצה שתחשבו על כך, כיוון שהנשמה שלכם לא נולדה לפני 10,000 שנים. ממש לא! אתם נשמות עתיקות מאוד. הנאמר עתה מיועד לקהל היושב בחדר: מה אם הייתי אומר לכם שרבים מכם היו חלק מקבוצת תרבות [קבוצה קרמתית] ושנשארתם כאן וחייתם כאן, אפילו לפני ההיסטוריה שלדעתכם התרחשה כאן? הסיפור יהפוך מורכב, כיוון שאתם מכירים היום רק את הגבולות הנוכחיים ואת שמות הארצות הקיימות. אם אומר לכם ״ממלכת פרס״, מה תהיה משמעות הדבר עבורכם? האם מדובר בשלוש ארצות? בארבע ארצות? אולי בחמש? לאזור זה היו גבולות שונים מאוד באותם ימים, שהשתנו ללא הרף ושהיו בעלי שמות שונים. אבל זה לא היה בזמנם של השלב הראשון והשלב השני, כיוון שהם היו קטנים.

האנושות סיימה את השלבים הקודמים מסיבות שונות. לעולם לא השמדתם את עצמכם, אבל הייתם קרובים לכך. גאיה, אימא אדמה, לא הייתה אחראית לכך אף היא. הייתה זו תמיד התודעה האנושית שעשתה זאת. האנושות גדלה כפי שילדים גדלים, אבל בשלבים רבים. המחשבות האלגנטיות שיש לכם היום בנוגע לחברה המאורגנת ולמערכות הרוחניות התפתחו על פני זמן רב מאוד. תודעה נמוכה יותר היא הסיבה להסתיימות השלבים האחרים. לא יכולתם להסתדר אלה עם אלה. כאשר אוכלוסיות הן קטנות ומרוכזות [מקובצות יחד], קל לראות כיצד מחלה הנגרמת על ידי מלחמה והיעדר תזונה יכולה להתפשט בכפר קטן ולחסל כמעט את כל תושביו. באותם ימים, המחלות היו בגדר מסתורין מוחלט, והיו שחשבו שהן נגרמות על ידי כישוף, דבר שהפך אותן מפחידות אף יותר.

אני מדבר כעת שוב אל היושבים לפני, לא היו אנשים רבים כל כך בהשוואה להיום, אבל אתם אכן הייתם כאן! אתם הייתם כאן במשך כל השלבים! אתן, נשמות עתיקות, הייתן על האדמה הזאת! שוב, איפה זה כאן? הרשו לי לצייר לכם מפה נוספת. אזורי בוסניה, קרואטיה וסרביה, עד מה שאתם מכנים עתה פרס, טורקיה, סוריה ואיראן נחשבו למקום אחד! חשבו על כך כעת, כיוון שזו היסטוריה מלפני יותר מ-10,000 שנים עליה נדבר בעוד רגע.

תתקשו מאוד למצוא ראיות גם לשלב ההיסטורי השלישי, כיוון שבני האדם לא בנו מבנים גדולים בשלב השלישי. לא היה זה אינטואיטיבי לעשות זאת באותם זמנים. מה שבני האדם עשו בשלבים הראשון, השני והשלישי היה לפעול על פי האינסטינקטים של מה שהם ראו סביבם. ממלכת בעלי החיים לא בנתה מבנים והתגוררה בהם. בעלי החיים נדדו על פי עונות השנה. הם אף פעם לא נשארו זמן ממושך במקום אחד. וכך גם בני האדם. לא הייתה חקלאות באותם זמנים. האמינו או לא, בני האדם לא שתלו דבר עד השלב הרביעי. מה שאתם מחשיבים כאינטואיטיבי וכנורמלי היום לא היה דרך החשיבה שלהם. הם תמיד נדדו על פי עונות השנה. הם גם חזרו לאותם מקומות שוב ושוב במשך השנים. הם אכלו את מה שהיה זמין, בהתחשב במזג האוויר ומשאבים חיים.

הדבר הוביל תמיד למאבקים טריטוריאליים על מים ושטחי ציד, בהם חשיבה לא בוגרת הובילה להרג. באותם זמנים, נראיתם כפי שאתם נראים היום. לא הייתם אנשי מערות, אבל הייתה לכם תודעה נמוכה מאוד – הייתם אינטליגנטיים, אבל עם מודעות נמוכה יותר. תמיד היו מאבקי כוח ותודעה לא בוגרת כמעט אף פעם לא יוצרת דרך נעלה יותר המובילה לסובלנות. אני חושב שאתם מבינים זאת, כיוון שאפילו בתרבות המודרנית שלכם היום, הייתם עדים להתנהגות זו באופן ברור, במלחמת העולם השניה. תודעה נמוכה מביאה להשמדת התרבות. זה השינוי העיקרי עליו אנו מדברים בעידן חדש זה של בן האנוש המתפתח.

עברו כמעט 30,000 שנים עד שהגעתם לשלב הרביעי, והתחלתם לאמץ חשיבה קהילתית אלגנטית יותר. בניתם מבנים, מבנים גדולים, וכמה מהם קובצו יחד בערי מדינה. התיישבתם והיה עליכם לאסוף משאבים מכל מקום ואז לאחסן אותם. לכן, השלב הרביעי אירע לתפיסתי לפני כ-20,000 שנים. חשבו לרגע: מה התרחש באותם זמנים אצל האבוריג׳ינים? כלום! הם נשארו כשהיו. דבר לא נגע בהם. הם לא פגשו באנשים אחרים, ולכן התרבות שלהם קפאה על שמריה אבל הייתה גם עקבית מאוד. יש לכך תיעוד.

אני מציין זאת כדי לתת לכם הוכחה לכך שהאנושות הייתה כאן במשך 40,000 שנים לפחות ואף יותר. יש כמה מקומות על הפלנטה שבהם קיימים אישורים מלפני 60,000 שנים לקיום סוג האדם שלכם. אבל ההיסטוריה האירופאית שלכם היא רק בת 10,000 שנים! זה לא הגיוני. היכן הייתם לפני 20,000 שנים? התשובה היא כאן, בהיסטוריה שאתם עומדים לגלות.

אחת מתכונות האנרגיה החדשה של הפלנטה היא התעוררות האקאשה. אתם מתחילים לזכור את ההתחלה, הקשורה אולי לצמתי כדור הארץ. הבתים הפליאדים המקוריים הם המקום שבו החלה הציוויליזציה [הצמתים ונקודות האפס של הפלנטה*]. אחת מהן קרובה מאוד בעודי מדבר אליכם [הר אררט, נקודת אפס]. היכן הייתם? ברצוני לומר לכם דבר מה. אתם הייתם חלק מחידת כדור הארץ זמן ממושך הרבה יותר מכפי שאתם סבורים.

אני רוצה לדבר על הציוויליזציה של השלב הרביעי, כיוון שאתם מתחילים עתה לגלותה. יקרים, באזורים שהרגע הזכרתי באוזניכם, יש הרבה כל כך שאפשר לגלות והם יהיו כה מסתוריים בעיניכם, שיהיה עליכם לשכתב את כל מה שחשבתם שהתרחש כאן. אבל אלה אינן החדשות הגדולות. קיימת נטייה להתגלמות מחדש עליה סיפרנו לכם פעמים רבות במשך השנים. זו העובדה שאתם נוטים להתגלם בקבוצות משפחה ולהישאר באזורים מסוימים. שוב ושוב, אתם נשארים. מערכת גלגול הנשמות השתנתה ב-30,000 השנים האחרונות ואנושות מתוחכמת יותר תתחיל להתגשם באזורים אחרים כדי להביא לגיוון ולסובלנות בחברות הרבות. הדבר התרחש ב-10,000 השנים האחרונות. לפני כן, נשארתם באותה משפחה קרמתית שוב ושוב.

לכמה מכם הנמצאים בחדר יש אנרגיה שאמאנית של נשמה עתיקה, ואין לכם מושג מה נמצא מתחת לרגליכם. רבדים על רבדים של ציוויליזציה נמצאים שם, לא רק מלפני 10,000 שנים. מעניין שבזמן הזה על הפלנטה, מבחינה פוליטית, זו אחת מהמדינות היחידות באזור זה [טורקיה] שתאפשר לכם לחפור ולגלות מה נמצא שם למטה! כמעט כל המדינות האחרות שהזכרתי קודם חוות בעיות בדרך כלשהי, או שאין להן את המשאבים או אולי את מערכות האמונה שיאפשרו זאת. הדבר ימנע מהם גילויים משמעותיים לעת עתה, אבל לא כאן.

יש מסתורין חשוב ודברים דגולים שאפשר למצוא, יקרים, וכאשר תעשו זאת, תדעו שזו לא ההיסטוריה המקובלת שלכם! כאשר תתחילו למצוא חפצים היסטוריים מעשה ידי אדם מהשלב הרביעי, הם יהיו שונים מאוד מאלה של לפני 10,000 שנים, והם יהיו מתודעה אחרת ומסגנון בניה אחר. מה אם הייתי אומר לכם שהם ״יהדהדו״ עם האקאשה שלכם? מה אם הייתי אומר לכם שאתם בניתם כמה מהם, יקרים?

איך אומר לכם את הדברים הללו מבלי שהם ישמעו מוזרים מדי? האנושות גדלה כפי שילדים גדלים, במשך אלפי שנים ועם שינוי איטי בתודעה. אני נותן לכם מידע שאף היסטוריון לא יסכים עמו. רוב בני הסמכא חושבים שהטבע האנושי תמיד היה זהה. זה לא נכון. אתם תכירו את או תזדהו באמת רק עם הטבע האנושי מ-10,000 השנים האחרונות. בשלב הרביעי, הוא היה שונה מאוד.

ממש מתחת לכפות רגליכם קיימים ארכיבים עיקריים של תרבויות עבר שאינכם מכירים. ישנם כמה מקומות שבהם לא חיפשתם עדיין, ובכלל זה אזורים הנמצאים לאורך חופי האוקיינוסים. כאשר תמצאו אותם, הדבר ירחיב את האופקים שלכם לגבי השאלה כמה זמן חיו כאן תרבויות חשובות. אין הרבה מקומות על כדור הארץ שבהם אני יכול לשבת ולומר זאת. הייתה לכם כאן היסטוריה דגולה, וכמה מכם עומדים לגלות זאת בתקופת חייכם הנוכחית. הטכנולוגיה שתגיע תגלה דברים שלא ראיתם מעולם קודם לכן, במקומות שמעולם לא חשבתם לחפש או שהיה מותר לכם לחפש. מה שתמצאו יהיה בגדר מסתורין עבור הארכיאולוגים, והם יגרדו את ראשם בפליאה. יהיו פסלים וצלמיות שלא ראיתם מעולם. יהיו כתבים על הקירות עם אזכורים של השמים, ואתם תחשבו שזו פשוט אסטרולוגיה. זו לא. אה, זה משהו אחר לגמרי!

אסטרולוגיה היא אחד מהמדעים העתיקים ביותר על הפלנטה, אבל גילה אינו עולה על 12,000 שנים. הסיבה לכך היא שזו מערכת אלגנטית שהייתה צריכה להתפתח בידי אנשים מודעים בהיסטוריה שלכם. יהיו כתבים על הקירות וציורים שלא תזהו. חלקם יהיו מסתוריים מאוד, בעלי ראשים מאורכים. אתם עשויים לחשוב שהם מתארים בני אדם החובשים כובעים מיוחדים, אבל הם לא. אני מעניק לכם עכשיו את דרך אחת שתאפשר לכם לזהות את השלב הרביעי. הוא כאן, מתחת לרגליכם, ואתם יכולים לגלותו.

האם אתם מבינים את מה שאני אומר לכם? אתם קדמונים. זהו ערש האנושות. יותר ציוויליזציות החלו באזורים הללו שהזכרתי קודם לכן במסר זה מאשר בכל מקום אחר על הפלנטה. הציוויליזציות הללו משמעותיות הרבה יותר מכפי שאתם יודעים. רבות מהן אתם כלל לא מזכירים בהיסטוריה שלכם, אך אתם הייתם כאן וחייתם בקרבן.

כעת, סיפרתי לכם על הרשת הקריסטלית של הפלנטה. זוהי רשת אזוטרית שזוכרת את האירועים ואת התודעה של האנושות. היא מורכבת. דמיינו זאת כך. כל דבר שבני האדם עושים וחושבים מתועד על ידי הרשת הקריסטלית, המכסה את הפלנטה. היא מכונה ״הרשת הקריסטלית״ כיוון שהיא מחזיקה ברטט האנושות. ככל שיש במקום אחד יותר ציוויליזציות, כך יש זכרונות רבים יותר לגבי מה שאירע שם.

איך אומר לכם זאת? האם יש לכם מושג בני כמה אתם? האם יש לכם מושג עד כמה משמעותי הוא החותם שהטבעתם על גבי הרשת? הגעתם לכאן, אולי לפני 30,000 שנים. נשמות עתיקות, אתן עיגנתן אדמה זו. העפר שייך לכם, ואתם הקמתם משפחה אחר משפחה ונלחמתם בקרב אחר קרב ממש כאן! יש חשיבות רבה מאוד למשמעות הדבר ביחס להשפעה שלו על האנרגיה החדשה. הקשיבו להגיון רוחני הבא: אלה שעשו כאן את עבודת ההכנה, שבנו כאן ציוויליזציה אחר ציוויליזציה, שהקימו כאן משפחה אחר משפחה, יהיו אלה שבאופן טבעי יתעוררו וישנו אותה. אתם השאמאנים של העבר. אלה אתם. אתם לא מרגישים בכך? הרשת מדברת אליכם, זוכרת אתכם.

יש רוח שמנשבת בטורקיה שמתחילה לשנות כאן דברים. האם חשתם בה? כמה מכם מפחדים מפניה. זו התעוררות שמתרחשת כאן, ממש כמו במדינות שסביבכם. האקאשה מתעוררת וכמה מכם מודעים לתמורה, אבל אינכם יודעים מדוע היא מתחוללת. ולכן אני כאן, כמעט כמו לפגישה שנקבעה מראש.

רוח רוחנית חדשה מנשבת בטורקיה. יש סובלנות בטורקיה. מתחוללת התעוררות בלתי צפויה אצל כמה מהאנשים הצעירים בטורקיה. יש כאלה שלא רוצים שיחול שינוי בטורקיה. יש אנשים המחוייבים לדרך הישנה של האזור, שילחמו כדי להשאיר את הדרכים הישנות. הם לא רוצים להיכנס לשום אנרגיה חדשה משום סוג שהוא, אף פעם! הם רבים והם רוצים להלחם בכם. יקרים, אין להם סיכוי! יש כאן התעוררות של אור ותודעה חדשה, המייצגת את בני 30,000 השנים שמוכנים לשינוי! ואלה הם אתם.

אתם בעלי העפר, העצים וגם בעלי החיים מכירים אתכם. החכמים, שומרי הטבע, מכירים אתכם. השערים הרב-ממדיים שאתם יודעים שקיימים כאן – מכירים אתכם. אתם אלה שיאירו מקום זה.

העבר שלכם שב ומתגלה כאן, והעדות מוכנה להתחיל להתגלות. יש כאן היסטוריה שאף אחד לא מכיר, לבד מהאקאשה שלכם. אומר זאת שוב. יש מקומות מעטים מאוד שבהם אני יכול לשבת ולהעביר תקשור זה, וסוף סוף, השותף שלי הביא אותי לכאן כדי שתוכלו לשמוע זאת.

נשמות עתיקות, יש לכן חכמה שיכולה להניע אזור זה למקום דגול. אל תהיו חסרי סבלנות. התודעה האנושית נעה לאט, אבל היא כבר עושה זאת. האם אינכם יכולים לחוש ברוח המנשבת? היא מרעננת. בו בזמן, היא מבלבלת רבים. אולי עכשיו אתם מבינים מה אתם מרגישים?

אל תהיו מבין אלה שרוצים לחזור לדרכים הישנות. ראו את השאמאן שבכם. ראו את החכם שבכם, שיודע מדוע באתם. כמה מהנשמות העתיקות ביותר על הפלנטה נמצאות ממש כאן, ממש כאן. האם אתם יודעים מה זה גורם לנו להרגיש? היינו אתכם מההתחלה, ואין הרבה מקומות על הפלנטה הדומים למקום זה. אני רוצה שכאשר תעזבו מקום זה הלילה, תדעו מי אתם.

וכך הוא.

קריון

* הצמתים ונקודות האפס